Image 1

Pavel Fejtek (27 let)

ID: 31737

Plzeň

  • 28 zápasů

    od roku 2018
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Skreč
    • Výhra
    • Výhra
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v TJ Lokomotiva Plzeň
  • 71 /101
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 28
    Zápasů v lize ( 19 / 3 / 6) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2019

6 . Úroveň A

59 bodů
30. místo (29. místo v mužích)
L.D. P.F. P.M. P.S. J.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Dolák
3:2 2:3 3:1 13 14 67
2 .
Image 1
Pavel Fejtek
2:3 3:1 8 11 59
3 .
Image 1
Pavel Mach LR
3:2 5 0 45
4 .
Image 1
Pavel Staněk
1:3 1 -11 30
5 .
Image 1
Jan Sladký
1:3 1 -14 27

6 . Úroveň A

51 bodů
29. místo (28. místo v mužích)
J.H. M.P. P.F. L.D. J.S. V.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Hájek
3:1 3:0 3:0 3:0 2:3 25 14 79
2 .
Image 1
Milan Primas
1:3 2:3 3:2
3:2
3:1 16 11 67
3 .
Image 1
Pavel Fejtek
0:3 3:2
S:S
3:1 3:2 11 0 51
4 .
Image 1
Lukáš Dolák
0:3 2:3
S:S
3:2 3:0 10 0 50
5 .
Image 1
Jan Sladký
0:3
2:3
1:3 2:3 3:2 9 -11 38
6 .
Image 1
Vojtěch Stříhavka
3:2 1:3 2:3 0:3 2:3 9 -14 35

7 . Úroveň A

56 bodů
34. místo (33. místo v mužích)
P.F. L.M. V.C. J.Š. A.Č. T.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Fejtek
3:1 2:3
3:S
3:1
3:S
22 14 56
2 .
Image 1
Ladislav Mrázek
1:3 3:1 3:1 3:0
3:S
22 11 53
3 .
Image 1
Vincent CARPENTIER
3:2 1:3
3:2
3:0
3:S
20 0 40
4 .
Image 1
Jindřich Špachman
S:3
1:3
2:3
3:0
3:S
14 0 34
5 .
Image 1
Alena Čubová
1:3
0:3 0:3 0:3
3:S
6 -11 15
6 .
Image 1
Tereza Šmídová
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 6

Jarní sezóna 2019

9 . Úroveň A

80 bodů
56. místo (54. místo v mužích)
P.F. F.B. J.Š. V.M. D.D. A.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Fejtek
3:1 3:1
3:0
3:S
3:1 26 14 80
2 .
Image 1
Filip Bastl
1:3 3:0
3:0
3:S
S:S
16 11 67
3 .
Image 1
Jindřich Špachman
1:3 0:3
3:2
3:S
3:0 16 0 56
4 .
Image 1
Václav Marian
0:3
0:3
2:3
3:S
3:0
13 0 53
5 .
Image 1
David Draský
S:3
S:3
S:3
S:3
3:1
5 -11 34
6 .
Image 1
Alena Čubová
1:3
S:S
0:3
0:3
1:3
0 -14 26

10 . Úroveň A

59 bodů
64. místo (61. místo v mužích)
P.F. A.Č. J.Š. L.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Fejtek
3:0
3:S
3:S
25 14 59
2 .
Image 1
Alena Čubová
0:3
3:S
3:S
16 11 47
3 .
Image 1
Jitka Šmídová
S:3
S:3
3:S
8 0 28
4 .
Image 1
Lucie Kaslová
S:3
S:3
S:3
0 -11 9

10 . Úroveň A

20 bodů
70. místo (63. místo v mužích)
Š.H. V.M. M.T. A.Č. P.F. M.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Štěpán Hampl
3:0
3:2 3:0 1:3
3:S
22 14 56
2 .
Image 1
Václav Marian
0:3
3:1
2:3
3:S
3:S
17 11 48
3 .
Image 1
Martina Tomešová
2:3
1:3
3:2
3:S
3:S
17 0 37
4 .
Image 1
Alena Čubová
0:3
3:2
2:3
3:S
3:2
15 0 35
5 .
Image 1
Pavel Fejtek
3:1
S:3
S:3
S:3
3:0 11 -11 20
6 .
Image 1
Martin Chýlek
S:3
S:3
S:3
2:3
0:3 2 -14 8

9 . Úroveň A

57 bodů
65. místo (60. místo v mužích)
D.D. P.F. M.v. J.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Draský
S:S
3:0
S:S
6 14 60
2 .
Image 1
Pavel Fejtek
S:S
3:0 S:S 6 11 57
3 .
Image 1
Miroslav vlček
0:3
0:3 S:S -3 0 37
4 .
Image 1
JosefJosefJosef Šlehofer
S:S
S:S S:S -9 -11 20

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
14.08.2019 20:00 6. Jan Sladký Fit Life Doubravka 3:1
07.08.2019 17:00 6. Lukáš Dolák Fit Life Doubravka 2:3
31.07.2019 16:47 6. Lukáš Dolák S:S Komentáře
29.07.2019 17:00 6. Milan Primas TJ Lokomotiva Plzeň 3:2
22.07.2019 19:00 6. Vojtěch Stříhavka Fit Life Doubravka 3:2
08.07.2019 19:00 6. Jan Sladký TJ Lokomotiva Plzeň 3:1
02.07.2019 19:00 6. Jan Hájek TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
25.06.2019 17:00 7. Alena Čubová TJ Lokomotiva Plzeň 3:1 Komentáře
24.06.2019 10:42 7. Tereza Šmídová 3:S Komentáře
24.06.2019 09:31 7. Jindřich Špachman 3:S Komentáře
18.06.2019 17:00 7. Ladislav Mrázek TJ Lokomotiva Plzeň 3:1
17.06.2019 17:00 7. Vincent CARPENTIER TJ Lokomotiva Plzeň 2:3
30.05.2019 14:33 9. David Draský 3:S Komentáře
28.05.2019 18:00 9. Alena Čubová TJ Lokomotiva Plzeň 3:1
21.05.2019 18:00 9. Jindřich Špachman Fit Life Doubravka 3:1
20.05.2019 19:00 9. Filip Bastl TJ Lokomotiva Plzeň 3:1
09.05.2019 17:00 9. Václav Marian Fit Life Doubravka 3:0 Komentáře
30.04.2019 12:29 10. Jitka Šmídová 3:S Komentáře
25.04.2019 18:00 10. Alena Čubová Sportcentrum Koloseum 3:0 Komentáře
03.04.2019 13:12 10. Lucie Kaslová 3:S Komentáře
13.03.2019 10:54 10. Václav Marian S:3 Komentáře
13.03.2019 10:54 10. Martina Tomešová S:3 Komentáře
13.03.2019 10:54 10. Alena Čubová S:3 Komentáře
07.03.2019 16:00 10. Štěpán Hampl TJ Lokomotiva Plzeň 3:1
05.03.2019 13:00 10. Martin Chýlek TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
04.03.2019 00:10 9. JosefJosefJosef Šlehofer S:S
03.03.2019 19:05 9. David Draský S:S Komentáře
12.02.2019 17:00 9. Miroslav vlček Fit Life Doubravka 3:0

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím