Načítám…

Petr Rys (28 let)

ID: 46266

Praha

  • 69 zápasů

    od roku 2022
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 117 /259
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 65
    Zápasů v lize ( 41 / 20 / 4) 0 turnajů
  • 67%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

1 . Úroveň A

332 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
P.R. Š.J. J.J. H.Š. J.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Rys
3:2 2 30 332 3:2
2 .
Image 1
Štěpán Janega
3:1 2 25 327 3:1
3 .
Image 1
Jaroslav Janda
3:1 2 12 314 3:1
4 .
Image 1
Honza Široký
2:3 3:0 2 4 306 5:3
5 .
Image 1
Jan Hlavička
1:3 1:3 0:3 0 0 300 2:9

2 . Úroveň A

336 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
P.R. J.J. T.J. p.d. J.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Rys
3:1 2:3 3:2 3:2 6 30 336 11:8
2 .
Image 1
Jaroslav Janda
1:3 3:2 3:1
S:S
4 25 329 7:9
3 .
Image 1
Tomáš Jančar
3:2 2:3 0:3 3:1 4 12 316 8:9
4 .
Image 1
pavel dytrych
2:3 1:3 3:0 S:S 2 4 306 6:9
5 .
Image 1
Jan Popelář
2:3
S:S
1:3 S:S 0 0 300 3:12

3 . Úroveň A

338 bodů
8. místo (8. místo v mužích)
P.R. p.d. K.B. C.O. J.L. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Rys
3:1 3:1 3:2 3:1 8 30 338 12:5
2 .
Image 1
pavel dytrych
1:3 3:1 3:2
3:S
6 25 331 10:6
3 .
Image 1
Kosta Baltas
1:3 1:3 3:1
3:S
4 12 316 8:7
4 .
Image 1
Chris Owen
2:3 2:3 1:3
3:S
2 4 306 8:9
5 .
Image 1
Jakub Líbal
1:3
S:3
S:3
S:3
0 0 300 1:12

Jarní sezóna 2023

3 . Úroveň A

306 bodů
25. místo (25. místo v mužích)
J.L. M.M. M.Z. J.B. P.R. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jakub Líbal
3:1 3:2 3:2
3:S
22 14 356 12:5
2 .
Image 1
Michal Mikšovic
1:3 3:0 3:1
3:S
20 11 351 10:4
3 .
Image 1
Martin Zgabaj
2:3 0:3 3:2
3:S
13 0 333 8:8
4 .
Image 1
Jaroslav Bellada
2:3 1:3 2:3
3:S
11 -11 320 8:9
5 .
Image 1
Petr Rys
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 306 0:12

2 . Úroveň A

335 bodů
13. místo (13. místo v mužích)
C.O. p.d. V.K. J.B. P.R. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Chris Owen
3:2 3:0 3:1 3:2 23 14 377 12:5
2 .
Image 1
pavel dytrych
2:3 3:2 3:2 2:3 14 11 365 10:10
3 .
Image 1
Václav Kubát
0:3 2:3 3:2 3:1 13 0 353 8:9
4 .
Image 1
Jaroslav Bellada
1:3 2:3 2:3 3:1 11 -11 340 8:10
5 .
Image 1
Petr Rys
2:3 3:2 1:3 1:3 9 -14 335 7:11

3 . Úroveň A

332 bodů
9. místo (9. místo v mužích)
V.K. P.R. J.P. M.Z. M.F. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Václav Kubát
3:2 3:1 3:1
3:S
23 14 337 12:4
2 .
Image 1
Petr Rys
2:3 3:1 3:0 3:1 21 11 332 11:5
3 .
Image 1
Jan Popelář
1:3 1:3 3:1
3:S
14 0 314 8:7
4 .
Image 1
Martin Zgabaj
1:3 0:3 1:3
3:S
8 -11 297 5:9
5 .
Image 1
Miloslav Felkl
S:3
1:3
S:3
S:3
1 -14 287 1:12

Podzimní sezóna 2022

5 . Úroveň B

300 bodů
16. místo (16. místo v mužích)
P.R. M.M. M.C. J.R. T.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Rys
3:0 3:1 3:0
3:S
26 14 300 12:1
2 .
Image 1
Michal Mikšovic
0:3 3:2 3:0 3:2 17 11 288 9:7
3 .
Image 1
Miguel Angel Calado Rangel
1:3 2:3
3:S
3:S
15 0 275 9:6
4 .
Image 1
Jaroslav Růžička
0:3 0:3
S:3
3:0 7 -11 256 3:9
5 .
Image 1
Tomáš Hájek
S:3
2:3
S:3
0:3 2 -14 248 2:12

4 . Úroveň A

254 bodů
30. místo (30. místo v mužích)
H.Š. R.V. D.G. V.S. P.R. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Honza Široký
3:0 3:0 3:1 3:1 26 14 300 12:2
2 .
Image 1
Roman Vildner
0:3 3:2 3:2 3:2 15 3 278 9:9
3 .
Image 1
David Gross
0:3 2:3 2:3 3:0 11 0 271 7:9
4 .
Image 1
Vojtěch Sochor
1:3 2:3 3:2 2:3 10 -11 259 8:11
5 .
Image 1
Petr Rys
1:3 2:3 0:3 3:2 8 -14 254 6:11

4 . Úroveň A

272 bodů
22. místo (22. místo v mužích)
M.F. T.J. P.R. I.A. R.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Miloslav Felkl
3:1 3:0 3:0 3:1 26 14 300 12:2
2 .
Image 1
Tomáš Jančar
1:3 3:0 3:1 3:0 21 3 284 10:4
3 .
Image 1
Petr Rys
0:3 0:3 3:1 3:1 12 0 272 6:8
4 .
Image 1
Ibragim Aschabov
0:3 1:3 1:3 3:1 8 -11 257 5:10
5 .
Image 1
Radek Zachariáš
1:3 0:3 1:3 1:3 3 -14 249 3:12

3 . Úroveň A

261 bodů
18. místo (18. místo v mužích)
p.d. P.S. O.B. P.R. M.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
pavel dytrych
3:1 2:3 3:1 3:0 21 14 295 11:5
2 .
Image 1
Petr Simek
1:3 3:1 2:3 3:1 15 11 286 9:8
3 .
Image 1
Ondřej Budík
3:2 1:3 3:1 0:3 12 0 272 7:9
4 .
Image 1
Petr Rys
1:3 3:2 1:3 3:2 12 -11 261 8:10
5 .
Image 1
Martin Zgabaj
0:3 1:3 3:0 2:3 10 -14 256 6:9

Letní sezóna 2022

4 . Úroveň B

261 bodů
11. místo (11. místo v mužích)
P.R. T.J. L.L. T.H. P.N. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Rys
3:0 3:1 3:0 3:0 27 14 261 12:1
2 .
Image 1
Tomáš Jančar
0:3 3:0 3:2 3:0 19 3 242 9:5
3 .
Image 1
Lukáš Lamberský
1:3 0:3 3:0 1:3 9 0 229 5:9
4 .
Image 1
Tomáš Hájek
0:3 2:3 0:3 3:0 9 -11 218 5:9
5 .
Image 1
Petr Němec
0:3 0:3 3:1 0:3 6 -14 212 3:10

2 . Úroveň A

213 bodů
15. místo (15. místo v mužích)
T.K. C.O. R.V. V.K. P.R. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Tomáš Kukaň
3:S
2:3 3:2 3:1 19 14 253 11:6
2 .
Image 1
Chris Owen
S:3
3:1 3:0 3:1 19 11 250 9:5
3 .
Image 1
Roman Vildner
3:2 1:3 2:3 3:0 15 0 235 9:8
4 .
Image 1
Václav Kubát
2:3 0:3 3:2 2:3 9 -11 218 7:11
5 .
Image 1
Petr Rys
1:3 1:3 0:3 3:2 7 -14 213 5:11

3 . Úroveň A

253 bodů
8. místo (8. místo v mužích)
P.R. R.V. T.J. P.P. D.G. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Rys
1:3 3:1
3:S
3:S
19 14 253 10:4
2 .
Image 1
Roman Vildner
3:1 3:2 S:S
3:S
15 11 246 9:3
3 .
Image 1
Tomáš Jančar
1:3 2:3 S:S
3:S
7 0 227 6:6
4 .
Image 1
Pavel Prouza
S:3
S:S S:S
3:S
2 -11 211 3:3
5 .
Image 1
David Gross
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 206 0:12

4 . Úroveň A

259 bodů
12. místo (12. místo v mužích)
P.R. I.A. V.S. P.K. V.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Rys
3:1 3:0 3:1
3:S
25 14 259 12:2
2 .
Image 1
Ibragim Aschabov
1:3 3:1 1:3
3:S
14 3 237 8:7
3 .
Image 1
Vojtěch Sochor
0:3 1:3 3:0
3:S
14 0 234 7:6
4 .
Image 1
Pavel Kamir
1:3 3:1 0:3
3:S
13 -11 222 7:7
5 .
Image 1
Václav Smetana
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 206 0:12

Jarní sezóna 2022

4 . Úroveň B

242 bodů
16. místo (16. místo v mužích)
J.P. P.R. J.M. M.C. L.L. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Popelář
3:2 3:1 3:0 3:1 24 14 258 12:4
2 .
Image 1
Petr Rys
2:3 3:2 3:1 3:1 19 3 242 11:7
3 .
Image 1
Jaroslav Matoušek
1:3 2:3 3:1 3:2 14 0 234 9:9
4 .
Image 1
Miguel Angel Calado Rangel
0:3 1:3 1:3
3:S
8 -11 217 5:9
5 .
Image 1
Lukáš Lamberský
1:3 1:3 2:3
S:3
4 -14 210 4:12

4 . Úroveň B

260 bodů
27. místo (27. místo v mužích)
V.K. J.P. P.K. P.R. I.A. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Václav Kubát
3:1 3:0 3:1 3:1 25 14 299 12:3
2 .
Image 1
Jan Petrásek
1:3 3:1 3:2 3:0 19 3 282 10:6
3 .
Image 1
Pavel Kořenář
0:3 1:3 3:2 3:1 12 0 272 7:9
4 .
Image 1
Petr Rys
1:3 2:3 2:3 3:1 11 -11 260 8:10
5 .
Image 1
Ibragim Aschabov
1:3 0:3 1:3 1:3 3 -14 249 3:12

6 . Úroveň A

241 bodů
26. místo (26. místo v mužích)
P.R. J.M. O.S. J.J. R.R. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Rys
3:0 3:0 3:1 3:0 27 14 241 12:1
2 .
Image 1
Jaroslav Matoušek
0:3 3:1
3:S
3:1 18 11 229 9:5
3 .
Image 1
Ondřej Soroka
0:3 1:3 S:S 3:0 6 0 206 4:6
4 .
Image 1
Jakub 'Kaštan' Jírovec
1:3
S:3
S:S
3:S
5 -11 194 4:6
5 .
Image 1
Roman Ruzicka
0:3 1:3 0:3
S:3
1 -14 187 1:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
06.05.2024 12:00 1. Honza Široký Sportcentrum Step 3:2
29.04.2024 18:00 2. Jaroslav Janda Sportovní klub Budějovická 3:1
26.04.2024 19:00 2. Jan Popelář Sportovní klub Budějovická 3:2
22.04.2024 18:00 2. Tomáš Jančar Hector Sport Centrum Malešice 2:3
18.04.2024 11:00 2. pavel dytrych Squash Haštal 3:2
22.03.2024 15:00 3. Chris Owen Squash Ohradní 3:2
14.03.2024 18:00 3. Kosta Baltas Squash Haštal 3:1
08.03.2024 15:00 3. pavel dytrych Squash Haštal 3:1
03.03.2024 10:00 3. Jakub Líbal SB Centrum 3:1
07.04.2023 13:01 3. Martin Zgabaj S:3 Komentáře
07.04.2023 13:01 3. Jakub Líbal S:3 Komentáře
07.04.2023 13:01 3. Jaroslav Bellada S:3 Komentáře
07.04.2023 13:01 3. Michal Mikšovic S:3 Komentáře
17.03.2023 08:00 2. Václav Kubát MTV Fitness & Squash Černý Most 1:3
16.03.2023 18:00 2. Chris Owen Squash Haštal 2:3
10.03.2023 16:00 2. pavel dytrych Squash Haštal 3:2
09.03.2023 17:30 2. Jaroslav Bellada MTV Fitness & Squash Černý Most 1:3
20.02.2023 19:00 3. Martin Zgabaj Hamr Záběhlice 3:0
12.02.2023 20:00 3. Václav Kubát Hamr Záběhlice 2:3
10.02.2023 16:00 3. Miloslav Felkl Squash Haštal 3:1
05.02.2023 10:00 3. Jan Popelář Squash Arena 3:1
16.01.2023 14:05 5. Tomáš Hájek 3:S Komentáře
12.01.2023 12:00 5. Jaroslav Růžička Sportovní klub Budějovická 3:0
11.01.2023 20:00 5. Michal Mikšovic Squash Holešovice 3:0
09.01.2023 19:00 5. Miguel Angel Calado Rangel MTV Fitness & Squash Černý Most 3:1
18.12.2022 09:00 4. David Gross Sportcentrum Step 0:3
13.12.2022 19:00 4. Vojtěch Sochor Squash Arena 3:2
12.12.2022 18:00 4. Honza Široký Squash Haštal 1:3
12.12.2022 17:00 4. Roman Vildner Squash Haštal 2:3
22.11.2022 19:00 4. Tomáš Jančar MTV Fitness & Squash Černý Most 0:3
18.11.2022 18:00 4. Miloslav Felkl Hector Sport Centrum Malešice 0:3
15.11.2022 18:00 4. Radek Zachariáš Squash Arena 3:1
06.11.2022 12:00 4. Ibragim Aschabov Squashcentrum Strahov 3:1
26.10.2022 19:00 3. Martin Zgabaj Sportcentrum Step 3:2
24.10.2022 18:00 3. Petr Simek Squashcentrum Strahov 3:2
13.10.2022 20:00 3. Ondřej Budík Sportcentrum Step 1:3
06.10.2022 18:00 3. pavel dytrych Hamr Záběhlice 1:3
22.09.2022 16:00 4. Lukáš Lamberský Squash Ohradní 3:1
06.09.2022 19:00 4. Tomáš Jančar Squash Ohradní 3:0
05.09.2022 17:30 4. Petr Němec Squash Ohradní 3:0
03.09.2022 09:00 4. Tomáš Hájek Sport Centrum Evropská 3:0
20.08.2022 11:00 2. Václav Kubát Hamr Záběhlice 3:2
11.08.2022 17:00 2. Roman Vildner Squash Haštal 0:3
09.08.2022 21:00 2. Tomáš Kukaň Sportovní klub Budějovická 1:3
08.08.2022 17:00 2. Chris Owen Hamr Záběhlice 1:3
30.07.2022 12:56 3. Pavel Prouza 3:S Komentáře
28.07.2022 17:00 3. Roman Vildner Squash Haštal 1:3
26.07.2022 18:00 3. Tomáš Jančar MTV Fitness & Squash Černý Most 3:1
23.07.2022 22:46 3. David Gross 3:S Komentáře
16.06.2022 18:00 4. Ibragim Aschabov Hamr Záběhlice 3:1
14.06.2022 07:40 4. Václav Smetana 3:S Komentáře
12.06.2022 17:00 4. Pavel Kamir Sportcentrum Step 3:1
06.06.2022 19:00 4. Vojtěch Sochor Squash Ohradní 3:0
24.05.2022 18:00 4. Miguel Angel Calado Rangel Squash Haštal 3:1
18.05.2022 19:00 4. Lukáš Lamberský Squash Ohradní 3:1
05.05.2022 17:00 4. Jaroslav Matoušek MTV Fitness & Squash Černý Most 3:2
03.05.2022 17:30 4. Jan Popelář Hamr Záběhlice 2:3
22.04.2022 17:00 4. Pavel Kořenář Hamr Záběhlice 2:3
17.04.2022 19:00 4. Ibragim Aschabov Hamr Záběhlice 3:1
17.04.2022 18:00 4. Václav Kubát Hamr Záběhlice 1:3
07.04.2022 19:00 4. Jan Petrásek Squash Ohradní 2:3
22.03.2022 19:00 6. Jakub 'Kaštan' Jírovec 3:1
21.03.2022 19:00 6. Ondřej Soroka 3:0
19.03.2022 09:00 6. Roman Ruzicka Squashcentrum Strahov 3:0
10.03.2022 17:00 6. Jaroslav Matoušek 3:0

Platební metody

Platební metody