Načítám…

Jan Walter (43 let)

ID: 39379

Praha

SWEHQ - programuju

Profil na Twitteru

Webová stránka

Fandí:rozum, dobrá muzika

Hraje ligy: Praha - Squash (27/110)

  • 72 zápasů

    od roku 2020
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 33 /260
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 70
    Zápasů v lize ( 36 / 32 / 2) 0 turnajů
  • 53%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2022

5 . Úroveň B

175 bodů
27. místo (27. místo v mužích)
T.H. R.R. J.W. J.N. B.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Hájek
3:1 3:s 3:s 18 14 192
2 .
Image 1
Roman Ruzicka
3:2 3:s 3:s 17 11 188
3 .
Image 1
Jan Walter
1:3 2:3 3:s 3:s 15 0 175
4 .
Image 1
Jan Neuman
s:3 s:3 s:3 s:s -2 -11 147
5 .
Image 1
Basel Samy
s:3 s:3 s:3 s:s -2 -14 144

7 . Úroveň C

181 bodů
36. místo (36. místo v mužích)
J.W. M.M. T.N. M.K. R.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Walter
3:0 3:0 3:0
3:1
27 14 181
2 .
Image 1
Milan Muzikář
0:3 3:2
3:S
3:0
18 5 163
3 .
Image 1
Tomáš Nováček
0:3 2:3
3:S
2:3
10 0 150
4 .
Image 1
Miroslav Kopecký
0:3
S:3
S:3
3:0
7 -11 136
5 .
Image 1
Rosťa Matrka
1:3
0:3
3:2
0:3
6 -14 132

8 . Úroveň B

155 bodů
67. místo (67. místo v mužích)
M.H. M.S. J.W. C.S. J.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Havelka
3:0 3:1 3:0
3:S
26 14 180
2 .
Image 1
Marián Siegfried
0:3 3:0 2:3 3:0 16 11 167
3 .
Image 1
Jan Walter
1:3 0:3 3:0 3:0 15 0 155
4 .
Image 1
Carlos Sanchez
0:3 3:2 0:3 3:1 11 -11 140
5 .
Image 1
Jaroslav Makovička
S:3
0:3 0:3 1:3 1 -14 127

Jarní sezóna 2022

8 . Úroveň C

153 bodů
68. místo (68. místo v mužích)
H.Š. P.N. J.W. T.B. R.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Honza Široký
3:0 3:0 3:0 3:S 27 14 181
2 .
Image 1
Petr Němec
0:3 3:1
3:1
3:S 18 11 169
3 .
Image 1
Jan Walter
0:3 1:3 3:1 3:1 13 0 153
4 .
Image 1
Tomáš Bakule
0:3
1:3
1:3 3:S 8 -11 137
5 .
Image 1
Radovan Suda
S:3 S:3 1:3 S:3 1 -14 127

7 . Úroveň A

187 bodů
73. místo (72. místo v mužích)
D.S. P.K. J.K. J.A. J.W. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Skulina
2:3 3:1 3:2 3:1 19 14 233
2 .
Image 1
Petr Krejčí
3:2 0:3
3:S
3:0 18 5 223
3 .
Image 1
Jan Klesnil
1:3 3:0 1:3 3:0 16 0 216
4 .
Image 1
Jan Ambrož
2:3
S:3
3:1 3:0 15 -11 204
5 .
Image 1
Jan Walter
1:3 0:3 0:3 0:3 1 -14 187

7 . Úroveň A

190 bodů
56. místo (56. místo v mužích)
P.Š. J.M. J.W. O.N. J.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Špaček
3:0 3:1 2:3 3:2 20 14 214
2 .
Image 1
Július Matisko
0:3 3:1 S:S 3:1 10 5 195
3 .
Image 1
Jan Walter
1:3 1:3 3:S 2:3 10 0 190
4 .
Image 1
Ondřej Němec
3:2 S:S S:3 3:1 9 -11 178
5 .
Image 1
Jan Lörinc
2:3 1:3 3:2 1:3 9 -14 175

8 . Úroveň B

189 bodů
58. místo (58. místo v mužích)
M.H. J.W. D.W. J.N. M.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Havelka
3:0 2:3
3:S
3:S 21 14 195
2 .
Image 1
Jan Walter
0:3 3:0
3:S
3:2 18 11 189
3 .
Image 1
Douglas Wong
3:2 0:3
3:S
3:S 17 0 177
4 .
Image 1
Jan Neuman
S:3
S:3
S:3
3:S 6 -11 155
5 .
Image 1
Milan Varga
S:3 2:3 S:3 S:3 2 -14 148

Podzimní sezóna 2021

7 . Úroveň C

153 bodů
68. místo (68. místo v mužích)
L.L. R.S. D.B. J.W. L.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Lamberský
3:1 3:0 3:0
3:S
26 14 200
2 .
Image 1
Radovan Suda
1:3 1:3
3:S
3:S
14 5 179
3 .
Image 1
David Broďák
0:3 3:1 S:S
3:S
10 0 170
4 .
Image 1
Jan Walter
0:3
S:3
S:S
3:S
4 -11 153
5 .
Image 1
Lukáš Márovec
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 146

8 . Úroveň C

174 bodů
53. místo (53. místo v mužích)
J.W. T.B. J.A. M.M. M.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Walter
3:2 3:0 3:1 2:3 20 14 174
2 .
Image 1
Tomáš Bakule
2:3 1:3 3:2 3:0 15 11 166
3 .
Image 1
Jan Ambrož
0:3 3:1 3:1 2:3 14 0 154
4 .
Image 1
Milan Muzikář
1:3 2:3 1:3
3:S
10 -11 139
5 .
Image 1
Michal Jarolím
3:2 0:3 3:2
S:3
10 -14 136

8 . Úroveň C

179 bodů
79. místo (78. místo v mužích)
J.J. R.L. D.H. J.W. T.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub 'Kaštan' Jírovec
3:2 3:2 3:1 3:0 23 14 217
2 .
Image 1
Radek Lukeš
2:3 3:0 3:1 3:0 22 11 213
3 .
Image 1
Dymo Holubyev
2:3 0:3 3:1 3:0 15 0 195
4 .
Image 1
Jan Walter
1:3 1:3 1:3 3:0 10 -11 179
5 .
Image 1
Tomáš Kuneš
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 166

7 . Úroveň A

199 bodů
63. místo (63. místo v mužích)
L.M. D.W. M.K. J.W. D.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Márovec
3:1 3:1 3:0 3:1 25 14 239
2 .
Image 1
Douglas Wong
1:3 3:0 3:2 1:3 14 5 219
3 .
Image 1
Miroslav Kopecký
1:3 0:3 3:2 3:1 12 0 212
4 .
Image 1
Jan Walter
0:3 2:3 2:3 3:1 10 -11 199
5 .
Image 1
Daniel Turanský
1:3 3:1 1:3 1:3 9 -14 195

Letní sezóna 2020

8 . Úroveň B

250 bodů
57. místo (56. místo v mužích)
P.P. J.W. J.M. L.M. L.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Prouza
3:1
3:0
3:2
3:S
24 14 258
2 .
Image 1
Jan Walter
1:3
3:0 3:2
3:S
19 11 250
3 .
Image 1
Július Matisko
0:3 0:3
3:S
3:S
12 0 232
4 .
Image 1
Lukáš Melichar
2:3
2:3
S:3
3:S
10 -11 219
5 .
Image 1
Lukáš Sobolčik
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 206

8 . Úroveň C

196 bodů
62. místo (61. místo v mužích)
J.H. D.T. J.W. N.L. P.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Heřmánek
3:2
3:1
3:S
3:2 22 14 216
2 .
Image 1
Daniel Turanský
2:3
2:3
3:0
3:1
17 11 208
3 .
Image 1
Jan Walter
1:3 3:2 3:2 3:2 16 0 196
4 .
Image 1
Nazariy Labunets
S:3
0:3
2:3
3:S
8 -11 177
5 .
Image 1
Petr Novotný
2:3
1:3
2:3
S:3
5 -14 171

9 . Úroveň B

199 bodů
61. místo (59. místo v mužích)
J.W. J.J. P.K. M.B. D.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Walter
3:0
3:2
3:1 3:0 25 14 199
2 .
Image 1
Jakub Jarolím
0:3 2:3 3:1 3:0 15 11 186
3 .
Image 1
Petr Krejčí
2:3
3:2 3:1 1:3 14 0 174
4 .
Image 1
Martin Bujárek
1:3 1:3 1:3 3:1 9 -11 158
5 .
Image 1
David Broďák
0:3 0:3 3:1 1:3 7 -14 153

10 . Úroveň A

190 bodů
85. místo (82. místo v mužích)
R.B. J.W. J.Š. J.T. M.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radek Brix
3:2 3:1
3:0
3:S
24 14 198
2 .
Image 1
Jan Walter
2:3 3:2 3:1
3:S
19 11 190
3 .
Image 1
Jan Škoda
1:3 2:3 3:0 3:2 15 0 175
4 .
Image 1
Jakub Tamchyna
0:3
1:3 0:3
3:S
7 -11 156
5 .
Image 1
Milan Varga
S:3
S:3
2:3
S:3
2 -14 148

Jarní sezóna 2020

10 . Úroveň B

213 bodů
114. místo (111. místo v mužích)
J.V. L.M. J.Š. M.J. J.W. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jonáš Václavek
2:3 3:0 3:S 3:0 22 14 256
2 .
Image 1
Lukáš Melichar
3:2 3:2 3:S 1:3 17 11 248
3 .
Image 1
Jan Šavel
0:3 2:3 3:2 3:0 14 0 234
4 .
Image 1
Michal Jarolím
S:3 S:3 2:3 3:1 8 -11 217
5 .
Image 1
Jan Walter
0:3 3:1 0:3 1:3 7 -14 213

11 . Úroveň A

231 bodů
98. místo (95. místo v mužích)
J.L. J.W. P.N. M.T. H.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Lörinc
3:2 3:S
3:S
3:S
23 14 237
2 .
Image 1
Jan Walter
2:3 3:S
3:S
3:S
20 11 231
3 .
Image 1
Pavel Novák
S:3 S:3
3:S
3:S
12 0 212
4 .
Image 1
Martin Tomka
S:3
S:3
S:3
3:S
6 -11 195
5 .
Image 1
Honza Vlk
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 186

10 . Úroveň A

256 bodů
112. místo (109. místo v mužích)
D.W. D.P. J.K. J.W. R.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Douglas Wong
3:1 3:0 3:0 3:0 27 14 301
2 .
Image 1
David Petrbok
1:3 3:0 3:1 2:3 16 11 287
3 .
Image 1
Jan Klesnil
0:3 0:3 3:1 3:0 13 0 273
4 .
Image 1
Jan Walter
0:3 1:3 1:3 3:2 7 -11 256
5 .
Image 1
Radovan Suda
0:3 3:2 0:3 2:3 7 -14 253

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
07.08.2022 19:00 5. Roman Ruzicka 2:3
02.08.2022 13:00 5. Tomáš Hájek 1:3
24.07.2022 18:00 7. Miroslav Kopecký Squashcentrum Strahov 3:0
17.07.2022 18:00 7. Rosťa Matrka Squashcentrum Strahov 3:1 Komentáře
04.07.2022 18:00 7. Milan Muzikář Squashcentrum Strahov 3:0
03.07.2022 19:00 7. Tomáš Nováček 3:0
28.06.2022 19:00 8. Carlos Sanchez Squashcentrum Strahov 3:0
20.06.2022 18:00 8. Marián Siegfried Squashcentrum Strahov 0:3
13.06.2022 18:00 8. Jaroslav Makovička 3:0
12.06.2022 18:00 8. Martin Havelka Squashcentrum Strahov 1:3
31.05.2022 18:00 8. Radovan Suda Squash Haštal 3:1
30.05.2022 13:00 8. Tomáš Bakule Squashcentrum Strahov 3:1
18.05.2022 19:30 8. Petr Němec Hamr Záběhlice 1:3
15.05.2022 19:00 8. Honza Široký Squashcentrum Strahov 0:3
26.04.2022 18:00 7. David Skulina 1:3
20.04.2022 18:00 7. Jan Klesnil Squashcentrum Strahov 0:3
12.04.2022 18:00 7. Jan Ambrož Squashcentrum Strahov 0:3
07.04.2022 15:00 7. Petr Krejčí ARBES - squash a fitness centrum 0:3
01.04.2022 00:10 7. Ondřej Němec 3:S
20.03.2022 18:00 7. Július Matisko Squash Haštal 1:3
18.03.2022 09:00 7. Jan Lörinc Squash Haštal 2:3
16.03.2022 08:00 7. Petr Špaček Squashcentrum Strahov 1:3
13.02.2022 18:00 8. Milan Varga Squashcentrum Strahov 3:2
07.02.2022 15:28 8. Jan Neuman 3:S Komentáře
06.02.2022 18:00 8. Martin Havelka Squashcentrum Strahov 0:3
04.02.2022 09:00 8. Douglas Wong Squashcentrum Strahov 3:0
01.02.2022 00:10 7. David Broďák S:S
29.01.2022 09:30 7. Lukáš Lamberský Squash Arena 0:3
23.01.2022 10:35 7. Radovan Suda S:3 Komentáře
06.01.2022 13:00 7. Lukáš Márovec 3:S Komentáře
26.12.2021 18:00 8. Jan Ambrož Squash Haštal 3:0
13.12.2021 18:00 8. Milan Muzikář Squashcentrum Strahov 3:1
10.12.2021 18:00 8. Michal Jarolím Squashcentrum Strahov 2:3
05.12.2021 09:00 8. Tomáš Bakule Squashcentrum Strahov 3:2
27.11.2021 10:00 8. Dymo Holubyev Squashcentrum Strahov 1:3
27.11.2021 10:00 8. Jakub 'Kaštan' Jírovec Squashcentrum Strahov 1:3
26.11.2021 18:00 8. Tomáš Kuneš Squash Haštal 3:0
03.11.2021 18:00 8. Radek Lukeš 1:3
17.10.2021 17:00 7. Miroslav Kopecký Squashcentrum Strahov 2:3
12.10.2021 12:30 7. Douglas Wong 2:3
10.10.2021 18:00 7. Lukáš Márovec Squashcentrum Strahov 0:3
08.10.2021 17:00 7. Daniel Turanský Squashcentrum Strahov 3:1
03.10.2020 19:00 8. Lukáš Melichar Squash Haštal 3:2
01.10.2020 17:14 8. Lukáš Sobolčik 3:S Komentáře
22.09.2020 18:00 8. Július Matisko Squash Haštal 3:0
09.09.2020 12:00 8. Pavel Prouza Squash Haštal 1:3 Komentáře
03.09.2020 12:00 8. Petr Novotný Squash Haštal 3:2
02.09.2020 12:00 8. Daniel Turanský Squashcentrum Strahov 3:2
31.08.2020 18:00 8. Jan Heřmánek Squash Haštal 1:3
31.08.2020 09:00 8. Nazariy Labunets Squashcentrum Strahov 3:2
31.07.2020 16:00 9. Martin Bujárek Squash Haštal 3:1
21.07.2020 19:00 9. Petr Krejčí 3:2 Komentáře
20.07.2020 18:00 9. David Broďák Squash Haštal 3:0
16.07.2020 08:00 9. Jakub Jarolím 3:0
12.07.2020 19:43 10. Milan Varga 3:S Komentáře
09.07.2020 11:00 10. Jan Škoda Squash Haštal 3:2
28.06.2020 18:00 10. Jakub Tamchyna HIT Fitness Flora 3:1
24.06.2020 19:00 10. Radek Brix SportCentrum JEREMI 2:3
14.06.2020 18:00 10. Michal Jarolím Squashcentrum Strahov 1:3
03.06.2020 18:30 10. Jonáš Václavek Squash Ohradní 0:3
31.05.2020 17:00 10. Lukáš Melichar Sportovní klub Budějovická 3:1
26.05.2020 12:00 10. Jan Šavel Squash Haštal 0:3
21.05.2020 00:10 11. Pavel Novák 3:S
20.05.2020 16:00 11. Jan Lörinc 2:3
02.03.2020 08:00 10. Douglas Wong 0:3
01.03.2020 18:00 10. Jan Klesnil HIT Fitness Flora 1:3
29.02.2020 11:00 10. Radovan Suda 3:2
13.02.2020 12:00 10. David Petrbok 1:3
11. Honza Vlk 3:S Komentáře
11. Martin Tomka 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím