Načítám…
Pavel Kamir

Pavel Kamir (38 let)

ID: 27680

Praha

  • 116 zápasů

    od roku 2017
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 23 /149
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 55
    Zápasů v lize ( 32 / 23 / 0) 4 turnaje
  • 58%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2021

5 . Úroveň A

264 bodů
23. místo (23. místo v mužích)
F.H. P.K. J.V. A.K. P.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Filip Horký
3:0 3:0 3:0 3:s 27 14 281
2 .
Image 1
Pavel Kamir
0:3 3:0 3:1 13 11 264
3 .
Image 1
Jonáš Václavek
0:3 3:s 6 0 246
4 .
Image 1
Adam Kubný
0:3 0:3 3:s 6 -11 235
5 .
Image 1
Pavel Kořenář
s:3 1:3 s:3 s:3 1 -14 227

Letní sezóna 2021

4 . Úroveň A

212 bodů
33. místo (33. místo v mužích)
D.H. Š.K. M.F. T.J. P.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Daniel Hurych
3:2 3:1 3:0 3:0 25 14 259
2 .
Image 1
Šimon Kozák
2:3 3:2 3:1 3:1 19 3 242
3 .
Image 1
Miloslav Felkl
1:3 2:3 1:3 3:0 11 0 231
4 .
Image 1
Tomáš Jančar
0:3 1:3 3:1 2:3 9 -11 218
5 .
Image 1
Pavel Kamir
0:3 1:3 0:3 3:2 6 -14 212

5 . Úroveň B

220 bodů
18. místo (18. místo v mužích)
P.K. R.S. Š.P. V.T. M.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Kamir
3:1 3:0 3:0
3:S
26 14 220
2 .
Image 1
Radek Sedláček
1:3 3:2 3:0
3:S
19 11 210
3 .
Image 1
Štěpán Postler
0:3 2:3 3:0
3:S
15 0 195
4 .
Image 1
Vladimír Tichý
0:3 0:3 0:3
3:S
6 -11 175
5 .
Image 1
Miroslav Jokl
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 166

5 . Úroveň B

174 bodů
29. místo (29. místo v mužích)
V.S. P.K. P.K. P.N. T.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vojtěch Sochor
3:2 3:0 3:2
3:S
23 14 197
2 .
Image 1
Pavel Kořenář
2:3 3:2 3:0
3:S
20 11 191
3 .
Image 1
Pavel Kamir
0:3 2:3 3:1
3:S
14 0 174
4 .
Image 1
Petr Novotný
2:3 0:3 1:3
3:S
9 -11 158
5 .
Image 1
Tomáš Kos
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 146

5 . Úroveň A

174 bodů
30. místo (30. místo v mužích)
P.P. P.S. P.K. J.V. Š.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Prouza
3:2
3:1
3:0
3:1
24 14 198
2 .
Image 1
Petr Sagner
2:3
3:2 3:1 2:3 15 11 186
3 .
Image 1
Pavel Kamir
1:3
2:3
3:S
3:2 14 0 174
4 .
Image 1
Jonáš Václavek
0:3 1:3
S:3
3:0 8 -11 157
5 .
Image 1
Štěpán Postler
1:3
3:2 2:3 0:3 8 -14 154

Letní sezóna 2020

6 . Úroveň B

256 bodů
52. místo (51. místo v mužích)
T.U. F.V. P.S. P.K. T.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Uher
3:S 3:1 3:0 3:S 25 14 299
2 .
Image 1
Filip Velemínský
S:3 3:1 3:1 3:S 18 11 289
3 .
Image 1
Petr Sagner
1:3 1:3 3:0 3:S 15 0 275
4 .
Image 1
Pavel Kamir
0:3 1:3 0:3 3:S 7 -11 256
5 .
Image 1
Thomas Gradlmüller
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 246

7 . Úroveň C

225 bodů
45. místo (44. místo v mužích)
J.K. P.K. A.F. M.J. J.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jano Kupec
3:1 3:2 3:1 3:1 23 14 237
2 .
Image 1
Pavel Kamir
1:3
3:0
3:1 3:1 20 5 225
3 .
Image 1
Anton Fábry
2:3
0:3
3:0 3:0 16 0 216
4 .
Image 1
Miroslav Jokl
1:3 1:3 0:3
3:2
7 -11 196
5 .
Image 1
Jan Staněk
1:3 1:3 0:3
2:3
4 -14 190

7 . Úroveň A

215 bodů
53. místo (51. místo v mužích)
H.M. P.B. P.K. L.M. J.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Hanka Makovická
3:2
3:0
3:0
3:0
26 14 240
2 .
Image 1
Petr Bena
2:3
3:2 3:1 3:0 20 5 225
3 .
Image 1
Pavel Kamir
0:3
2:3 3:1 3:0 15 0 215
4 .
Image 1
Lucas Moraes
0:3
1:3 1:3
S:S
0 -11 189
5 .
Image 1
Jonáš Václavek
0:3
0:3 0:3
S:S
-2 -14 184

7 . Úroveň C

240 bodů
48. místo (47. místo v mužích)
R.S. P.K. J.K. V.P. T.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radek Sedláček
3:0 2:3 3:0 3:S 22 14 256
2 .
Image 1
Pavel Kamir
0:3 2:3 3:0 3:S 15 5 240
3 .
Image 1
Jan Kricka
3:2 3:2 3:1 S:S 14 0 234
4 .
Image 1
Vladislav Pejchal
0:3 0:3 1:3 3:S 7 -11 216
5 .
Image 1
Tomáš Kos
S:3 S:3 S:S S:3 -2 -14 204

Jarní sezóna 2020

9 . Úroveň B

274 bodů
66. místo (64. místo v mužích)
P.K. R.R. R.Š. R.H. J.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Kamir
3:1 3:0 1:3 3:S 20 14 274
2 .
Image 1
Roman Ruzicka
1:3 3:1 3:1 3:S 19 11 270
3 .
Image 1
Richard Štefánek
0:3 1:3 3:0 3:S 14 0 254
4 .
Image 1
Rišo Hlásko
3:1 1:3 0:3
3:S
13 -11 242
5 .
Image 1
Jakub 'Kaštan' Jírovec
S:3 S:3 S:3
S:3
0 -14 226

9 . Úroveň B

254 bodů
82. místo (79. místo v mužích)
R.L. D.W. P.K. J.K. J.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radek Lukeš
3:1 3:2 3:0
3:S
24 14 278
2 .
Image 1
Douglas Wong
1:3 3:1 3:0 3:0 21 11 272
3 .
Image 1
Pavel Kamir
2:3 1:3 3:2
3:S
14 0 254
4 .
Image 1
Jan Kněžínek
0:3 0:3 2:3
3:S
8 -11 237
5 .
Image 1
Jiří Fajt
S:3
0:3
S:3
S:3
0 -14 226

10 . Úroveň C

298 bodů
79. místo (77. místo v mužích)
P.K. J.Š. K.Č. M.T. R.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Kamir
3:0 3:0 3:2 3:2 24 14 298
2 .
Image 1
Jan Šavel
0:3 3:1 3:1 3:2 17 11 288
3 .
Image 1
Karel Čech
0:3 1:3 3:S
3:S
13 0 273
4 .
Image 1
Martin Tomka
2:3 1:3 S:3 3:1 9 -11 258
5 .
Image 1
Radek Brix
2:3 2:3
S:3
1:3 5 -14 251

Podzimní sezóna 2019

9 . Úroveň A

282 bodů
91. místo (88. místo v mužích)
J.M. M.F. J.P. P.K. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Július Matisko
3:1
0:3
3:1 3:S 18 14 312
2 .
Image 1
Márton Fekete
1:3 3:1 2:3 3:S 15 11 306
3 .
Image 1
Jakub Průcha
3:0
1:3 3:1 0:3 14 0 294
4 .
Image 1
Pavel Kamir
1:3 3:2 1:3 3:S 13 -11 282
5 .
Image 1
Michal Kutička
S:3 S:3 3:0 S:3 7 -14 273

9 . Úroveň B

273 bodů
83. místo (81. místo v mužích)
L.L. R.R. P.K. D.T. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Lamberský
3:1 3:0 3:0
3:S
26 14 300
2 .
Image 1
Roman Ruzicka
1:3 3:0 3:0
3:S
21 11 292
3 .
Image 1
Pavel Kamir
0:3 0:3 3:0
3:S
13 0 273
4 .
Image 1
Daniel Turanský
0:3 0:3 0:3
3:S
6 -11 255
5 .
Image 1
Michal Kozubek
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 246

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
17.10.2021 17:00 5. Filip Horký Squash Haštal 0:3
15.10.2021 13:00 5. Pavel Kořenář FitClub Kozák 3:1
10.10.2021 17:30 5. Adam Kubný Hamr Záběhlice 3:0
28.09.2021 13:00 4. Miloslav Felkl FitClub Kozák 0:3
24.09.2021 13:00 4. Tomáš Jančar Hamr Záběhlice 3:2
12.09.2021 18:00 4. Daniel Hurych Squash Haštal 0:3
03.09.2021 17:00 4. Šimon Kozák Sportcentrum Step 1:3
24.08.2021 12:16 5. Miroslav Jokl 3:S Komentáře
15.08.2021 18:00 5. Štěpán Postler 3:0
13.08.2021 17:00 5. Vladimír Tichý 3:0
06.08.2021 17:00 5. Radek Sedláček Sport Centrum Evropská 3:1
22.07.2021 08:51 5. Tomáš Kos 3:S Komentáře
09.07.2021 12:00 5. Vojtěch Sochor Squash Haštal 0:3
07.07.2021 19:00 5. Petr Novotný Hamr Záběhlice 3:1
04.07.2021 11:00 5. Pavel Kořenář Squash Arena 2:3
29.06.2021 17:35 5. Jonáš Václavek 3:S Komentáře
24.06.2021 18:00 5. Štěpán Postler 3:2
13.06.2021 18:00 5. Pavel Prouza Squash Haštal 1:3 Komentáře
09.06.2021 16:30 5. Petr Sagner Squash Arena 2:3
05.10.2020 00:10 6. Thomas Gradlmüller 3:S
28.09.2020 17:00 6. Filip Velemínský Squash Ohradní 1:3
21.09.2020 17:00 6. Petr Sagner Squash Arena 0:3
13.09.2020 10:00 6. Tomáš Uher Hamr Záběhlice 0:3
24.08.2020 19:00 7. Anton Fábry Sport Centrum Evropská 3:0 Komentáře
19.08.2020 20:30 7. Jan Staněk Squash Ohradní 3:1
16.08.2020 13:00 7. Miroslav Jokl Hamr Záběhlice 3:1
11.08.2020 20:00 7. Jano Kupec 1:3
08.08.2020 18:00 7. Lucas Moraes Sportcentrum Step 3:1
05.08.2020 20:00 7. Petr Bena Sport Centrum Evropská 2:3
31.07.2020 13:00 7. Hanka Makovická Hamr Záběhlice 0:3 Komentáře
27.07.2020 18:00 7. Jonáš Václavek FitClub Kozák 3:0
13.07.2020 00:10 7. Tomáš Kos 3:S
01.07.2020 20:00 7. Jan Kricka 2:3
28.06.2020 18:00 7. Vladislav Pejchal HIT Fitness Flora 3:0
19.06.2020 16:00 7. Radek Sedláček Sport Centrum Evropská 0:3
16.06.2020 00:10 9. Jakub 'Kaštan' Jírovec 3:S
12.06.2020 17:00 9. Rišo Hlásko 1:3
29.05.2020 15:00 9. Richard Štefánek Sport Centrum Evropská 3:0
26.05.2020 19:00 9. Roman Ruzicka 3:1
19.05.2020 18:00 9. Jan Kněžínek 3:2
11.05.2020 14:51 9. Jiří Fajt 3:S Komentáře
10.05.2020 11:00 9. Radek Lukeš SportCentrum JEREMI 2:3
10.03.2020 21:00 9. Douglas Wong Squash Arena 1:3
26.02.2020 18:00 10. Radek Brix SportCentrum JEREMI 3:2
23.02.2020 15:00 10. Karel Čech Sport Centrum Evropská 3:0
16.02.2020 17:00 10. Martin Tomka Squash Haštal 3:2
14.02.2020 16:00 10. Jan Šavel Squash Haštal 3:0
03.02.2020 00:10 9. Michal Kutička 3:S
21.01.2020 17:00 9. Július Matisko 1:3
12.01.2020 16:00 9. Jakub Průcha Squash Haštal 1:3
06.01.2020 20:00 9. Márton Fekete SQUASHPOINT 3:2
11.12.2019 13:53 9. Michal Kozubek 3:S Komentáře
07.12.2019 09:00 9. Roman Ruzicka Sport Centrum Evropská 0:3
06.12.2019 18:00 9. Daniel Turanský Sport Centrum Evropská 3:0
05.12.2019 19:00 9. Lukáš Lamberský FitClub Kozák 0:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím