Načítám…
Ondřej Semera

Ondřej Semera (34 let)

ID: 10547

Praha

  • 272 zápasů

    od roku 2010
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v VŠE Třebešín
  • 75 /339
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 28
    Zápasů v lize ( 14 / 12 / 2) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2021

10 . Úroveň A

360 bodů
97. místo (92. místo v mužích)
E.M. M.N. O.S. I.P. M.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Erik Mudroch
0 30 390
2 .
Image 1
Martin Nepraš
0 24 384
3 .
Image 1
Ondřej Semera
0 0 360
4 .
Image 1
Ivo Peřina
0 -24 336
5 .
Image 1
Martina Valešová
0 -30 330

9 . Úroveň A

428 bodů
102. místo (96. místo v mužích)
S.Š. B.R. P.S. O.S. V.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Standa Šišpela
7:5 6:1 6:2 6:2 70 30 550
2 .
Image 1
Bronislav Ryšavý
5:7
6:2
7:5
6:3
55 24 529
3 .
Image 1
Petr Skyva
1:6
2:6
6:S 6:0 41 0 491
4 .
Image 1
Ondřej Semera
2:6
5:7
S:6 S:S 2 -24 428
5 .
Image 1
Vladimír Pohorecký
2:6
3:6
0:6 S:S 0 -30 420

10 . Úroveň C

550 bodů
94. místo (91. místo v mužích)
A.V. P.Š. O.S. M.K. V.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Adam Vizina
4:6 6:3
6:S
6:S
57 30 582
2 .
Image 1
Pavel Šulc
6:4 4:6
6:S
6:S
56 24 575
3 .
Image 1
Ondřej Semera
3:6 6:4
6:S
6:S
55 0 550
4 .
Image 1
Martin Kakaščík
S:6
S:6
S:6
6:S
18 -24 489
5 .
Image 1
Vojta Navratil
S:6
S:6
S:6
S:6
0 -30 465

9 . Úroveň A

465 bodů
90. místo (86. místo v mužích)
T.T. P.Š. R.M. O.S. P.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Trčka
6:1 6:4 4:6
6:S
57 30 537
2 .
Image 1
Petr Šafář
1:6 6:2 6:1
6:S
56 24 530
3 .
Image 1
Roman Majnuš
4:6 2:6
6:4
6:S
40 0 490
4 .
Image 1
Ondřej Semera
6:4 1:6
4:6
6:S
39 -24 465
5 .
Image 1
Paweł Grzegorczyk
S:6
S:6
S:6
S:6
0 -30 420

Letní sezóna 2019

11 . Úroveň C

657 bodů
100. místo (93. místo v mužích)
O.S. A.P. P.H. F.P. V.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Semera
7:6 7:6 3:6 7:6 42 30 657
2 .
Image 1
Aleš Podrazil
6:7 7:6 7:6 3:6 36 24 645
3 .
Image 1
Petr Herma
6:7 6:7
6:S
S:S 27 0 612
4 .
Image 1
Filip Pešek
6:3 6:7
S:6
S:S
19 -24 580
5 .
Image 1
Vítězslav Srp
6:7 6:3 S:S
S:S
14 -30 569

12 . Úroveň B

575 bodů
115. místo (109. místo v mužích)
P.B. O.S. M.M. M.D. T.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Bladský
6:1 6:0 6:3 6:4 72 30 597
2 .
Image 1
Ondřej Semera
1:6 6:0 6:3 6:2 56 24 575
3 .
Image 1
Martin Mucha
0:6 0:6 6:4 6:1 35 0 530
4 .
Image 1
Marek Dlask
3:6 3:6 4:6 6:1 29 -24 500
5 .
Image 1
Tomáš Nadrchal
4:6 2:6 1:6 1:6 8 -30 473

11 . Úroveň B

540 bodů
124. místo (117. místo v mužích)
A.D. A.M. R.Š. O.S. J.W. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Andrew Davis
6:1 6:3 6:2 6:S 72 30 642
2 .
Image 1
Adéla Matoušková
1:6 4:6 6:3 6:1 41 24 605
3 .
Image 1
Radek Šanda
3:6 6:4 1:6 6:2 38 0 578
4 .
Image 1
Ondřej Semera
2:6 3:6 6:1 0:6 24 -24 540
5 .
Image 1
Jiří Wolf
S:6 1:6 2:6 6:0 23 -30 533

11 . Úroveň B

649 bodů
105. místo (101. místo v mužích)
M.M. O.S. J.H. P.R. V.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Mucha
6:3 6:4
6:S
6:1 70 30 685
2 .
Image 1
Ondřej Semera
3:6 6:4 2:6 6:1 40 24 649
3 .
Image 1
Jan Hummel
4:6 4:6
6:7
6:2 33 0 618
4 .
Image 1
Pavel Ryska
S:6
6:2
7:6
S:6
31 -24 592
5 .
Image 1
Veronika Kočerová
1:6 1:6 2:6
6:S
22 -30 577

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
02.08.2021 00:10 9. Vladimír Pohorecký S:S
02.08.2021 00:10 9. Petr Skyva S:6
28.07.2021 19:00 9. Standa Šišpela VŠE Třebešín 2:6
09.07.2021 17:30 9. Bronislav Ryšavý 5:7 Komentáře
21.06.2021 19:00 10. Adam Vizina VŠE Třebešín 3:6
08.06.2021 18:00 10. Pavel Šulc VŠE Třebešín 6:4
07.06.2021 01:01 10. Vojta Navratil 6:S Komentáře
31.05.2021 18:30 9. Petr Šafář VŠE Třebešín 1:6
25.05.2021 11:02 9. Paweł Grzegorczyk 6:S Komentáře
19.05.2021 18:00 9. Tomáš Trčka VŠE Třebešín 6:4
18.05.2021 18:00 9. Roman Majnuš 4:6 Komentáře
30.09.2019 20:00 11. Vítězslav Srp Hamr Záběhlice 7:6
19.09.2019 16:30 11. Filip Pešek VŠE Třebešín 3:6
16.09.2019 17:00 11. Petr Herma VŠE Třebešín 7:6
11.09.2019 20:00 11. Aleš Podrazil Hamr Záběhlice 7:6
30.08.2019 15:00 12. Martin Mucha Hamr Záběhlice 6:0
28.08.2019 19:00 12. Petr Bladský VŠE Třebešín 1:6
27.08.2019 17:00 12. Tomáš Nadrchal Hamr Štěrboholy 6:2
12.08.2019 17:00 12. Marek Dlask VŠE Třebešín 6:3
31.07.2019 19:00 11. Andrew Davis Hamr Záběhlice 2:6
26.07.2019 15:00 11. Jiří Wolf Tenis Hajnovka 0:6
16.07.2019 17:00 11. Radek Šanda 6:1
15.07.2019 20:00 11. Adéla Matoušková Hamr Záběhlice 3:6
28.06.2019 19:00 11. Veronika Kočerová Sportcentrum Step 6:1
26.06.2019 19:30 11. Jan Hummel Hamr Záběhlice 6:4
24.06.2019 19:30 11. Pavel Ryska Tenis Hajnovka 2:6
24.06.2019 18:00 11. Martin Mucha VŠE Třebešín 3:6
10. Martin Kakaščík 6:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím