Načítám…
Eva Zámečníková

Eva Zámečníková (25 let)

ID: 37970

Plzeň

Jsem studentkou na LFP UK. -

Facebook profil

  • 96 zápasů

    od roku 2019
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
  • 31 /74
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 96
    Zápasů v lize ( 40 / 53 / 3) 4 turnaje
  • 43%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2022

6 . Úroveň A

87 bodů
33. místo (2. místo v ženách)
T.K. E.Z. F.B. J.P. J.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tommy Kohout
3:0
3:1
3:1
3:0
26 14 100
2 .
Image 1
Eva Zámečníková
0:3
3:2 3:1
3:2
16 11 87
3 .
Image 1
Filip Bastl
1:3
2:3 S:S 3:0 8 0 68
4 .
Image 1
Ján Polomčák
1:3
1:3 S:S 3:0 7 -11 56
5 .
Image 1
Jan Volek
0:3
2:3
0:3 0:3 2 -14 48

5 . Úroveň B

70 bodů
39. místo (4. místo v ženách)
M.P. L.S. M.B. J.Š. E.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Milan Primas
3:1 3:1 3:0 3:1 25 14 119
2 .
Image 1
Lukáš Stuna
1:3 3:0 3:0 3:0 22 11 113
3 .
Image 1
Miroslav Beránek
1:3 0:3 3:1 3:1 13 0 93
4 .
Image 1
Jakub ŠIK
0:3 0:3 1:3 3:2 6 -3 83
5 .
Image 1
Eva Zámečníková
1:3 0:3 1:3 2:3 4 -14 70

4 . Úroveň B

67 bodů
35. místo (4. místo v ženách)
M.Š. J.K. M.L. M.M. E.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Šprlák
3:0 3:2 3:0 3:0 26 14 120
2 .
Image 1
Jakub Kalika
0:3 3:0 3:2 3:0 19 3 102
3 .
Image 1
Martin Lomický
2:3 0:3 3:1 3:1 14 0 94
4 .
Image 1
Martina Melková
0:3 2:3 1:3 3:0 10 -11 79
5 .
Image 1
Eva Zámečníková
0:3 0:3 1:3 0:3 1 -14 67

Podzimní sezóna 2021

5 . Úroveň A

85 bodů
24. místo (3. místo v ženách)
J.P. E.Z. L.S. M.P. V.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Josef Peterek
3:0 3:0 3:1
3:S
26 14 100
2 .
Image 1
Eva Zámečníková
0:3
3:2
3:0 2:3 14 11 85
3 .
Image 1
Lucie Saláková
0:3
2:3
3:2
3:S
13 0 73
4 .
Image 1
Martin Pitoňák
1:3 0:3
2:3
3:2 8 -11 57
5 .
Image 1
Václav Rous
S:3
3:2
S:3
2:3 7 -14 53

7 . Úroveň A

61 bodů
26. místo (3. místo v ženách)
E.Z. N.D. I.K. Z.Š. J.D. T.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Eva Zámečníková
3:0 3:0 3:0 3:0
3:S
27 14 61
2 .
Image 1
Nicole Dejmková
0:3 3:0 3:0
3:S
3:S
21 11 52
3 .
Image 1
Iveta Kovalová
0:3 0:3 3:0 3:1
3:S
15 0 35
4 .
Image 1
Zuzana Šimicová
0:3 0:3 0:3
3:S
3:S
10 0 30
5 .
Image 1
Jan Dubišár
0:3
S:3
1:3
S:3
3:S
6 -11 15
6 .
Image 1
Tommy Kohout
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 6

6 . Úroveň A

50 bodů
39. místo (5. místo v ženách)
J.P. J.B. E.Z. D.V. N.D. O.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ján Polomčák
3:0 3:2 1:3 3:0 3:0 22 14 76
2 .
Image 1
Josef Berka
0:3 3:0
3:S
3:0 S:S 14 11 65
3 .
Image 1
Eva Zámečníková
2:3 0:3
S:S
3:1 3:1 10 0 50
4 .
Image 1
David Vokurka
3:1
S:3
S:S
3:0
S:3
9 0 49
5 .
Image 1
Nicole Dejmková
0:3 0:3 1:3 0:3 3:1 6 -11 35
6 .
Image 1
Ondřej Holeček
0:3 S:S 1:3
3:S
1:3 5 -14 31

5 . Úroveň B

68 bodů
39. místo (4. místo v ženách)
F.B. L.M. L.S. J.P. E.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Filip Bastl
3:2 3:2 3:0 3:0 24 14 118
2 .
Image 1
Ladislav Mrázek
2:3 3:1 3:2 3:1 19 11 110
3 .
Image 1
Lucie Saláková
2:3 1:3 3:0
3:0
17 0 97
4 .
Image 1
Ján Polomčák
0:3 2:3 0:3 3:1 8 -3 85
5 .
Image 1
Eva Zámečníková
0:3 1:3
0:3
1:3 2 -14 68

Letní sezóna 2021

6 . Úroveň A

71 bodů
28. místo (4. místo v ženách)
L.M. E.Z. N.D. L.V. M.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Matýs
3:1 3:0 3:0
3:S
26 14 80
2 .
Image 1
Eva Zámečníková
1:3 3:1 3:0
3:S
20 11 71
3 .
Image 1
Nicole Dejmková
0:3 1:3 3:0
3:S
14 0 54
4 .
Image 1
Lukáš Vlček
0:3 0:3 0:3
3:S
6 -11 35
5 .
Image 1
Martin Šeda
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26

5 . Úroveň A

50 bodů
30. místo (4. místo v ženách)
M.Š. L.M. L.S. T.K. E.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Šprlák
3:1 3:1 3:0 3:0 26 14 100
2 .
Image 1
Ladislav Mrázek
1:3 3:2
3:2
3:0 18 11 89
3 .
Image 1
Lucie Saláková
1:3 2:3 3:2
3:2
13 0 73
4 .
Image 1
Tommy Kohout
0:3
2:3
2:3
3:2
9 -11 58
5 .
Image 1
Eva Zámečníková
0:3 0:3
2:3
2:3
4 -14 50

6 . Úroveň A

51 bodů
24. místo (3. místo v ženách)
T.K. E.Z. J.Š. I.K. J.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tommy Kohout
3:1
2:3
3:0 3:0 22 14 56
2 .
Image 1
Eva Zámečníková
1:3 3:2 3:0 3:0 20 11 51
3 .
Image 1
Jindřich Špachman
3:2
2:3
3:0
S:S
12 0 32
4 .
Image 1
Iveta Kovalová
0:3 0:3
0:3
3:2 5 -11 14
5 .
Image 1
Jan Dubišár
0:3 0:3
S:S
2:3 0 -14 6

5 . Úroveň A

28 bodů
30. místo (4. místo v ženách)
Š.B. L.M. J.Š. L.S. M.P. E.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Štěpán Baratta
3:0 3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 82
2 .
Image 1
Ladislav Mrázek
0:3 3:0 3:0 3:1
3:S
21 11 72
3 .
Image 1
Jan Švec
0:3 0:3 3:2 3:2
3:S
13 0 53
4 .
Image 1
Lucie Saláková
0:3 0:3 2:3
3:2
3:0 11 0 51
5 .
Image 1
Martin Pitoňák
0:3 1:3 2:3
2:3
3:2 8 -11 37
6 .
Image 1
Eva Zámečníková
0:3
S:3
S:3
0:3 2:3 2 -14 28

Letní sezóna 2020

5 . Úroveň A

67 bodů
30. místo (4. místo v ženách)
M.V. V.R. L.M. E.Z. F.S. T.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Vávra
3:2 3:0 3:0 3:1 3:0 26 14 100
2 .
Image 1
Václav Rous
2:3 3:2 3:1 3:0 3:0 22 11 93
3 .
Image 1
Ladislav Mrázek
0:3 2:3 3:1 3:0 3:1 17 0 77
4 .
Image 1
Eva Zámečníková
0:3 1:3 1:3 3:1 1:3 7 0 67
5 .
Image 1
Filip Semerád
1:3 0:3 0:3 1:3 3:0 7 -11 56
6 .
Image 1
Tommy Kohout
0:3 0:3 1:3 3:1 0:3 6 -14 52

6 . Úroveň A

56 bodů
27. místo (2. místo v ženách)
D.K. F.S. E.Z. M.E. J.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Kowalik
3:0 3:1 3:1
3:S
25 14 79
2 .
Image 1
Filip Semerád
0:3 3:1 3:0 3:0 20 11 71
3 .
Image 1
Eva Zámečníková
1:3 1:3 3:0
3:0
16 0 56
4 .
Image 1
Markéta Egermaierová
1:3 0:3 0:3 3:1 7 -11 36
5 .
Image 1
Jakub Burlák
S:3
0:3
0:3
1:3 1 -14 27

6 . Úroveň A

51 bodů
30. místo (3. místo v ženách)
P.S. M.T. M.P. E.Z. D.K. T.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Sedláček
3:0
3:1 3:0 3:0
3:S
28 14 82
2 .
Image 1
Miroslav Turek
0:3
3:0 3:0 3:0
3:S
23 11 74
3 .
Image 1
Martin Pitoňák
1:3 0:3 3:0 1:3
3:S
13 0 53
4 .
Image 1
Eva Zámečníková
0:3 0:3 0:3 3:1 3:0 11 0 51
5 .
Image 1
David Kowalik
0:3 0:3 3:1 1:3
3:S
11 -11 40
6 .
Image 1
Tereza Ptáčníková
S:3
S:3
S:3
0:3
S:3
0 -14 26

4 . Úroveň B

66 bodů
29. místo (2. místo v ženách)
J.H. S.K. M.Š. J.S. E.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Herma
3:1 3:1 3:0 3:0 26 14 120
2 .
Image 1
Soňa Königsmarková
1:3 3:1 3:0 3:0 21 3 104
3 .
Image 1
Michal Šprlák
1:3 1:3 3:1 3:0 15 0 95
4 .
Image 1
Jan Sladký
0:3 0:3 1:3 3:0 8 -3 85
5 .
Image 1
Eva Zámečníková
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 66

Jarní sezóna 2020

8 . Úroveň A

74 bodů
47. místo (2. místo v ženách)
M.B. E.Z. F.S. T.P. M.T. T.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Beránek
3:0 3:0 3:0 3:0
3:S
29 14 83
2 .
Image 1
Eva Zámečníková
0:3 3:0 3:0 3:0
3:S
23 11 74
3 .
Image 1
Filip Semerád
0:3 0:3 3:0 3:1
3:S
16 0 56
4 .
Image 1
Tereza Ptáčníková
0:3 0:3 0:3 3:2 3:S 9 0 49
5 .
Image 1
Martina Tomešová
0:3 0:3 1:3 2:3 3:S 8 -11 37
6 .
Image 1
Tomáš Libotovský
S:3
S:3
S:3
S:3 S:3 0 -14 26

8 . Úroveň A

50 bodů
63. místo (5. místo v ženách)
F.B. V.C. L.S. F.S. E.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Filip Bastl
2:3 3:0 3:0 3:0 23 14 97
2 .
Image 1
Vincent CARPENTIER
3:2
2:3
3:1 3:1 19 11 90
3 .
Image 1
Lucie Saláková
0:3
3:2
2:3 3:1 13 0 73
4 .
Image 1
Filip Semerád
0:3 1:3 3:2 3:2 11 -11 60
5 .
Image 1
Eva Zámečníková
0:3 1:3 1:3 2:3 4 -14 50

9 . Úroveň A

73 bodů
60. místo (3. místo v ženách)
V.M. E.Z. A.Č. M.T. T.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Marian
3:1
3:0
3:0
3:0
27 14 81
2 .
Image 1
Eva Zámečníková
1:3
3:0 3:0 3:0 22 11 73
3 .
Image 1
Alena Čubová
0:3
0:3 3:1 3:0 13 0 53
4 .
Image 1
Martina Tomešová
0:3
0:3 1:3 3:0 8 -11 37
5 .
Image 1
Tereza Ptáčníková
0:3
0:3 0:3 0:3 0 -14 26

Podzimní sezóna 2019

8 . Úroveň A

53 bodů
58. místo (4. místo v ženách)
V.C. F.S. E.Z. J.B. T.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vincent CARPENTIER
3:0 3:1 3:S 3:0 26 14 80
2 .
Image 1
Filip Semerád
0:3 2:3 3:S 3:0 15 11 66
3 .
Image 1
Eva Zámečníková
1:3 3:2 0:3 3:0 13 0 53
4 .
Image 1
Josef Berka
S:3 S:3 3:0 S:3 7 -11 36
5 .
Image 1
Tereza Ptáčníková
0:3 0:3 0:3 3:S 6 -14 32

8 . Úroveň A

51 bodů
57. místo (5. místo v ženách)
J.Š. F.K. E.Z. V.M. A.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jindřich Špachman
3:2 3:0 3:0 3:0 26 14 80
2 .
Image 1
Filip Kraus
2:3 3:0 3:0 3:0 23 11 74
3 .
Image 1
Eva Zámečníková
0:3 0:3
3:2
3:1 11 0 51
4 .
Image 1
Václav Marian
0:3 0:3
2:3
3:0
9 -11 38
5 .
Image 1
Alena Čubová
0:3 0:3 1:3
0:3
1 -14 27

9 . Úroveň A

38 bodů
59. místo (4. místo v ženách)
V.C. V.M. E.Z. A.Č. M.T. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vincent CARPENTIER
3:1
3:2
3:1
3:S
3:0 24 14 58
2 .
Image 1
Václav Marian
1:3
3:1
3:1
3:0
3:0
22 11 53
3 .
Image 1
Eva Zámečníková
2:3
1:3
3:1 3:0 3:0 18 0 38
4 .
Image 1
Alena Čubová
1:3
1:3
1:3 3:0
3:0
14 0 34
5 .
Image 1
Martina Tomešová
S:3
0:3
0:3 0:3
3:0
6 -11 15
6 .
Image 1
Jarda Kadlec
0:3
0:3
0:3
0:3
0:3
0 -14 6

9 . Úroveň A

37 bodů
58. místo (5. místo v ženách)
F.K. L.S. E.Z. M.T. A.Č. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Filip Kraus
3:0 3:0
3:S
3:0
3:0
29 14 63
2 .
Image 1
Lucie Saláková
0:3 2:3 3:0 3:0
3:0
20 11 51
3 .
Image 1
Eva Zámečníková
0:3 3:2
3:S
2:3
3:0
17 0 37
4 .
Image 1
Martina Tomešová
S:3
0:3
S:3
3:1
3:0
11 0 31
5 .
Image 1
Alena Čubová
0:3 0:3 3:2 1:3
3:0
11 -11 20
6 .
Image 1
Jarda Kadlec
0:3
0:3
0:3
0:3
0:3
0 -14 6

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
29.04.2022 16:00 6. Jan Volek Sportcentrum Koloseum 3:2 Komentáře
28.04.2022 16:00 6. Filip Bastl Sportcentrum Koloseum 3:2
11.04.2022 10:00 6. Tommy Kohout Sportcentrum Koloseum 0:3 Komentáře
06.04.2022 16:00 6. Ján Polomčák Sportcentrum Koloseum 3:1
30.03.2022 17:00 5. Milan Primas Sportcentrum Koloseum 1:3
23.03.2022 20:00 5. Miroslav Beránek Fit Life Doubravka 1:3
14.03.2022 20:00 5. Jakub ŠIK Sportcentrum Koloseum 2:3
07.03.2022 18:30 5. Lukáš Stuna TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
26.02.2022 08:00 4. Jakub Kalika Sportcentrum Koloseum 0:3
24.02.2022 20:00 4. Martin Lomický Fit Life Doubravka 1:3
15.02.2022 18:00 4. Michal Šprlák Sportcentrum Koloseum 0:3
08.02.2022 16:00 4. Martina Melková Fit Life Doubravka 0:3
17.01.2022 18:00 5. Lucie Saláková Fit Life Doubravka 3:2 Komentáře
16.01.2022 17:00 5. Josef Peterek Sportcentrum Koloseum 0:3
11.01.2022 18:00 5. Václav Rous Sportcentrum Koloseum 2:3
05.01.2022 17:00 5. Martin Pitoňák Sportcentrum Koloseum 3:0
21.12.2021 19:00 7. Nicole Dejmková Sportcentrum Koloseum 3:0
17.12.2021 17:00 7. Zuzana Šimicová Fit Life Doubravka 3:0
16.12.2021 16:00 7. Jan Dubišár Fit Life Doubravka 3:0
06.12.2021 19:00 7. Iveta Kovalová Sportcentrum Koloseum 3:0
05.12.2021 21:22 7. Tommy Kohout 3:S Komentáře
26.11.2021 18:00 6. Josef Berka TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
25.11.2021 20:00 6. Ján Polomčák Sportcentrum Koloseum 2:3
23.11.2021 16:32 6. David Vokurka S:S Komentáře
22.11.2021 18:00 6. Nicole Dejmková TJ Lokomotiva Plzeň 3:1
08.11.2021 20:00 6. Ondřej Holeček Fit Life Doubravka 3:1
28.10.2021 18:00 5. Ladislav Mrázek Fit Life Doubravka 1:3
28.10.2021 10:00 5. Ján Polomčák Sportcentrum Koloseum 1:3
24.10.2021 18:00 5. Filip Bastl Fit Life Doubravka 0:3
12.10.2021 18:00 5. Lucie Saláková Sportcentrum Koloseum 0:3 Komentáře
20.09.2021 02:43 6. Martin Šeda 3:S Komentáře
15.09.2021 19:00 6. Nicole Dejmková TJ Lokomotiva Plzeň 3:1
06.09.2021 15:00 6. Lukáš Matýs TJ Lokomotiva Plzeň 1:3
03.09.2021 16:30 6. Lukáš Vlček TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
31.08.2021 18:00 5. Michal Šprlák Sportcentrum Koloseum 0:3
30.08.2021 17:00 5. Tommy Kohout Sportcentrum Koloseum 2:3 Komentáře
09.08.2021 19:00 5. Ladislav Mrázek Sportcentrum Koloseum 0:3
05.08.2021 18:00 5. Lucie Saláková Sportcentrum Koloseum 2:3 Komentáře
22.07.2021 19:00 6. Iveta Kovalová Sportcentrum Koloseum 3:0
22.07.2021 17:00 6. Jan Dubišár Fit Life Doubravka 3:0
21.07.2021 16:00 6. Jindřich Špachman Fit Life Doubravka 3:2
19.07.2021 18:00 6. Tommy Kohout Sportcentrum Koloseum 1:3
30.06.2021 20:05 5. Jan Švec S:3 Komentáře
30.06.2021 20:05 5. Ladislav Mrázek S:3 Komentáře
29.06.2021 17:00 5. Lucie Saláková Fit Life Doubravka 0:3
22.06.2021 17:00 5. Martin Pitoňák TJ Lokomotiva Plzeň 2:3
17.06.2021 17:00 5. Štěpán Baratta TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
30.09.2020 19:30 5. Václav Rous TJ Lokomotiva Plzeň 1:3
16.09.2020 10:00 5. Filip Semerád TJ Lokomotiva Plzeň 3:1
11.09.2020 15:00 5. Ladislav Mrázek TJ Lokomotiva Plzeň 1:3
10.09.2020 10:00 5. Michal Vávra TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
09.09.2020 09:00 5. Tommy Kohout TJ Lokomotiva Plzeň 1:3
27.08.2020 19:00 6. Filip Semerád TJ Lokomotiva Plzeň 1:3
24.08.2020 18:00 6. Markéta Egermaierová TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
19.08.2020 17:00 6. David Kowalik TJ Lokomotiva Plzeň 1:3
15.08.2020 18:00 6. Jakub Burlák TJ Lokomotiva Plzeň 3:0 Komentáře
05.08.2020 17:00 6. Martin Pitoňák TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
21.07.2020 19:00 6. David Kowalik Fit Life Doubravka 3:1
16.07.2020 20:00 6. Tereza Ptáčníková Fit Life Doubravka 3:0
15.07.2020 16:00 6. Pavel Sedláček TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
15.07.2020 16:00 6. Miroslav Turek TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
09.07.2020 18:00 4. Jan Herma TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
06.07.2020 19:00 4. Soňa Königsmarková Fit Life Doubravka 0:3
23.06.2020 17:00 4. Michal Šprlák TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
18.06.2020 20:00 4. Jan Sladký Fit Life Doubravka 0:3
11.06.2020 08:45 8. Tomáš Libotovský 3:S Komentáře
04.06.2020 18:00 8. Tereza Ptáčníková Fit Life Doubravka 3:0
03.06.2020 17:00 8. Martina Tomešová TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
28.05.2020 21:00 8. Miroslav Beránek Fit Life Doubravka 0:3
25.05.2020 14:00 8. Filip Semerád TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
20.05.2020 19:30 8. Filip Bastl TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
25.03.2020 17:00 8. Lucie Saláková Fit Life Doubravka 1:3
12.03.2020 19:00 8. Filip Semerád Fit Life Doubravka 2:3
07.03.2020 10:00 8. Vincent CARPENTIER Fit Life Doubravka 1:3
27.02.2020 16:00 9. Martina Tomešová TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
24.02.2020 19:00 9. Tereza Ptáčníková Fit Life Doubravka 3:0
17.02.2020 18:00 9. Václav Marian Fit Life Doubravka 1:3 Komentáře
16.02.2020 17:00 9. Alena Čubová TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
29.01.2020 16:00 8. Josef Berka TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
23.01.2020 17:00 8. Vincent CARPENTIER Fit Life Doubravka 1:3
10.01.2020 19:00 8. Tereza Ptáčníková Fit Life Doubravka 3:0
06.01.2020 19:00 8. Filip Semerád Fit Life Doubravka 3:2
19.12.2019 18:00 8. Jindřich Špachman Fit Life Doubravka 0:3
11.12.2019 19:00 8. Filip Kraus Fit Life Doubravka 0:3
08.12.2019 17:00 8. Alena Čubová Sportovní centrum Hrádek 3:1
03.12.2019 17:00 8. Václav Marian Fit Life Doubravka 3:2 Komentáře
25.11.2019 18:00 9. Vincent CARPENTIER Fit Life Doubravka 2:3 Komentáře
19.11.2019 16:00 9. Václav Marian Fit Life Doubravka 1:3 Komentáře
18.11.2019 18:00 9. Martina Tomešová TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
18.11.2019 17:00 9. Alena Čubová TJ Lokomotiva Plzeň 3:1
12.11.2019 18:00 9. Jarda Kadlec TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
28.10.2019 15:41 9. Martina Tomešová 3:S Komentáře
23.10.2019 19:00 9. Filip Kraus Fit Life Doubravka 0:3
21.10.2019 18:00 9. Lucie Saláková Fit Life Doubravka 3:2
15.10.2019 15:00 9. Jarda Kadlec TJ Lokomotiva Plzeň 3:0 Komentáře
07.10.2019 16:00 9. Alena Čubová TJ Lokomotiva Plzeň 2:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím