Jan Ambrož

Jan Ambrož (33 let)

ID: 24898

Praha

  • 40 zápasů

    od roku 2016
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Squash Haštal
  • 92 /325
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 40
    Zápasů v lize ( 16 / 22 / 2) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2020

10 . Úroveň A

231 bodů
88. místo (85. místo v mužích)
J.K. J.A. E.P. P.Š. N.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Kněžínek
0 14 234
2 .
Image 1
Jan Ambrož
0 11 231
3 .
Image 1
Eduard Piňos
0 0 220
4 .
Image 1
Patrik Švancer
0 -11 209
5 .
Image 1
Nazariy Labunets
0 -14 206

11 . Úroveň C

233 bodů
93. místo (90. místo v mužích)
J.A. M.J. D.T. P.N. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Ambrož
1:3
3:2
3:1 3:0 19 14 233
2 .
Image 1
Michal Jarolím
3:1 3:1 3:1 S:S 16 11 227
3 .
Image 1
Daniel Turanský
2:3
1:3 S:S S:S -1 0 199
4 .
Image 1
Petr Novotný
1:3 1:3 S:S S:S -2 -11 187
5 .
Image 1
Milan Muzikář
0:3 S:S S:S S:S -6 -14 180

11 . Úroveň A

252 bodů
116. místo (113. místo v mužích)
R.V. M.K. J.A. J.J. N.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Roberto Varela Pazos
3:0 3:1 3:2
3:S
24 14 278
2 .
Image 1
Miroslav Kopecký
0:3 2:3 3:0 3:0 16 11 267
3 .
Image 1
Jan Ambrož
1:3 3:2 3:1 S:3 12 0 252
4 .
Image 1
Jakub Jarolím
2:3 0:3 1:3 3:1 9 -11 238
5 .
Image 1
Nicolas Damoiseau
S:3
0:3 3:S 1:3 7 -14 233

Podzimní sezóna 2019

12 . Úroveň C

257 bodů
108. místo (104. místo v mužích)
J.A. L.F. T.N. P.S. O.Ž. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Ambrož
3:0 3:2 3:1 3:2 23 14 257
2 .
Image 1
Linda Fábry
0:3
3:0
1:3 3:0 15 11 246
3 .
Image 1
Tomáš Nováček
2:3
0:3
3:1 3:1 14 0 234
4 .
Image 1
Petr Silhanek
1:3 3:1 1:3
3:S
14 -11 223
5 .
Image 1
Ondřej Žitník
2:3 0:3 1:3
S:3
3 -14 209

11 . Úroveň B

211 bodů
130. místo (125. místo v mužích)
J.V. J.K. M.M. M.H. J.A. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jonáš Václavek
3:2 3:1 3:S 3:0 24 14 258
2 .
Image 1
Jan Klesnil
2:3 3:0 3:1 2:3 17 11 248
3 .
Image 1
Milan Muzikář
1:3 0:3 3:2 3:0 13 0 233
4 .
Image 1
Michal Hlavačka
S:3 1:3 2:3 3:0 10 -11 219
5 .
Image 1
Jan Ambrož
0:3 3:2 0:3 0:3 5 -14 211

12 . Úroveň B

234 bodů
112. místo (108. místo v mužích)
J.A. J.H. H.V. V.V. R.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Ambrož
2:3 3:0 3:2
3:1
20 14 234
2 .
Image 1
Jiří Hubinka
3:2 1:3
3:S
3:0 19 11 230
3 .
Image 1
Honza Vlk
0:3 3:1
3:S
3:2 17 0 217
4 .
Image 1
Vladimír Voda
2:3
S:3
S:3
3:0 9 -11 198
5 .
Image 1
Robin Hrdina
1:3
0:3 2:3 0:3 3 -14 189

11 . Úroveň C

199 bodů
123. místo (118. místo v mužích)
M.K. J.K. J.S. J.A. R.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Mery Kejklíček
3:0 3:1 3:1
3:S
25 14 239
2 .
Image 1
Jan Klesnil
0:3 3:0 3:1
3:S
19 11 230
3 .
Image 1
Jakub Semela
1:3 0:3 3:2 3:S 12 0 212
4 .
Image 1
Jan Ambrož
1:3 1:3 2:3 3:S 10 -11 199
5 .
Image 1
Radovan Suda
S:3
S:3
S:3 S:3 0 -14 186

Jarní sezóna 2018

10 . Úroveň B

128 bodů
139. místo (134. místo v mužích)
D.M. O.N. J.H. M.J. J.A. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Martínek
3:2
3:1
3:1 3:0 44 0 164
2 .
Image 1
Ondřej Němec
2:3 S:S 3:0 3:2 21 0 141
3 .
Image 1
Jaroslav Hančl
1:3
S:S
3:1
3:1 19 0 139
4 .
Image 1
Michal Jarolím
1:3 0:3
1:3
3:1 15 0 135
5 .
Image 1
Jan Ambrož
0:3 2:3 1:3 1:3 8 0 128

9 . Úroveň C

147 bodů
115. místo (113. místo v mužích)
O.M. V.J. M.". J.‚. J.A. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
O M
3:S 3:2 3:1 3:2 39 0 174
2 .
Image 1
Václav Jedlička
S:3 3:2 3:2 3:2 27 0 162
3 .
Image 1
Matěj "Multisport" Procházka
2:3 2:3
3:2
3:2
26 0 161
4 .
Image 1
Jan ‚Sigi‘ Sigmund
1:3 2:3
2:3
3:S
20 0 155
5 .
Image 1
Jan Ambrož
2:3 2:3
2:3
S:3
12 0 147

8 . Úroveň C

160 bodů
100. místo (99. místo v mužích)
J.V. O.B. T.J. J.A. P.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Vozka
3:0 3:0 3:0 3:2 48 0 198
2 .
Image 1
Ondřej Budík
0:3 3:0 3:0 3:S 36 0 186
3 .
Image 1
Tomáš Jelínek
0:3 0:3 3:0 3:0 26 0 176
4 .
Image 1
Jan Ambrož
0:3 0:3 0:3 3:S 10 0 160
5 .
Image 1
Pavel Rynt
2:3 S:3 0:3 S:3 4 0 154

7 . Úroveň A

177 bodů
78. místo (78. místo v mužích)
P.B. P.B. F.V. J.A. R.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Beneš
3:2 3:S 3:0 3:0 45 0 210
2 .
Image 1
Petr Bena
2:3 3:S 3:0 3:0 40 0 205
3 .
Image 1
Filip Velemínský
S:3 S:3 S:3 3:0 13 0 178
4 .
Image 1
Jan Ambrož
0:3 0:3 3:S 1:3 12 0 177
5 .
Image 1
Radek Brix
0:3 0:3 0:3 3:1 11 0 176

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
20.05.2020 18:00 11. Michal Jarolím Squash Haštal 1:3
12.05.2020 17:00 11. Daniel Turanský Sport Centrum Evropská 3:2 Komentáře
07.05.2020 18:00 11. Milan Muzikář Sportcentrum Step 3:0
19.03.2020 16:00 11. Petr Novotný Squash Haštal 3:1
21.02.2020 16:00 11. Jakub Jarolím 3:1
18.02.2020 19:00 11. Miroslav Kopecký Squashcentrum Strahov 3:2
17.02.2020 18:00 11. Roberto Varela Pazos Squash Haštal 1:3
11.02.2020 10:34 11. Nicolas Damoiseau S:3
27.01.2020 18:00 12. Petr Silhanek FitClub Kozák 3:1
21.01.2020 17:00 12. Ondřej Žitník 3:2
14.01.2020 18:00 12. Linda Fábry Squash Haštal 3:0
06.01.2020 19:00 12. Tomáš Nováček Hotel a Sportcentrum Čechie 3:2
20.12.2019 16:00 11. Michal Hlavačka Squash Haštal 0:3
09.12.2019 18:00 11. Jan Klesnil HIT Fitness Flora 3:2
09.12.2019 18:00 11. Milan Muzikář Squashcentrum Strahov 0:3
06.12.2019 17:00 11. Jonáš Václavek Squash Haštal 0:3
21.11.2019 00:00 12. Jiří Hubinka Squash Haštal 2:3
12.11.2019 19:30 12. Honza Vlk Sportcentrum Step 3:0
08.11.2019 18:00 12. Vladimír Voda Sportcentrum Step 3:2
05.11.2019 19:00 12. Robin Hrdina Squash Haštal 3:1 Komentáře
01.11.2019 08:15 11. Radovan Suda 3:S
30.10.2019 18:00 11. Jakub Semela Squash Haštal 2:3
29.10.2019 20:00 11. Mery Kejklíček Squashcentrum Strahov 1:3
24.10.2019 19:00 11. Jan Klesnil Squash Haštal 1:3
25.05.2018 16:00 10. Michal Jarolím Squash Haštal 1:3
16.05.2018 20:00 10. Jaroslav Hančl Squash Haštal 1:3
14.05.2018 18:00 10. Ondřej Němec SportCentrum JEREMI 2:3
13.05.2018 21:00 10. David Martínek Squash Haštal 0:3
20.04.2018 16:00 9. Václav Jedlička Squash Haštal 2:3
16.04.2018 19:00 9. Matěj "Multisport" Procházka Squash Haštal 2:3 Komentáře
12.04.2018 19:00 9. O M SportCentrum JEREMI 2:3
26.03.2018 18:00 8. Jiří Vozka Squash Haštal 0:3
26.03.2018 09:00 8. Pavel Rynt 3:S
19.03.2018 20:00 8. Ondřej Budík Hotel a Sportcentrum Čechie 0:3
08.03.2018 19:00 8. Tomáš Jelínek Hotel a Sportcentrum Čechie 0:3
27.02.2018 19:00 7. Petr Bena SportCentrum JEREMI 0:3
20.02.2018 19:00 7. Radek Brix SportCentrum JEREMI 1:3
09.02.2018 16:00 7. Petr Beneš SportCentrum JEREMI 0:3
7. Filip Velemínský 3:S
9. Jan ‚Sigi‘ Sigmund S:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím