Ibragim Aschabov

Ibragim Aschabov (31 let)

ID: 21187

Praha

  • 154 zápasů

    od roku 2014
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Squash Ohradní
  • 65 /379
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 57
    Zápasů v lize ( 26 / 20 / 11) 1 turnaj

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2019

5 . Úroveň B

354 bodů
30. místo (30. místo v mužích)
A.C. T.J. I.A. J.H. O.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Adam Cumpel
3:2 3:0 3:0 3:0 26 14 380
2 .
Image 1
Tomáš Jančar
2:3 2:3 3:0 3:0 18 11 369
3 .
Image 1
Ibragim Aschabov
0:3 3:2 2:3 3:0 14 0 354
4 .
Image 1
Jan Heřmánek
0:3 0:3 3:2 3:1 11 -11 340
5 .
Image 1
Ondřej Němec
0:3 0:3 0:3 1:3 1 -14 327

6 . Úroveň B

394 bodů
31. místo (31. místo v mužích)
V.S. I.A. H.K. R.S. M.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vojtěch Stančík
3:2
3:0 3:0
3:1
25 14 399
2 .
Image 1
Ibragim Aschabov
2:3
3:0
3:0
3:0
23 11 394
3 .
Image 1
Hanzzz Kastl
0:3 0:3 3:1
3:0
13 0 373
4 .
Image 1
Roland Szuscik
0:3
0:3
1:3
3:1
7 -11 356
5 .
Image 1
Milan Zajíček
1:3
0:3
0:3
1:3
2 -14 348

7 . Úroveň A

329 bodů
44. místo (44. místo v mužích)
P.B. I.A. O.S. J.H. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Bena
2:3 3:0 3:1 3:0 22 14 336
2 .
Image 1
Ibragim Aschabov
3:2 3:2 1:3 3:0 18 11 329
3 .
Image 1
Ondřej Semera
0:3 2:3
3:0
3:0 16 0 316
4 .
Image 1
Jan Heřmánek
1:3 3:1
0:3
3:0 14 -11 303
5 .
Image 1
Martin Melicherčík
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 286

6 . Úroveň A

326 bodů
59. místo (58. místo v mužích)
S.M. P.D. G.P. T.C. I.A. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Stano Miskovic
3:0 3:0 3:1
3:S
26 14 380
2 .
Image 1
Petr Daneš
0:3 3:1 3:1
3:S
18 11 369
3 .
Image 1
George Pindak
0:3 1:3 3:2
3:S
12 0 352
4 .
Image 1
Tereza Cibulková
1:3 1:3 2:3
3:S
10 -11 339
5 .
Image 1
Ibragim Aschabov
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 326

Podzimní sezóna 2018

7 . Úroveň C

392 bodů
42. místo (42. místo v mužích)
I.A. J.Š. H.K. D.M. M.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ibragim Aschabov
3:2 3:2 2:3 3:0 16 0 112
2 .
Image 1
Jakub Švec
2:3 3:1 3:1 1:3 13 0 109
3 .
Image 1
Hanzzz Kastl
2:3 1:3 2:3
3:0
11 0 107
4 .
Image 1
David Martínek
3:2 1:3 3:2 S:S 7 0 103
5 .
Image 1
Michal Bretschneider
0:3 3:1
0:3
S:S 3 0 99

7 . Úroveň C

340 bodů
48. místo (48. místo v mužích)
T.H. I.A. M.Z. A.H. A.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Hájek
3:2 2:3 3:0 3:0 18 0 102
2 .
Image 1
Ibragim Aschabov
2:3
1:3
3:0 3:2 13 0 97
3 .
Image 1
Milan Zajíček
3:2
3:1
1:3
1:3 11 0 95
4 .
Image 1
Adam Hladík
0:3 0:3
3:1
3:1 10 0 94
5 .
Image 1
Adam Kubný
0:3 2:3 3:1 1:3 8 0 92

6 . Úroveň B

336 bodů
56. místo (55. místo v mužích)
G.P. P.D. S.K. J.K. I.A. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
George Pindak
3:1 3:0 3:0 3:1 22 0 112
2 .
Image 1
Petr Daneš
1:3 3:2 3:1 3:1 15 0 105
3 .
Image 1
Sabina Karafiátová
0:3 2:3 2:3 3:0 10 0 100
4 .
Image 1
Jonáš Konečný
0:3 1:3 3:2 2:3 7 0 97
5 .
Image 1
Ibragim Aschabov
1:3 1:3 0:3 3:2 6 0 96

7 . Úroveň C

375 bodů
44. místo (44. místo v mužích)
P.P. I.A. M.Z. L.L. P.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Přemysl Pavlák
1:3
3:1
3:0
3:S
17 0 107
2 .
Image 1
Ibragim Aschabov
3:1
2:3
3:1
3:S
17 0 107
3 .
Image 1
Milan Zajíček
1:3
3:2
3:1
3:0
16 0 106
4 .
Image 1
Lukáš Lamberský
0:3 1:3
1:3
3:1 7 0 97
5 .
Image 1
Petr Novotný
S:3
S:3
0:3
1:3 1 0 91

Jarní sezóna 2018

7 . Úroveň A

165 bodů
92. místo (91. místo v mužích)
D.S. P.N. K.T. O.Z. I.A. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Stíbal
3:1 3:S 3:0 3:S 44 0 209
2 .
Image 1
Petr Nešetřil
1:3
3:1
3:1 3:S 34 0 199
3 .
Image 1
Karel Tesař
S:3
1:3
3:2
3:S 21 0 186
4 .
Image 1
Ondřej Zezula
0:3 1:3
2:3
3:S 16 0 181
5 .
Image 1
Ibragim Aschabov
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 165

6 . Úroveň A

193 bodů
57. místo (57. místo v mužích)
Č.R. J.C. S.M. I.A. L.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Čestmír Rybka
3:1 3:0 3:0 3:S 47 0 227
2 .
Image 1
Jan Chroumal
1:3 3:0 3:0 3:1 39 0 219
3 .
Image 1
Stano Miskovic
0:3 0:3 3:1 3:1 22 0 202
4 .
Image 1
Ibragim Aschabov
0:3 0:3 1:3 3:1 13 0 193
5 .
Image 1
Lukáš Sobolčik
S:3 1:3 1:3 1:3 6 0 186

7 . Úroveň D

208 bodů
46. místo (46. místo v mužích)
I.A. D.P. P.N. P.B. T.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ibragim Aschabov
3:2 3:1 3:0 3:S 43 0 208
2 .
Image 1
David Polák
2:3 3:0 3:0 3:S 40 0 205
3 .
Image 1
Petr Nešetřil
1:3 0:3 3:S 3:S 22 0 187
4 .
Image 1
Petr Bena
0:3 0:3 S:3 3:S 10 0 175
5 .
Image 1
Tomáš Jančar
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 165

8 . Úroveň B

181 bodů
72. místo (72. místo v mužích)
J.K. I.A. J.W. R.Z. P.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jano Kupec
1:3 3:1 3:2 3:1 33 0 183
2 .
Image 1
Ibragim Aschabov
3:1 0:3 3:1 3:2 31 0 181
3 .
Image 1
Jiří Woš
1:3 3:0 1:3 3:1 28 0 178
4 .
Image 1
Radek Zachariáš
2:3 1:3 3:1
3:1
28 0 178
5 .
Image 1
Petr Sagner
1:3 2:3 1:3
1:3
10 0 160

Jarní sezóna 2017

8 . Úroveň B

191 bodů
106. místo (104. místo v mužích)
L.S. K.T. J.K. L.H. I.A. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Sobolčik
3:2 3:1 3:0
3:S
43 0 223
2 .
Image 1
Karel Tesař
2:3 1:3 3:1
3:1
28 0 208
3 .
Image 1
Jano Kupec
1:3 3:1
2:3
3:S
27 0 207
4 .
Image 1
Lenka Hrbková
0:3 1:3
3:2
2:3 15 0 195
5 .
Image 1
Ibragim Aschabov
S:3
1:3
S:3
3:2 11 0 191

7 . Úroveň A

204 bodů
85. místo (82. místo v mužích)
M.K. M.F. G.P. L.M. W.J. I.A. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Kubálek
3:1 3:0 3:0 3:1 3:0 48 0 243
2 .
Image 1
Miroslav Frayer
1:3 3:0 3:0 3:0 3:S 40 0 235
3 .
Image 1
George Pindak
0:3 0:3 3:1 2:3 3:2 19 0 214
4 .
Image 1
Lukáš Melichar
0:3 0:3 1:3 3:0 3:2 19 0 214
5 .
Image 1
Wojciech Janusz
1:3 0:3 3:2 0:3
3:2
16 0 211
6 .
Image 1
Ibragim Aschabov
0:3 S:3 2:3 2:3
2:3
9 0 204

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
31.05.2019 18:00 5. Ondřej Němec Squashcentrum Strahov 3:0
24.05.2019 18:30 5. Jan Heřmánek SB Centrum 2:3
17.05.2019 18:00 5. Tomáš Jančar Hamr Záběhlice 3:2
05.05.2019 16:00 5. Adam Cumpel Squashcentrum Strahov 0:3
30.04.2019 18:00 6. Vojtěch Stančík Squashcentrum Strahov 2:3 Komentáře
27.04.2019 10:00 6. Hanzzz Kastl Squashcentrum Strahov 3:0
25.04.2019 17:00 6. Milan Zajíček Squash Ohradní 3:0 Komentáře
23.04.2019 18:30 6. Roland Szuscik Squash Ohradní 3:0 Komentáře
31.03.2019 10:00 7. Ondřej Semera Squash Ohradní 3:2
29.03.2019 17:30 7. Jan Heřmánek SB Centrum 1:3
22.03.2019 17:30 7. Petr Bena Squash Ohradní 3:2
15.03.2019 17:30 7. Martin Melicherčík Squash Ohradní 3:0
27.02.2019 10:59 6. George Pindak S:3 Komentáře
27.02.2019 10:59 6. Tereza Cibulková S:3 Komentáře
27.02.2019 10:59 6. Petr Daneš S:3 Komentáře
27.02.2019 10:58 6. Stano Miskovic S:3 Komentáře
28.01.2019 19:30 7. David Martínek Hamr Záběhlice 2:3
22.01.2019 18:00 7. Jakub Švec Squash Arena 3:2
19.01.2019 10:00 7. Hanzzz Kastl Squashcentrum Strahov 3:2
11.01.2019 17:30 7. Michal Bretschneider Squash Ohradní 3:0
01.01.2019 19:00 7. Adam Kubný Hamr Záběhlice 3:2
28.12.2018 17:00 7. Tomáš Hájek SportCentrum JEREMI 2:3
20.12.2018 17:00 7. Milan Zajíček Squash Ohradní 1:3 Komentáře
07.12.2018 17:30 7. Adam Hladík Hamr Záběhlice 3:0
30.11.2018 17:30 6. Jonáš Konečný Hamr Záběhlice 3:2
29.11.2018 17:30 6. George Pindak Squash Ohradní 1:3
27.11.2018 19:00 6. Petr Daneš Hamr Záběhlice 1:3
22.11.2018 19:00 6. Sabina Karafiátová SB Centrum 0:3
29.10.2018 18:00 7. Milan Zajíček Squash Ohradní 2:3 Komentáře
24.10.2018 19:00 7. Přemysl Pavlák Squash Ohradní 3:1
17.10.2018 17:30 7. Lukáš Lamberský Squash Ohradní 3:1
14.10.2018 16:04 7. Petr Novotný 3:S Komentáře
29.04.2018 09:30 6. Stano Miskovic Hamr Záběhlice 1:3
27.04.2018 19:00 6. Jan Chroumal Hamr Záběhlice 0:3
24.04.2018 20:00 6. Lukáš Sobolčik Hamr Záběhlice 3:1
17.04.2018 12:00 6. Čestmír Rybka Squash Ohradní 0:3
21.03.2018 17:00 7. Petr Nešetřil SB Centrum 3:1
14.03.2018 20:00 7. David Polák Hamr Záběhlice 3:2
12.03.2018 19:00 7. Petr Bena SB Centrum 3:0
26.02.2018 12:00 8. Radek Zachariáš Chrpa Sport 3:1
20.02.2018 20:00 8. Jiří Woš Hamr Záběhlice 0:3
13.02.2018 19:00 8. Jano Kupec 3:1
10.02.2018 14:00 8. Petr Sagner Sport Centrum Evropská 3:2
23.05.2017 18:00 8. Lenka Hrbková Squash Arena 3:2
11.05.2017 20:00 8. Karel Tesař Sport Centrum Evropská 1:3 Komentáře
28.04.2017 17:00 7. Wojciech Janusz Sport Centrum Evropská 2:3 Komentáře
24.04.2017 18:00 7. Miroslav Kubálek Squash Haštal 0:3
21.04.2017 18:00 7. Miroslav Frayer Squashcentrum Strahov S:3
19.04.2017 20:00 7. Lukáš Melichar Sportcentrum Step 2:3
14.04.2017 10:00 7. George Pindak Sport Centrum Evropská 2:3
8. Lukáš Sobolčik S:3 Komentáře
8. Jano Kupec S:3 Komentáře
7. Petr Nešetřil S:3
7. Karel Tesař S:3
7. Ondřej Zezula S:3
7. David Stíbal S:3
7. Tomáš Jančar 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím