Miroslav Kopecký

Miroslav Kopecký (27 let)

ID: 29794

Praha

  • 74 zápasů

    od roku 2018
  • 5/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Squash Ohradní
  • 108 /379
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 74
    Zápasů v lize ( 36 / 34 / 4) 6 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2019

10 . Úroveň C

166 bodů
81. místo (77. místo v mužích)
M.K. Z.Š. M.J. P.S. R.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Kopecký
3:2 3:0 12 14 166
2 .
Image 1
Zdeněk Štefan
2:3 3:0 9 11 160
3 .
Image 1
Martin Jedlička
2:3 3:2 7 0 147
4 .
Image 1
Petr Silhanek
0:3
3:1
6 -11 135
5 .
Image 1
Robin Capek
0:3
1:3
1 -14 127

11 . Úroveň C

158 bodů
94. místo (89. místo v mužích)
M.K. L.F. C.G. V.S. L.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Kopecký
3:1
3:0 3:2
3:S
24 14 158
2 .
Image 1
Linda Fábry
1:3
3:2 3:1
3:S
18 11 149
3 .
Image 1
Chris Greer
0:3 2:3
3:2
3:S 13 0 133
4 .
Image 1
Václav 3. STEJSKAL
2:3 1:3
2:3
3:S
11 -11 120
5 .
Image 1
Lucie Honzíková
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 106

10 . Úroveň B

149 bodů
117. místo (112. místo v mužích)
D.T. M.M. V.T. M.K. R.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Daniel Turanský
3:2
3:S
3:S
3:2
22 14 196
2 .
Image 1
Milan Muzikář
2:3
3:S
3:2
3:S
19 11 190
3 .
Image 1
Vladislav Turea
S:3
S:3
3:0
S:S 5 0 165
4 .
Image 1
Miroslav Kopecký
S:3
2:3
0:3
S:S
0 -11 149
5 .
Image 1
Radovan Suda
2:3
S:3
S:S
S:S
-2 -14 144

Jarní sezóna 2019

13 . Úroveň A

210 bodů
132. místo (128. místo v mužích)
O.L. M.K. M.J. T.S. D.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Lovíšek
3:1 1:3 3:0 3:1 20 14 214
2 .
Image 1
Miroslav Kopecký
1:3 3:0 3:2 3:1 19 11 210
3 .
Image 1
Martin Jedlička
3:1 0:3 3:0 3:2 18 0 198
4 .
Image 1
Tomáš Soukup
0:3 2:3 0:3 3:2 7 -11 176
5 .
Image 1
Dymo Holubyev
1:3 1:3 2:3 2:3 6 -14 172

14 . Úroveň A

228 bodů
147. místo (143. místo v mužích)
L.S. M.K. L.P. J.N. A.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Libor Straka
3:0 1:3 3:1 3:1 20 14 234
2 .
Image 1
Miroslav Kopecký
0:3
3:S
3:2
3:S
17 11 228
3 .
Image 1
Ladislav Pecen
3:1
S:3
3:0
S:3
13 0 213
4 .
Image 1
Jiří Novosad
1:3 2:3 0:3 3:0 10 -11 199
5 .
Image 1
Adam Šťastný
1:3
S:3
3:S
0:3 7 -14 193

14 . Úroveň A

193 bodů
144. místo (139. místo v mužích)
A.S. M.K. A.V. M.L. P.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Adam Svat
3:2 3:1 3:0
3:S
24 14 198
2 .
Image 1
Miroslav Kopecký
2:3 3:0 3:0
3:S
22 11 193
3 .
Image 1
Adam Velemínský
1:3 0:3 3:2
3:S
12 0 172
4 .
Image 1
Martin Lenoch
0:3 0:3 2:3
3:S
8 -11 157
5 .
Image 1
Petr Špaček
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 146

13 . Úroveň B

198 bodů
154. místo (147. místo v mužích)
E.W. R.R. M.M. M.K. I.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Erik Winkelmann
3:0 3:0 3:1 3:2 25 14 239
2 .
Image 1
Robert Rosenberg
0:3 3:1 3:0 3:2 18 11 229
3 .
Image 1
Marcel Matisko
0:3 1:3 3:2 3:1 12 0 212
4 .
Image 1
Miroslav Kopecký
1:3 0:3 2:3 3:1 9 -11 198
5 .
Image 1
Iva Červenková
2:3 2:3 1:3 1:3 6 -14 192

Podzimní sezóna 2018

14 . Úroveň B

242 bodů
147. místo (139. místo v mužích)
M.K. O.C. J.G. Z.H. A.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Kopecký
3:0 2:3
3:0
1:3 15 0 69
2 .
Image 1
Oleg Czop
0:3
3:S
3:S
S:S 8 0 62
3 .
Image 1
Jakub Galó
3:2
S:3
3:S
S:S 7 0 61
4 .
Image 1
Zbyšek Homola
0:3
S:3
S:3
3:0
6 0 60
5 .
Image 1
Anna Vondrová
3:1 S:S S:S
0:3
1 0 55

14 . Úroveň C

200 bodů
144. místo (135. místo v mužích)
M.K. J.V. D.S. L.F. J.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Kopecký
1:3
3:2
3:2 3:0 15 0 57
2 .
Image 1
Jiří Vosika
3:1
0:3
3:1
3:2
14 0 56
3 .
Image 1
David Sufčák
2:3
3:0
3:1
S:S
11 0 53
4 .
Image 1
Linda Fábry
2:3
1:3
1:3
3:0
10 0 52
5 .
Image 1
Jan Pelikán
0:3
2:3
S:S
0:3
0 0 42

15 . Úroveň C

175 bodů
161. místo (148. místo v mužích)
P.S. M.K. M.Š. J.Š. E.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Silhanek
3:1 0:3
3:S
3:1 15 0 51
2 .
Image 1
Miroslav Kopecký
1:3
3:S
2:3 3:0 14 0 50
3 .
Image 1
Milan Šťastný
3:0
S:3
S:S S:S 2 0 38
4 .
Image 1
Jan Šimíček
S:3
3:2 S:S S:S 0 0 36
5 .
Image 1
Eva Kostová
1:3 0:3 S:S S:S -3 0 33

15 . Úroveň C

182 bodů
172. místo (155. místo v mužích)
D.P. M.F. M.K. J.N. R.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Příbaň
3:0 3:0 3:1 3:1 22 0 64
2 .
Image 1
Michael Friedmann
0:3 3:0 3:0 3:0 18 0 60
3 .
Image 1
Miroslav Kopecký
0:3 0:3 3:2 3:0 10 0 52
4 .
Image 1
Jiří Novosad
1:3 0:3 2:3
3:1
8 0 50
5 .
Image 1
Robin Hrdina
1:3 0:3 0:3
1:3
2 0 44

Letní sezóna 2018

14 . Úroveň A

43 bodů
145. místo (131. místo v mužích)
M.J. L.F. M.K. D.P. J.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Jedlička
2:3
3:0 3:0
3:S
19 0 49
2 .
Image 1
Linda Fábry
3:2
3:2
2:3
3:S
15 0 45
3 .
Image 1
Miroslav Kopecký
0:3
2:3
3:0
3:S
13 0 43
4 .
Image 1
Denisa Petružálková
0:3 3:2 0:3
3:S
9 0 39
5 .
Image 1
Jakub Bares
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 30

14 . Úroveň A

41 bodů
143. místo (132. místo v mužích)
J.Z. J.V. T.K. M.K. L.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jaroslav Zbořil
3:2
3:1
3:1 3:S 19 0 49
2 .
Image 1
Jiří Vosika
2:3
1:3
3:1
3:2
12 0 42
3 .
Image 1
Tomáš Kuneš
1:3
3:1
1:3
3:1
12 0 42
4 .
Image 1
Miroslav Kopecký
1:3 1:3
3:1
3:2 11 0 41
5 .
Image 1
Lucie Honzíková
S:3
2:3
1:3
2:3 5 0 35

12 . Úroveň A

60 bodů
147. místo (136. místo v mužích)
J.N. M.K. L.K. T.V. M.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Neuman
3:2 3:2 3:0 3:0 44 0 74
2 .
Image 1
Miroslav Kopecký
2:3 1:3 3:0 3:1 30 0 60
3 .
Image 1
Lukáš Kovařík
2:3 3:1 S:S 3:0 23 0 53
4 .
Image 1
Tereza Valentová
0:3 0:3 S:S
3:1
6 0 36
5 .
Image 1
Miloš Hanuš
0:3 1:3 0:3
1:3
4 0 34

11 . Úroveň B

54 bodů
139. místo (129. místo v mužích)
L.P. M.Z. A.V. M.K. M.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ladislav Pecen
3:2
3:1 3:1 3:2 40 0 70
2 .
Image 1
Martin Zmrhal
2:3
3:2
0:3
3:0
26 0 56
3 .
Image 1
Anna Vondrová
1:3
2:3
3:S 3:2 25 0 55
4 .
Image 1
Miroslav Kopecký
1:3
3:0
S:3 3:2 24 0 54
5 .
Image 1
Michaela Veselá
2:3
0:3
2:3 2:3 12 0 42

Jarní sezóna 2018

14 . Úroveň B

60 bodů
229. místo (210. místo v mužích)
L.S. R.C. M.Z. O.N. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Libor Straka
3:2
3:1
3:0
3:0
46 0 106
2 .
Image 1
Robin Capek
2:3
3:1
3:1 3:0 39 0 99
3 .
Image 1
Martin Zaplo Zapletal
1:3
1:3
3:1
3:S
25 0 85
4 .
Image 1
Ondřej Novák
0:3 1:3
1:3
3:0 17 0 77
5 .
Image 1
Miroslav Kopecký
0:3
0:3
S:3
0:3 0 0 60

15 . Úroveň A

68 bodů
219. místo (207. místo v mužích)
P.K. M.K. A.Z. P.P. L.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Kafka
3:2 3:1 3:0
S:S
28 0 73
2 .
Image 1
Miroslav Kopecký
2:3
1:3
3:0
2:3
23 0 68
3 .
Image 1
Alena Zelová
1:3
3:1
3:S S:S 18 0 63
4 .
Image 1
Pavel Podrabský
0:3
0:3
S:3
S:S
-5 0 40
5 .
Image 1
Lucie Honzíková
S:S
3:2
S:S
S:S
-6 0 39

15 . Úroveň A

71 bodů
224. místo (208. místo v mužích)
C.T. E.K. M.K. D.H. J.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ciprian Tarnita
3:2
3:0
3:1
3:S 43 0 88
2 .
Image 1
Eva Kostová
2:3
3:1
3:0 3:S 38 0 83
3 .
Image 1
Miroslav Kopecký
0:3
1:3
3:0
3:1 26 0 71
4 .
Image 1
David Hladílek
1:3
0:3
0:3
3:0 15 0 60
5 .
Image 1
Jan Míka
S:3 S:3 1:3 0:3 2 0 47

14 . Úroveň D

64 bodů
227. místo (211. místo v mužích)
D.B. P.S. R.M. T.U. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Dace Behmane
3:1
3:0 3:2
3:1
44 0 104
2 .
Image 1
Pavel Sorejs
1:3
3:0
3:0
3:0 41 0 101
3 .
Image 1
Rosťa Matrka
0:3
0:3
3:S
3:1
21 0 81
4 .
Image 1
Tomáš Urbánek
2:3
0:3
S:3
3:0 17 0 77
5 .
Image 1
Miroslav Kopecký
1:3
0:3
1:3
0:3 4 0 64

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
07.08.2019 19:00 10. Petr Silhanek SB Centrum 3:0
05.08.2019 19:00 10. Martin Jedlička Squash Arena 3:2
30.07.2019 07:00 11. Václav 3. STEJSKAL SB Centrum 3:2
26.07.2019 14:01 11. Lucie Honzíková 3:S Komentáře
19.07.2019 17:00 11. Chris Greer Squash Ohradní 3:0
11.07.2019 17:00 11. Linda Fábry Squash Ohradní 3:1 Komentáře
30.06.2019 11:39 10. Radovan Suda S:S Komentáře
30.06.2019 10:00 10. Milan Muzikář Sportcentrum Step 2:3
24.06.2019 09:02 10. Daniel Turanský S:3 Komentáře
07.06.2019 18:30 10. Vladislav Turea Squash Ohradní 0:3 Komentáře
29.05.2019 19:30 13. Ondřej Lovíšek FitClub Kozák 1:3
27.05.2019 20:00 13. Martin Jedlička Squash Arena 3:0
23.05.2019 19:00 13. Dymo Holubyev Squash Ohradní 3:1
21.05.2019 21:00 13. Tomáš Soukup SB Centrum 3:2
29.04.2019 21:02 14. Ladislav Pecen 3:S Komentáře
29.04.2019 20:43 14. Adam Šťastný 3:S Komentáře
24.04.2019 19:00 14. Jiří Novosad Squash Ohradní 3:2
05.04.2019 18:00 14. Libor Straka Squash Ohradní 0:3
24.03.2019 18:00 14. Adam Svat Squashcentrum Strahov 2:3
22.03.2019 18:30 14. Adam Velemínský Squash Ohradní 3:0
22.03.2019 08:17 14. Petr Špaček 3:S Komentáře
20.03.2019 18:00 14. Martin Lenoch Squash Ohradní 3:0
26.02.2019 20:00 13. Marcel Matisko Squash Arena 2:3
26.02.2019 18:30 13. Robert Rosenberg Squash Arena 0:3
25.02.2019 19:00 13. Iva Červenková Squashcentrum Strahov 3:1
11.02.2019 19:00 13. Erik Winkelmann Squash Ohradní 1:3
24.01.2019 19:00 14. Oleg Czop HIT Fitness Flora 3:0
22.01.2019 19:00 14. Jakub Galó Sportcentrum Step 2:3
17.01.2019 18:30 14. Zbyšek Homola Squash Ohradní 3:0 Komentáře
06.01.2019 17:00 14. Anna Vondrová Hamr Záběhlice 1:3
21.12.2018 16:00 14. David Sufčák HIT Fitness Flora 3:2 Komentáře
19.12.2018 19:00 14. Linda Fábry Squash Ohradní 3:2
18.12.2018 07:00 14. Jan Pelikán Sportcentrum Step 3:0
06.12.2018 19:00 14. Jiří Vosika Squash Ohradní 1:3 Komentáře
29.11.2018 20:04 15. Milan Šťastný 3:S Komentáře
14.11.2018 19:00 15. Petr Silhanek Hamr Záběhlice 1:3
13.11.2018 17:00 15. Jan Šimíček HIT Fitness Flora 2:3
07.11.2018 19:00 15. Eva Kostová FitClub Kozák 3:0
20.10.2018 14:00 15. Jiří Novosad Chrpa Sport 3:2
16.10.2018 18:00 15. Michael Friedmann Squash Ohradní 0:3
13.10.2018 10:00 15. David Příbaň Squash Arena 0:3
08.10.2018 18:00 15. Robin Hrdina FitClub Kozák 3:0
25.09.2018 18:00 14. Denisa Petružálková FitClub Kozák 3:0
22.09.2018 21:49 14. Jakub Bares 3:S Komentáře
19.09.2018 17:00 14. Martin Jedlička Squash Arena 0:3
10.09.2018 18:00 14. Linda Fábry FitClub Kozák 2:3 Komentáře
27.08.2018 18:00 14. Tomáš Kuneš FitClub Kozák 3:1 Komentáře
23.08.2018 19:00 14. Jaroslav Zbořil HIT Fitness Flora 1:3
15.08.2018 18:30 14. Jiří Vosika Hamr Záběhlice 1:3
12.08.2018 11:00 14. Lucie Honzíková FitClub Kozák 3:2
23.07.2018 17:00 12. Tereza Valentová Squashcentrum Strahov 3:0
18.07.2018 19:00 12. Jan Neuman Squash Haštal 2:3
12.07.2018 19:00 12. Lukáš Kovařík Squash Haštal 1:3
10.07.2018 20:00 12. Miloš Hanuš Squash Haštal 3:1
19.06.2018 19:00 11. Martin Zmrhal Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
14.06.2018 21:00 11. Ladislav Pecen SportCentrum JEREMI 1:3
09.06.2018 10:00 11. Michaela Veselá Hamr Záběhlice 3:2
24.05.2018 19:00 14. Ondřej Novák Sportcentrum Step 0:3
15.05.2018 20:00 14. Libor Straka Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
11.05.2018 18:00 14. Robin Capek Squash Haštal 0:3
25.04.2018 15:30 15. Petr Kafka Squash Haštal 2:3
17.04.2018 20:00 15. Alena Zelová Squash Haštal 1:3 Komentáře
12.04.2018 20:00 15. Lucie Honzíková Squash Haštal 2:3 Komentáře
10.04.2018 19:30 15. Pavel Podrabský Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
15.03.2018 18:00 15. David Hladílek Squash Haštal 3:0 Komentáře
12.03.2018 21:00 15. Ciprian Tarnita Squash Haštal 0:3 Komentáře
07.03.2018 18:00 15. Eva Kostová Squashcentrum Strahov 1:3 Komentáře
04.03.2018 16:00 15. Jan Míka Squash Haštal 3:1
20.02.2018 20:00 14. Dace Behmane Squash Haštal 1:3 Komentáře
19.02.2018 07:00 14. Tomáš Urbánek Squash Haštal 0:3
14.02.2018 19:30 14. Rosťa Matrka Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
04.02.2018 13:00 14. Pavel Sorejs Sportcentrum Step 0:3
14. Martin Zaplo Zapletal S:3 Komentáře
11. Anna Vondrová S:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím