Načítám…

Jiří Rozhon (30 let)

ID: 46103

Praha

  • 92 zápasů

    od roku 2022
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
  • 49 /234
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 92
    Zápasů v lize ( 57 / 35 / 0) 1 turnaj
  • 62%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

8 . Úroveň B

226 bodů
76. místo (74. místo v mužích)
J.S. M.S. R.H. J.R. T.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Staněk
3:2
s:3 3:2
3:1
6 30 256 9:8
2 .
Image 1
Martin Soušek
2:3
3:2 3:2 4 25 249 8:7
3 .
Image 1
Rišo Hlásko
3:s 2 12 234 3:0
4 .
Image 1
Jiří Rozhon
2:3 2:3 3:1 2 4 226 7:7
5 .
Image 1
Tomáš Bakule
1:3
2:3 1:3 0 0 220 4:9

Podzimní sezóna 2023

7 . Úroveň C

228 bodů
60. místo (60. místo v mužích)
J.J. P.N. J.H. J.R. V.T. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jakub Juhanak
3:S
3:1 1:3 3:2 6 30 256 10:6
2 .
Image 1
Petr Novotný
S:3
3:1 3:2 3:1 6 25 251 9:7
3 .
Image 1
Jan Heřmánek
1:3 1:3 3:2 3:2 4 12 236 8:10
4 .
Image 1
Jiří Rozhon
3:1 2:3 2:3 3:0 4 4 228 10:7
5 .
Image 1
Vladimír Tichý
2:3 1:3 2:3 0:3 0 0 220 5:12

7 . Úroveň B

218 bodů
54. místo (54. místo v mužích)
T.K. R.J. J.R. J.K. D.W. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Tomáš Kučera
2:3 3:0 3:0
3:S
6 30 236 11:3
2 .
Image 1
Radko Janoušek
3:2 2:3
3:1
3:S
6 25 231 11:6
3 .
Image 1
Jiří Rozhon
0:3 3:2 3:1 3:1 6 12 218 9:7
4 .
Image 1
Jakub Kříž
0:3
1:3
1:3 3:0 2 4 206 5:9
5 .
Image 1
Douglas Wong
S:3
S:3
1:3 0:3 0 0 200 1:12

7 . Úroveň A

216 bodů
56. místo (56. místo v mužích)
L.S. J.J. J.R. L.B. R.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lubomír Skoupil
3:1 3:2 0:3
3:S
6 30 236 9:6
2 .
Image 1
Jakub Juhanak
1:3 3:2 3:1
3:S
6 25 231 10:6
3 .
Image 1
Jiří Rozhon
2:3 2:3 3:1
3:S
4 12 216 10:7
4 .
Image 1
Libor Bučinský
3:0 1:3 1:3
3:S
4 4 208 8:6
5 .
Image 1
Rišo Hlásko
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 200 0:12

7 . Úroveň B

236 bodů
55. místo (55. místo v mužích)
M.J. Š.P. J.R. P.V. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Michal Jarolím
3:1 3:0 3:0 3:2 8 30 258 12:3
2 .
Image 1
Štěpán Postler
1:3 3:2 3:1 3:2 6 25 251 10:8
3 .
Image 1
Jiří Rozhon
0:3 2:3 3:1 3:1 4 12 236 8:8
4 .
Image 1
Petr Vrabec
0:3 1:3 1:3 3:0 2 4 226 5:9
5 .
Image 1
Miroslav Kopecký
2:3 2:3 1:3 0:3 0 0 220 5:12

Letní sezóna 2023

5 . Úroveň B

189 bodů
42. místo (41. místo v mužích)
J.A. R.Ž. O.S. P.V. J.R. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jakub Adam
S:S 3:2 3:0 3:0 17 14 231 9:2
2 .
Image 1
Richard Žižka
S:S 3:2 3:0 3:1 16 11 227 9:3
3 .
Image 1
Ondřej Soroka
2:3 2:3 3:1 3:1 16 0 216 10:8
4 .
Image 1
Petra Vansová
0:3 0:3 1:3 3:1 7 -11 196 4:10
5 .
Image 1
Jiří Rozhon
0:3 1:3 1:3 1:3 3 -14 189 3:12

7 . Úroveň A

178 bodů
38. místo (37. místo v mužích)
J.R. P.V. M.K. D.T. A.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jiří Rozhon
3:2 3:1 3:1 3:0 24 14 178 12:4
2 .
Image 1
Petr Vrabec
2:3 0:3 3:0 3:0 16 5 161 8:6
3 .
Image 1
Miroslav Kopecký
1:3 3:0 3:2
S:S
11 0 151 7:5
4 .
Image 1
Daniel Turanský
1:3 0:3 2:3 S:S 1 -11 130 3:9
5 .
Image 1
Anton Moiseienko
0:3 0:3
S:S
S:S -4 -14 122 0:6

7 . Úroveň C

162 bodů
61. místo (59. místo v mužích)
K.Š. M.H. D.W. J.R. J.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Kateřina Štromerová
1:3 3:0 3:0 3:S 21 14 195 10:3
2 .
Image 1
Martin Havelka
3:1 3:1 2:3 S:3 14 5 179 8:8
3 .
Image 1
Douglas Wong
0:3 1:3 3:1 3:0 14 0 174 7:7
4 .
Image 1
Jiří Rozhon
0:3 3:2 1:3 3:0 13 -11 162 7:8
5 .
Image 1
Jakub Semela
S:3 3:S 0:3 0:3 6 -14 152 3:9

8 . Úroveň B

194 bodů
55. místo (53. místo v mužích)
J.R. R.L. M.K. S.M. P.N. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jiří Rozhon
3:0 1:3 3:1 3:1 20 14 194 10:5
2 .
Image 1
Radek Lukes
0:3 0:3 3:2 3:S 11 11 182 6:8
3 .
Image 1
Miroslav Kopecký
3:1 3:0
S:S
S:S
9 0 169 6:1
4 .
Image 1
Standa Mikeš
1:3 2:3
S:S
3:S
7 -11 156 6:6
5 .
Image 1
Petr Novotný
1:3 S:3
S:S
S:3
-1 -14 145 1:9

Jarní sezóna 2023

8 . Úroveň C

180 bodů
77. místo (75. místo v mužích)
O.N. T.B. T.N. J.R. P.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Ondřej Němec
3:0
S:S
3:0
3:S
18 14 212 9:0
2 .
Image 1
Tomáš Bakule
0:3 3:2 2:3 3:0 14 11 205 8:8
3 .
Image 1
Tomáš Nováček
S:S
2:3 3:0 3:0 14 0 194 8:3
4 .
Image 1
Jiří Rozhon
0:3 3:2 0:3
3:S
11 -11 180 6:8
5 .
Image 1
Pavel Herein
S:3
0:3 0:3
S:3
0 -14 166 0:12

9 . Úroveň A

213 bodů
81. místo (79. místo v mužích)
O.S. A.H. J.R. V.T. J.F. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Ondřej Soroka
3:1 3:0 3:1 3:1 25 14 239 12:3
2 .
Image 1
Adam Hladík
1:3 3:1 3:0 3:0 21 11 232 10:4
3 .
Image 1
Jiří Rozhon
0:3 1:3 3:1 3:1 13 0 213 7:8
4 .
Image 1
Vladimír Tichý
1:3 0:3 1:3 3:0 9 -11 198 5:9
5 .
Image 1
Jiří Fusek
1:3 0:3 1:3 0:3 2 -14 188 2:12

10 . Úroveň A

210 bodů
86. místo (85. místo v mužích)
O.C. J.R. M.N. D.A. V.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Oliver Cox
3:1 3:0 3:0 3:S 26 14 220 12:1
2 .
Image 1
Jiří Rozhon
1:3 3:0 3:2 3:S 19 11 210 10:5
3 .
Image 1
Michal Nerad
0:3 0:3 3:2 3:S 11 0 191 6:8
4 .
Image 1
Dusan Antos
0:3 2:3 2:3 3:S 10 -11 179 7:9
5 .
Image 1
Václav Kinský
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 166 0:12

10 . Úroveň C

161 bodů
108. místo (106. místo v mužích)
A.H. M.S. J.F. J.R. L.V. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Adam Holý
3:1
3:2 3:2 3:0 23 14 197 12:5
2 .
Image 1
Milan Svatoš
1:3
3:2
3:1
3:0
19 11 190 10:6
3 .
Image 1
Jiří Fajt
2:3
2:3
3:2 3:0 16 0 176 10:8
4 .
Image 1
Jiří Rozhon
2:3
1:3
2:3 3:0 12 -11 161 8:9
5 .
Image 1
Luis Vega
0:3
0:3
0:3 0:3 0 -14 146 0:12

Podzimní sezóna 2022

11 . Úroveň B

174 bodů
98. místo (95. místo v mužích)
J.R. P.M. M.Č. V.T. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jiří Rozhon
2:3 3:1 3:0 3:2 20 14 174 11:6
2 .
Image 1
Pavel Málek
3:2
3:0
0:3
3:0 19 11 170 9:5
3 .
Image 1
Michal Černý
1:3
0:3
3:1 3:2 12 0 152 7:9
4 .
Image 1
Vladimír Tichý
0:3
3:0
1:3
2:3
10 -5 145 6:9
5 .
Image 1
Michal Michalovský
2:3 0:3 2:3
3:2
9 -14 135 7:11

13 . Úroveň B

121 bodů
122. místo (118. místo v mužích)
J.R. O.M. R.V. J.B. R.R. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jiří Rozhon
3:0 3:0 3:0 3:1 27 14 121 12:1
2 .
Image 1
Ondřej Mayer
0:3 3:0
3:2
3:0 19 11 110 9:5
3 .
Image 1
Roman Vokurka
0:3 0:3 3:1 3:0 13 0 93 6:7
4 .
Image 1
Jan Benda
0:3
2:3
1:3 3:1 9 -11 78 6:10
5 .
Image 1
Radek Rous
1:3 0:3 0:3 1:3 2 -14 68 2:12

14 . Úroveň A

101 bodů
131. místo (129. místo v mužích)
J.R. J.V. A.Z. M.K. J.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jiří Rozhon
3:0 3:0 3:0
3:S
27 14 101 12:0
2 .
Image 1
Jan Veselý
0:3
3:S
3:0
3:S
19 11 90 9:3
3 .
Image 1
Alexey Zhovtyuk
0:3
S:3
3:0
3:S
13 0 73 6:6
4 .
Image 1
Martin Kollmann
0:3 0:3
0:3
3:S
6 -3 63 3:9
5 .
Image 1
Jakub Porod
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46 0:12

Letní sezóna 2022

10 . Úroveň B

100 bodů
78. místo (77. místo v mužích)
J.R. R.H. J.K. K.E. P.D. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jiří Rozhon
3:1 3:0 3:0 3:S 26 14 100 12:1
2 .
Image 1
Richard Hrúza
1:3 3:0 3:0 3:S 21 11 92 10:3
3 .
Image 1
Jiří Kehar
0:3 0:3 3:0 3:S 13 0 73 6:6
4 .
Image 1
Kirill Elizarov
0:3 0:3 0:3
S:S
-2 -11 47 0:9
5 .
Image 1
Přemysl Danda
S:3 S:3 S:3
S:S
-2 -14 44 0:9

10 . Úroveň A

74 bodů
100. místo (96. místo v mužích)
F.D. L.P. D.V. T.K. J.R. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Filip D
3:1 3:2 1:3 3:0 19 14 113 10:6
2 .
Image 1
Ladislav Pivec
1:3 1:3 3:0 3:1 15 11 106 8:7
3 .
Image 1
Dominik Voda
2:3 3:1 3:1 0:3 14 0 94 8:8
4 .
Image 1
Tomáš Kuneš
3:1 0:3 1:3
3:0
14 -11 83 7:7
5 .
Image 1
Jiří Rozhon
0:3 1:3 3:0
0:3
8 -14 74 4:9

12 . Úroveň A

96 bodů
103. místo (100. místo v mužích)
J.R. R.F. Z.B. F.T. M.M. M.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jiří Rozhon
3:0 3:1
3:S
3:1 2:3 22 14 96 14:5
2 .
Image 1
Rado Fiam
0:3 3:1
3:S
3:1 3:2 18 11 89 12:7
3 .
Image 1
Zdenka Blažek Muzikářová
1:3 1:3 3:2
3:1
3:1 15 0 75 11:10
4 .
Image 1
Filip Talanda
S:3
S:3
2:3 3:2 3:1 10 0 70 8:12
5 .
Image 1
Miroslav Maťha
1:3 1:3
1:3
2:3 3:S 9 -3 66 8:12
6 .
Image 1
Michal Černý
3:2 2:3 1:3 1:3 S:3 7 -14 53 7:14

Jarní sezóna 2022

12 . Úroveň B

91 bodů
111. místo (109. místo v mužích)
J.V. J.R. J.K. O.Š. I.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Veselý
3:1 3:1 2:3
3:S
20 14 94 11:5
2 .
Image 1
Jiří Rozhon
1:3 3:1 3:1 3:0 20 11 91 10:5
3 .
Image 1
Jiří Kehar
1:3 1:3
3:S
3:0 15 0 75 8:6
4 .
Image 1
Oldřich Široký
3:2 1:3
S:3
3:S
12 -11 61 7:8
5 .
Image 1
Ivana Smelkova
S:3
0:3 0:3
S:3
0 -14 46 0:12

13 . Úroveň A

94 bodů
130. místo (125. místo v mužích)
R.F. Z.B. J.R. L.P. T.V. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Rado Fiam
3:1 3:0 3:0 3:S 26 14 120 12:1
2 .
Image 1
Zdenka Blažek Muzikářová
1:3 3:1 3:0 3:S 20 11 111 10:4
3 .
Image 1
Jiří Rozhon
0:3 1:3 3:0 3:S 14 0 94 7:6
4 .
Image 1
Lubomír Pešek
0:3 0:3 0:3 3:S 6 -3 83 3:9
5 .
Image 1
Tomáš Vávra
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 66 0:12

14 . Úroveň A

71 bodů
137. místo (131. místo v mužích)
J.S. J.R. J.K. P.V. M.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Svoboda
3:0 3:0 3:1 3:0 27 14 81 12:1
2 .
Image 1
Jiří Rozhon
0:3 3:1 3:0 3:0 20 11 71 9:4
3 .
Image 1
Jiří Kehar
0:3 1:3 3:0 3:1 14 0 54 7:7
4 .
Image 1
Petr Veselý
1:3 0:3 0:3 3:0 8 -3 45 4:9
5 .
Image 1
Michal Šimon
0:3 0:3 1:3 0:3 1 -14 27 1:12

13 . Úroveň B

73 bodů
131. místo (126. místo v mužích)
M.M. A.N. J.R. T.K. M.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Michael Mikulič
3:1 3:1 3:0 3:0 26 14 100 12:2
2 .
Image 1
Alžběta Němcová
1:3 3:0 3:1 3:0 21 11 92 10:4
3 .
Image 1
Jiří Rozhon
1:3 0:3 3:2 3:0 13 0 73 7:8
4 .
Image 1
Tomáš Kleskeň
0:3 1:3 2:3 3:0 10 -3 67 6:9
5 .
Image 1
Michal Šimon
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 46 0:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
25.02.2024 18:00 8. Martin Soušek Squashcentrum Strahov 2:3
21.02.2024 18:00 8. Tomáš Bakule Squashcentrum Strahov 3:1
08.02.2024 20:00 8. Jan Staněk Sportovní klub Budějovická 2:3
26.01.2024 07:30 7. Jakub Juhanak Squash Haštal 3:1
16.01.2024 17:00 7. Petr Novotný Sportovní klub Budějovická 2:3
10.01.2024 21:00 7. Jan Heřmánek SB Centrum 2:3
08.01.2024 18:00 7. Vladimír Tichý Squashcentrum Strahov 3:0
14.12.2023 21:00 7. Jakub Kříž Squash Ohradní 3:1
13.12.2023 18:30 7. Tomáš Kučera Squash Ohradní 0:3
10.12.2023 16:00 7. Douglas Wong Squash Arena 3:1
05.12.2023 18:00 7. Radko Janoušek SB Centrum 3:2
27.11.2023 12:50 7. Rišo Hlásko 3:S Komentáře
21.11.2023 19:00 7. Libor Bučinský Squashcentrum Strahov 3:1
10.11.2023 08:00 7. Jakub Juhanak Sportovní klub Budějovická 2:3
08.11.2023 19:00 7. Lubomír Skoupil Squashcentrum Strahov 2:3
31.10.2023 18:00 7. Michal Jarolím Squashcentrum Strahov 0:3
30.10.2023 18:00 7. Petr Vrabec SB Centrum 3:1
17.10.2023 17:00 7. Štěpán Postler Squashcentrum Strahov 2:3
12.10.2023 20:00 7. Miroslav Kopecký SB Centrum 3:1
29.09.2023 08:00 5. Ondřej Soroka Squash Haštal 1:3
25.09.2023 18:00 5. Jakub Adam Squash Ohradní 0:3
20.09.2023 19:00 5. Richard Žižka Sportovní klub Budějovická 1:3
05.09.2023 17:00 5. Petra Vansová Sportovní klub Budějovická 1:3
22.08.2023 18:00 7. Petr Vrabec SB Centrum 3:2
16.08.2023 18:00 7. Anton Moiseienko Hamr Záběhlice 3:0
08.08.2023 17:00 7. Daniel Turanský Squashcentrum Strahov 3:1
05.08.2023 10:00 7. Miroslav Kopecký SB Centrum 3:1
21.07.2023 17:30 7. Martin Havelka Squash Arena 3:2
18.07.2023 18:00 7. Jakub Semela Squashcentrum Strahov 3:0
17.07.2023 17:30 7. Douglas Wong Squash Arena 1:3
11.07.2023 18:00 7. Kateřina Štromerová Squash Ohradní 0:3
27.06.2023 18:00 8. Radek Lukes Squashcentrum Strahov 3:0
26.06.2023 19:00 8. Miroslav Kopecký Squash Ohradní 1:3
19.06.2023 18:00 8. Standa Mikeš Squashcentrum Strahov 3:1
13.06.2023 19:00 8. Petr Novotný Squash Ohradní 3:1
29.05.2023 18:00 8. Tomáš Nováček Squash Ohradní 0:3
25.05.2023 13:51 8. Pavel Herein 3:S Komentáře
23.05.2023 17:00 8. Tomáš Bakule Squashcentrum Strahov 3:2
18.05.2023 11:00 8. Ondřej Němec Squash Haštal 0:3
24.04.2023 20:00 9. Jiří Fusek Squashcentrum Strahov 3:1
17.04.2023 20:00 9. Ondřej Soroka Squashcentrum Strahov 0:3
11.04.2023 20:00 9. Vladimír Tichý Squashcentrum Strahov 3:1
09.04.2023 17:00 9. Adam Hladík Squashcentrum Strahov 1:3
03.04.2023 00:10 10. Václav Kinský 3:S
24.03.2023 18:00 10. Oliver Cox Squashcentrum Strahov 1:3
21.03.2023 08:46 10. Dusan Antos 3:2
08.03.2023 20:00 10. Michal Nerad Squash Haštal 3:0
17.02.2023 18:00 10. Adam Holý Squashcentrum Strahov 2:3
13.02.2023 18:00 10. Luis Vega Squashcentrum Strahov 3:0
10.02.2023 18:00 10. Milan Svatoš Squashcentrum Strahov 1:3 Komentáře
07.02.2023 19:00 10. Jiří Fajt Squash Ohradní 2:3
23.01.2023 19:00 11. Vladimír Tichý Squashcentrum Strahov 3:0
20.01.2023 16:00 11. Michal Michalovský Squash Haštal 3:2
11.01.2023 19:00 11. Michal Černý Sportovní klub Budějovická 3:1
09.01.2023 18:00 11. Pavel Málek Squashcentrum Strahov 2:3
21.12.2022 19:00 13. Ondřej Mayer Squash Ohradní 3:0
14.12.2022 18:30 13. Jan Benda Squash Ohradní 3:0
09.12.2022 17:00 13. Radek Rous Sportcentrum Step 3:1
08.12.2022 18:00 13. Roman Vokurka Squashcentrum Strahov 3:0
21.11.2022 18:00 14. Jan Veselý Squash Ohradní 3:0
15.11.2022 20:00 14. Alexey Zhovtyuk Squashcentrum Strahov 3:0
14.11.2022 19:30 14. Martin Kollmann Squash Ohradní 3:0
07.11.2022 01:01 14. Jakub Porod 3:S Komentáře
01.09.2022 00:10 10. Přemysl Danda 3:S
22.08.2022 19:00 10. Jiří Kehar Squash Ohradní 3:0
11.08.2022 18:00 10. Richard Hrúza ARBES - squash a fitness centrum 3:1
08.08.2022 19:00 10. Kirill Elizarov Squash Ohradní 3:0
25.07.2022 20:00 10. Dominik Voda Sportcentrum Step 3:0
18.07.2022 19:00 10. Tomáš Kuneš Squash Ohradní 0:3 Komentáře
14.07.2022 18:00 10. Filip D Squash Ohradní 0:3
11.07.2022 19:00 10. Ladislav Pivec Squash Ohradní 1:3
21.06.2022 19:00 12. Michal Černý Squash Ohradní 2:3
21.06.2022 09:17 12. Filip Talanda 3:S Komentáře
11.06.2022 13:00 12. Miroslav Maťha Sportcentrum Step 3:1
07.06.2022 19:00 12. Zdenka Blažek Muzikářová Squash Ohradní 3:1
02.06.2022 19:00 12. Rado Fiam Squash Ohradní 3:0
24.05.2022 19:00 12. Jiří Kehar Squash Ohradní 3:1
19.05.2022 19:00 12. Ivana Smelkova Squash Ohradní 3:0
16.05.2022 19:00 12. Jan Veselý Squash Ohradní 1:3
04.05.2022 20:30 12. Oldřich Široký Squash Arena 3:1
02.05.2022 00:10 13. Tomáš Vávra 3:S
21.04.2022 18:00 13. Zdenka Blažek Muzikářová Squash Ohradní 1:3
12.04.2022 18:30 13. Lubomír Pešek Squash Arena 3:0
08.04.2022 19:30 13. Rado Fiam Squash Arena 0:3
31.03.2022 20:00 14. Jiří Kehar Squash Ohradní 3:1
14.03.2022 19:00 14. Petr Veselý HIT Fitness Flora 3:0
07.03.2022 19:00 14. Jan Svoboda Squash Arena 0:3
03.03.2022 20:00 14. Michal Šimon Squash Ohradní 3:0
27.02.2022 18:00 13. Alžběta Němcová Hotel a Sportcentrum Čechie 0:3
25.02.2022 17:30 13. Tomáš Kleskeň Squash Ohradní 3:2
08.02.2022 19:30 13. Michal Šimon Squash Ohradní 3:0
04.02.2022 17:30 13. Michael Mikulič Squash Ohradní 1:3

Platební metody

Platební metody