Iveta Kouřilová

Iveta Kouřilová (29 let)

ID: 31766

Brno

  • 52 zápasů

    od roku 2018
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Prohra
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v Xarena Slatina Badminton Club
  • 158 /319
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 52
    Zápasů v lize ( 27 / 21 / 4) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2020

15 . Úroveň C

93 bodů
183. místo (16. místo v ženách)
I.S. G.B. T.D. I.K. J.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ivan Syka
3:2
3:0
3:S
3:S
24 14 138
2 .
Image 1
Gabriela Bociánová
2:3
3:S
3:S
3:S
20 11 131
3 .
Image 1
Tomáš Dvořák
0:3
S:3
3:S
S:S 4 0 104
4 .
Image 1
Iveta Kouřilová
S:3
S:3
S:3
S:S -2 -5 93
5 .
Image 1
Jana Hanáková
S:3
S:3
S:S S:S -4 -14 82

14 . Úroveň B

135 bodů
170. místo (14. místo v ženách)
R.V. M.K. M.K. I.K. L.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radek Vičar
3:2 3:0 3:0
3:0
26 14 180
2 .
Image 1
Martin Kužela
2:3 3:0
3:1
3:0
22 11 173
3 .
Image 1
Milan Kafka
0:3 0:3 3:0 3:0 14 0 154
4 .
Image 1
Iveta Kouřilová
0:3
1:3
0:3
3:2
6 -11 135
5 .
Image 1
Lukáš Bartoněk
0:3
0:3
0:3
2:3
2 -14 128

Podzimní sezóna 2019

12 . Úroveň C

148 bodů
148. místo (8. místo v ženách)
J.R. A.H. E.H. T.M. I.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jaroslav Reissig
3:1
3:1
3:0
3:1 25 14 199
2 .
Image 1
Adam Herout
1:3
2:3
3:1
3:0
16 11 187
3 .
Image 1
Eva Harťanská
1:3
3:2
1:3
3:0
14 0 174
4 .
Image 1
Tomáš Menšík
0:3
1:3
3:1
3:1 13 -11 162
5 .
Image 1
Iveta Kouřilová
1:3
0:3
0:3
1:3 2 -14 148

14 . Úroveň B

159 bodů
138. místo (6. místo v ženách)
I.K. T.S. M.Š. T.H. T.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Iveta Kouřilová
3:1
3:1
3:1
3:0 25 14 159
2 .
Image 1
Tomáš Světnický
1:3 3:0 3:1
3:0
21 11 152
3 .
Image 1
Monika Šťastná
1:3
0:3 3:0
3:0
15 0 135
4 .
Image 1
Tomáš Hula
1:3
1:3 0:3 3:0 9 -5 124
5 .
Image 1
Tereza Barvíková
0:3
0:3
0:3
0:3 0 -14 106

15 . Úroveň B

141 bodů
154. místo (9. místo v ženách)
I.K. O.K. J.M. R.Z. J.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Iveta Kouřilová
3:0
3:0
3:0
3:S
27 14 141
2 .
Image 1
Ondřej Kaňák
0:3
3:1
3:2
3:S
17 11 128
3 .
Image 1
Josef Mikulka
0:3
1:3
3:0
3:S
14 0 114
4 .
Image 1
Renáta Zrůstová
0:3
2:3
0:3
3:S
8 -5 103
5 .
Image 1
Jiří Sedláček
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86

16 . Úroveň B

131 bodů
173. místo (16. místo v ženách)
J.D. I.K. M.Ž. M.R. K.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Dlugoš
3:0 3:0 3:0
3:S
27 14 141
2 .
Image 1
Iveta Kouřilová
0:3
3:0
3:S
3:0
20 11 131
3 .
Image 1
Martin Židek
0:3
0:3
3:1
3:2
11 0 111
4 .
Image 1
Martina Ryšavá
0:3
S:3
1:3
3:S
7 -11 96
5 .
Image 1
Kateřina Horňáková
S:3
0:3
2:3
S:3
2 -14 88

Jarní sezóna 2019

16 . Úroveň A

169 bodů
176. místo (15. místo v ženách)
J.H. I.K. R.M. M.P. M.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jana Hanáková
3:0
S:S
3:0
3:S
18 14 172
2 .
Image 1
Iveta Kouřilová
0:3
3:1
3:1
3:S
18 11 169
3 .
Image 1
Radim Martynek
S:S
1:3
3:S
S:S
3 0 143
4 .
Image 1
Miroslav PROKEŠ
0:3
1:3
S:3
S:S -1 -5 134
5 .
Image 1
Matúš Hlaváčik
S:3
S:3
S:S
S:S -4 -14 122

16 . Úroveň C

117 bodů
199. místo (22. místo v ženách)
J.H. I.P. P.Č. I.K. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jana Hiripi
3:0
3:0 3:0 3:0 28 14 162
2 .
Image 1
Irma Protivová
0:3
3:2
3:1
3:0
18 11 149
3 .
Image 1
Pavel Čech
0:3
2:3
3:0 2:3 11 0 131
4 .
Image 1
Iveta Kouřilová
0:3
1:3
0:3 3:0 8 -11 117
5 .
Image 1
Jiří Kroupa
0:3
0:3
3:2 0:3 5 -14 111

16 . Úroveň C

150 bodů
189. místo (19. místo v ženách)
M.K. S.M. I.K. L.K. M.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Kužela
3:1 3:2 2:3 3:0 20 14 174
2 .
Image 1
Stasa Manojlovic
1:3 3:0 S:S 3:0 13 11 164
3 .
Image 1
Iveta Kouřilová
2:3 0:3 1:3 3:0 10 0 150
4 .
Image 1
Luděk Kočica
3:2 S:S 3:1 S:S 7 -11 136
5 .
Image 1
Miroslava Ptáčková
0:3 0:3 0:3 S:S -2 -14 124

17 . Úroveň C

150 bodů
190. místo (24. místo v ženách)
A.H. I.K. D.B. R.K. M.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Adam Herout
3:0
3:0
3:0
3:0
28 14 162
2 .
Image 1
Iveta Kouřilová
0:3
3:2 3:0 3:0 19 11 150
3 .
Image 1
David Bobek
0:3
2:3 3:0 S:S 7 0 127
4 .
Image 1
Rudolf Keller
0:3
0:3 0:3
3:0
7 -11 116
5 .
Image 1
Magdaléna Němcová
0:3
0:3 S:S
0:3
-2 -14 104

Podzimní sezóna 2018

17 . Úroveň A

140 bodů
186. místo (18. místo v ženách)
J.S. I.K. T.M. J.K. M.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Sabela
3:1 3:1 3:0
3:S
21 0 45
2 .
Image 1
Iveta Kouřilová
1:3
3:S
3:1
3:S
16 0 40
3 .
Image 1
Tomáš Menšík
1:3
S:3
3:S
3:S
11 0 35
4 .
Image 1
Jana Křivánková
0:3 1:3
S:3
S:S -1 0 23
5 .
Image 1
Michal Beneš
S:3
S:3
S:3
S:S -2 0 22

17 . Úroveň A

144 bodů
193. místo (22. místo v ženách)
M.C. R.K. I.K. J.K. M.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Caletka
3:0
3:1 3:0
3:S
22 0 52
2 .
Image 1
Rudolf Keller
0:3
3:0
3:0
3:S
17 0 47
3 .
Image 1
Iveta Kouřilová
1:3 0:3 3:1
3:S
11 0 41
4 .
Image 1
Jana Křivánková
0:3
0:3
1:3
3:S
6 0 36
5 .
Image 1
Michal Hladký
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 30

18 . Úroveň B

130 bodů
200. místo (22. místo v ženách)
M.M. I.K. M.N. A.C. T.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Míčka
3:1 3:0 3:0 3:0 23 0 47
2 .
Image 1
Iveta Kouřilová
1:3 1:3 3:1 3:0 13 0 37
3 .
Image 1
Magdaléna Němcová
0:3 3:1
S:3
3:0 11 0 35
4 .
Image 1
Adéla Charousová
0:3 1:3
3:S
3:1
11 0 35
5 .
Image 1
Tomáš Vodička
0:3 0:3 0:3
1:3
1 0 25

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
21.05.2020 00:10 15. Jana Hanáková S:S
18.05.2020 11:02 15. Tomáš Dvořák S:3 Komentáře
18.05.2020 11:01 15. Gabriela Bociánová S:3 Komentáře
18.05.2020 08:13 15. Ivan Syka S:3 Komentáře
01.03.2020 19:00 14. Radek Vičar Xarena Slatina Badminton Club 0:3
28.02.2020 07:00 14. Lukáš Bartoněk Sport Centrum Kuklenská 3:2 Komentáře
27.02.2020 19:00 14. Milan Kafka Xarena Slatina Badminton Club 0:3
23.02.2020 16:00 14. Martin Kužela Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
26.01.2020 09:00 12. Jaroslav Reissig Xarena Slatina Badminton Club 1:3
23.01.2020 19:00 12. Tomáš Menšík Xarena Slatina Badminton Club 1:3
22.01.2020 07:00 12. Eva Harťanská Sprint 0:3 Komentáře
09.01.2020 07:00 12. Adam Herout Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
23.12.2019 09:00 14. Tomáš Hula Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
14.12.2019 10:00 14. Monika Šťastná Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
09.12.2019 07:00 14. Tomáš Světnický Sport Centrum Kuklenská 3:1
07.12.2019 10:00 14. Tereza Barvíková Badminton Líšeň 3:0
24.11.2019 18:00 15. Josef Mikulka Badminton Líšeň 3:0 Komentáře
18.11.2019 07:00 15. Ondřej Kaňák Sport Centrum Kuklenská 3:0
17.11.2019 17:00 15. Renáta Zrůstová Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
15.11.2019 22:19 15. Jiří Sedláček 3:S Komentáře
30.10.2019 22:18 16. Martina Ryšavá 3:S Komentáře
23.10.2019 06:30 16. Martin Židek Sprint 3:0 Komentáře
18.10.2019 16:00 16. Jan Dlugoš Sprint 0:3
15.10.2019 16:00 16. Kateřina Horňáková Sprint 3:0 Komentáře
24.05.2019 07:00 16. Radim Martynek Sprint 3:1 Komentáře
19.05.2019 21:38 16. Matúš Hlaváčik 3:S Komentáře
14.05.2019 17:00 16. Jana Hanáková Xarena Slatina Badminton Club 0:3
05.05.2019 17:00 16. Miroslav PROKEŠ Xarena Slatina Badminton Club 3:1
29.04.2019 19:00 16. Irma Protivová Xarena Slatina Badminton Club 1:3 Komentáře
26.04.2019 18:00 16. Pavel Čech Xarena Slatina Badminton Club 0:3
24.04.2019 20:00 16. Jana Hiripi Xarena Slatina Badminton Club 0:3
23.04.2019 18:00 16. Jiří Kroupa Xarena Slatina Badminton Club 3:0
18.03.2019 18:00 16. Miroslava Ptáčková Xarena Slatina Badminton Club 3:0
16.03.2019 09:30 16. Martin Kužela Badminton Líšeň 2:3
11.03.2019 17:00 16. Luděk Kočica Sprint 1:3
10.03.2019 10:00 16. Stasa Manojlovic Xarena Slatina Badminton Club 0:3
27.02.2019 17:00 17. Magdaléna Němcová Sprint 3:0
24.02.2019 10:30 17. David Bobek Badminton Líšeň 3:2
23.02.2019 17:00 17. Rudolf Keller Badminton Líšeň 3:0
09.02.2019 09:00 17. Adam Herout Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
01.02.2019 21:28 17. Michal Beneš 3:S Komentáře
20.01.2019 14:26 17. Tomáš Menšík 3:S Komentáře
14.01.2019 17:00 17. Jana Křivánková 3:1
07.01.2019 18:00 17. Jan Sabela Xarena Slatina Badminton Club 1:3
19.12.2018 17:25 17. Michal Hladký 3:S Komentáře
18.12.2018 16:00 17. Martin Caletka Sprint 1:3
17.12.2018 16:30 17. Jana Křivánková 3:1
08.12.2018 19:00 17. Rudolf Keller Badminton Líšeň 0:3
24.11.2018 17:00 18. Tomáš Vodička Xarena Slatina Badminton Club 3:0
17.11.2018 10:00 18. Martin Míčka Xarena Slatina Badminton Club 1:3
09.11.2018 18:00 18. Adéla Charousová Xarena Slatina Badminton Club 3:1
05.11.2018 17:00 18. Magdaléna Němcová Sprint 1:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím