No photo

Alena Čubová (35 let)

ID: 30275

Plzeň

  • 45 zápasů

    od roku 2018
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Skreč
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v TJ Lokomotiva Plzeň
  • 73 /101
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 45
    Zápasů v lize ( 9 / 35 / 1) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2019

7 . Úroveň A

6 bodů
42. místo (3. místo v ženách)
V.C. P.F. L.M. J.Š. T.Š. A.Č. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vincent CARPENTIER
3:0 6 14 40
2 .
Image 1
Pavel Fejtek
0 11 31
3 .
Image 1
Ladislav Mrázek
0 0 20
4 .
Image 1
Jindřich Špachman
0 0 20
5 .
Image 1
Tereza Šmídová
0 -11 9
6 .
Image 1
Alena Čubová
0:3 0 -14 6

Jarní sezóna 2019

9 . Úroveň A

26 bodů
69. místo (4. místo v ženách)
P.F. F.B. J.Š. V.M. D.D. A.Č. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Fejtek
3:1 3:1
3:0
3:S
3:1 26 14 80
2 .
Image 1
Filip Bastl
1:3 3:0
3:0
3:S
S:S
16 11 67
3 .
Image 1
Jindřich Špachman
1:3 0:3
3:2
3:S
3:0 16 0 56
4 .
Image 1
Václav Marian
0:3
0:3
2:3
3:S
3:0
13 0 53
5 .
Image 1
David Draský
S:3
S:3
S:3
S:3
3:1
5 -11 34
6 .
Image 1
Alena Čubová
1:3
S:S
0:3
0:3
1:3
0 -14 26

10 . Úroveň A

47 bodů
68. místo (4. místo v ženách)
P.F. A.Č. J.Š. L.K. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Fejtek
3:0
3:S
3:S
25 14 59
2 .
Image 1
Alena Čubová
0:3
3:S
3:S
16 11 47
3 .
Image 1
Jitka Šmídová
S:3
S:3
3:S
8 0 28
4 .
Image 1
Lucie Kaslová
S:3
S:3
S:3
0 -11 9

10 . Úroveň A

35 bodů
68. místo (6. místo v ženách)
Š.H. V.M. M.T. A.Č. P.F. M.C. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Štěpán Hampl
3:0
3:2 3:0 1:3
3:S
22 14 56
2 .
Image 1
Václav Marian
0:3
3:1
2:3
3:S
3:S
17 11 48
3 .
Image 1
Martina Tomešová
2:3
1:3
3:2
3:S
3:S
17 0 37
4 .
Image 1
Alena Čubová
0:3
3:2
2:3
3:S
3:2
15 0 35
5 .
Image 1
Pavel Fejtek
3:1
S:3
S:3
S:3
3:0 11 -11 20
6 .
Image 1
Martin Chýlek
S:3
S:3
S:3
2:3
0:3 2 -14 8

8 . Úroveň A

56 bodů
66. místo (6. místo v ženách)
M.P. V.S. F.K. A.Č. Š.H. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Milan Primas
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 102
2 .
Image 1
Vítek Sladký
0:3 3:1 3:0 3:0 20 11 91
3 .
Image 1
Filip Kraus
0:3 1:3 3:0 3:0 15 0 75
4 .
Image 1
Alena Čubová
0:3 0:3 0:3 3:0 7 -11 56
5 .
Image 1
Štěpán Hampl
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 46

Podzimní sezóna 2018

9 . Úroveň A

42 bodů
67. místo (5. místo v ženách)
T.V. V.S. L.K. M.K. A.Č. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Vrabec
2:3 3:0
3:S
3:0 19 0 31
2 .
Image 1
Vítek Sladký
3:2 3:0 1:3 3:0 17 0 29
3 .
Image 1
Lucie Kaslová
0:3 0:3
3:S
3:0 11 0 23
4 .
Image 1
Milan Kolář
S:3
3:1
S:3
3:0 11 0 23
5 .
Image 1
Alena Čubová
0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 12

10 . Úroveň A

70 bodů
63. místo (5. místo v ženách)
T.L. A.Č. D.D. J.K. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tereza Lukešová
3:0
3:S
3:S
22 0 28
2 .
Image 1
Alena Čubová
0:3
3:S
3:S
14 0 20
3 .
Image 1
David Draský
S:3
S:3
3:S
7 0 13
4 .
Image 1
Jakub Kostka
S:3
S:3
S:3
0 0 6

10 . Úroveň A

21 bodů
69. místo (5. místo v ženách)
V.R. P.T. D.D. A.Č. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Rous
3:1
3:2
3:0
20 0 26
2 .
Image 1
Pavel Turek
1:3
3:0
3:0
17 0 23
3 .
Image 1
David Draský
2:3
0:3
3:0
11 0 17
4 .
Image 1
Alena Čubová
0:3
0:3
0:3
0 0 6

10 . Úroveň A

21 bodů
69. místo (4. místo v ženách)
L.K. J.T. D.D. A.Č. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lucie Kaslová
3:0 3:0 3:0 24 0 30
2 .
Image 1
Jiří Těthal
0:3 3:1 3:0 15 0 21
3 .
Image 1
David Draský
0:3 1:3 3:0 9 0 15
4 .
Image 1
Alena Čubová
0:3 0:3 0:3 0 0 6

Letní sezóna 2018

8 . Úroveň A

13 bodů
47. místo (2. místo v ženách)
J.H. V.R. A.Č. L.K. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Hájek
3:1
3:0
3:S
22 0 28
2 .
Image 1
Václav Rous
1:3
3:0
3:S
16 0 22
3 .
Image 1
Alena Čubová
0:3
0:3
3:S
7 0 13
4 .
Image 1
Lucie Kaslová
S:3
S:3
S:3
0 0 6

8 . Úroveň A

6 bodů
48. místo (3. místo v ženách)
O.E. J.T. D.D. A.Č. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Ešler
3:0 3:1 3:0 23 0 29
2 .
Image 1
Jiří Těthal
0:3 3:2 3:0 13 0 19
3 .
Image 1
David Draský
1:3 2:3
3:0
12 0 18
4 .
Image 1
Alena Čubová
0:3 0:3
0:3
0 0 6

6 . Úroveň A

15 bodů
46. místo (3. místo v ženách)
I.C. V.S. V.R. L.K. D.D. A.Č. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ivan Chovanec
3:2
3:0 3:0 3:0 3:0 47 0 62
2 .
Image 1
Vladi Sirotek
2:3
3:2
3:0
3:0
3:0
40 0 55
3 .
Image 1
Václav Rous
0:3
2:3
3:2
3:1
3:0
29 0 44
4 .
Image 1
Lucie Kaslová
0:3
0:3
2:3
3:1 3:0 22 0 37
5 .
Image 1
David Draský
0:3
0:3
1:3
1:3 3:0 14 0 29
6 .
Image 1
Alena Čubová
0:3
0:3
0:3
0:3 0:3 0 0 15

6 . Úroveň B

15 bodů
46. místo (3. místo v ženách)
O.E. J.Š. L.K. A.Č. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Ešler
3:1 3:1 3:0 47 0 62
2 .
Image 1
Jindřich Špachman
1:3 3:0
3:0
37 0 52
3 .
Image 1
Lucie Kaslová
1:3 0:3 3:0 20 0 35
4 .
Image 1
Alena Čubová
0:3
0:3
0:3 0 0 15

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
13.06.2019 17:00 7. Vincent CARPENTIER Sportovní centrum Hrádek 0:3
02.06.2019 20:21 9. Filip Bastl S:S Komentáře
28.05.2019 18:00 9. Pavel Fejtek TJ Lokomotiva Plzeň 1:3
26.05.2019 16:00 9. Jindřich Špachman 0:3
14.05.2019 18:00 9. Václav Marian TJ Lokomotiva Plzeň 0:3 Komentáře
07.05.2019 17:00 9. David Draský Sportovní centrum Hrádek 1:3 Komentáře
01.05.2019 08:31 10. Jitka Šmídová 3:S Komentáře
25.04.2019 18:00 10. Pavel Fejtek Sportcentrum Koloseum 0:3 Komentáře
07.04.2019 15:28 10. Lucie Kaslová 3:S Komentáře
29.03.2019 18:00 10. Martina Tomešová Fit Life Doubravka 2:3
18.03.2019 16:00 10. Václav Marian Sportovní centrum Hrádek 3:2 Komentáře
13.03.2019 10:54 10. Pavel Fejtek 3:S Komentáře
12.03.2019 17:00 10. Štěpán Hampl TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
11.03.2019 17:00 10. Martin Chýlek TJ Lokomotiva Plzeň 3:2 Komentáře
03.03.2019 18:00 8. Milan Primas TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
26.02.2019 18:00 8. Vítek Sladký TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
19.02.2019 18:00 8. Štěpán Hampl TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
17.02.2019 17:00 8. Filip Kraus TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
27.01.2019 17:00 9. Tomáš Vrabec TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
22.01.2019 18:00 9. Lucie Kaslová Sportcentrum Koloseum 0:3
20.01.2019 17:00 9. Vítek Sladký TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
06.01.2019 17:00 9. Milan Kolář TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
31.12.2018 09:25 10. David Draský 3:S Komentáře
31.12.2018 09:24 10. Jakub Kostka 3:S Komentáře
18.12.2018 18:00 10. Tereza Lukešová Fit Life Doubravka 0:3 Komentáře
27.11.2018 18:00 10. Pavel Turek Sportovní centrum Hrádek 0:3 Komentáře
27.11.2018 18:00 10. Václav Rous Sportovní centrum Hrádek 0:3 Komentáře
06.11.2018 17:00 10. David Draský Sportovní centrum Hrádek 0:3 Komentáře
22.10.2018 17:00 10. Jiří Těthal Sportcentrum Koloseum 0:3
16.10.2018 17:00 10. David Draský Sportcentrum Koloseum 0:3
09.10.2018 18:00 10. Lucie Kaslová Sportcentrum Koloseum 0:3
25.09.2018 20:05 8. Lucie Kaslová 3:S Komentáře
24.09.2018 18:00 8. Jan Hájek Sportovní centrum Hrádek 0:3 Komentáře
11.09.2018 17:00 8. Václav Rous Sportcentrum Koloseum 0:3 Komentáře
30.08.2018 18:00 8. David Draský Sportcentrum Koloseum 0:3 Komentáře
27.08.2018 18:00 8. Ondřej Ešler Sportcentrum Koloseum 0:3
23.08.2018 17:00 8. Jiří Těthal Sportcentrum Koloseum 0:3
26.07.2018 18:00 6. Ivan Chovanec Fit Life Doubravka 0:3
24.07.2018 18:00 6. Václav Rous TJ Lokomotiva Plzeň 0:3 Komentáře
19.07.2018 18:00 6. Lucie Kaslová TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
11.07.2018 18:00 6. David Draský Sportcentrum Koloseum 0:3
03.07.2018 17:00 6. Vladi Sirotek Sportcentrum Koloseum 0:3 Komentáře
26.06.2018 18:00 6. Lucie Kaslová Fit Life Doubravka 0:3
20.06.2018 17:00 6. Ondřej Ešler Fit Life Doubravka 0:3
18.06.2018 19:00 6. Jindřich Špachman Fit Life Doubravka 0:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím