Načítám…

pavel dytrych (44 let)

ID: 29681

Praha

Komunikuji těmito jazyky:

  • Language - czech-republic
  • Language - united-kingdom
  • Language - france

Hraje ligy: Praha - Squash (14/175)

  • 140 zápasů

    od roku 2018
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
  • 30 /247
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 64
    Zápasů v lize ( 32 / 31 / 1) 5 turnajů
  • 51%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

3 . Úroveň A

312 bodů
14. místo (14. místo v mužích)
K.B. C.O. p.d. J.L. P.R. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Kosta Baltas
0 30 330 0:0
2 .
Image 1
Chris Owen
0 25 325 0:0
3 .
Image 1
pavel dytrych
0 12 312 0:0
4 .
Image 1
Jakub Líbal
0 4 304 0:0
5 .
Image 1
Petr Rys
0 0 300 0:0

4 . Úroveň B

338 bodů
13. místo (13. místo v mužích)
p.d. D.S. R.P. P.S. Č.R. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
pavel dytrych
3:1 3:2 3:0 3:2 8 30 338 12:5
2 .
Image 1
David Skulina
1:3 3:1 3:1 3:1 6 25 331 10:6
3 .
Image 1
Rafael Pineyro
2:3 1:3 3:1 3:1 4 12 316 9:8
4 .
Image 1
Petr Sagner
0:3 1:3 1:3 3:0 2 4 306 5:9
5 .
Image 1
Čestmír Rybka
2:3 1:3 1:3 0:3 0 0 300 4:12

Podzimní sezóna 2023

3 . Úroveň A

306 bodů
18. místo (18. místo v mužích)
T.J. R.V. P.K. p.d. L.L. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Tomáš Jančar
3:0 3:0 3:1 3:0 8 30 338 12:1
2 .
Image 1
Roman Vildner
0:3 3:2 3:0 3:2 6 25 331 9:7
3 .
Image 1
Petr Krejčí
0:3 2:3 3:1 3:0 4 12 316 8:7
4 .
Image 1
pavel dytrych
1:3 0:3 1:3 3:0 2 4 306 5:9
5 .
Image 1
Lukáš Lamberský
0:3 2:3 0:3 0:3 0 0 300 2:12

3 . Úroveň A

296 bodů
15. místo (15. místo v mužích)
J.H. J.P. p.d. J.B. N.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Hlavička
3:0 3:2 3:2 3:2 8 30 318 12:6
2 .
Image 1
Jan Petrásek
0:3 3:2 3:0 3:S 6 25 311 9:5
3 .
Image 1
pavel dytrych
2:3 2:3 3:2 3:S 4 12 296 10:8
4 .
Image 1
Jaroslav Bellada
2:3 0:3 2:3
3:S
2 4 286 7:9
5 .
Image 1
Norbert Paňko
2:3 S:3 S:3
S:3
0 0 280 2:12

2 . Úroveň A

302 bodů
12. místo (12. místo v mužích)
J.J. V.K. R.V. J.B. p.d. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jaroslav Janda
3:0 3:1 3:2 3:0 8 30 338 12:3
2 .
Image 1
Václav Kubát
0:3 3:1 3:1
S:3
4 25 329 6:8
3 .
Image 1
Roman Vildner
1:3 1:3 3:2 3:2 4 12 316 8:10
4 .
Image 1
Jaroslav Bellada
2:3 1:3 2:3 3:1 2 4 306 8:10
5 .
Image 1
pavel dytrych
0:3
3:S
2:3 1:3 2 0 302 6:9

Letní sezóna 2023

1 . Úroveň A

253 bodů
9. místo (9. místo v mužích)
M.S. V.Z. Š.J. V.K. p.d. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Michal Snopek
3:2 3:1 3:0 3:0 25 14 299 12:3
2 .
Image 1
Vlastimil Zeman
2:3 3:2 3:1 3:1 19 11 290 11:7
3 .
Image 1
Štěpán Janega
1:3 2:3 3:0 1:3 11 0 271 7:9
4 .
Image 1
Václav Kubát
0:3 1:3 0:3 3:0 8 -11 257 4:9
5 .
Image 1
pavel dytrych
0:3 1:3 3:1 0:3 7 -14 253 4:10

1 . Úroveň A

294 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
V.Z. Š.J. p.d. P.K. J.L. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Vlastimil Zeman
3:0 3:1 3:0
3:S
26 14 320 12:1
2 .
Image 1
Štěpán Janega
0:3 3:1 3:1
3:S
18 11 309 9:5
3 .
Image 1
pavel dytrych
1:3 1:3 3:1
3:S
14 0 294 8:7
4 .
Image 1
Pavel Kořenář
0:3 1:3 1:3
3:S
8 -11 277 5:9
5 .
Image 1
Jakub Líbal
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 266 0:12

1 . Úroveň A

332 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
p.d. V.Z. Š.J. H.Š. V.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
pavel dytrych
3:2 2:3 3:2 3:1 18 14 332 11:8
2 .
Image 1
Vlastimil Zeman
2:3 3:0 2:3 3:0 18 11 329 10:6
3 .
Image 1
Štěpán Janega
3:2 0:3 3:2 3:1 16 0 316 9:8
4 .
Image 1
Honza Široký
2:3 3:2 2:3 3:1 15 -11 304 10:9
5 .
Image 1
Václav Kubát
1:3 0:3 1:3 1:3 3 -14 289 3:12

Jarní sezóna 2023

2 . Úroveň A

330 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
V.K. p.d. C.O. J.L. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Václav Kubát
2:3 3:1 3:1 3:0 21 14 335 11:5
2 .
Image 1
pavel dytrych
3:2 2:3 3:0 3:2 19 11 330 11:7
3 .
Image 1
Chris Owen
1:3 3:2 3:2 3:S 17 0 317 10:7
4 .
Image 1
Jakub Líbal
1:3 0:3 2:3 3:1 9 -11 298 6:10
5 .
Image 1
Michal Mikšovic
0:3 2:3 S:3 1:3 3 -14 289 3:12

1 . Úroveň A

347 bodů
10. místo (10. místo v mužích)
V.Z. Š.J. T.K. C.O. p.d. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Vlastimil Zeman
2:3 3:0 3:0 3:0 23 14 397 11:3
2 .
Image 1
Štěpán Janega
3:2 1:3 3:0 3:1 19 11 390 10:6
3 .
Image 1
Tomáš Kukaň
0:3 3:1 3:2 3:0 18 0 378 9:6
4 .
Image 1
Chris Owen
0:3 0:3 2:3 3:0 9 -11 358 5:9
5 .
Image 1
pavel dytrych
0:3 1:3 0:3 0:3 1 -14 347 1:12

2 . Úroveň A

365 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
C.O. p.d. V.K. J.B. P.R. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Chris Owen
3:2 3:0 3:1 3:2 23 14 377 12:5
2 .
Image 1
pavel dytrych
2:3 3:2 3:2 2:3 14 11 365 10:10
3 .
Image 1
Václav Kubát
0:3 2:3 3:2 3:1 13 0 353 8:9
4 .
Image 1
Jaroslav Bellada
1:3 2:3 2:3 3:1 11 -11 340 8:10
5 .
Image 1
Petr Rys
2:3 3:2 1:3 1:3 9 -14 335 7:11

2 . Úroveň A

333 bodů
8. místo (8. místo v mužích)
T.K. T.J. p.d. J.B. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Tomáš Kukaň
3:2 3:0 3:0 3:0 26 14 360 12:2
2 .
Image 1
Tomáš Jančar
2:3 2:3 3:1
3:S
16 11 347 10:7
3 .
Image 1
pavel dytrych
0:3 3:2 2:3
3:1
13 0 333 8:9
4 .
Image 1
Jaroslav Bellada
0:3 1:3 3:2 3:1 12 -11 321 7:9
5 .
Image 1
Michal Major
0:3
S:3
1:3
1:3 2 -14 308 2:12

Podzimní sezóna 2022

2 . Úroveň A

334 bodů
8. místo (8. místo v mužích)
P.S. C.O. p.d. J.B. M.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Simek
3:2 2:3 3:2 3:1 18 14 352 11:8
2 .
Image 1
Chris Owen
2:3 3:2 2:3 3:1 15 11 346 10:9
3 .
Image 1
pavel dytrych
3:2 2:3 2:3 3:2 14 0 334 10:10
4 .
Image 1
Jaroslav Bellada
2:3 3:2 3:2 1:3 13 -11 322 9:10
5 .
Image 1
Martin Zgabaj
1:3 1:3 2:3 3:1 10 -14 316 7:10

1 . Úroveň A

311 bodů
9. místo (9. místo v mužích)
T.D. V.Z. T.R. J.B. p.d. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Tomáš Divák
3:1 3:2 3:1 3:1 23 14 357 12:5
2 .
Image 1
Vlastimil Zeman
1:3 3:1 3:0 3:0 21 11 352 10:4
3 .
Image 1
Tomáš Reinbergr
2:3 1:3
3:0
3:2 15 0 335 9:8
4 .
Image 1
Jaroslav Bellada
1:3 0:3
0:3
3:2 6 -11 315 4:11
5 .
Image 1
pavel dytrych
1:3 0:3 2:3 2:3 5 -14 311 5:12

2 . Úroveň A

328 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
J.B. p.d. V.K. M.T. R.V. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jaroslav Bellada
3:2 3:0 3:1 2:3 20 14 334 11:6
2 .
Image 1
pavel dytrych
2:3 3:2 3:2 3:2 17 11 328 11:9
3 .
Image 1
Václav Kubát
0:3 2:3 3:2 3:0 14 0 314 8:8
4 .
Image 1
Martin Tichý
1:3 2:3 2:3 3:2 10 -11 299 8:11
5 .
Image 1
Roman Vildner
3:2 2:3 0:3 2:3 9 -14 295 7:11

3 . Úroveň A

295 bodů
7. místo (7. místo v mužích)
p.d. P.S. O.B. P.R. M.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
pavel dytrych
3:1 2:3 3:1 3:0 21 14 295 11:5
2 .
Image 1
Petr Simek
1:3 3:1 2:3 3:1 15 11 286 9:8
3 .
Image 1
Ondřej Budík
3:2 1:3 3:1 0:3 12 0 272 7:9
4 .
Image 1
Petr Rys
1:3 3:2 1:3 3:2 12 -11 261 8:10
5 .
Image 1
Martin Zgabaj
0:3 1:3 3:0 2:3 10 -14 256 6:9

Letní sezóna 2022

6 . Úroveň B

208 bodů
33. místo (33. místo v mužích)
M.C. p.d. A.K. J.L. J.C. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Miguel Angel Calado Rangel
S:S
3:0 3:0 3:0 19 14 213 9:0
2 .
Image 1
pavel dytrych
S:S
3:1 3:1 3:0 17 11 208 9:2
3 .
Image 1
Adam Kubný
0:3 1:3 3:0 3:0 15 0 195 7:6
4 .
Image 1
Jan Lörinc
0:3 1:3 0:3 3:0 8 -11 177 4:9
5 .
Image 1
Julien Castets
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 166 0:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
27.02.2024 10:00 4. David Skulina Squash Haštal 3:1
22.02.2024 11:00 4. Čestmír Rybka Sportcentrum Step 3:2
08.02.2024 18:00 4. Petr Sagner SB Centrum 3:0
07.02.2024 11:00 4. Rafael Pineyro Squash Haštal 3:2
30.01.2024 08:00 3. Tomáš Jančar Squash Haštal 1:3
24.01.2024 18:00 3. Petr Krejčí Squash Haštal 1:3
19.01.2024 18:00 3. Lukáš Lamberský Squash Ohradní 3:0
04.01.2024 15:00 3. Roman Vildner Squash Haštal 0:3
02.01.2024 00:10 3. Norbert Paňko 3:S
25.12.2023 13:00 3. Jaroslav Bellada Sportcentrum Step 3:2
13.12.2023 16:30 3. Jan Hlavička Squash Arena 2:3
10.12.2023 10:00 3. Jan Petrásek Sportcentrum Step 2:3
30.11.2023 15:37 2. Václav Kubát 3:S Komentáře
29.11.2023 18:00 2. Jaroslav Bellada Squash Haštal 1:3
28.11.2023 15:00 2. Roman Vildner Squash Haštal 2:3
23.11.2023 20:00 2. Jaroslav Janda Squash Haštal 0:3
24.08.2023 22:00 1. Štěpán Janega Sportovní klub Budějovická 3:1
23.08.2023 19:00 1. Michal Snopek Squash Ohradní 0:3
17.08.2023 15:00 1. Václav Kubát Hamr Záběhlice 0:3
07.08.2023 15:00 1. Vlastimil Zeman Sportovní klub Budějovická 1:3
27.07.2023 11:00 1. Štěpán Janega Squash Haštal 1:3
26.07.2023 11:00 1. Pavel Kořenář Sportovní klub Budějovická 3:1
17.07.2023 19:43 1. Jakub Líbal 3:S Komentáře
17.07.2023 16:00 1. Vlastimil Zeman Squashcentrum Strahov 1:3
22.06.2023 16:00 1. Václav Kubát Sportovní klub Budějovická 3:1
08.06.2023 22:00 1. Štěpán Janega Sportovní klub Budějovická 2:3
05.06.2023 16:30 1. Vlastimil Zeman MTV Fitness & Squash Černý Most 3:2
02.06.2023 16:00 1. Honza Široký Squash Haštal 3:2
29.05.2023 22:00 2. Václav Kubát Sportovní klub Budějovická 3:2
28.05.2023 20:00 2. Jakub Líbal Squash Haštal 3:0
22.05.2023 11:00 2. Michal Mikšovic Squash Haštal 3:2
12.05.2023 13:00 2. Chris Owen Squash Haštal 2:3
29.04.2023 00:00 1. Chris Owen Sportovní klub Budějovická 0:3
14.04.2023 16:00 1. Tomáš Kukaň Squash Haštal 0:3
10.04.2023 18:00 1. Štěpán Janega Squash Haštal 1:3
07.04.2023 16:00 1. Vlastimil Zeman MTV Fitness & Squash Černý Most 0:3
30.03.2023 14:00 2. Chris Owen Squash Haštal 2:3
20.03.2023 16:00 2. Jaroslav Bellada Sportcentrum Step 3:2
13.03.2023 18:00 2. Václav Kubát Sportovní klub Budějovická 3:2
10.03.2023 16:00 2. Petr Rys Squash Haštal 2:3
27.02.2023 19:00 2. Tomáš Jančar Squash Haštal 3:2
26.02.2023 17:00 2. Jaroslav Bellada Sportcentrum Step 2:3
23.02.2023 19:00 2. Tomáš Kukaň Squash Haštal 0:3
16.02.2023 20:00 2. Michal Major Squashcentrum Strahov 3:1 Komentáře
26.01.2023 19:00 2. Petr Simek Squashcentrum Strahov 3:2
22.01.2023 11:00 2. Jaroslav Bellada Sportcentrum Step 2:3
17.01.2023 20:00 2. Martin Zgabaj Squash Ohradní 3:2
12.01.2023 12:00 2. Chris Owen Squash Haštal 2:3
26.12.2022 13:00 1. Jaroslav Bellada Sportovní klub Budějovická 2:3
23.12.2022 09:30 1. Tomáš Reinbergr Hamr Záběhlice 2:3
09.12.2022 17:00 1. Tomáš Divák Squash Ohradní 1:3
04.12.2022 10:30 1. Vlastimil Zeman MTV Fitness & Squash Černý Most 0:3
30.11.2022 09:00 2. Roman Vildner Squash Haštal 3:2
30.11.2022 07:00 2. Martin Tichý Sportovní klub Budějovická 3:2
24.11.2022 21:00 2. Jaroslav Bellada Squash Haštal 2:3
22.11.2022 20:30 2. Václav Kubát Hamr Záběhlice 3:2
25.10.2022 17:30 3. Martin Zgabaj Squash Ohradní 3:0
23.10.2022 22:00 3. Petr Simek SportCentrum JEREMI 3:1
19.10.2022 09:00 3. Ondřej Budík Squash Haštal 2:3
06.10.2022 18:00 3. Petr Rys Hamr Záběhlice 3:1
30.09.2022 20:24 6. Miguel Angel Calado Rangel S:S Komentáře
30.09.2022 18:00 6. Jan Lörinc Squash Ohradní 3:1
12.09.2022 17:00 6. Julien Castets Squash Haštal 3:0
08.09.2022 18:00 6. Adam Kubný Hamr Záběhlice 3:1

Platební metody

Platební metody