Milan Primas

Milan Primas (31 let)

ID: 33106

Plzeň

Fandí:FC Viktoria Plzeň, Olympique Marseille, New York Knicks

Hraje ligy: Plzeň - Squash (33/63)

  • 41 zápasů

    od roku 2019
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Skreč
    • Prohra
  • 16:00
    Často hraje od 16:00 v TJ Lokomotiva Plzeň
  • 35 /64
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 40
    Zápasů v lize ( 22 / 14 / 4) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2019

6 . Úroveň A

104 bodů
33. místo (32. místo v mužích)
J.Š. M.P. L.S. V.S. I.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Štěpán
3:0 3:s 3:1 19 14 113
2 .
Image 1
Milan Primas
3:s 3:0 13 11 104
3 .
Image 1
Lukáš Stuna
0:3 3:s 6 0 86
4 .
Image 1
Vladi Sirotek
s:3 s:3 s:3
3:2
5 -3 82
5 .
Image 1
Ivan Chovanec
1:3 0:3
2:3
3 -14 69

5 . Úroveň A

95 bodů
39. místo (37. místo v mužích)
P.M. M.C. Z.Š. M.P. V.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Mach LR
3:0 2:3 3:0 3:S 22 14 136
2 .
Image 1
Michal Campr
0:3 3:0 3:0 3:0 21 11 132
3 .
Image 1
Zbyněk Špirit
3:2 0:3
3:S
3:S 17 0 117
4 .
Image 1
Milan Primas
0:3 0:3
S:3
3:S 6 -11 95
5 .
Image 1
Václav Rous
S:3 0:3 S:3 S:3 0 -14 86

Letní sezóna 2019

4 . Úroveň B

69 bodů
29. místo (28. místo v mužích)
K.K. F.N. J.Č. J.Š. M.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Karel Kolář
3:1 3:0 3:0 3:0 27 14 121
2 .
Image 1
František Nový
1:3 2:3 3:0 3:0 17 3 100
3 .
Image 1
Jiří Čejka
0:3 3:2 3:2 3:1 16 0 96
4 .
Image 1
Jakub Štěpán
0:3 0:3 2:3 3:2 7 -3 84
5 .
Image 1
Milan Primas
0:3 0:3 1:3 2:3 3 -14 69

5 . Úroveň A

89 bodů
24. místo (24. místo v mužích)
J.Š. M.P. M.Z. I.C. J.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Štěpán
3:S
3:2
3:1
3:S
23 14 97
2 .
Image 1
Milan Primas
S:3
3:S
3:1
3:S
18 11 89
3 .
Image 1
Michal Zuziak
2:3
S:3
3:0
S:3
9 0 69
4 .
Image 1
Ivan Chovanec
1:3 1:3 0:3
3:S
8 -11 57
5 .
Image 1
Jindřich Špachman
S:3
S:3
3:S
S:3
6 -14 52

6 . Úroveň A

67 bodů
25. místo (24. místo v mužích)
J.H. M.P. P.F. L.D. J.S. V.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Hájek
3:1 3:0 3:0 3:0 2:3 25 14 79
2 .
Image 1
Milan Primas
1:3 2:3 3:2
3:2
3:1 16 11 67
3 .
Image 1
Pavel Fejtek
0:3 3:2
S:S
3:1 3:2 11 0 51
4 .
Image 1
Lukáš Dolák
0:3 2:3
S:S
3:2 3:0 10 0 50
5 .
Image 1
Jan Sladký
0:3
2:3
1:3 2:3 3:2 9 -11 38
6 .
Image 1
Vojtěch Stříhavka
3:2 1:3 2:3 0:3 2:3 9 -14 35

6 . Úroveň A

57 bodů
33. místo (32. místo v mužích)
J.Š. V.S. M.P. J.H. I.C. V.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Štěpán
2:3 3:0
3:0
3:0
3:S
25 14 79
2 .
Image 1
Vojtěch Stříhavka
3:2 3:2 0:3
3:0
3:S
19 11 70
3 .
Image 1
Milan Primas
0:3 2:3 3:0
3:2
3:1 17 0 57
4 .
Image 1
Jan Hájek
0:3
3:0 0:3
3:0
3:S
17 0 57
5 .
Image 1
Ivan Chovanec
0:3
0:3
2:3
0:3
3:0 8 -11 37
6 .
Image 1
Václav Rous
S:3
S:3
1:3
S:3
0:3 1 -14 27

Jarní sezóna 2019

8 . Úroveň A

93 bodů
50. místo (48. místo v mužích)
J.H. M.P. T.S. L.M. J.B. V.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Hájek
3:2 1:3 3:0 3:1 3:0 22 14 96
2 .
Image 1
Milan Primas
2:3
3:2
3:1 3:0
3:S
22 11 93
3 .
Image 1
Tomáš Skuhravý
3:1
2:3
3:1 2:3 3:0 20 0 80
4 .
Image 1
Ladislav Mrázek
0:3 1:3 1:3 3:0 2:3 10 0 70
5 .
Image 1
Jaroslava Berkova
1:3 0:3 3:2 0:3
3:S
10 -11 59
6 .
Image 1
Václav Hromíř
0:3
S:3
0:3 3:2
S:3
4 -14 50

7 . Úroveň A

75 bodů
58. místo (55. místo v mužích)
M.M. O.E. V.P. M.P. T.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martina Melková
3:0 1:3 3:0
3:0
22 14 116
2 .
Image 1
Ondřej Ešler
0:3
3:S
3:2 3:0 18 11 109
3 .
Image 1
Václav Polata
3:1
S:3
S:S 3:0 11 0 91
4 .
Image 1
Milan Primas
0:3 2:3 S:S
3:S
6 -11 75
5 .
Image 1
Tomáš Skuhravý
0:3
0:3 0:3
S:3
0 -14 66

7 . Úroveň B

103 bodů
45. místo (44. místo v mužích)
O.Z. M.P. J.H. J.Š. V.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Zelenka
S:S 3:1 3:0
3:S
17 14 111
2 .
Image 1
Milan Primas
S:S 1:3 3:0 3:1 12 11 103
3 .
Image 1
Jan Hájek
1:3 3:1 S:S
3:S
11 0 91
4 .
Image 1
Jindřich Špachman
0:3 0:3 S:S
3:S
4 -11 73
5 .
Image 1
Vítek Sladký
S:3
1:3
S:3
S:3
1 -14 67

8 . Úroveň A

102 bodů
46. místo (44. místo v mužích)
M.P. V.S. F.K. A.Č. Š.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Milan Primas
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 102
2 .
Image 1
Vítek Sladký
0:3 3:1 3:0 3:0 20 11 91
3 .
Image 1
Filip Kraus
0:3 1:3 3:0 3:0 15 0 75
4 .
Image 1
Alena Čubová
0:3 0:3 0:3 3:0 7 -11 56
5 .
Image 1
Štěpán Hampl
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 46

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
13.11.2019 18:00 6. Ivan Chovanec Fit Life Doubravka 3:0
07.11.2019 01:01 6. Vladi Sirotek 3:S
01.11.2019 08:15 5. Václav Rous 3:S
31.10.2019 19:42 5. Zbyněk Špirit S:3 Komentáře
29.10.2019 16:00 5. Pavel Mach LR Fit Life Doubravka 0:3
21.10.2019 16:00 5. Michal Campr Fit Life Doubravka 0:3
01.10.2019 00:10 4. Jakub Štěpán 2:3
25.09.2019 19:00 4. Karel Kolář Sportcentrum Koloseum 0:3
23.09.2019 18:00 4. Jiří Čejka TJ Lokomotiva Plzeň 1:3
18.09.2019 16:00 4. František Nový Fit Life Doubravka 0:3
26.08.2019 13:39 5. Jindřich Špachman 3:S Komentáře
21.08.2019 16:00 5. Ivan Chovanec Sportovní centrum Hrádek 3:1
12.08.2019 20:49 5. Jakub Štěpán S:3 Komentáře
29.07.2019 18:00 6. Vojtěch Stříhavka TJ Lokomotiva Plzeň 3:1
29.07.2019 17:00 6. Pavel Fejtek TJ Lokomotiva Plzeň 2:3
22.07.2019 20:00 6. Jan Sladký Fit Life Doubravka 3:2 Komentáře
16.07.2019 16:00 6. Lukáš Dolák Fit Life Doubravka 3:2
09.07.2019 18:00 6. Jan Hájek TJ Lokomotiva Plzeň 1:3
24.06.2019 19:00 6. Václav Rous TJ Lokomotiva Plzeň 3:1
22.06.2019 10:00 6. Vojtěch Stříhavka Fit Life Doubravka 2:3
20.06.2019 20:00 6. Ivan Chovanec Fit Life Doubravka 3:2 Komentáře
20.06.2019 16:00 6. Jan Hájek TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
18.06.2019 16:00 6. Jakub Štěpán TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
31.05.2019 10:08 8. Václav Hromíř 3:S Komentáře
30.05.2019 16:00 8. Jan Hájek TJ Lokomotiva Plzeň 2:3
29.05.2019 17:00 8. Jaroslava Berkova Fit Life Doubravka 3:0
27.05.2019 17:00 8. Tomáš Skuhravý U Rytíře Lochoty 3:2 Komentáře
22.05.2019 17:00 8. Ladislav Mrázek Sportovní centrum Hrádek 3:1
02.05.2019 00:10 7. Václav Polata S:S
01.05.2019 20:00 7. Ondřej Ešler Fit Life Doubravka 2:3
30.04.2019 07:48 7. Tomáš Skuhravý 3:S Komentáře
26.04.2019 16:00 7. Martina Melková Fit Life Doubravka 0:3
01.04.2019 00:10 7. Ondřej Zelenka S:S
22.03.2019 17:00 7. Jindřich Špachman Fit Life Doubravka 3:0
18.03.2019 17:00 7. Vítek Sladký TJ Lokomotiva Plzeň 3:1
17.03.2019 16:00 7. Jan Hájek Fit Life Doubravka 1:3
03.03.2019 18:00 8. Alena Čubová TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
27.02.2019 16:00 8. Filip Kraus TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
25.02.2019 18:00 8. Vítek Sladký TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
18.02.2019 19:00 8. Štěpán Hampl TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
5. Michal Zuziak 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím