Načítám…
Lucie Saláková

Lucie Saláková (41 let)

ID: 37986

Plzeň

  • 94 zápasů

    od roku 2019
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
  • 24 /74
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 94
    Zápasů v lize ( 44 / 49 / 1) 2 turnaje
  • 47%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2022

5 . Úroveň B

85 bodů
25. místo (2. místo v ženách)
L.M. L.S. J.S. J.B. O.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ladislav Mrázek
3:0 3:1 3:2 3:0 25 14 99
2 .
Image 1
Lucie Saláková
0:3 2:3 3:2 3:0 14 11 85
3 .
Image 1
Jaroslav Sühs
1:3 3:2 3:0 13 0 73
4 .
Image 1
Jana Bednaříková
2:3 2:3 3:1 10 -3 67
5 .
Image 1
Ondřej Holeček
0:3 0:3 0:3 1:3 1 -14 47

4 . Úroveň A

87 bodů
32. místo (2. místo v ženách)
J.H. J.Č. S.K. M.R. L.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Herma
3:2 3:0 3:0 3:0 26 14 140
2 .
Image 1
Jiří Čejka
2:3
3:S
3:0
3:0
22 3 125
3 .
Image 1
Soňa Königsmarková
0:3
S:3
3:S
3:0 13 0 113
4 .
Image 1
Matěj Rajtr
0:3 0:3
S:3
3:1
6 -11 95
5 .
Image 1
Lucie Saláková
0:3
0:3
0:3
1:3
1 -14 87

5 . Úroveň A

94 bodů
21. místo (2. místo v ženách)
L.S. J.S. J.Š. F.B. M.P. J.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lucie Saláková
3:S
3:1
3:2
2:3
3:S
20 14 94
2 .
Image 1
Jan Sladký
S:3
S:3
3:S 3:S
3:S
14 11 85
3 .
Image 1
Jakub ŠIK
1:3
3:S
1:3 3:S
0:3
11 0 71
4 .
Image 1
Filip Bastl
2:3
S:3 3:1 S:S
3:S
10 0 70
5 .
Image 1
Milan Primas
3:2 S:3 S:3 S:S
3:S
7 -3 64
6 .
Image 1
Ján Polomčák
S:3
S:3
3:0
S:3
S:3
6 -14 52

Podzimní sezóna 2021

5 . Úroveň A

73 bodů
27. místo (4. místo v ženách)
J.P. E.Z. L.S. M.P. V.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Josef Peterek
3:0 3:0 3:1
3:S
26 14 100
2 .
Image 1
Eva Zámečníková
0:3
3:2
3:0 2:3 14 11 85
3 .
Image 1
Lucie Saláková
0:3
2:3
3:2
3:S
13 0 73
4 .
Image 1
Martin Pitoňák
1:3 0:3
2:3
3:2 8 -11 57
5 .
Image 1
Václav Rous
S:3
3:2
S:3
2:3 7 -14 53

5 . Úroveň A

69 bodů
24. místo (2. místo v ženách)
O.D. F.B. L.S. J.P. J.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Davídek
3:1 3:0 3:1
3:S
25 14 99
2 .
Image 1
Filip Bastl
1:3 3:2 3:2 3:1 17 11 88
3 .
Image 1
Lucie Saláková
0:3 2:3 3:0
0:3
9 0 69
4 .
Image 1
Ján Polomčák
1:3 2:3 0:3
3:S
9 -11 58
5 .
Image 1
Jan Sladký
S:3
1:3
3:0
S:3
8 -14 54

5 . Úroveň A

76 bodů
27. místo (2. místo v ženách)
O.E. M.P. L.S. K.H. T.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Ešler
3:1
3:2
3:0
3:S
24 14 98
2 .
Image 1
Martin Pitoňák
1:3
3:1
3:0
3:S
20 11 91
3 .
Image 1
Lucie Saláková
2:3
1:3
3:0
3:S
16 0 76
4 .
Image 1
Karel Hájek
0:3 0:3 0:3
3:S
6 -3 63
5 .
Image 1
Tommy Kohout
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46

5 . Úroveň B

97 bodů
28. místo (3. místo v ženách)
F.B. L.M. L.S. J.P. E.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Filip Bastl
3:2 3:2 3:0 3:0 24 14 118
2 .
Image 1
Ladislav Mrázek
2:3 3:1 3:2 3:1 19 11 110
3 .
Image 1
Lucie Saláková
2:3 1:3 3:0
3:0
17 0 97
4 .
Image 1
Ján Polomčák
0:3 2:3 0:3 3:1 8 -3 85
5 .
Image 1
Eva Zámečníková
0:3 1:3
0:3
1:3 2 -14 68

Letní sezóna 2021

5 . Úroveň A

76 bodů
27. místo (3. místo v ženách)
T.K. O.E. L.S. M.P. J.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tommy Kohout
3:0
1:3
3:2
3:S
19 14 93
2 .
Image 1
Ondřej Ešler
0:3
3:2 3:2
3:S
16 11 87
3 .
Image 1
Lucie Saláková
3:1
2:3
2:3
3:S
16 0 76
4 .
Image 1
Martin Pitoňák
2:3
2:3
3:2
3:S
15 -11 64
5 .
Image 1
Jakub Miller
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46

5 . Úroveň A

73 bodů
23. místo (2. místo v ženách)
M.Š. L.M. L.S. T.K. E.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Šprlák
3:1 3:1 3:0 3:0 26 14 100
2 .
Image 1
Ladislav Mrázek
1:3 3:2
3:2
3:0 18 11 89
3 .
Image 1
Lucie Saláková
1:3 2:3 3:2
3:2
13 0 73
4 .
Image 1
Tommy Kohout
0:3
2:3
2:3
3:2
9 -11 58
5 .
Image 1
Eva Zámečníková
0:3 0:3
2:3
2:3
4 -14 50

5 . Úroveň A

54 bodů
23. místo (2. místo v ženách)
P.S. M.L. L.S. J.Š. D.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Sedláček
3:1 3:0 3:0 3:0 27 14 81
2 .
Image 1
Martin Lomický
1:3 3:2
3:S
3:2 17 11 68
3 .
Image 1
Lucie Saláková
0:3 2:3 3:2 3:0 14 0 54
4 .
Image 1
Jan Švec
0:3
S:3
2:3 3:1 8 -11 37
5 .
Image 1
David Kowalik
0:3 2:3 0:3 1:3 3 -14 29

5 . Úroveň A

51 bodů
25. místo (2. místo v ženách)
Š.B. L.M. J.Š. L.S. M.P. E.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Štěpán Baratta
3:0 3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 82
2 .
Image 1
Ladislav Mrázek
0:3 3:0 3:0 3:1
3:S
21 11 72
3 .
Image 1
Jan Švec
0:3 0:3 3:2 3:2
3:S
13 0 53
4 .
Image 1
Lucie Saláková
0:3 0:3 2:3
3:2
3:0 11 0 51
5 .
Image 1
Martin Pitoňák
0:3 1:3 2:3
2:3
3:2 8 -11 37
6 .
Image 1
Eva Zámečníková
0:3
S:3
S:3
0:3 2:3 2 -14 28

Letní sezóna 2020

6 . Úroveň A

74 bodů
29. místo (3. místo v ženách)
M.P. L.S. I.K. M.C. M.E. J.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Pitoňák
3:1
3:0 3:1 3:0 3:0 26 14 80
2 .
Image 1
Lucie Saláková
1:3
3:0 3:0 3:0 3:0 23 11 74
3 .
Image 1
Iveta Kovalová
0:3 0:3 3:2 3:1 3:2 13 0 53
4 .
Image 1
Martin Chýlek
1:3 0:3 2:3
3:S
3:1
12 0 52
5 .
Image 1
Markéta Egermaierová
0:3 0:3 1:3
S:3
3:2 5 -11 34
6 .
Image 1
Jakub Jára
0:3 0:3 2:3
1:3
2:3 4 -14 30

5 . Úroveň A

49 bodů
30. místo (4. místo v ženách)
V.S. J.S. L.M. M.P. L.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vojtěch Stříhavka
3:2 3:1 3:0 3:1 24 14 98
2 .
Image 1
Jan Sladký
2:3 3:0 3:0 3:0 23 11 94
3 .
Image 1
Ladislav Mrázek
1:3 0:3
3:1
3:0 14 0 74
4 .
Image 1
Martin Pitoňák
0:3 0:3
1:3
3:2 6 -11 55
5 .
Image 1
Lucie Saláková
1:3 0:3 0:3 2:3 3 -14 49

7 . Úroveň A

64 bodů
26. místo (2. místo v ženách)
L.S. J.B. M.E. A.H. I.K. J.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lucie Saláková
3:0 3:0 3:0 3:0 3:0 30 14 64
2 .
Image 1
Jakub Burlák
0:3 3:1 3:1
3:2
3:0 20 11 51
3 .
Image 1
Markéta Egermaierová
0:3 1:3 3:0 2:3 3:2 13 0 33
4 .
Image 1
Adam Hadraba
0:3 1:3 0:3 3:1 3:0 12 0 32
5 .
Image 1
Iveta Kovalová
0:3
2:3
3:2 1:3 3:2 11 -11 20
6 .
Image 1
Jiří Dekastello
0:3 0:3 2:3 0:3 2:3 4 -14 10

5 . Úroveň A

59 bodů
33. místo (4. místo v ženách)
L.M. V.R. P.S. L.S. M.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ladislav Mrázek
2:3
1:3
3:1
3:1 15 14 89
2 .
Image 1
Václav Rous
3:2 3:2
3:1
S:S 14 11 85
3 .
Image 1
Pavel Sedláček
3:1
2:3
1:3
2:3 11 0 71
4 .
Image 1
Lucie Saláková
1:3
1:3
3:1
2:3
10 -11 59
5 .
Image 1
Martin Lomický
1:3 S:S 3:2
3:2
9 -14 55

Jarní sezóna 2020

7 . Úroveň A

71 bodů
49. místo (3. místo v ženách)
V.S. M.T. V.R. L.S. V.M. M.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vojtěch Stříhavka
3:2 3:1 3:0
3:0
3:1 26 14 100
2 .
Image 1
Martin Tolar
2:3 3:0 3:1 3:0 3:0 25 11 96
3 .
Image 1
Václav Rous
1:3 0:3
3:0
3:2
2:3
13 0 73
4 .
Image 1
Lucie Saláková
0:3 1:3
0:3
3:2
3:0 11 0 71
5 .
Image 1
Václav Marian
0:3
0:3
2:3
2:3
3:1
9 -11 58
6 .
Image 1
Martin Pitoňák
1:3 0:3
3:2
0:3
1:3
6 -14 52

8 . Úroveň A

73 bodů
56. místo (3. místo v ženách)
F.B. V.C. L.S. F.S. E.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Filip Bastl
2:3 3:0 3:0 3:0 23 14 97
2 .
Image 1
Vincent CARPENTIER
3:2
2:3
3:1 3:1 19 11 90
3 .
Image 1
Lucie Saláková
0:3
3:2
2:3 3:1 13 0 73
4 .
Image 1
Filip Semerád
0:3 1:3 3:2 3:2 11 -11 60
5 .
Image 1
Eva Zámečníková
0:3 1:3 1:3 2:3 4 -14 50

8 . Úroveň B

66 bodů
63. místo (4. místo v ženách)
M.Š. L.M. F.S. L.S. P.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Šprlák
3:0
3:0 3:0 3:0 28 14 102
2 .
Image 1
Ladislav Mrázek
0:3
3:0 3:0 3:0 21 11 92
3 .
Image 1
Filip Semerád
0:3 0:3 3:2 3:0 12 0 72
4 .
Image 1
Lucie Saláková
0:3 0:3 2:3 3:0 9 -3 66
5 .
Image 1
Petr Pazdiora
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 46

Podzimní sezóna 2019

7 . Úroveň A

64 bodů
55. místo (3. místo v ženách)
M.T. F.B. I.C. L.S. T.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Tolar
3:0 3:2 3:0
3:S
25 14 99
2 .
Image 1
Filip Bastl
0:3 3:2 3:1
3:S
17 11 88
3 .
Image 1
Ivan Chovanec
2:3 2:3 3:0
3:S
17 0 77
4 .
Image 1
Lucie Saláková
0:3 1:3 0:3
3:S
7 -3 64
5 .
Image 1
Tereza Marianová
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46

9 . Úroveň A

60 bodů
56. místo (4. místo v ženách)
L.S. T.P. J.K. M.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lucie Saláková
3:0 3:0
3:S
26 14 60
2 .
Image 1
Tereza Ptáčníková
0:3
3:0
3:S
17 11 48
3 .
Image 1
Jarda Kadlec
0:3
0:3
3:S
8 0 28
4 .
Image 1
Martina Tomešová
S:3
S:3
S:3
0 -11 9

8 . Úroveň A

31 bodů
61. místo (6. místo v ženách)
L.M. M.S. O.K. J.Š. F.K. L.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ladislav Mrázek
3:2 3:2 3:0 3:0 3:0 25 14 79
2 .
Image 1
Michal Skovajsa
2:3 3:1 S:3 3:2
3:S
15 11 66
3 .
Image 1
Oldřich Kříž
2:3 1:3 3:0 3:0
S:3
14 0 54
4 .
Image 1
Jindřich Špachman
0:3 3:S 0:3 2:3 3:0 12 0 52
5 .
Image 1
Filip Kraus
0:3 2:3 0:3 3:2 3:0 11 -11 40
6 .
Image 1
Lucie Saláková
0:3
S:3
3:S
0:3 0:3 5 -14 31

9 . Úroveň A

51 bodů
56. místo (4. místo v ženách)
F.K. L.S. E.Z. M.T. A.Č. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Filip Kraus
3:0 3:0
3:S
3:0
3:0
29 14 63
2 .
Image 1
Lucie Saláková
0:3 2:3 3:0 3:0
3:0
20 11 51
3 .
Image 1
Eva Zámečníková
0:3 3:2
3:S
2:3
3:0
17 0 37
4 .
Image 1
Martina Tomešová
S:3
0:3
S:3
3:1
3:0
11 0 31
5 .
Image 1
Alena Čubová
0:3 0:3 3:2 1:3
3:0
11 -11 20
6 .
Image 1
Jarda Kadlec
0:3
0:3
0:3
0:3
0:3
0 -14 6

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
25.05.2022 18:00 5. Ondřej Holeček Fit Life Doubravka 3:0
16.05.2022 17:00 5. Jana Bednaříková Fit Life Doubravka 3:2
13.05.2022 16:00 5. Ladislav Mrázek Fit Life Doubravka 0:3
09.05.2022 17:00 5. Jaroslav Sühs Sportcentrum Koloseum 2:3
29.03.2022 16:00 4. Soňa Königsmarková Fit Life Doubravka 0:3
24.03.2022 17:00 4. Matěj Rajtr Fit Life Doubravka 1:3 Komentáře
13.03.2022 17:00 4. Jiří Čejka TJ Lokomotiva Plzeň 0:3 Komentáře
08.03.2022 17:00 4. Jan Herma Sportcentrum Koloseum 0:3
28.02.2022 15:00 5. Milan Primas Sportcentrum Koloseum 2:3
24.02.2022 13:30 5. Jan Sladký 3:S Komentáře
21.02.2022 23:18 5. Ján Polomčák 3:S Komentáře
17.02.2022 18:00 5. Filip Bastl Fit Life Doubravka 3:2 Komentáře
08.02.2022 19:00 5. Jakub ŠIK Fit Life Doubravka 3:1
31.01.2022 12:49 5. Václav Rous 3:S Komentáře
19.01.2022 17:00 5. Josef Peterek Sportcentrum Koloseum 0:3
17.01.2022 18:00 5. Eva Zámečníková Fit Life Doubravka 2:3 Komentáře
10.01.2022 16:00 5. Martin Pitoňák Sportcentrum Koloseum 3:2 Komentáře
14.12.2021 18:00 5. Filip Bastl Fit Life Doubravka 2:3
13.12.2021 18:00 5. Jan Sladký Fit Life Doubravka 0:3 Komentáře
09.12.2021 18:00 5. Ondřej Davídek Fit Life Doubravka 0:3
07.12.2021 18:00 5. Ján Polomčák Sportcentrum Koloseum 3:0
24.11.2021 16:06 5. Tommy Kohout 3:S Komentáře
23.11.2021 20:00 5. Ondřej Ešler Fit Life Doubravka 2:3 Komentáře
16.11.2021 17:00 5. Martin Pitoňák Sportcentrum Koloseum 1:3 Komentáře
03.11.2021 18:00 5. Karel Hájek Fit Life Doubravka 3:0
26.10.2021 18:00 5. Ladislav Mrázek Sportcentrum Koloseum 1:3
25.10.2021 18:00 5. Filip Bastl Fit Life Doubravka 2:3
19.10.2021 19:00 5. Ján Polomčák Sportcentrum Koloseum 3:0
12.10.2021 18:00 5. Eva Zámečníková Sportcentrum Koloseum 3:0 Komentáře
28.09.2021 18:00 5. Ondřej Ešler Fit Life Doubravka 2:3
17.09.2021 16:00 5. Tommy Kohout Sportcentrum Koloseum 3:1 Komentáře
14.09.2021 17:00 5. Martin Pitoňák Sportcentrum Koloseum 2:3 Komentáře
06.09.2021 10:31 5. Jakub Miller 3:S Komentáře
24.08.2021 18:00 5. Tommy Kohout Sportcentrum Koloseum 3:2
17.08.2021 16:00 5. Michal Šprlák Sportcentrum Koloseum 1:3
08.08.2021 18:00 5. Ladislav Mrázek Sportcentrum Koloseum 2:3
05.08.2021 18:00 5. Eva Zámečníková Sportcentrum Koloseum 3:2 Komentáře
27.07.2021 17:00 5. Jan Švec Sportcentrum Koloseum 3:2
20.07.2021 17:00 5. Pavel Sedláček Sportcentrum Koloseum 0:3
19.07.2021 17:00 5. David Kowalik Sportcentrum Koloseum 3:0
13.07.2021 17:00 5. Martin Lomický Fit Life Doubravka 2:3
29.06.2021 17:00 5. Eva Zámečníková Fit Life Doubravka 3:0
24.06.2021 16:00 5. Ladislav Mrázek Sportcentrum Koloseum 0:3
23.06.2021 17:00 5. Jan Švec Fit Life Doubravka 2:3
18.06.2021 17:00 5. Martin Pitoňák Sportcentrum Koloseum 3:2 Komentáře
10.06.2021 18:00 5. Štěpán Baratta Sportcentrum Koloseum 0:3
28.09.2020 17:00 6. Martin Chýlek Sportcentrum Koloseum 3:0
23.09.2020 17:30 6. Markéta Egermaierová TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
22.09.2020 17:00 6. Martin Pitoňák Sportcentrum Koloseum 1:3 Komentáře
17.09.2020 17:30 6. Iveta Kovalová TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
15.09.2020 17:00 6. Jakub Jára Sportcentrum Koloseum 3:0
02.09.2020 19:00 5. Vojtěch Stříhavka Fit Life Doubravka 1:3
31.08.2020 19:00 5. Jan Sladký Fit Life Doubravka 0:3
23.08.2020 19:00 5. Ladislav Mrázek Sportcentrum Koloseum 0:3
17.08.2020 17:00 5. Martin Pitoňák Sportcentrum Koloseum 2:3
03.08.2020 16:00 7. Jakub Burlák Sportcentrum Koloseum 3:0
30.07.2020 17:00 7. Iveta Kovalová Sportcentrum Koloseum 3:0
29.07.2020 16:00 7. Adam Hadraba Sportcentrum Koloseum 3:0
16.07.2020 18:00 7. Markéta Egermaierová Fit Life Doubravka 3:0
14.07.2020 17:00 7. Jiří Dekastello Sportcentrum Koloseum 3:0
08.07.2020 17:00 5. Václav Rous Fit Life Doubravka 1:3 Komentáře
02.07.2020 16:00 5. Martin Lomický Fit Life Doubravka 2:3 Komentáře
26.06.2020 17:00 5. Pavel Sedláček Fit Life Doubravka 3:1 Komentáře
23.06.2020 17:00 5. Ladislav Mrázek Fit Life Doubravka 1:3 Komentáře
15.06.2020 18:00 7. Václav Rous Fit Life Doubravka 0:3 Komentáře
09.06.2020 20:00 7. Vojtěch Stříhavka Fit Life Doubravka 0:3
04.06.2020 17:00 7. Václav Marian Fit Life Doubravka 3:2 Komentáře
02.06.2020 20:00 7. Martin Tolar Sportcentrum Koloseum 1:3
27.05.2020 17:00 7. Martin Pitoňák Sportcentrum Koloseum 3:0
14.05.2020 18:00 8. Filip Bastl Fit Life Doubravka 0:3
12.05.2020 16:00 8. Filip Semerád Sportcentrum Koloseum 2:3
25.03.2020 17:00 8. Eva Zámečníková Fit Life Doubravka 3:1
08.03.2020 10:00 8. Vincent CARPENTIER Fit Life Doubravka 3:2 Komentáře
27.02.2020 16:00 8. Filip Semerád Sportcentrum Koloseum 2:3
17.02.2020 16:00 8. Petr Pazdiora Sportcentrum Koloseum 3:0
13.02.2020 17:00 8. Michal Šprlák Sportcentrum Koloseum 0:3
07.02.2020 15:00 8. Ladislav Mrázek Fit Life Doubravka 0:3
21.01.2020 18:00 7. Ivan Chovanec Fit Life Doubravka 0:3
15.01.2020 20:00 7. Filip Bastl Fit Life Doubravka 1:3
08.01.2020 20:00 7. Martin Tolar Fit Life Doubravka 0:3
06.01.2020 21:20 7. Tereza Marianová 3:S Komentáře
17.12.2019 17:00 9. Jarda Kadlec Sportcentrum Koloseum 3:0
12.12.2019 19:00 9. Tereza Ptáčníková Fit Life Doubravka 3:0
08.12.2019 18:18 9. Martina Tomešová 3:S Komentáře
27.11.2019 19:52 8. Michal Skovajsa S:3 Komentáře
26.11.2019 09:10 8. Oldřich Kříž 3:S Komentáře
25.11.2019 19:00 8. Filip Kraus Fit Life Doubravka 0:3
16.11.2019 15:00 8. Ladislav Mrázek Sportcentrum Koloseum 0:3
15.11.2019 07:00 8. Jindřich Špachman Fit Life Doubravka 0:3
21.10.2019 19:00 9. Filip Kraus Fit Life Doubravka 0:3
21.10.2019 18:00 9. Eva Zámečníková Fit Life Doubravka 2:3
13.10.2019 18:00 9. Jarda Kadlec TJ Lokomotiva Plzeň 3:0 Komentáře
08.10.2019 17:00 9. Alena Čubová Sportovní centrum Hrádek 3:0
06.10.2019 17:00 9. Martina Tomešová Sportcentrum Koloseum 3:0

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím