Načítám…

David Šlemr (28 let)

ID: 46537

Praha

Zdravotní bratr

Komunikuji těmito jazyky:

  • Language - czech-republic
  • Language - united-kingdom

Mám Multisportku: Ne

Fandí:fotbal, Squash, kolo

  • 64 zápasů

    od roku 2022
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
  • 105 /263
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 64
    Zápasů v lize ( 32 / 32 / 0) 6 turnajů
  • 50%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

9 . Úroveň A

166 bodů
93. místo (90. místo v mužích)
P.B. K.Š. T.B. D.Š. L.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Patrik Brhel
3:2 3:2
3:0
S:3 6 30 196 9:7
2 .
Image 1
Kateřina Štromerová
2:3
3:2
3:1 3:0 6 25 191 11:6
3 .
Image 1
Tomáš Bakule
2:3
2:3
3:1 3:1 4 12 176 10:8
4 .
Image 1
David Šlemr
0:3
1:3 1:3 3:0 2 4 166 5:9
5 .
Image 1
Lenka Křtěnová
3:S 0:3 1:3 0:3 2 0 162 4:9

9 . Úroveň C

186 bodů
92. místo (90. místo v mužích)
P.V. R.L. D.W. D.Š. P.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petra Vansová
3:0 3:0 3:0 3:1 8 30 218 12:1
2 .
Image 1
Radek Lukes
0:3 3:1 3:1 3:1 6 25 211 9:6
3 .
Image 1
Douglas Wong
0:3 1:3 3:2 3:0 4 12 196 7:8
4 .
Image 1
David Šlemr
0:3 1:3 2:3 3:1 2 4 186 6:10
5 .
Image 1
Petr Silhanek
1:3 1:3 0:3 1:3 0 0 180 3:12

8 . Úroveň C

222 bodů
80. místo (78. místo v mužích)
M.S. J.K. V.T. P.B. D.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Marián Siegfried
3:S 1:3 3:1 3:0 6 30 256 10:4
2 .
Image 1
Jan Kácl
S:3
3:0
3:0
S:3 4 25 249 6:6
3 .
Image 1
Vladimír Tichý
3:1
0:3
S:S
3:1 4 12 236 6:8
4 .
Image 1
Patrik Brhel
1:3
0:3
S:S
3:2
2 4 226 4:11
5 .
Image 1
David Šlemr
0:3 3:S 1:3
2:3
2 0 222 6:9

Podzimní sezóna 2023

8 . Úroveň A

229 bodů
59. místo (59. místo v mužích)
O.N. D.Š. J.K. K.Š. D.A. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Ondřej Němec
3:0 3:2 3:S 3:0 8 30 238 12:2
2 .
Image 1
David Šlemr
0:3 3:2 3:S 2:3 4 25 229 8:8
3 .
Image 1
Jakub Kříž
2:3 2:3 3:S
3:S
4 12 216 10:6
4 .
Image 1
Kateřina Štromerová
S:3 S:3 S:3 3:1 2 4 206 3:10
5 .
Image 1
Dusan Antos
0:3 3:2
S:3
1:3 2 0 202 4:11

9 . Úroveň B

191 bodů
73. místo (73. místo v mužích)
J.S. D.Š. M.N. A.J. O.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Staněk
3:0
3:0
3:2
3:1
8 30 198 12:3
2 .
Image 1
David Šlemr
0:3
3:0 3:0 3:0 6 25 191 9:3
3 .
Image 1
Michal Nerad
0:3
0:3 3:0 3:2 4 12 176 6:8
4 .
Image 1
Adam Jilek
2:3
0:3 0:3
3:2
2 4 166 5:11
5 .
Image 1
Ondřej Bureš
1:3
0:3 2:3
2:3
0 0 160 5:12

10 . Úroveň A

196 bodů
84. místo (82. místo v mužích)
D.Š. M.Č. M.M. S.S. J.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
David Šlemr
1:3 3:0 3:1 3:0 6 30 196 10:4
2 .
Image 1
Michal Černý
3:1 1:3 3:1
3:S
6 25 191 10:5
3 .
Image 1
Michal Michalovský
0:3 3:1 3:0 3:2 6 12 178 9:6
4 .
Image 1
Stanislav Selecky
1:3 1:3 0:3 3:1 2 4 166 5:10
5 .
Image 1
Jiří Plaček
0:3
S:3
2:3 1:3 0 0 160 3:12

Letní sezóna 2023

8 . Úroveň C

109 bodů
85. místo (83. místo v mužích)
V.T. M.V. P.H. P.N. D.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Vladimír Tichý
3:2 3:2 3:S 3:1 22 14 156 12:5
2 .
Image 1
Matěj Vybíral
2:3 3:2 3:S 3:0 20 11 151 11:5
3 .
Image 1
Pavel Herein
2:3 2:3 3:S
3:1
16 0 136 10:7
4 .
Image 1
Petr Novotný
S:3 S:3 S:3 3:1 6 -11 115 3:10
5 .
Image 1
David Šlemr
1:3 0:3
1:3
1:3 3 -14 109 3:12

9 . Úroveň C

170 bodů
69. místo (67. místo v mužích)
D.A. D.Š. Z.Z. L.P. P.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Dusan Antos
3:0
3:0
3:2
3:S
25 14 179 12:2
2 .
Image 1
David Šlemr
0:3 3:1 3:0
3:S
19 11 170 9:4
3 .
Image 1
Zaplo Zapletal
0:3
1:3 1:3
3:S
8 0 148 5:9
4 .
Image 1
Ladislav Pivec
2:3 0:3 3:1
S:S
6 -11 135 5:7
5 .
Image 1
Pavel Málek
S:3
S:3
S:3
S:S
-2 -14 124 0:9

Jarní sezóna 2023

12 . Úroveň C

150 bodů
118. místo (115. místo v mužích)
T.K. D.Š. M.M. O.Š. O.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Tomáš Kratochvíl
3:0
3:0
3:0
3:S
27 14 161 12:0
2 .
Image 1
David Šlemr
0:3
3:0 3:1
3:S
19 11 150 9:4
3 .
Image 1
Michal Michalovský
0:3 0:3 3:2
3:S
11 0 131 6:8
4 .
Image 1
Oldřich Široký
0:3
1:3 2:3
3:S
9 -11 118 6:9
5 .
Image 1
Ondřej Švarc
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 106 0:12

Podzimní sezóna 2022

12 . Úroveň A

133 bodů
126. místo (122. místo v mužích)
J.N. P.M. D.Š. M.R. R.D. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Neuman
3:0 3:1 3:1 3:0 26 14 160 12:2
2 .
Image 1
Pavel Máčka
0:3 3:0 3:0 3:0 21 11 152 9:3
3 .
Image 1
David Šlemr
1:3 0:3 3:2 3:0 13 0 133 7:8
4 .
Image 1
Michal Rytíř
1:3 0:3 2:3 3:2 8 -11 117 6:11
5 .
Image 1
Radek Dohnal
0:3 0:3 0:3 2:3 2 -14 108 2:12

11 . Úroveň A

124 bodů
119. místo (117. místo v mužích)
R.H. P.M. M.D. D.Š. O.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Rišo Hlásko
3:1
S:3
3:0 3:0 20 14 154 9:4
2 .
Image 1
Pavel Máčka
1:3 3:1 3:1 3:0 20 11 151 10:5
3 .
Image 1
Marek Dlask
3:S
1:3 3:1 3:2 18 0 138 10:6
4 .
Image 1
David Šlemr
0:3 1:3 1:3 3:0 9 -5 124 5:9
5 .
Image 1
Ondřej Mayer
0:3 0:3 2:3 0:3 2 -14 108 2:12

11 . Úroveň C

114 bodů
111. místo (109. místo v mužích)
R.V. S.M. D.Š. J.B. M.R. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Roberto Varela Pazos
3:1 3:0 3:0
3:0
27 14 141 12:1
2 .
Image 1
Standa Mikeš
1:3
3:0
3:1
3:0
21 11 132 10:4
3 .
Image 1
David Šlemr
0:3
0:3
3:0 3:0 14 0 114 6:6
4 .
Image 1
Jan Benda
0:3
1:3
0:3
3:0
8 -5 103 4:9
5 .
Image 1
Martin Růžička
0:3
0:3
0:3
0:3
0 -14 86 0:12

Letní sezóna 2022

11 . Úroveň A

121 bodů
91. místo (91. místo v mužích)
D.Š. L.P. J.P. P.V. O.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
David Šlemr
3:S
3:0
3:0 3:0 27 14 121 12:0
2 .
Image 1
Ladislav Pivec
S:3
3:1 2:3 3:0 15 11 106 8:7
3 .
Image 1
Jan Pelikán
0:3
1:3
3:2
3:1
12 0 92 7:9
4 .
Image 1
Petr Veselý
0:3 3:2
2:3
1:3
8 -11 77 6:11
5 .
Image 1
Oldřich Široký
0:3 0:3
1:3
3:1
7 -14 73 4:10

11 . Úroveň B

100 bodů
86. místo (85. místo v mužích)
D.Š. J.P. F.T. P.D. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
David Šlemr
3:0
3:S 3:S
3:0
26 14 100 12:0
2 .
Image 1
Jan Pelikán
0:3
1:3
3:S
3:0
14 11 85 7:6
3 .
Image 1
Filip Talanda
S:3 3:1 S:S S:S 2 0 62 3:4
4 .
Image 1
Přemysl Danda
S:3
S:3
S:S S:S -4 -3 53 0:6
5 .
Image 1
Martin Kollmann
0:3
0:3
S:S S:S -4 -14 42 0:6

11 . Úroveň A

75 bodů
115. místo (110. místo v mužích)
J.S. J.V. T.B. J.K. D.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jakub Semela
3:0 3:0 3:0 3:2 26 14 120 12:2
2 .
Image 1
Jan Veselý
0:3 1:3 3:2 3:0 13 11 104 7:8
3 .
Image 1
Tomáš Barejška
0:3 3:1 S:3 3:2 11 0 91 6:9
4 .
Image 1
Jaroslav Klaus
0:3 2:3 3:S 2:3 10 -11 79 7:9
5 .
Image 1
David Šlemr
2:3 0:3 2:3 3:2 9 -14 75 7:11

Jarní sezóna 2022

11 . Úroveň B

118 bodů
118. místo (115. místo v mužích)
K.Š. L.S. T.K. D.Š. V.J. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Kateřina Štromerová
3:0 3:2 3:0
3:S
25 14 159 12:2
2 .
Image 1
Libor Straka
0:3 3:0 3:2
3:S
18 11 149 9:5
3 .
Image 1
Tomáš Kuneš
2:3 0:3
3:1
3:S
14 0 134 8:7
4 .
Image 1
David Šlemr
0:3 2:3
1:3
3:S
9 -11 118 6:9
5 .
Image 1
Viktor Jungbauer
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 106 0:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
27.04.2024 09:00 9. Kateřina Štromerová SB Centrum 1:3
22.04.2024 16:00 9. Tomáš Bakule SB Centrum 1:3
20.04.2024 20:00 9. Patrik Brhel Squash Haštal 0:3 Komentáře
09.04.2024 15:00 9. Lenka Křtěnová Squash Holešovice 3:0
26.03.2024 15:30 9. Petra Vansová SB Centrum 0:3
25.03.2024 17:00 9. Radek Lukes SB Centrum 1:3
11.03.2024 16:30 9. Douglas Wong SB Centrum 2:3
07.03.2024 11:00 9. Petr Silhanek SB Centrum 3:1
01.03.2024 00:10 8. Jan Kácl 3:S
22.02.2024 10:00 8. Patrik Brhel Squash Haštal 2:3 Komentáře
15.02.2024 18:00 8. Marián Siegfried Squash Haštal 0:3
06.02.2024 09:00 8. Vladimír Tichý Squash Haštal 1:3
01.02.2024 00:10 8. Kateřina Štromerová 3:S
22.01.2024 07:00 8. Jakub Kříž SB Centrum 3:2
18.01.2024 18:00 8. Dusan Antos Squash Haštal 2:3
09.01.2024 10:00 8. Ondřej Němec Squash Haštal 0:3
20.11.2023 18:30 9. Jan Staněk Squash Ohradní 0:3 Komentáře
15.11.2023 10:00 9. Michal Nerad Squash Haštal 3:0
09.11.2023 16:00 9. Ondřej Bureš Squash sport Čimice 3:0
06.11.2023 18:00 9. Adam Jilek SB Centrum 3:0
24.10.2023 17:00 10. Michal Černý Squash Holešovice 1:3
19.10.2023 09:00 10. Michal Michalovský Hamr Záběhlice 3:0
13.10.2023 18:30 10. Jiří Plaček SQUASHPOINT 3:0
05.10.2023 07:00 10. Stanislav Selecky SB Centrum 3:1
23.08.2023 07:00 8. Petr Novotný Hamr Záběhlice 1:3
16.08.2023 17:00 8. Vladimír Tichý Squash Holešovice 1:3
13.08.2023 12:00 8. Pavel Herein SB Centrum 1:3 Komentáře
02.08.2023 16:00 8. Matěj Vybíral Squash Holešovice 0:3
25.06.2023 13:57 9. Pavel Málek 3:S Komentáře
20.06.2023 16:00 9. Zaplo Zapletal Squash Haštal 3:1
19.06.2023 19:00 9. Ladislav Pivec SB Centrum 3:0
16.06.2023 08:00 9. Dusan Antos Squash Haštal 0:3
22.02.2023 08:30 12. Tomáš Kratochvíl Hamr Záběhlice 0:3 Komentáře
08.02.2023 10:00 12. Michal Michalovský Hamr Záběhlice 3:0
07.02.2023 01:01 12. Ondřej Švarc 3:S Komentáře
03.02.2023 18:00 12. Oldřich Široký Squash Arena 3:1
30.01.2023 17:00 12. Jan Neuman Hamr Záběhlice 1:3
26.01.2023 07:00 12. Radek Dohnal Hamr Záběhlice 3:0
18.01.2023 18:30 12. Pavel Máčka Squash Ohradní 0:3
05.01.2023 19:00 12. Michal Rytíř Squash Ohradní 3:2
29.11.2022 17:00 11. Rišo Hlásko Squashcentrum Strahov 0:3
10.11.2022 19:30 11. Pavel Máčka Squash Ohradní 1:3
08.11.2022 18:00 11. Marek Dlask SB Centrum 1:3
07.11.2022 20:00 11. Ondřej Mayer SQUASHPOINT 3:0
27.10.2022 18:00 11. Roberto Varela Pazos Squashcentrum Strahov 0:3
25.10.2022 17:00 11. Martin Růžička SB Centrum 3:0
13.10.2022 19:00 11. Jan Benda SQUASHPOINT 3:0
10.10.2022 19:00 11. Standa Mikeš HIT Fitness Flora 0:3 Komentáře
29.09.2022 20:00 11. Oldřich Široký SB Centrum 3:0
28.09.2022 09:26 11. Ladislav Pivec 3:S Komentáře
26.09.2022 16:00 11. Jan Pelikán SB Centrum 3:0 Komentáře
15.09.2022 18:00 11. Petr Veselý Squash Haštal 3:0
01.08.2022 00:10 11. Přemysl Danda 3:S
01.08.2022 00:10 11. Filip Talanda 3:S
20.07.2022 18:00 11. Martin Kollmann 3:0 Komentáře
18.07.2022 18:00 11. Jan Pelikán SB Centrum 3:0 Komentáře
20.06.2022 17:00 11. Jaroslav Klaus SQUASHPOINT 3:2
14.06.2022 08:00 11. Tomáš Barejška Hamr Záběhlice 2:3
07.06.2022 18:00 11. Jan Veselý Squash Haštal 0:3
06.06.2022 18:30 11. Jakub Semela SQUASHPOINT 2:3
27.04.2022 18:30 11. Kateřina Štromerová SB Centrum 0:3
25.04.2022 20:00 11. Tomáš Kuneš SB Centrum 1:3 Komentáře
17.04.2022 15:46 11. Viktor Jungbauer 3:S Komentáře
11.04.2022 18:00 11. Libor Straka Sportovní klub Budějovická 2:3

Platební metody

Platební metody