Petra Rodová

Petra Rodová (32 let)

ID: 27265

Praha

  • 84 zápasů

    od roku 2017
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v Squash Haštal
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 84
    Zápasů v lize ( 44 / 39 / 1) 1 turnaj

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2018

12 . Úroveň B

242 bodů
149. místo (9. místo v ženách)
M.K. J.Š. M.P. P.Š. P.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michael Kasl
3:2 3:1 3:1 3:0 20 0 86
2 .
Image 1
Jaroslav Šindelář
2:3 3:S 3:0 3:2 17 0 83
3 .
Image 1
Michal Provazník
1:3 S:3 3:1 3:1 11 0 77
4 .
Image 1
Petr Špaček
1:3 0:3 1:3
3:S
7 0 73
5 .
Image 1
Petra Rodová
0:3 2:3 1:3
S:3
3 0 69

11 . Úroveň C

238 bodů
117. místo (7. místo v ženách)
T.B. J.F. M.J. P.R. R.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Bakule
2:3
3:2 3:1 3:0 17 0 77
2 .
Image 1
Jiří Fajt
3:2
1:3 3:1
3:1
15 0 75
3 .
Image 1
Michal Jarolím
2:3 3:1 3:0 1:3 14 0 74
4 .
Image 1
Petra Rodová
1:3 1:3 0:3 3:0 8 0 68
5 .
Image 1
Radek Pich
0:3
1:3
3:1 0:3 6 0 66

11 . Úroveň A

252 bodů
113. místo (6. místo v ženách)
L.J. T.N. M.F. P.R. L.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lucie Jarolímová
3:1 3:2 3:1 2:3 16 0 76
2 .
Image 1
Tomáš Nováček
1:3
3:0
0:3
3:0
13 0 73
3 .
Image 1
Márton Fekete
2:3
0:3
3:0 3:1 13 0 73
4 .
Image 1
Petra Rodová
1:3 3:0 0:3 3:1 12 0 72
5 .
Image 1
Lucie Kiliánová
3:2
0:3
1:3 1:3 6 0 66

10 . Úroveň A

280 bodů
106. místo (4. místo v ženách)
L.D. Z.Š. J.F. P.R. P.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Dittrich
3:1
3:2
3:0
3:S
20 0 92
2 .
Image 1
Zdeněk Štefan
1:3
3:0
3:2 3:0 17 0 89
3 .
Image 1
Jiří Fajt
2:3
0:3
3:0 3:1 13 0 85
4 .
Image 1
Petra Rodová
0:3
2:3 0:3 3:0 8 0 80
5 .
Image 1
Petr Lohonka
S:3
0:3 1:3 0:3 1 0 73

Letní sezóna 2018

9 . Úroveň B

73 bodů
78. místo (4. místo v ženách)
D.T. L.K. P.R. M.F. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Daniel Turanský
3:2 3:2
3:2
3:2 16 0 76
2 .
Image 1
Lucie Kiliánová
2:3 3:1
2:3
3:S
14 0 74
3 .
Image 1
Petra Rodová
2:3 1:3 3:1
3:S
13 0 73
4 .
Image 1
Márton Fekete
2:3
3:2
1:3 S:S 5 0 65
5 .
Image 1
Jiří Krpelík
2:3
S:3
S:3
S:S 0 0 60

9 . Úroveň A

74 bodů
75. místo (3. místo v ženách)
M.C. P.R. M.M. M.K. M.W. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Cerman
2:3 3:0
3:S
3:S
18 0 78
2 .
Image 1
Petra Rodová
3:2 3:1
0:3
3:S 14 0 74
3 .
Image 1
Milan Muzikář
0:3 1:3
3:S
3:S
11 0 71
4 .
Image 1
Michal Kutička
S:3
3:0
S:3
S:S 4 0 64
5 .
Image 1
Michael Wray
S:3
S:3
S:3
S:S -2 0 58

8 . Úroveň B

98 bodů
102. místo (7. místo v ženách)
L.H. R.H. P.R. M.H. M.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lenka Hrbková
3:1 3:0 3:1
3:1
46 0 136
2 .
Image 1
Rišo Hlásko
1:3 3:1 3:0 S:S 21 0 111
3 .
Image 1
Petra Rodová
0:3 1:3 2:3
1:3
8 0 98
4 .
Image 1
Michal Hlavačka
1:3 0:3 3:2 S:S 6 0 96
5 .
Image 1
Michal Bretschneider
1:3
S:S
3:1
S:S 3 0 93

9 . Úroveň C

95 bodů
86. místo (5. místo v ženách)
L.Š. P.R. L.J. G.K. L.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Švec
3:0 3:2 3:1 3:S 43 0 103
2 .
Image 1
Petra Rodová
0:3
3:0
3:1
3:1 35 0 95
3 .
Image 1
Lucie Jarolímová
2:3
0:3
3:0 3:1 28 0 88
4 .
Image 1
Gábor Korpás
1:3
1:3
0:3 3:1 15 0 75
5 .
Image 1
Lukáš Celerýn
S:3 1:3 1:3 1:3 6 0 66

Jarní sezóna 2018

12 . Úroveň D

132 bodů
134. místo (5. místo v ženách)
P.R. M.V. M.J. L.G. J.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petra Rodová
3:0 3:2 3:S 3:S 42 0 132
2 .
Image 1
Miroslav Vacek
0:3 3:0 3:S 3:S 33 0 123
3 .
Image 1
Martin Jedlička
2:3 0:3 3:S 3:S 24 0 114
4 .
Image 1
Lenka Geigerová
S:3 S:3 S:3 3:S 10 0 100
5 .
Image 1
J N
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 90

11 . Úroveň B

122 bodů
152. místo (7. místo v ženách)
P.P. O.N. M.H. P.R. J.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Polívka
3:1 3:2 3:0 3:0 46 0 151
2 .
Image 1
Ondřej Němec
1:3 3:1 3:1 3:0 37 0 142
3 .
Image 1
Michal Hlavačka
2:3 1:3 3:1 3:0 30 0 135
4 .
Image 1
Petra Rodová
0:3 1:3 1:3 3:0 17 0 122
5 .
Image 1
Jaroslav Drda
0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 105

10 . Úroveň C

136 bodů
131. místo (4. místo v ženách)
J.Š. M.". L.V. P.R. R.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Škoda
3:0 S:S 3:2 3:0 30 0 150
2 .
Image 1
Matěj "Multisport" Procházka
0:3 0:3 3:1
3:1
22 0 142
3 .
Image 1
Lukáš Vaculík
S:S 3:0 S:3 3:0 21 0 141
4 .
Image 1
Petra Rodová
2:3 1:3 3:S
0:3
16 0 136
5 .
Image 1
Robert Smida
0:3
1:3
0:3
3:0
15 0 135

11 . Úroveň C

131 bodů
136. místo (4. místo v ženách)
J.Š. P.R. M.J. L.J. P.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Šavel
2:3 3:2 3:2
3:2
31 0 136
2 .
Image 1
Petra Rodová
3:2 2:3 2:3
3:2
26 0 131
3 .
Image 1
Michal Jarolím
2:3 3:2 1:3
3:S
25 0 130
4 .
Image 1
Lucie Jarolímová
2:3 3:2 3:1 0:3 24 0 129
5 .
Image 1
Petr Krejčí
2:3
2:3
S:3
3:0 21 0 126

Podzimní sezóna 2017

11 . Úroveň A

145 bodů
144. místo (5. místo v ženách)
M.T. S.J. P.R. H.V. M.J. T.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Tomka
2:3
3:0
3:1
3:2 3:S 37 0 157
2 .
Image 1
Standa Jaša
3:2
3:0
S:S
3:0
3:S 31 0 151
3 .
Image 1
Petra Rodová
0:3
0:3
3:2 3:0 3:S 25 0 145
4 .
Image 1
Honza Vlk
1:3
S:S 2:3 3:0 3:S 19 0 139
5 .
Image 1
Martin Jedlička
2:3
0:3
0:3 0:3 3:S 11 0 131
6 .
Image 1
Tomáš Běla
S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 120

12 . Úroveň D

139 bodů
151. místo (5. místo v ženách)
O.L. P.R. J.V. L.P. A.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Lovíšek
3:1 3:2 3:1 3:S 41 0 146
2 .
Image 1
Petra Rodová
1:3 3:0 3:2 3:S 34 0 139
3 .
Image 1
Jan Vokůrka
2:3 0:3
3:2
3:S 23 0 128
4 .
Image 1
Ladislav Pivec
1:3 2:3
2:3
3:S 20 0 125
5 .
Image 1
Adam Nedvěd
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 105

12 . Úroveň D

124 bodů
167. místo (7. místo v ženách)
J.J. P.R. H.V. J.T. M.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Jarolím
3:0 3:0 3:S 3:1 47 0 152
2 .
Image 1
Petra Rodová
0:3 2:3 2:3 3:1 19 0 124
3 .
Image 1
Honza Vlk
0:3 3:2 0:3 3:S 19 0 124
4 .
Image 1
Jakub Tuháček
S:3 3:2 3:0
S:S
17 0 122
5 .
Image 1
Miroslav Vacek
1:3 1:3 S:3
S:S
-1 0 104

13 . Úroveň B

123 bodů
170. místo (8. místo v ženách)
J.K. P.R. L.P. G.K. L.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Kříž
3:1 3:1 3:1 3:0 46 0 136
2 .
Image 1
Petra Rodová
1:3 3:2 3:2 3:0 33 0 123
3 .
Image 1
Ladislav Pivec
1:3 2:3 2:3 3:1 21 0 111
4 .
Image 1
Gábor Korpás
1:3 2:3 3:2
2:3
19 0 109
5 .
Image 1
Lukáš Dittrich
0:3 0:3 1:3
3:2
11 0 101

Jarní sezóna 2017

14 . Úroveň A

126 bodů
193. místo (9. místo v ženách)
P.R. T.K. M.V. O.C. L.K. A.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petra Rodová
2:3
3:1 3:2 3:2 3:0 36 0 126
2 .
Image 1
Tomáš Kuneš
3:2
1:3
3:2
3:1
3:S
33 0 123
3 .
Image 1
Miroslav Vacek
1:3
3:1
1:3
3:S
3:S 29 0 119
4 .
Image 1
Oleg Czop
2:3 2:3 3:1 3:0 1:3 27 0 117
5 .
Image 1
Lukáš Krátký
2:3
1:3
S:3
0:3
3:0
15 0 105
6 .
Image 1
Alena Petráčková
0:3
S:3
S:3 3:1
0:3
9 0 99

14 . Úroveň A

120 bodů
204. místo (11. místo v ženách)
M.J. J.S. P.R. J.G. E.K. M.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Jarolím
2:3 3:2 3:1 3:0 3:1 38 0 128
2 .
Image 1
Jan Starý
3:2 3:2 2:3 3:0
3:S
35 0 125
3 .
Image 1
Petra Rodová
2:3 2:3 3:2 3:2 3:0 30 0 120
4 .
Image 1
Jakub Galó
1:3 3:2 2:3
S:3
3:2 19 0 109
5 .
Image 1
Eva Kostová
0:3 0:3 2:3
3:S
2:3
14 0 104
6 .
Image 1
Markéta Zukalová
1:3
S:3
0:3 2:3
3:2
12 0 102

15 . Úroveň B

117 bodů
202. místo (13. místo v ženách)
P.R. F.O. P.G. M.Z. D.V. L.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petra Rodová
2:3 3:1 3:0 3:0 3:0 42 0 117
2 .
Image 1
Filip Ocelka
3:2 1:3 3:0 3:0 3:0 39 0 114
3 .
Image 1
Pavol Gábryš
1:3 3:1
3:2
2:3 3:0 31 0 106
4 .
Image 1
Martin Zmrhal
0:3 0:3
2:3
3:1
3:1 21 0 96
5 .
Image 1
David Vacek
0:3 0:3 3:2
1:3
3:S 17 0 92
6 .
Image 1
Lucie Honzíková
0:3 0:3 0:3 1:3 S:3 2 0 77

16 . Úroveň C

97 bodů
221. místo (15. místo v ženách)
P.R. P.R. M.V. J.D. M.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Rynt
3:0 3:1 3:0 3:1 48 0 108
2 .
Image 1
Petra Rodová
0:3 3:1 3:0 3:0 37 0 97
3 .
Image 1
Michaela Veselá
1:3 1:3 3:0 3:0 30 0 90
4 .
Image 1
Jirka Drozd
0:3 0:3 0:3 3:1 11 0 71
5 .
Image 1
Mária Partelová
1:3 0:3 0:3 1:3 4 0 64

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
31.01.2019 08:36 12. Petr Špaček S:3 Komentáře
29.01.2019 17:00 12. Jaroslav Šindelář Squashcentrum Strahov 2:3
29.01.2019 17:00 12. Michael Kasl Squashcentrum Strahov 0:3
14.01.2019 17:00 12. Michal Provazník FitClub Kozák 1:3
27.12.2018 17:00 11. Tomáš Bakule Squash Arena 1:3
18.12.2018 17:00 11. Jiří Fajt 1:3
16.12.2018 20:00 11. Radek Pich Squash Ohradní 3:0
13.12.2018 17:00 11. Michal Jarolím 0:3
26.11.2018 17:00 11. Tomáš Nováček Squash Haštal 3:0
20.11.2018 17:00 11. Márton Fekete Squash Ohradní 0:3
14.11.2018 17:30 11. Lucie Kiliánová Squash Ohradní 3:1
11.11.2018 17:00 11. Lucie Jarolímová 1:3
28.10.2018 18:00 10. Petr Lohonka 3:0
17.10.2018 17:00 10. Jiří Fajt 0:3
10.10.2018 17:00 10. Zdeněk Štefan Squash Ohradní 2:3
04.10.2018 17:00 10. Lukáš Dittrich Squash Ohradní 0:3 Komentáře
30.09.2018 19:39 9. Jiří Krpelík 3:S Komentáře
12.09.2018 18:00 9. Lucie Kiliánová Squash Ohradní 1:3
06.09.2018 17:00 9. Márton Fekete Squash Ohradní 3:1
05.09.2018 17:00 9. Daniel Turanský Squashcentrum Strahov 2:3
01.09.2018 17:00 9. Michael Wray FitClub Kozák 3:S
29.08.2018 17:00 9. Michal Cerman 3:2
27.08.2018 17:00 9. Michal Kutička Squash Haštal 0:3 Komentáře
19.08.2018 18:00 9. Milan Muzikář Squash Haštal 3:1
01.08.2018 05:00 8. Michal Bretschneider Squash Ohradní 1:3 Komentáře
31.07.2018 17:00 8. Lenka Hrbková Squash Haštal 0:3
24.07.2018 17:00 8. Rišo Hlásko 1:3
19.07.2018 17:00 8. Michal Hlavačka Squash Haštal 2:3
24.06.2018 17:00 9. Lukáš Švec Squash Ohradní 0:3
21.06.2018 17:00 9. Gábor Korpás Squash Ohradní 3:1 Komentáře
19.06.2018 17:00 9. Lukáš Celerýn Squash Ohradní 3:1
10.06.2018 18:30 9. Lucie Jarolímová Squash Ohradní 3:0 Komentáře
11.05.2018 17:00 12. Martin Jedlička Squash Haštal 3:2
09.05.2018 17:08 12. J N 3:S
09.05.2018 17:00 12. Miroslav Vacek Squash Haštal 3:0
23.04.2018 19:30 11. Ondřej Němec Sportcentrum Step 1:3
17.04.2018 17:00 11. Michal Hlavačka Squash Haštal 1:3
10.04.2018 17:00 11. Petr Polívka Squash Haštal 0:3
06.04.2018 17:00 11. Jaroslav Drda Squash Haštal 3:0
23.03.2018 18:30 10. Matěj "Multisport" Procházka Squash Ohradní 1:3
20.03.2018 18:00 10. Jan Škoda Squash Haštal 2:3
09.03.2018 17:00 10. Robert Smida Squash Arena 0:3 Komentáře
22.02.2018 20:00 11. Jan Šavel Squash Ohradní 3:2
20.02.2018 17:00 11. Michal Jarolím Squash Haštal 2:3
12.02.2018 19:30 11. Lucie Jarolímová Squash Ohradní 2:3
09.02.2018 17:00 11. Petr Krejčí Squash Haštal 3:2 Komentáře
29.01.2018 18:00 11. Honza Vlk Squash Ohradní 3:2
15.01.2018 19:00 11. Martin Tomka Squash Haštal 0:3 Komentáře
09.01.2018 17:00 11. Standa Jaša Squash Haštal 0:3 Komentáře
08.01.2018 17:00 11. Martin Jedlička Squash Haštal 3:0
18.12.2017 17:30 12. Ondřej Lovíšek Squash Ohradní 1:3
16.12.2017 17:00 12. Jan Vokůrka Sportcentrum Step 3:0
11.12.2017 17:00 12. Ladislav Pivec Squash Ohradní 3:2
30.11.2017 20:00 12. Jakub Tuháček Squash Ohradní 2:3
22.11.2017 17:00 12. Miroslav Vacek Squash Haštal 3:1
13.11.2017 17:00 12. Jakub Jarolím Squash Haštal 0:3
05.11.2017 18:00 12. Honza Vlk Squash Ohradní 2:3
24.10.2017 17:00 13. Jakub Kříž Squash Ohradní 1:3
19.10.2017 17:00 13. Ladislav Pivec Squash Ohradní 3:2
15.10.2017 11:00 13. Lukáš Dittrich Squash Ohradní 3:0
10.10.2017 17:00 13. Gábor Korpás Squash Ohradní 3:2
29.05.2017 18:00 14. Oleg Czop Squash Haštal 3:2
21.05.2017 11:00 14. Lukáš Krátký Hamr Záběhlice 3:2
17.05.2017 18:00 14. Alena Petráčková Squash Haštal 3:0
11.05.2017 18:00 14. Miroslav Vacek Sport Centrum Evropská 3:1
08.05.2017 17:00 14. Tomáš Kuneš Hamr Záběhlice 2:3 Komentáře
26.04.2017 20:00 14. Jan Starý Hamr Záběhlice 2:3
25.04.2017 17:00 14. Michal Jarolím Squash Haštal 2:3
19.04.2017 19:00 14. Markéta Zukalová HIT Fitness Flora 3:0
12.04.2017 18:00 14. Eva Kostová Squash Haštal 3:2
09.04.2017 19:00 14. Jakub Galó Hamr Záběhlice 3:2
30.03.2017 18:00 15. Filip Ocelka HIT Fitness Flora 2:3
20.03.2017 18:00 15. Martin Zmrhal HIT Fitness Flora 3:0
14.03.2017 19:00 15. Pavol Gábryš HIT Fitness Flora 3:1
11.03.2017 17:00 15. Lucie Honzíková HIT Fitness Flora 3:0
09.03.2017 18:00 15. David Vacek Squash Haštal 3:0
26.02.2017 11:00 16. Michaela Veselá HIT Fitness Flora 3:1
22.02.2017 17:00 16. Pavel Rynt Squash Haštal 0:3
13.02.2017 20:00 16. Jirka Drozd Hamr Záběhlice 3:0
04.02.2017 10:00 16. Mária Partelová HIT Fitness Flora 3:0
10. Lukáš Vaculík 3:S
11. Tomáš Běla 3:S
12. Adam Nedvěd 3:S
12. Lenka Geigerová 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím