Načítám…

Tomáš Reiniger (26 let)

ID: 49006

Plzeň

Facebook profil

Komunikuji těmito jazyky:

  • Language - czech-republic
  • Language - united-kingdom

Mám Multisportku: Ne

Hraje ligy: Plzeň - Squash (47/56)

  • 63 zápasů

    od roku 2023
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
  • 47 /86
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 63
    Zápasů v lize ( 29 / 30 / 4) 0 turnajů
  • 49%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

6 . Úroveň B

60 bodů
47. místo (44. místo v mužích)
L.T. M.Š. L.S. J.P. T.R. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lukáš Toman
3:0
3:0 3:1 6 30 96 9:1
2 .
Image 1
Martin Šeda
3:0
2 25 87 3:0
3 .
Image 1
Lucie Saláková
0:3
0 12 72 0:3
4 .
Image 1
Ján Polomčák
0:3 0 4 64 0:3
5 .
Image 1
Tomáš Reiniger
1:3
0:3
0 0 60 1:6

7 . Úroveň A

75 bodů
50. místo (47. místo v mužích)
D.V. L.T. M.K. T.R. M.P. T.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Daniel Veselý
3:1
3:1 3:0 3:1
3:1
8 30 98 15:4
2 .
Image 1
Lukáš Toman
1:3
3:0
3:1
3:0 3:1 6 25 91 13:5
3 .
Image 1
Martin Kasl
1:3
0:3
3:1 3:1 1:3 3 12 75 8:11
4 .
Image 1
Tomáš Reiniger
0:3
1:3
1:3 3:2 3:2 3 12 75 8:13
5 .
Image 1
Martin Plundrich
1:3 0:3 1:3 2:3 3:1 2 4 66 7:13
6 .
Image 1
Tomáš Hofmeister
1:3
1:3 3:1 2:3 1:3 2 0 62 8:13

8 . Úroveň A

70 bodů
54. místo (50. místo v mužích)
M.K. T.R. T.D. P.T. P.S. P.G. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Martin Kasl
3:0 3:0 3:2 3:0 3:0 8 30 78 15:2
2 .
Image 1
Tomáš Reiniger
0:3 3:0 3:2
3:0
S:3
5 25 70 9:8
3 .
Image 1
Tomáš Doksanský
0:3 0:3
3:S
3:0
3:0 5 12 57 9:6
4 .
Image 1
Pavel Thoma
2:3 2:3
S:3
3:1 3:1 3 12 55 10:11
5 .
Image 1
Petr Suda
0:3
0:3
0:3
1:3
3:1
2 4 46 4:13
6 .
Image 1
Petra Gabrielová
0:3
3:S
0:3 1:3
1:3
2 0 42 5:12

Podzimní sezóna 2023

9 . Úroveň A

51 bodů
55. místo (51. místo v mužích)
P.T. T.R. L.Č. K.K. J.T. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Pavel Thoma
3:1 3:2 3:0 3:S 8 30 58 12:3
2 .
Image 1
Tomáš Reiniger
1:3 3:0 3:0 3:S 6 25 51 10:3
3 .
Image 1
Luděk Červený
2:3 0:3 3:0 3:S 4 12 36 8:6
4 .
Image 1
Kamila Konopíková
0:3 0:3 0:3 3:S 2 4 26 3:9
5 .
Image 1
Jakub Tobiáš
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 20 0:12

8 . Úroveň A

37 bodů
54. místo (50. místo v mužích)
J.P. T.D. T.R. T.W. K.K. J.T. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Ján Polomčák
3:2 3:1 3:2 3:0
3:S
8 30 58 15:5
2 .
Image 1
Tomáš Doksanský
2:3 3:2 3:S 3:0 3:1 6 25 51 14:6
3 .
Image 1
Tomáš Reiniger
1:3 2:3 3:1 3:0
3:S
5 12 37 12:7
4 .
Image 1
Tomáš Wagner
2:3 S:3 1:3 3:1
3:S
3 12 35 9:10
5 .
Image 1
Kamila Konopíková
0:3 0:3 0:3 1:3
3:S
2 4 26 4:12
6 .
Image 1
Jakub Tobiáš
S:3
1:3
S:3
S:3
S:3
0 0 20 1:15

8 . Úroveň A

51 bodů
50. místo (47. místo v mužích)
J.B. T.R. J.T. A.K. K.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Josef Berka
3:0 3:0 3:1 3:0 8 30 58 12:1
2 .
Image 1
Tomáš Reiniger
0:3
3:0
3:0 3:0 6 25 51 9:3
3 .
Image 1
Jakub Tobiáš
0:3
0:3
3:0
3:0 4 12 36 6:6
4 .
Image 1
Anička Koubová
1:3 0:3
0:3
3:0 2 4 26 4:9
5 .
Image 1
Kamila Konopíková
0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 20 0:12

7 . Úroveň A

46 bodů
51. místo (44. místo v mužích)
M.P. M.Š. J.B. T.R. V.N. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Martin Plundrich
3:2 3:1 3:0 3:S 8 30 78 12:3
2 .
Image 1
Martin Šeda
2:3 3:0 3:0 3:0 6 25 71 11:3
3 .
Image 1
Josef Berka
1:3 0:3 3:2 3:S 4 12 56 7:8
4 .
Image 1
Tomáš Reiniger
0:3 0:3 2:3 3:1 2 4 46 5:10
5 .
Image 1
Vítězslav Netrval
S:3 0:3 S:3 1:3 0 0 40 1:12

Letní sezóna 2023

7 . Úroveň A

52 bodů
34. místo (30. místo v mužích)
F.S. T.R. K.K. J.M. J.T. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Františka Sobotová
3:2 3:0
3:S
3:S
24 14 58 12:2
2 .
Image 1
Tomáš Reiniger
2:3 3:0
3:S
3:S
21 11 52 11:3
3 .
Image 1
Kamila Konopíková
0:3 0:3 3:S
3:S
12 0 32 6:6
4 .
Image 1
Jitka Mužíčková
S:3
S:3
S:3
3:S
6 -11 15 3:9
5 .
Image 1
Jakub Tobiáš
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 6 0:12

5 . Úroveň A

26 bodů
31. místo (28. místo v mužích)
L.S. V.R. J.Š. J.B. O.H. T.R. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Luděk Sliva
3:2 3:1 3:2
3:S
3:0 23 14 77 15:5
2 .
Image 1
Václav Rous
2:3 1:3 3:2 3:0 3:0 18 11 69 12:8
3 .
Image 1
Jakub Šavlík
1:3 3:1 2:3
3:S
3:S
17 0 57 12:7
4 .
Image 1
Jana Bednaříková
2:3 2:3 3:2 3:2
3:S
16 0 56 13:10
5 .
Image 1
Ondřej Holeček
S:3
0:3
S:3
2:3 3:0 7 -11 36 5:12
6 .
Image 1
Tomáš Reiniger
0:3 0:3
S:3
S:3
0:3 0 -14 26 0:15

6 . Úroveň A

51 bodů
28. místo (25. místo v mužích)
F.C. V.N. T.R. T.W. L.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Filip Chobodický
3:2 3:1 3:2 3:1 22 14 76 12:6
2 .
Image 1
Veronika Nováková
2:3 3:0 3:0 3:1 22 11 73 11:4
3 .
Image 1
Tomáš Reiniger
1:3 0:3 3:2 3:2 11 0 51 7:10
4 .
Image 1
Tomáš Wagner
2:3 0:3 2:3 S:S 2 -11 31 4:9
5 .
Image 1
Luděk Červený
1:3 1:3 2:3 S:S 2 -14 28 4:9

5 . Úroveň A

55 bodů
32. místo (28. místo v mužích)
J.S. J.B. J.Š. T.R. L.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jiří Sakovič
3:2
3:2 3:0
3:S
23 14 97 12:4
2 .
Image 1
Jana Bednaříková
2:3
3:2
3:0
3:S
20 11 91 11:5
3 .
Image 1
Jakub Šavlík
2:3
2:3
3:0 3:0 18 0 78 10:6
4 .
Image 1
Tomáš Reiniger
0:3 0:3 0:3
3:S
6 -11 55 3:9
5 .
Image 1
Luděk Sliva
S:3
S:3
0:3
S:3
0 -14 46 0:12

Jarní sezóna 2023

7 . Úroveň A

56 bodů
32. místo (28. místo v mužích)
T.R. J.T. T.W. L.Č. K.K. F.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Tomáš Reiniger
2:3 3:1 3:1 3:0 3:0 22 14 56 14:5
2 .
Image 1
Jakub Tobiáš
3:2 0:3 3:0 3:0 3:1 20 11 51 12:6
3 .
Image 1
Tomáš Wagner
1:3 3:0 3:2 1:3 3:S 16 0 36 11:8
4 .
Image 1
Luděk Červený
1:3 0:3 2:3 3:0
3:S
13 0 33 9:9
5 .
Image 1
Kamila Konopíková
0:3 0:3 3:1 0:3
3:S
10 -11 19 6:10
6 .
Image 1
Františka Sobotová
0:3 1:3 S:3
S:3
S:3
1 -14 7 1:15

6 . Úroveň A

35 bodů
41. místo (37. místo v mužích)
M.M. V.N. O.H. T.R. J.T. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Marek Mikulka
2:3 3:0 3:0 3:0 23 14 77 11:3
2 .
Image 1
Veronika Nováková
3:2 2:3 3:0 3:0 21 11 72 11:5
3 .
Image 1
Ondřej Holeček
0:3 3:2 3:0 3:0 19 0 59 9:5
4 .
Image 1
Tomáš Reiniger
0:3 0:3 0:3 3:1 6 -11 35 3:10
5 .
Image 1
Jakub Tobiáš
0:3 0:3 0:3 1:3 1 -14 27 1:12

8 . Úroveň A

51 bodů
43. místo (38. místo v mužích)
T.R. J.T. F.S. T.W. K.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Tomáš Reiniger
3:1
3:S
S:S
3:0 17 14 51 9:1
2 .
Image 1
Jakub Tobiáš
1:3 3:0 1:3 3:0 16 11 47 8:6
3 .
Image 1
Františka Sobotová
S:3
0:3
3:S
3:0 13 0 33 6:6
4 .
Image 1
Tomáš Wagner
S:S
3:1
S:3
3:0 11 -11 20 6:4
5 .
Image 1
Kamila Konopíková
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 6 0:12

7 . Úroveň A

26 bodů
48. místo (41. místo v mužích)
P.B. M.M. J.Š. T.W. T.R. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Brož
3:0 3:1 2:3 3:0 22 14 76 11:4
2 .
Image 1
Marek Mikulka
0:3 3:S 3:1 3:0 19 11 70 9:4
3 .
Image 1
Jindřich Špachman
1:3 S:3 3:0 3:0 15 0 55 7:6
4 .
Image 1
Tomáš Wagner
3:2 1:3 0:3 3:0 13 -11 42 7:8
5 .
Image 1
Tomáš Reiniger
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 26 0:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
09.04.2024 17:00 6. Lukáš Toman Sportovní centrum Hrádek 1:3
08.04.2024 12:00 6. Martin Šeda TJ Lokomotiva Plzeň 0:3 Komentáře
23.03.2024 10:00 7. Tomáš Hofmeister TJ Lokomotiva Plzeň 3:2
19.03.2024 10:00 7. Daniel Veselý TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
17.03.2024 10:00 7. Martin Kasl TJ Lokomotiva Plzeň 1:3
16.03.2024 19:00 7. Martin Plundrich TJ Lokomotiva Plzeň 3:2
06.03.2024 17:00 7. Lukáš Toman Sportovní centrum Hrádek 1:3 Komentáře
25.02.2024 18:42 8. Petra Gabrielová S:3 Komentáře
24.02.2024 10:00 8. Petr Suda TJ Lokomotiva Plzeň 3:0 Komentáře
19.02.2024 10:00 8. Tomáš Doksanský TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
17.02.2024 10:00 8. Pavel Thoma TJ Lokomotiva Plzeň 3:2
11.02.2024 10:00 8. Martin Kasl TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
01.02.2024 00:10 9. Jakub Tobiáš 3:S
28.01.2024 17:00 9. Kamila Konopíková TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
25.01.2024 19:00 9. Luděk Červený Fit Life Doubravka 3:0
06.01.2024 18:00 9. Pavel Thoma Sportcentrum Koloseum 1:3
24.12.2023 17:42 8. Jakub Tobiáš 3:S Komentáře
18.12.2023 21:00 8. Kamila Konopíková Fit Life Doubravka 3:0
18.12.2023 19:00 8. Tomáš Wagner TJ Lokomotiva Plzeň 3:1
15.12.2023 17:00 8. Ján Polomčák Sportcentrum Koloseum 1:3
13.12.2023 13:00 8. Tomáš Doksanský TJ Lokomotiva Plzeň 2:3
26.11.2023 09:00 8. Josef Berka TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
19.11.2023 19:00 8. Jakub Tobiáš TJ Lokomotiva Plzeň 3:0 Komentáře
05.11.2023 09:00 8. Kamila Konopíková TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
04.11.2023 11:00 8. Anička Koubová TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
21.10.2023 10:00 7. Josef Berka TJ Lokomotiva Plzeň 2:3
14.10.2023 19:00 7. Martin Plundrich TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
11.10.2023 16:00 7. Vítězslav Netrval TJ Lokomotiva Plzeň 3:1
05.10.2023 17:00 7. Martin Šeda Sportcentrum Koloseum 0:3
28.09.2023 17:00 7. Františka Sobotová TJ Lokomotiva Plzeň 2:3
28.09.2023 14:38 7. Jitka Mužíčková 3:S Komentáře
28.09.2023 14:00 7. Kamila Konopíková TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
26.09.2023 09:55 7. Jakub Tobiáš 3:S Komentáře
24.08.2023 16:12 5. Jakub Šavlík S:3 Komentáře
24.08.2023 16:12 5. Jana Bednaříková S:3 Komentáře
14.08.2023 17:00 5. Václav Rous TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
13.08.2023 18:00 5. Ondřej Holeček Fit Life Doubravka 0:3
03.08.2023 18:00 5. Luděk Sliva Fit Life Doubravka 0:3
23.07.2023 10:00 6. Veronika Nováková TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
19.07.2023 18:00 6. Tomáš Wagner TJ Lokomotiva Plzeň 3:2
10.07.2023 18:00 6. Luděk Červený Fit Life Doubravka 3:2
08.07.2023 12:00 6. Filip Chobodický Fit Life Doubravka 1:3
28.06.2023 12:41 5. Luděk Sliva 3:S Komentáře
25.06.2023 10:00 5. Jana Bednaříková TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
10.06.2023 10:00 5. Jakub Šavlík TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
09.06.2023 18:00 5. Jiří Sakovič TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
28.05.2023 14:00 7. Luděk Červený TJ Lokomotiva Plzeň 3:1
23.05.2023 16:00 7. Františka Sobotová TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
21.05.2023 17:00 7. Kamila Konopíková TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
14.05.2023 17:00 7. Jakub Tobiáš TJ Lokomotiva Plzeň 2:3
10.05.2023 18:00 7. Tomáš Wagner TJ Lokomotiva Plzeň 3:1
23.04.2023 10:00 6. Ondřej Holeček TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
17.04.2023 20:00 6. Marek Mikulka TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
16.04.2023 19:00 6. Jakub Tobiáš TJ Lokomotiva Plzeň 3:1
08.04.2023 11:00 6. Veronika Nováková TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
31.03.2023 14:53 8. Františka Sobotová 3:S Komentáře
23.03.2023 12:59 8. Tomáš Wagner S:S Komentáře
17.03.2023 16:00 8. Jakub Tobiáš TJ Lokomotiva Plzeň 3:1
05.03.2023 12:00 8. Kamila Konopíková TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
24.02.2023 17:00 7. Petr Brož TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
13.02.2023 10:00 7. Jindřich Špachman TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
08.02.2023 18:00 7. Tomáš Wagner Fit Life Doubravka 0:3
03.02.2023 17:00 7. Marek Mikulka TJ Lokomotiva Plzeň 0:3

Platební metody

Platební metody