Načítám…

Standa Jaša (36 let)

ID: 23980

Brno

Legito - Programátor

Facebook profil

Komunikuji těmito jazyky:

  • Language - czech-republic
  • Language - united-kingdom
  • Language - slovakia
  • Language - germany
  • Language - poland

Mám Multisportku: Ano

Hraje ligy: Brno - Squash (35/94)

  • 232 zápasů

    od roku 2016
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
  • 31 /139
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 83
    Zápasů v lize ( 48 / 23 / 12) 0 turnajů
  • 68%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

6 . Úroveň B

147 bodů
35. místo (34. místo v mužích)
M.C. S.J. T.Š. L.E. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Marek Cvik
3:1 2 30 152 3:1
2 .
Image 1
Standa Jaša
1:3 3:2 2 25 147 4:5
3 .
Image 1
Tomáš Šuverík
3:2 2 12 134 3:2
4 .
Image 1
Lubomír Ellinger
2:3 3:0 2 4 126 5:3
5 .
Image 1
Jakub Kantor
2:3 0:3 0 0 120 2:6

5 . Úroveň A

162 bodů
38. místo (38. místo v mužích)
M.S. P.B. J.L. P.D. S.J. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Michal Svoboda
3:0 3:2 2:3 3:0 6 30 196 11:5
2 .
Image 1
Petr Bílek
0:3 3:0 3:0 1:3 4 25 189 7:6
3 .
Image 1
Jiří Lepka
2:3 0:3 3:2 3:1 4 12 176 8:9
4 .
Image 1
Petr Dubanovský
3:2 0:3 2:3 3:1 4 4 168 8:9
5 .
Image 1
Standa Jaša
0:3 3:1 1:3 1:3 2 0 162 5:10

6 . Úroveň B

178 bodů
30. místo (29. místo v mužích)
S.J. L.K. D.Z. J.C. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Standa Jaša
3:1 3:0 3:2 3:1 8 30 178 12:4
2 .
Image 1
Luděk Kašpar
1:3 3:0 3:1 3:1 6 25 171 10:5
3 .
Image 1
David Zak
0:3 0:3 3:1 2:3 2 12 154 5:10
4 .
Image 1
Jan Charvat
2:3 1:3 1:3 3:0 2 4 146 7:9
5 .
Image 1
Jakub Kantor
1:3 1:3 3:2 0:3 2 0 142 5:11

Podzimní sezóna 2023

5 . Úroveň A

142 bodů
38. místo (37. místo v mužích)
J.T. J.V. L.R. P.N. S.J. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Juraj Tokár
2:3 3:0 3:0 3:0 6 30 176 11:3
2 .
Image 1
Jan Veselý
3:2 3:1 2:3 2:3 4 25 169 10:9
3 .
Image 1
Lukas Ratica
0:3 1:3 3:1 3:2 4 12 156 7:9
4 .
Image 1
Petr Novotný
0:3 3:2 1:3 3:0 4 4 148 7:8
5 .
Image 1
Standa Jaša
0:3 3:2 2:3 0:3 2 0 142 5:11

6 . Úroveň A

158 bodů
31. místo (30. místo v mužích)
S.J. J.P. J.F. J.K. L.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Standa Jaša
3:1 3:1 3:2 3:1 8 30 158 12:5
2 .
Image 1
Josef Pivnička
1:3 3:1 3:0
3:S
6 25 151 10:4
3 .
Image 1
Jakub Frajt
1:3 1:3 S:S
3:S
2 12 134 5:9
4 .
Image 1
Jakub Kantor
2:3 0:3 S:S 3:0 2 4 126 5:9
5 .
Image 1
Ladislav Koláček
1:3
S:3
S:3
0:3 0 0 120 1:12

6 . Úroveň A

142 bodů
48. místo (47. místo v mužích)
D.G. P.N. J.P. J.V. S.J. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Dushyant Gupta
0:3 3:2 3:0 3:1 6 30 176 9:6
2 .
Image 1
Petr Novotný
3:0 2:3 3:1 2:3 4 25 169 10:7
3 .
Image 1
Josef Pivnička
2:3 3:2 2:3 3:1 4 12 156 10:9
4 .
Image 1
Jan Veselý
0:3 1:3 3:2 3:1 4 4 148 7:9
5 .
Image 1
Standa Jaša
1:3 3:2 1:3 1:3 2 0 142 6:11

6 . Úroveň B

151 bodů
35. místo (33. místo v mužích)
L.R. S.J. M.M. L.H. M.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lukas Ratica
3:0 1:3
3:S
3:1 6 30 156 10:4
2 .
Image 1
Standa Jaša
0:3 3:2 3:1 3:1 6 25 151 9:7
3 .
Image 1
Martin Mayer
3:1 2:3
S:S
3:1 4 12 136 8:5
4 .
Image 1
Lukáš Hrstka
S:3
1:3
S:S
3:1 2 4 126 4:7
5 .
Image 1
Martin Hamerník
1:3 1:3 1:3 1:3 0 0 120 4:12

Letní sezóna 2023

5 . Úroveň B

98 bodů
38. místo (36. místo v mužích)
K.M. J.V. L.E. S.J. P.N. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Karel Maňas
3:1 3:0 3:1 1:3 20 14 134 10:5
2 .
Image 1
Jan Veselý
1:3 3:2 3:0 3:1 19 11 130 10:6
3 .
Image 1
Lubomír Ellinger
0:3 2:3 3:2 3:0 14 0 114 8:8
4 .
Image 1
Standa Jaša
1:3 0:3 2:3
3:S
9 -11 98 6:9
5 .
Image 1
Petr Novotný
3:1 1:3 0:3
S:3
7 -14 93 4:10

5 . Úroveň A

112 bodů
32. místo (31. místo v mužích)
T.N. K.L. S.J. D.M. M.G. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Tomáš Novotný
3:S
3:0 3:0 3:0 27 14 141 12:0
2 .
Image 1
Karel Lábr
S:3
3:2 3:2 3:1 16 11 127 9:8
3 .
Image 1
Standa Jaša
0:3 2:3 3:2 3:2 12 0 112 8:10
4 .
Image 1
Dominik Mlynka
0:3 2:3 2:3 3:1 10 -11 99 7:10
5 .
Image 1
Marian Ganišin
0:3 1:3 2:3 1:3 4 -14 90 4:12

5 . Úroveň B

114 bodů
30. místo (29. místo v mužích)
P.N. P.B. S.J. J.C. M.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Novotný
3:1 3:1 3:S 3:S 24 14 138 12:2
2 .
Image 1
Petr Bílek
1:3 3:1 3:S 3:S 19 11 130 10:4
3 .
Image 1
Standa Jaša
1:3 1:3 3:S 3:S 14 0 114 8:6
4 .
Image 1
Jiří Chaloupka
S:3 S:3 S:3 S:S -2 -11 87 0:9
5 .
Image 1
Matěj Bartoň
S:3 S:3 S:3 S:S -2 -14 84 0:9

7 . Úroveň A

114 bodů
40. místo (38. místo v mužích)
S.J. L.H. P.V. D.B. J.F. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Standa Jaša
3:1 3:0 3:1 1:3 20 14 114 10:5
2 .
Image 1
Lukáš Hrstka
1:3 3:1 1:3 3:1 14 11 105 8:8
3 .
Image 1
Petr Venuta
0:3 1:3 3:0 3:2 13 0 93 7:8
4 .
Image 1
David Bittner
1:3 3:1 0:3 3:1 13 -11 82 7:8
5 .
Image 1
Jiří Fiala
3:1 1:3 2:3 1:3 10 -14 76 7:10

Jarní sezóna 2023

7 . Úroveň A

114 bodů
50. místo (47. místo v mužích)
J.N. J.C. S.J. D.S. K.J. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Novotný
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 142 12:0
2 .
Image 1
Jiří Chaloupka
0:3 3:2 3:1 3:0 18 11 129 9:6
3 .
Image 1
Standa Jaša
0:3 2:3
3:2
3:0 14 0 114 8:8
4 .
Image 1
Dominik Schneiderka
0:3 1:3
2:3
3:0 10 -11 99 6:9
5 .
Image 1
Klára Jurdová
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 86 0:12

8 . Úroveň A

111 bodů
53. místo (50. místo v mužích)
P.Ž. S.J. Z.V. M.H. P.D. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Ždánský
3:0 3:1
3:1
3:0 26 14 120 12:2
2 .
Image 1
Standa Jaša
0:3 3:1 3:0 3:0 20 11 111 9:4
3 .
Image 1
Zdeněk Vlach
1:3 1:3
S:S
3:1 6 0 86 5:7
4 .
Image 1
Mark Harrison
1:3
0:3
S:S
3:1 5 -11 74 4:7
5 .
Image 1
Petr Dvořák
0:3 0:3 1:3 1:3 2 -14 68 2:12

8 . Úroveň B

109 bodů
53. místo (51. místo v mužích)
R.H. S.J. J.F. R.H. L.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Rostislav Halaš
0:3 3:0 3:1
3:1
19 14 113 9:5
2 .
Image 1
Standa Jaša
3:0 3:1 S:S 3:0 18 11 109 9:1
3 .
Image 1
Jiří Fiala
0:3 1:3
3:2
3:2 11 0 91 7:10
4 .
Image 1
Roman David Háčka
1:3 S:S
2:3
3:0
8 -3 85 6:6
5 .
Image 1
Lukáš Hrstka
1:3
0:3 2:3
0:3
3 -14 69 3:12

9 . Úroveň A

90 bodů
61. místo (59. místo v mužích)
Z.V. S.J. J.H. R.F. D.G. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Zdeněk Vlach
3:0 3:0 3:S
3:S
26 14 100 12:0
2 .
Image 1
Standa Jaša
0:3 3:0 3:S
3:S
19 11 90 9:3
3 .
Image 1
Jakub Horovský
0:3 0:3 3:S
3:S
12 0 72 6:6
4 .
Image 1
René Fischer
S:3 S:3 S:3
3:S
6 -11 55 3:9
5 .
Image 1
Dushyant Gupta
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46 0:12

Podzimní sezóna 2022

10 . Úroveň A

61 bodů
62. místo (59. místo v mužích)
S.J. N.P. J.D. J.M. A.K. L.J. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Standa Jaša
3:0 3:0 3:0 3:0 3:S 27 14 61 15:0
2 .
Image 1
Nikola Pracná
0:3 S:S 3:0 3:S 3:S 14 11 45 9:3
3 .
Image 1
Jakub Dvořák
0:3 S:S 3:0 3:0 3:S 14 0 34 9:3
4 .
Image 1
Jan Mikš
0:3 0:3 0:3 0:3 3:S 5 0 25 3:12
5 .
Image 1
Andrea Kubíková
0:3 S:3 0:3 3:0 S:S 4 -11 13 3:9
6 .
Image 1
Lukáš Jál
S:3 S:3 S:3 S:3 S:S -2 -14 4 0:12

Jarní sezóna 2019

12 . Úroveň A

26 bodů
123. místo (113. místo v mužích)
J.J. M.J. M.Š. T.M. O.W. S.J. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Josef Jinek
3:0
3:0
3:0
3:0
3:S
29 14 83 15:0
2 .
Image 1
Martin Jaborník
0:3
3:1
3:0 3:0
3:S
22 11 73 12:4
3 .
Image 1
Milan Šarík
0:3
1:3
3:0
3:0
3:S
18 0 58 10:6
4 .
Image 1
Tomáš Michálek
0:3
0:3
0:3
3:1
3:S
10 0 50 6:10
5 .
Image 1
Ondřej Wantula
0:3
0:3
0:3
1:3
3:S
6 -11 35 4:12
6 .
Image 1
Standa Jaša
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26 0:15

12 . Úroveň B

71 bodů
121. místo (112. místo v mužích)
D.B. J.C. S.J. T.V. T.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Dominik Baroš
3:1
1:3
3:0 3:1 20 14 94 10:5
2 .
Image 1
Jiří Chaloupka
1:3
3:S
3:1 3:1 19 11 90 10:5
3 .
Image 1
Standa Jaša
3:1
S:3
3:0 S:S 11 0 71 6:4
4 .
Image 1
Tomáš Vaňák
0:3 1:3 0:3 3:1 7 -11 56 4:10
5 .
Image 1
Tomáš Krchňák
1:3 1:3 S:S 1:3 1 -14 47 3:9

Podzimní sezóna 2018

12 . Úroveň B

109 bodů
114. místo (106. místo v mužích)
M.B. M.P. S.J. M.J. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Monika Bukáčková
2:3 S:S 2:3
3:S
7 0 31 7:6
2 .
Image 1
Martin Pecl
3:2 0:3 S:S
3:S
7 0 31 6:5
3 .
Image 1
Standa Jaša
S:S 3:0 3:1 S:S 7 0 31 6:1
4 .
Image 1
Martin Jaborník
3:2 S:S 1:3 2:3 5 0 29 6:8
5 .
Image 1
Monika Motlová
S:3
S:3
S:S 3:2 2 0 26 3:8

12 . Úroveň A

91 bodů
112. místo (104. místo v mužích)
E.K. S.J. M.P. M.Č. A.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Eva Kaňoková
0:3
3:1 3:0 3:0 17 0 35 9:4
2 .
Image 1
Standa Jaša
3:0
S:S
3:0
S:S 8 0 26 6:0
3 .
Image 1
Martin Pecl
1:3 S:S 2:3 3:0 7 0 25 6:6
4 .
Image 1
Michal Černý
0:3
0:3
3:2 S:S 2 0 20 3:8
5 .
Image 1
Andrea Korbičková
0:3 S:S 0:3 S:S -4 0 14 0:6

14 . Úroveň A

102 bodů
113. místo (105. místo v mužích)
S.J. I.T. A.M. M.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Standa Jaša
3:0 3:0
3:S
23 0 29 9:0
2 .
Image 1
Iveta Tobolková
0:3 3:0 3:0 16 0 22 6:3
3 .
Image 1
Alexandra Maloňová
0:3 0:3
3:S
7 0 13 3:6
4 .
Image 1
Marek Šabatka
S:3
0:3
S:3
0 0 6 0:9

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
15.04.2024 20:00 6. Lubomír Ellinger Centrum Viktoria 3:2
09.04.2024 18:00 6. Marek Cvik Centrum Viktoria 1:3
18.03.2024 18:00 5. Michal Svoboda Centrum Viktoria 0:3
12.03.2024 18:00 5. Petr Bílek Squash Slovan Brno 3:1
11.03.2024 18:30 5. Petr Dubanovský Squash Slovan Brno 1:3
05.03.2024 18:00 5. Jiří Lepka Squash Slovan Brno 1:3
20.02.2024 20:00 6. Jakub Kantor ZONE4YOU fitness club 3:1
15.02.2024 18:00 6. Jan Charvat Centrum Viktoria 3:2
08.02.2024 17:00 6. David Zak Squash Slovan Brno 3:0
06.02.2024 20:00 6. Luděk Kašpar Fitness Boby a squash 3:1
22.01.2024 17:00 5. Lukas Ratica ZONE4YOU fitness club 2:3
11.01.2024 18:30 5. Petr Novotný Centrum Viktoria 0:3
09.01.2024 17:00 5. Juraj Tokár Centrum Viktoria 0:3
04.01.2024 18:45 5. Jan Veselý Sport Balkán 3:2
18.12.2023 18:00 6. Josef Pivnička ZONE4YOU fitness club 3:1
11.12.2023 07:30 6. Ladislav Koláček Sport Balkán 3:1
07.12.2023 18:00 6. Jakub Frajt Squash Slovan Brno 3:1
05.12.2023 20:00 6. Jakub Kantor ZONE4YOU fitness club 3:2
30.11.2023 20:00 6. Josef Pivnička ZONE4YOU fitness club 1:3
27.11.2023 18:00 6. Dushyant Gupta Fitness Boby a squash 1:3
21.11.2023 18:00 6. Petr Novotný Centrum Viktoria 3:2
06.11.2023 21:00 6. Jan Veselý Sport Centrum IVANOVICE 1:3
23.10.2023 20:30 6. Lukas Ratica ZONE4YOU fitness club 0:3
16.10.2023 07:00 6. Martin Mayer Squash Slovan Brno 3:2
13.10.2023 07:00 6. Martin Hamerník Fitness Boby a squash 3:1
12.10.2023 18:00 6. Lukáš Hrstka Fitness Boby a squash 3:1
27.09.2023 09:16 5. Petr Novotný 3:S Komentáře
13.09.2023 18:00 5. Lubomír Ellinger Sport Balkán 2:3
13.09.2023 07:00 5. Karel Maňas Centrum Viktoria 1:3
04.09.2023 18:00 5. Jan Veselý Centrum Viktoria 0:3
21.08.2023 20:00 5. Tomáš Novotný Fitness Boby a squash 0:3
16.08.2023 18:00 5. Marian Ganišin Centrum Viktoria 3:2
10.08.2023 19:00 5. Karel Lábr Centrum Viktoria 2:3
03.08.2023 18:00 5. Dominik Mlynka Centrum Viktoria 3:2
01.08.2023 00:10 5. Matěj Bartoň 3:S
01.08.2023 00:10 5. Jiří Chaloupka 3:S
27.07.2023 18:00 5. Petr Novotný Centrum Viktoria 1:3
20.07.2023 17:00 5. Petr Bílek Sport Centrum IVANOVICE 1:3
21.06.2023 18:00 7. Lukáš Hrstka Squash Slovan Brno 3:1
19.06.2023 17:00 7. Petr Venuta Fitness Boby a squash 3:0
12.06.2023 18:00 7. Jiří Fiala Fitness Boby a squash 1:3
06.06.2023 18:00 7. David Bittner Squash Slovan Brno 3:1
29.05.2023 08:00 7. Jan Novotný ZONE4YOU fitness club 0:3
24.05.2023 18:00 7. Jiří Chaloupka ZONE4YOU fitness club 2:3
23.05.2023 18:00 7. Dominik Schneiderka Centrum Viktoria 3:2 Komentáře
04.05.2023 17:30 7. Klára Jurdová ZONE4YOU fitness club 3:0
25.04.2023 17:00 8. Petr Ždánský ZONE4YOU fitness club 0:3
24.04.2023 18:00 8. Zdeněk Vlach Squash Slovan Brno 3:1
17.04.2023 18:30 8. Mark Harrison Squash Slovan Brno 3:0
11.04.2023 19:00 8. Petr Dvořák Squash Slovan Brno 3:0
03.04.2023 00:10 8. Roman David Háčka S:S
27.03.2023 19:30 8. Rostislav Halaš Fitness Boby a squash 3:0
20.03.2023 17:30 8. Jiří Fiala Sport Balkán 3:1
14.03.2023 18:00 8. Lukáš Hrstka Centrum Viktoria 3:0
01.03.2023 00:10 9. René Fischer 3:S
22.02.2023 19:00 9. Zdeněk Vlach ZONE4YOU fitness club 0:3
16.02.2023 17:00 9. Jakub Horovský ZONE4YOU fitness club 3:0
07.02.2023 01:01 9. Dushyant Gupta 3:S Komentáře
01.02.2023 00:10 10. Lukáš Jál 3:S
27.01.2023 18:30 10. Andrea Kubíková Sport Centrum IVANOVICE 3:0
23.01.2023 20:30 10. Jan Mikš Sport Balkán 3:0
12.01.2023 19:00 10. Jakub Dvořák Draken Brno 3:0
06.01.2023 17:00 10. Nikola Pracná Sport Balkán 3:0
04.03.2019 00:10 12. Tomáš Krchňák S:S
03.03.2019 21:00 12. Dominik Baroš ZONE4YOU fitness club 3:1 Komentáře
03.03.2019 12:20 12. Jiří Chaloupka S:3 Komentáře
14.02.2019 08:00 12. Tomáš Vaňák Fitness Boby a squash 3:0
04.02.2019 00:10 12. Monika Motlová S:S
04.02.2019 00:10 12. Monika Bukáčková S:S
31.01.2019 18:30 12. Martin Pecl Sport Balkán 3:0
11.01.2019 17:00 12. Martin Jaborník Fitness Boby a squash 3:1
02.01.2019 00:10 12. Martin Pecl S:S
02.01.2019 00:10 12. Andrea Korbičková S:S
12.12.2018 19:30 12. Eva Kaňoková Sport Centrum IVANOVICE 3:0 Komentáře
07.12.2018 19:30 12. Michal Černý Draken Brno 3:0 Komentáře
28.11.2018 22:53 14. Marek Šabatka 3:S Komentáře
28.11.2018 20:00 14. Alexandra Maloňová ZONE4YOU fitness club 3:0
21.11.2018 20:30 14. Iveta Tobolková ZONE4YOU fitness club 3:0
12. Milan Šarík S:3 Komentáře
12. Martin Jaborník S:3 Komentáře
12. Tomáš Michálek S:3 Komentáře
12. Josef Jinek S:3 Komentáře
12. Ondřej Wantula S:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody