Načítám…
Petr Adamec

Petr Adamec (40 let)

ID: 33878

Praha

Fandí:Bohemians Praha

Hraje ligy: Praha - Squash (2/200)

  • 68 zápasů

    od roku 2019
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 11:00
    Často hraje od 11:00 v Hamr Záběhlice
  • 2 /200
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 68
    Zápasů v lize ( 49 / 16 / 3) 1 turnaj

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2020

1 . Úroveň A

371 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
K.B. P.A. Š.J. J.S. V.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Kosta Baltas
0 14 374
2 .
Image 1
Petr Adamec
0 11 371
3 .
Image 1
Štěpán Janega
0 0 360
4 .
Image 1
Jakub Strauss
0 -11 349
5 .
Image 1
Vojtěch Stančík
0 -14 346

Letní sezóna 2020

1 . Úroveň A

387 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
K.B. P.A. M.S. O.G. T.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Kosta Baltas
3:2 3:1 3:2 3:1 22 14 396
2 .
Image 1
Petr Adamec
2:3 2:3
3:S
3:S
16 11 387
3 .
Image 1
Michal Snopek
1:3 3:2
3:S
0:3 12 0 372
4 .
Image 1
Ondřej Grabiáš
2:3
S:3
S:3
3:S
8 -11 357
5 .
Image 1
Tomáš Divák
1:3
S:3
3:0
S:3
8 -14 354

1 . Úroveň A

335 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
O.G. K.B. P.A. M.M. Š.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Grabiáš
1:3 3:1 3:1 3:1 19 14 353
2 .
Image 1
Kosta Baltas
3:1
S:3
3:2 3:1 17 11 348
3 .
Image 1
Petr Adamec
1:3
3:S
2:3 3:1 15 0 335
4 .
Image 1
Michal Major
1:3 2:3 3:2 3:2 13 -11 322
5 .
Image 1
Šimon Kozák
1:3 1:3 1:3 2:3 5 -14 311

1 . Úroveň A

335 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
Š.K. O.G. P.A. M.S. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Šimon Kozák
3:2 3:2 3:2
3:2
20 14 354
2 .
Image 1
Ondřej Grabiáš
2:3 3:2 3:0 3:S 20 11 351
3 .
Image 1
Petr Adamec
2:3 2:3 3:1
3:2
15 0 335
4 .
Image 1
Michal Snopek
2:3 0:3 1:3
3:2
8 -11 317
5 .
Image 1
Jan Kácl
2:3
S:3
2:3
2:3
6 -14 312

1 . Úroveň A

374 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
P.A. O.G. M.S. K.B. J.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Adamec
2:3 3:0
3:2
3:1
20 14 374
2 .
Image 1
Ondřej Grabiáš
3:2 3:0 1:3 3:1 19 11 370
3 .
Image 1
Michal Snopek
0:3 0:3 3:1 3:1 12 0 352
4 .
Image 1
Kosta Baltas
2:3
3:1 1:3 2:3 11 -11 340
5 .
Image 1
Jakub Strauss
1:3
1:3 1:3 3:2 8 -14 334

Jarní sezóna 2020

1 . Úroveň A

413 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
M.S. T.R. P.A. J.S. Š.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Snopek
3:0 3:1 2:3 3:0 22 14 436
2 .
Image 1
Tomáš Reinbergr
0:3 3:0 3:0 3:0 21 11 432
3 .
Image 1
Petr Adamec
1:3 0:3 3:1 3:1 13 0 413
4 .
Image 1
Jakub Strauss
3:2 0:3 1:3 3:2 11 -11 400
5 .
Image 1
Šimon Kozák
0:3 0:3 1:3 2:3 3 -14 389

2 . Úroveň A

418 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
P.A. M.S. J.K. O.G. K.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Adamec
3:0 3:1 3:2
3:S
24 14 418
2 .
Image 1
Michal Snopek
0:3 3:2 3:1
3:S
17 11 408
3 .
Image 1
Jan Kácl
1:3 2:3
S:S
3:S
7 0 387
4 .
Image 1
Ondřej Grabiáš
2:3 1:3
S:S
3:S
7 -11 376
5 .
Image 1
Kosta Baltas
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 366

3 . Úroveň A

434 bodů
7. místo (7. místo v mužích)
P.A. K.B. C.O. M.T. A.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Adamec
3:0 3:2 2:3
3:S
20 14 434
2 .
Image 1
Kosta Baltas
0:3 3:1 3:2 3:0 18 11 429
3 .
Image 1
Chris Owen
2:3 1:3 3:1 3:0 16 0 416
4 .
Image 1
Martin Tichý
3:2 2:3 1:3 3:2 13 -11 402
5 .
Image 1
Adam Čumpel
S:3
0:3 0:3 2:3 2 -14 388

Podzimní sezóna 2019

4 . Úroveň A

417 bodů
13. místo (13. místo v mužích)
P.A. M.T. A.T. J.K. G.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Adamec
3:1
3:2
3:1
3:S
23 14 417
2 .
Image 1
Martin Tichý
1:3
3:0 3:2 3:0 20 3 403
3 .
Image 1
Adrian Toman
2:3
0:3 3:2 3:1 13 0 393
4 .
Image 1
Jonáš Konečný
1:3 2:3 2:3 3:2 10 -11 379
5 .
Image 1
George Pindak
S:3
0:3 1:3 2:3 3 -14 369

5 . Úroveň A

370 bodů
24. místo (24. místo v mužích)
V.P. P.A. M.Z. L.S. P.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Pavlovec
3:1
3:2
2:3 3:1 19 14 373
2 .
Image 1
Petr Adamec
1:3 3:1 3:1 3:1 19 11 370
3 .
Image 1
Martin Zgabaj
2:3
1:3 3:2 3:0 15 0 355
4 .
Image 1
Lukáš Sobolčik
3:2 1:3 2:3 1:3 9 -11 338
5 .
Image 1
Petr Jech
1:3 1:3 0:3 3:1 8 -14 334

4 . Úroveň A

357 bodů
27. místo (27. místo v mužích)
O.G. Z.Š. C.O. P.A. D.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Grabiáš
3:2 3:2 3:1 3:0 23 14 397
2 .
Image 1
Zbyněk Šmíd
2:3 3:1 3:1 3:0 21 3 384
3 .
Image 1
Chris Owen
2:3 1:3
3:S
3:2 14 0 374
4 .
Image 1
Petr Adamec
1:3 1:3
S:3
3:1 8 -11 357
5 .
Image 1
Daniel Hurych
0:3 0:3 2:3 1:3 3 -14 349

5 . Úroveň B

356 bodů
21. místo (21. místo v mužích)
P.A. L.K. T.H. L.S. P.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Adamec
3:2 3:1 3:2 3:1 22 14 356
2 .
Image 1
Lukáš Krofta
2:3
S:S
3:0 3:1 13 11 344
3 .
Image 1
Tomáš Hájek
1:3
S:S
3:1 3:0 12 0 332
4 .
Image 1
Lukáš Sobolčik
2:3 0:3 1:3
3:1
9 -11 318
5 .
Image 1
Petra Vansová
1:3 1:3 0:3
1:3
3 -14 309

Letní sezóna 2019

4 . Úroveň A

301 bodů
18. místo (18. místo v mužích)
O.B. P.A. D.H. T.H. P.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Budík
1:3 3:0 3:1 3:1 20 14 314
2 .
Image 1
Petr Adamec
3:1 3:1 0:3 3:1 18 3 301
3 .
Image 1
Daniel Hurych
0:3 1:3 3:0 3:0 15 0 295
4 .
Image 1
Tomáš Hájek
1:3 3:0 0:3 3:1 14 -11 283
5 .
Image 1
Petr Daneš
1:3 1:3 0:3 1:3 3 -14 269

4 . Úroveň B

261 bodů
26. místo (26. místo v mužích)
V.S. P.D. J.V. P.A. M.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vojtěch Stančík
3:2
3:1
3:2
3:1 22 14 296
2 .
Image 1
Petr Daneš
2:3
1:3 3:0 3:1 16 3 279
3 .
Image 1
Jiří Vozka
1:3 3:1
2:3
3:1 15 0 275
4 .
Image 1
Petr Adamec
2:3
0:3
3:2
3:2 12 -11 261
5 .
Image 1
Miroslav Frayer
1:3 1:3 1:3 2:3 5 -14 251

5 . Úroveň B

281 bodů
17. místo (17. místo v mužích)
P.A. T.H. T.U. J.H. A.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Adamec
3:0 3:0 3:0 3:1 27 14 281
2 .
Image 1
Tomáš Hájek
0:3 3:0 3:2 3:0 19 11 270
3 .
Image 1
Tomáš Uher
0:3 0:3 3:1 3:2 11 0 251
4 .
Image 1
Jan Heřmánek
0:3 2:3 1:3 3:1 9 -11 238
5 .
Image 1
Adam Kubný
1:3 0:3 2:3 1:3 4 -14 230

6 . Úroveň A

268 bodů
35. místo (35. místo v mužích)
J.K. P.A. T.W. M.B. P.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jano Kupec
0:3 3:2
3:0
3:0 19 14 273
2 .
Image 1
Petr Adamec
3:0 S:S
3:1
3:S
17 11 268
3 .
Image 1
Thomas Wouters
2:3 S:S 3:1
3:S
12 0 252
4 .
Image 1
Michal Bretschneider
0:3
1:3
1:3 3:1 8 -11 237
5 .
Image 1
Petr Nešetřil
0:3
S:3
S:3
1:3 1 -14 227

Jarní sezóna 2019

9 . Úroveň C

300 bodů
61. místo (60. místo v mužích)
P.A. P.V. M.M. T.V. Z.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Adamec
3:1
3:0
3:0
3:1 26 14 300
2 .
Image 1
Petra Vansová
1:3
3:1 3:2
3:0
19 11 290
3 .
Image 1
Martin Melicherčík
0:3 1:3 3:0 3:1 14 0 274
4 .
Image 1
Tomáš Volák
0:3
2:3 0:3 3:2 7 -11 256
5 .
Image 1
Zdeněk Štefan
1:3
0:3
1:3 2:3 4 -14 250

10 . Úroveň A

309 bodů
87. místo (85. místo v mužích)
D.M. P.A. O.G. P.K. M.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Martínek
S:S 3:0 3:1 3:0 18 14 312
2 .
Image 1
Petr Adamec
S:S 3:1 3:0 3:0 18 11 309
3 .
Image 1
Ota Gartner
0:3 1:3 1:3 3:1 8 0 288
4 .
Image 1
Pavel Kořenář
1:3 0:3 3:1 S:S 5 -11 274
5 .
Image 1
Martin Havelka
0:3 0:3 1:3 S:S -1 -14 265

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
29.09.2020 19:59 1. Ondřej Grabiáš 3:S Komentáře
25.09.2020 21:09 1. Tomáš Divák 3:S Komentáře
23.09.2020 17:00 1. Kosta Baltas SB Centrum 2:3
16.09.2020 12:00 1. Michal Snopek Sportcentrum Step 2:3
06.09.2020 18:05 1. Kosta Baltas 3:S Komentáře
03.09.2020 12:00 1. Michal Major Squashcentrum Strahov 2:3
02.09.2020 17:00 1. Ondřej Grabiáš SB Centrum 1:3
14.08.2020 09:00 1. Šimon Kozák Hamr Záběhlice 3:1
07.08.2020 09:00 1. Ondřej Grabiáš Sportcentrum Step 2:3
26.07.2020 15:00 1. Jan Kácl Squash Ohradní 3:2 Komentáře
22.07.2020 12:00 1. Michal Snopek Sportcentrum Step 3:1
17.07.2020 10:00 1. Šimon Kozák Hamr Záběhlice 2:3
12.07.2020 09:00 1. Ondřej Grabiáš Sportcentrum Step 2:3
09.07.2020 11:00 1. Jakub Strauss Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
08.07.2020 12:00 1. Kosta Baltas Squash Haštal 3:2 Komentáře
29.06.2020 12:00 1. Michal Snopek Sportcentrum Step 3:0
12.06.2020 15:00 1. Šimon Kozák Hamr Záběhlice 3:1
09.06.2020 12:00 1. Tomáš Reinbergr Sportcentrum Step 0:3
04.06.2020 12:00 1. Jakub Strauss Sportcentrum Step 3:1
28.05.2020 12:00 1. Michal Snopek Sportcentrum Step 1:3
18.05.2020 19:00 2. Ondřej Grabiáš Sportcentrum Step 3:2
18.05.2020 13:31 2. Kosta Baltas 3:S Komentáře
18.05.2020 11:00 2. Jan Kácl Squash Arena 3:1
11.03.2020 12:00 2. Michal Snopek Sportcentrum Step 3:0
29.02.2020 18:20 3. Adam Čumpel 3:S Komentáře
29.02.2020 15:00 3. Martin Tichý SB Centrum 2:3
14.02.2020 10:30 3. Kosta Baltas SB Centrum 3:0
11.02.2020 11:00 3. Chris Owen Squash Haštal 3:2
02.02.2020 13:02 4. George Pindak 3:S Komentáře
15.01.2020 11:00 4. Adrian Toman Squash Haštal 3:2 Komentáře
14.01.2020 17:00 4. Martin Tichý Hamr Záběhlice 3:1 Komentáře
10.01.2020 16:00 4. Jonáš Konečný Hamr Záběhlice 3:1
20.12.2019 10:00 5. Václav Pavlovec Squash Ohradní 1:3
08.12.2019 10:00 5. Martin Zgabaj Hamr Záběhlice 3:1
07.12.2019 11:00 5. Petr Jech Sportcentrum Step 3:1
06.12.2019 11:30 5. Lukáš Sobolčik Squash Ohradní 3:1
30.11.2019 12:51 4. Chris Owen S:3 Komentáře
29.11.2019 18:30 4. Zbyněk Šmíd Sportcentrum Step 1:3
27.11.2019 11:00 4. Ondřej Grabiáš Hamr Záběhlice 1:3
25.11.2019 12:00 4. Daniel Hurych Squash Haštal 3:1
30.10.2019 17:30 5. Lukáš Sobolčik 3:2
29.10.2019 19:00 5. Petra Vansová Hamr Záběhlice 3:1
09.10.2019 12:00 5. Tomáš Hájek Hamr Záběhlice 3:1
06.10.2019 11:00 5. Lukáš Krofta Squash Arena 3:2
30.09.2019 18:00 4. Petr Daneš Squashcentrum Strahov 3:1
23.09.2019 18:00 4. Tomáš Hájek Hamr Záběhlice 0:3
16.09.2019 12:00 4. Daniel Hurych Squash Haštal 3:1
10.09.2019 11:00 4. Ondřej Budík Sportcentrum Step 3:1
31.08.2019 11:00 4. Vojtěch Stančík Squashcentrum Strahov 2:3 Komentáře
12.08.2019 17:00 4. Miroslav Frayer HIT Fitness Flora 3:2
10.08.2019 15:00 4. Jiří Vozka Squashcentrum Strahov 3:2 Komentáře
07.08.2019 17:00 4. Petr Daneš Squashcentrum Strahov 0:3
27.07.2019 11:00 5. Tomáš Uher Hamr Záběhlice 3:0
14.07.2019 11:00 5. Adam Kubný Hamr Záběhlice 3:1
10.07.2019 12:00 5. Tomáš Hájek Hamr Záběhlice 3:0
07.07.2019 10:00 5. Jan Heřmánek Hamr Záběhlice 3:0
01.07.2019 00:10 6. Thomas Wouters S:S
30.06.2019 08:07 6. Petr Nešetřil 3:S Komentáře
08.06.2019 11:00 6. Jano Kupec Squash Ohradní 3:0
05.06.2019 16:00 6. Michal Bretschneider Squash Ohradní 3:1 Komentáře
29.05.2019 19:00 9. Martin Melicherčík Hamr Záběhlice 3:0
29.05.2019 17:00 9. Zdeněk Štefan FitClub Kozák 3:1
21.05.2019 19:00 9. Petra Vansová Hamr Záběhlice 3:1 Komentáře
16.05.2019 11:00 9. Tomáš Volák Hamr Záběhlice 3:0 Komentáře
02.05.2019 00:10 10. David Martínek S:S
28.04.2019 10:00 10. Ota Gartner Hamr Záběhlice 3:1
18.04.2019 10:00 10. Pavel Kořenář Hamr Záběhlice 3:0
13.04.2019 10:00 10. Martin Havelka Hamr Záběhlice 3:0

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím