Ondřej Semera

Ondřej Semera (32 let)

ID: 10547

Praha

  • 230 zápasů

    od roku 2010
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v Hamr Záběhlice
  • 247 /493
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 14
    Zápasů v lize ( 8 / 6 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2019

11 . Úroveň C

641 bodů
99. místo (93. místo v mužích)
O.S. A.P. P.H. F.P. V.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Semera
7:6 7:6 26 30 641
2 .
Image 1
Aleš Podrazil
6:7 7:6 20 24 629
3 .
Image 1
Petr Herma
6:7 6:7 14 0 599
4 .
Image 1
Filip Pešek
0 -24 561
5 .
Image 1
Vítězslav Srp
0 -30 555

12 . Úroveň B

575 bodů
115. místo (109. místo v mužích)
P.B. O.S. M.M. M.D. T.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Bladský
6:1 6:0 6:3 6:4 72 30 597
2 .
Image 1
Ondřej Semera
1:6 6:0 6:3 6:2 56 24 575
3 .
Image 1
Martin Mucha
0:6 0:6 6:4 6:1 35 0 530
4 .
Image 1
Marek Dlask
3:6 3:6 4:6 6:1 29 -24 500
5 .
Image 1
Tomáš Nadrchal
4:6 2:6 1:6 1:6 8 -30 473

11 . Úroveň B

540 bodů
124. místo (117. místo v mužích)
A.D. A.M. R.Š. O.S. J.W. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Andrew Davis
6:1 6:3 6:2 6:S 72 30 642
2 .
Image 1
Adéla Matoušková
1:6 4:6 6:3 6:1 41 24 605
3 .
Image 1
Radek Šanda
3:6 6:4 1:6 6:2 38 0 578
4 .
Image 1
Ondřej Semera
2:6 3:6 6:1 0:6 24 -24 540
5 .
Image 1
Jiří Wolf
S:6 1:6 2:6 6:0 23 -30 533

11 . Úroveň B

649 bodů
105. místo (101. místo v mužích)
M.M. O.S. J.H. P.R. V.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Mucha
6:3 6:4
6:S
6:1 70 30 685
2 .
Image 1
Ondřej Semera
3:6 6:4 2:6 6:1 40 24 649
3 .
Image 1
Jan Hummel
4:6 4:6
6:7
6:2 33 0 618
4 .
Image 1
Pavel Ryska
S:6
6:2
7:6
S:6
31 -24 592
5 .
Image 1
Veronika Kočerová
1:6 1:6 2:6
6:S
22 -30 577

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
16.09.2019 17:00 11. Petr Herma VŠE Třebešín 7:6
11.09.2019 20:00 11. Aleš Podrazil Hamr Záběhlice 7:6
30.08.2019 15:00 12. Martin Mucha Hamr Záběhlice 6:0
28.08.2019 19:00 12. Petr Bladský VŠE Třebešín 1:6
27.08.2019 17:00 12. Tomáš Nadrchal Hamr Štěrboholy 6:2
12.08.2019 17:00 12. Marek Dlask VŠE Třebešín 6:3
31.07.2019 19:00 11. Andrew Davis Hamr Záběhlice 2:6
26.07.2019 15:00 11. Jiří Wolf Tenis Hajnovka 0:6
16.07.2019 17:00 11. Radek Šanda 6:1
15.07.2019 20:00 11. Adéla Matoušková Hamr Záběhlice 3:6
28.06.2019 19:00 11. Veronika Kočerová Sportcentrum Step 6:1
26.06.2019 19:30 11. Jan Hummel Hamr Záběhlice 6:4
24.06.2019 19:30 11. Pavel Ryska Tenis Hajnovka 2:6
24.06.2019 18:00 11. Martin Mucha VŠE Třebešín 3:6

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím