Lukáš Lamberský

Lukáš Lamberský (29 let)

ID: 14313

Praha

Fandí:Federer

Hraje ligy: Praha - Squash (52/245)

  • 89 zápasů

    od roku 2011
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Squash Ohradní
  • 104 /357
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 79
    Zápasů v lize ( 38 / 39 / 2) 6 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2019

7 . Úroveň A

308 bodů
52. místo (52. místo v mužích)
O.S. M.Z. L.L. P.P. D.S. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Soroka
3:2 3:2
3:0
17 14 331
2 .
Image 1
Milan Zajíček
2:3 3:1 8 5 313
3 .
Image 1
Lukáš Lamberský
2:3 1:3
3:2
8 0 308
4 .
Image 1
Přemysl Pavlák
3:1 6 -11 295
5 .
Image 1
David Smolka
0:3
1:3
2:3
3 -14 289

8 . Úroveň C

356 bodů
51. místo (51. místo v mužích)
L.L. R.L. A.K. D.W. M.M. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Lamberský
3:2 3:1 3:2 3:1 22 14 356
2 .
Image 1
Radek Lukeš
2:3 3:1 3:1 2:3 16 11 347
3 .
Image 1
Adam Kubný
1:3 1:3 3:0 3:0 16 0 336
4 .
Image 1
Douglas Wong
2:3 1:3 0:3 3:1 9 -11 318
5 .
Image 1
Martin Melicherčík
1:3 3:2 0:3 1:3 7 -14 313

9 . Úroveň B

289 bodů
72. místo (71. místo v mužích)
D.S. L.L. T.J. Z.Š. M.H. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Smolka
3:0 3:2 3:1 3:2 23 14 297
2 .
Image 1
Lukáš Lamberský
0:3 3:1 3:1 3:1 18 11 289
3 .
Image 1
Tomáš Jelínek
2:3 1:3 3:2 2:3 10 0 270
4 .
Image 1
Zdeněk Štefan
1:3 1:3 2:3 3:1 10 -11 259
5 .
Image 1
Martin Havelka
2:3 1:3 3:2 1:3 9 -14 255

Podzimní sezóna 2018

8 . Úroveň B

284 bodů
90. místo (86. místo v mužích)
M.B. J.P. O.N. Z.Š. L.L. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Bretschneider
2:3
3:1
3:1
3:S
17 0 95
2 .
Image 1
Jakub Průcha
3:2 2:3 3:1 3:1 16 0 94
3 .
Image 1
Ondřej Němec
1:3
3:2 3:2 3:2 13 0 91
4 .
Image 1
Zdeněk Štefan
1:3 1:3 2:3
3:S
9 0 87
5 .
Image 1
Lukáš Lamberský
S:3
1:3 2:3
S:3
3 0 81

8 . Úroveň A

301 bodů
75. místo (73. místo v mužích)
L.K. D.M. P.V. L.L. T.V. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Krofta
3:0
3:0
3:0 3:1 23 0 101
2 .
Image 1
David Martínek
0:3 3:2 3:0 3:1 15 0 93
3 .
Image 1
Petra Vansová
0:3
2:3 3:2 3:0 12 0 90
4 .
Image 1
Lukáš Lamberský
0:3 0:3 2:3 3:0 8 0 86
5 .
Image 1
Tomáš Volák
1:3 1:3 0:3 0:3 2 0 80

7 . Úroveň C

340 bodů
65. místo (64. místo v mužích)
P.P. I.A. M.Z. L.L. P.N. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Přemysl Pavlák
1:3
3:1
3:0
3:S
17 0 107
2 .
Image 1
Ibragim Aschabov
3:1
2:3
3:1
3:S
17 0 107
3 .
Image 1
Milan Zajíček
1:3
3:2
3:1
3:0
16 0 106
4 .
Image 1
Lukáš Lamberský
0:3 1:3
1:3
3:1 7 0 97
5 .
Image 1
Petr Novotný
S:3
S:3
0:3
1:3 1 0 91

Letní sezóna 2018

8 . Úroveň A

86 bodů
47. místo (47. místo v mužích)
L.L. R.R. D.M. T.J. M.C. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Lamberský
3:1
3:S
3:0 3:2 20 0 86
2 .
Image 1
Roman Ruzicka
1:3
3:S
3:S
3:S
16 0 82
3 .
Image 1
David Martínek
S:3
S:3
3:2
3:S
9 0 75
4 .
Image 1
Tomáš Janda
0:3
S:3
2:3
3:S
7 0 73
5 .
Image 1
Michal Cerman
2:3
S:3
S:3
S:3
2 0 68

Jarní sezóna 2018

9 . Úroveň C

151 bodů
107. místo (105. místo v mužích)
T.V. P.R. R.B. L.L. P.V. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Volák
2:3 3:1 3:0 3:S 38 0 173
2 .
Image 1
Pavel Rynt
3:2 2:3 3:1 3:S 34 0 169
3 .
Image 1
Radek Brix
1:3 3:2 3:2 3:S 30 0 165
4 .
Image 1
Lukáš Lamberský
0:3 1:3 2:3 3:S 16 0 151
5 .
Image 1
Pavel Včíslo
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 135

10 . Úroveň A

145 bodů
119. místo (117. místo v mužích)
T.Z. L.L. J.F. D.A. M.T. R.S. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomas Zahradnik
2:3
3:1
0:3
3:2
3:0 29 0 149
2 .
Image 1
Lukáš Lamberský
3:2 3:1
0:3
0:3
3:1 25 0 145
3 .
Image 1
Jiří Fajt
1:3
1:3 1:3
3:1
3:1 24 0 144
4 .
Image 1
David Adamíra
3:0
3:0
3:1 S:S S:S 21 0 141
5 .
Image 1
Martin Tomka
2:3
3:0
1:3
S:S 3:2 18 0 138
6 .
Image 1
Radovan Suda
0:3 1:3 1:3 S:S 2:3 3 0 123

11 . Úroveň D

140 bodů
125. místo (123. místo v mužích)
M.J. L.L. H.V. T.J. P.B. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Jarolím
2:3 3:1 3:0 3:0 41 0 146
2 .
Image 1
Lukáš Lamberský
3:2 2:3 3:0
3:2
35 0 140
3 .
Image 1
Honza Vlk
1:3 3:2
2:3
3:2 24 0 129
4 .
Image 1
Tomáš Janda
0:3 0:3
3:2
S:S 4 0 109
5 .
Image 1
Pavel Brandejský
0:3
2:3
2:3 S:S 3 0 108

10 . Úroveň D

137 bodů
126. místo (123. místo v mužích)
M.M. J.Z. J.K. L.L. M.Š. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Melicherčík
3:1 3:1 3:1 3:0 46 0 166
2 .
Image 1
Jan Zmeškal
1:3
2:3
3:0
3:2
28 0 148
3 .
Image 1
Jakub Kříž
1:3
3:2
1:3
3:1
24 0 144
4 .
Image 1
Lukáš Lamberský
1:3
0:3
3:1
2:3
17 0 137
5 .
Image 1
Michal Škrna
0:3
2:3
1:3
3:2
15 0 135

Podzimní sezóna 2017

10 . Úroveň C

153 bodů
133. místo (130. místo v mužích)
P.P. D.S. L.L. L.J. S.G. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Přemysl Pavlák
3:2 3:0
3:1
3:S 43 0 178
2 .
Image 1
David Smolka
2:3 3:2
3:2
3:S 32 0 167
3 .
Image 1
Lukáš Lamberský
0:3 2:3 2:3 3:S 18 0 153
4 .
Image 1
Lucie Jarolímová
1:3
2:3
3:2 0:3 15 0 150
5 .
Image 1
Sebastian Garcia
S:3 S:3 S:3 3:0 13 0 148

10 . Úroveň A

153 bodů
134. místo (131. místo v mužích)
O.S. R.Z. M.S. L.L. P.N. T.B. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Semera
3:0 3:0 3:0 3:0
3:S
48 0 183
2 .
Image 1
Radek Zachariáš
0:3
3:2
3:0 3:1
3:S
34 0 169
3 .
Image 1
Martin Soušek
0:3
2:3
3:0
3:2
3:1 29 0 164
4 .
Image 1
Lukáš Lamberský
0:3 0:3 0:3 3:0 3:S 18 0 153
5 .
Image 1
Petr Novotný
0:3 1:3
2:3
0:3
3:S
13 0 148
6 .
Image 1
Tomáš Běla
S:3
S:3
1:3 S:3
S:3
2 0 137

11 . Úroveň B

164 bodů
117. místo (114. místo v mužích)
L.L. P.H. P.K. J.D. L.G. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Lamberský
3:0
3:1
3:S 3:S 44 0 164
2 .
Image 1
Petr Hranoš
0:3 3:1 3:S 2:3 25 0 145
3 .
Image 1
Petr Krejčí
1:3
1:3 3:S
3:S
24 0 144
4 .
Image 1
Jan Drahota
S:3 S:3 S:3 3:S 10 0 130
5 .
Image 1
Lenka Geigerová
S:3 3:2
S:3
S:3 9 0 129

11 . Úroveň C

145 bodů
134. místo (130. místo v mužích)
J.Z. T.Z. L.L. M.M. J.J. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Zakouřil
3:0 3:2 3:1 3:1 44 0 164
2 .
Image 1
Tomas Zahradnik
0:3 3:0 3:0 3:0 39 0 159
3 .
Image 1
Lukáš Lamberský
2:3 0:3 3:S 3:1 25 0 145
4 .
Image 1
Matyas Mihalka
1:3 0:3 S:3 3:2 11 0 131
5 .
Image 1
Jakub Jarolím
1:3 0:3 1:3 2:3 8 0 128

Letní sezóna 2017

10 . Úroveň A

103 bodů
114. místo (107. místo v mužích)
A.N. R.R. L.L. F.O. J.Š. L.S. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Adam Nedvěd
3:0 3:1 S:3 3:0 3:S 37 0 112
2 .
Image 1
Roman Ruzicka
0:3 3:1 3:1 3:1
3:S
35 0 110
3 .
Image 1
Lukáš Lamberský
1:3 1:3 3:1 3:2 3:S 28 0 103
4 .
Image 1
Filip Ocelka
3:S 1:3 1:3 2:3 3:S 23 0 98
5 .
Image 1
Jan Škoda
0:3 1:3 2:3 3:2 3:S 20 0 95
6 .
Image 1
Libor Straka
S:3
S:3
S:3 S:3 S:3 0 0 75

9 . Úroveň A

101 bodů
118. místo (112. místo v mužích)
A.K. T.J. B.C. J.J. V.R. L.L. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Adam Kubný
3:1 3:0 3:0 3:0 3:0 49 0 139
2 .
Image 1
Tomáš Jirák
1:3 3:2 3:1
3:1
3:0 37 0 127
3 .
Image 1
Břetislav Chamrád
0:3 2:3 1:3 3:0
3:1
24 0 114
4 .
Image 1
Jakub Jarolím
0:3 1:3 3:1 3:2 2:3 21 0 111
5 .
Image 1
Vítězslav Rákosník
0:3
1:3
0:3 2:3
3:1
14 0 104
6 .
Image 1
Lukáš Lamberský
0:3 0:3
1:3
3:2
1:3
11 0 101

9 . Úroveň B

109 bodů
108. místo (103. místo v mužích)
P.L. S.J. L.L. O.G. D.S. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Lohonka
3:1 3:1 2:3 1:3 28 0 118
2 .
Image 1
Standa Jaša
1:3
2:3
3:2
3:1
26 0 116
3 .
Image 1
Lukáš Lamberský
1:3
3:2
2:3 2:3 19 0 109
4 .
Image 1
Ota Gartner
3:2
2:3
3:2 S:S 17 0 107
5 .
Image 1
David Smolka
3:1
1:3
3:2 S:S 17 0 107

10 . Úroveň B

97 bodů
115. místo (111. místo v mužích)
F.V. L.L. K.Š. P.B. M.V. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Filip Velemínský
3:1
3:0
3:0 3:0 50 0 125
2 .
Image 1
Lukáš Lamberský
1:3 0:3 3:S 3:S 22 0 97
3 .
Image 1
Kateřina Štromerová
0:3
3:0 S:S 3:S 18 0 93
4 .
Image 1
Patrik Bodnár
0:3 S:3 S:S 3:S 5 0 80
5 .
Image 1
Michal Vydrzel
0:3 S:3 S:3 S:3 0 0 75

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
22.05.2019 19:00 7. Ondřej Soroka 2:3
16.05.2019 18:30 7. David Smolka Squash Ohradní 3:2 Komentáře
03.05.2019 17:00 7. Přemysl Pavlák FitClub Kozák 1:3
19.04.2019 10:00 8. Douglas Wong Squash Ohradní 3:2
11.04.2019 18:00 8. Radek Lukeš FitClub Kozák 3:2
06.04.2019 15:00 8. Martin Melicherčík Squash Ohradní 3:1
05.04.2019 18:00 8. Adam Kubný Squash Ohradní 3:1
28.03.2019 18:00 9. Martin Havelka Squash Ohradní 3:1
20.03.2019 18:00 9. Zdeněk Štefan FitClub Kozák 3:1
19.03.2019 18:00 9. David Smolka Squash Ohradní 0:3
15.03.2019 18:00 9. Tomáš Jelínek FitClub Kozák 3:1
19.12.2018 08:48 8. Zdeněk Štefan S:3 Komentáře
18.12.2018 14:41 8. Michal Bretschneider S:3 Komentáře
10.12.2018 18:00 8. Ondřej Němec 2:3
09.12.2018 16:00 8. Jakub Průcha Squash Arena 1:3
29.11.2018 19:00 8. David Martínek FitClub Kozák 0:3
19.11.2018 15:30 8. Lukáš Krofta Squash Ohradní 0:3
15.11.2018 19:00 8. Tomáš Volák Chrpa Sport 3:0
05.11.2018 20:30 8. Petra Vansová Squash Ohradní 2:3
17.10.2018 17:30 7. Ibragim Aschabov Squash Ohradní 1:3
12.10.2018 18:00 7. Přemysl Pavlák Squash Ohradní 0:3
10.10.2018 20:00 7. Milan Zajíček Squash Ohradní 1:3 Komentáře
07.10.2018 18:00 7. Petr Novotný Squash Ohradní 3:1
27.09.2018 15:53 8. David Martínek 3:S Komentáře
21.09.2018 16:00 8. Michal Cerman Squash Ohradní 3:2
15.09.2018 18:00 8. Roman Ruzicka Squash Ohradní 3:1
10.09.2018 18:00 8. Tomáš Janda FitClub Kozák 3:0
23.05.2018 13:00 9. Pavel Rynt Squash Ohradní 1:3
13.05.2018 10:00 9. Radek Brix Squash Ohradní 2:3
11.05.2018 15:30 9. Tomáš Volák Squash Ohradní 0:3
23.04.2018 08:00 10. Jiří Fajt Squash Ohradní 3:1
16.04.2018 19:00 10. Radovan Suda FitClub Kozák 3:1
13.04.2018 15:00 10. Tomas Zahradnik Squash Ohradní 3:2
09.04.2018 17:00 10. David Adamíra Squash Ohradní 0:3 Komentáře
06.04.2018 18:30 10. Martin Tomka Squash Ohradní 0:3 Komentáře
28.03.2018 18:00 11. Tomáš Janda FitClub Kozák 3:0
27.03.2018 21:00 11. Pavel Brandejský 3:2 Komentáře
14.03.2018 19:00 11. Honza Vlk FitClub Kozák 2:3
10.03.2018 10:00 11. Michal Jarolím FitClub Kozák 3:2
28.02.2018 16:30 10. Jan Zmeškal Squash Ohradní 0:3 Komentáře
25.02.2018 20:00 10. Michal Škrna FitClub Kozák 2:3 Komentáře
19.02.2018 16:00 10. Jakub Kříž FitClub Kozák 3:1
14.02.2018 17:00 10. Martin Melicherčík Squash Ohradní 1:3
29.01.2018 19:00 10. Přemysl Pavlák FitClub Kozák 0:3
25.01.2018 19:30 10. David Smolka Squash Ohradní 2:3
11.01.2018 19:00 10. Lucie Jarolímová FitClub Kozák 2:3
28.12.2017 17:00 10. Ondřej Semera Squash Ohradní 0:3
21.12.2017 13:30 10. Petr Novotný Squash Ohradní 3:0
07.12.2017 18:00 10. Radek Zachariáš Squash Arena 0:3
06.12.2017 15:00 10. Martin Soušek Squash Ohradní 0:3
21.11.2017 17:00 11. Petr Hranoš FitClub Kozák 3:0
07.11.2017 18:00 11. Petr Krejčí FitClub Kozák 3:1 Komentáře
01.11.2017 10:15 11. Matyas Mihalka 3:S
29.10.2017 19:00 11. Jakub Jarolím 3:1
28.10.2017 12:30 11. Tomas Zahradnik Hamr Záběhlice 0:3
14.10.2017 10:00 11. Jakub Zakouřil Squash Haštal 2:3
26.09.2017 20:00 10. Filip Ocelka Squash Haštal 3:1
19.09.2017 20:00 10. Roman Ruzicka FitClub Kozák 1:3
12.09.2017 20:00 10. Adam Nedvěd Squash Haštal 1:3
05.09.2017 17:00 10. Jan Škoda Squash Haštal 3:2
30.08.2017 19:00 9. Jakub Jarolím Chrpa Sport 3:2
24.08.2017 18:00 9. Břetislav Chamrád Squash Ohradní 1:3 Komentáře
22.08.2017 19:00 9. Vítězslav Rákosník Chrpa Sport 1:3 Komentáře
12.08.2017 19:30 9. Tomáš Jirák Hamr Záběhlice 0:3
06.08.2017 17:00 9. Adam Kubný Hamr Záběhlice 0:3
30.07.2017 10:00 9. David Smolka FitClub Kozák 2:3
19.07.2017 19:30 9. Standa Jaša FitClub Kozák 3:2 Komentáře
17.07.2017 20:00 9. Ota Gartner 2:3
10.07.2017 09:00 9. Petr Lohonka FitClub Kozák 1:3
29.06.2017 18:00 10. Filip Velemínský Squash Ohradní 1:3
12.06.2017 19:00 10. Kateřina Štromerová FitClub Kozák 0:3
9. Pavel Včíslo 3:S
10. Libor Straka 3:S
10. Michal Vydrzel 3:S
11. Lenka Geigerová 3:S
10. Sebastian Garcia 3:S
11. Jan Drahota 3:S
10. Tomáš Běla 3:S
10. Patrik Bodnár 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím