No photo

Filip Bastl (23 let)

ID: 25549

Plzeň

Webová stránka

  • 84 zápasů

    od roku 2016
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Fit Life Doubravka (Centrum)
  • 49 /76
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 84
    Zápasů v lize ( 38 / 46 / 0) 9 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2018

7 . Úroveň A

37 bodů
39. místo (37. místo v mužích)
F.B. M.T. M.B. V.S. D.V. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Filip Bastl
3:2 3:2 3:1 13 37
2 .
Image 1
Miroslav Turek
2:3 3:1 7 31
3 .
Image 1
Miroslav Beránek
2:3 3:2 6 30
4 .
Image 1
Vojtěch Stříhavka
1:3 1:3 2 26
5 .
Image 1
David Vítovec
2:3 2 26

7 . Úroveň B

36 bodů
48. místo (46. místo v mužích)
J.Š. I.C. F.B. F.K. M.K. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Jakub Štěpán
3:1
3:0 3:0
3:0
23 47
2 .
Image 1
Ivan Chovanec
1:3
3:1 3:0 3:0 18 42
3 .
Image 1
Filip Bastl
0:3 1:3 3:1 3:0 12 36
4 .
Image 1
Filip Kraus
0:3 0:3 1:3 3:2 5 29
5 .
Image 1
Milan Kolář
0:3
0:3 0:3 2:3 2 26

8 . Úroveň A

34 bodů
51. místo (49. místo v mužích)
T.V. F.B. M.T. V.S. L.M. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Vrabec
2:3
3:0
3:2 3:0 18 36
2 .
Image 1
Filip Bastl
3:2 2:3 3:2 3:0 16 34
3 .
Image 1
Miroslav Turek
0:3
3:2 3:1 2:3 11 29
4 .
Image 1
Vítek Sladký
2:3 2:3 1:3 3:2 9 27
5 .
Image 1
Ladislav Mrázek
0:3 0:3 3:2 2:3 6 24

7 . Úroveň B

27 bodů
58. místo (55. místo v mužích)
P.S. M.T. J.S. I.C. F.B. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Pavel Staněk
3:0 3:1 3:1 3:1 21 45
2 .
Image 1
Martin Tolar
0:3 1:3
3:0
3:0 13 37
3 .
Image 1
Jan Sladký
1:3 3:1
2:3
3:1 13 37
4 .
Image 1
Ivan Chovanec
1:3
0:3
3:2
3:1
10 34
5 .
Image 1
Filip Bastl
1:3 0:3 1:3
1:3
3 27

Jarní sezóna 2018

7 . Úroveň B

61 bodů
50. místo (48. místo v mužích)
V.S. F.B. O.E. P.C. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Vojtěch Stříhavka
3:1 2:3 3:S 33 63
2 .
Image 1
Filip Bastl
1:3 3:1 3:S 31 61
3 .
Image 1
Ondřej Ešler
3:2 1:3
3:S
28 58
4 .
Image 1
Petr Cafourek
S:3 S:3
S:3
0 30

7 . Úroveň B

57 bodů
61. místo (59. místo v mužích)
L.H. T.V. F.B. F.K. J.K. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Luděk Holub
3:2 3:0 3:0 3:0 48 78
2 .
Image 1
Tomáš Vrabec
2:3 3:2 3:2 3:S 32 62
3 .
Image 1
Filip Bastl
0:3 2:3 3:0 3:S 27 57
4 .
Image 1
Filip Kraus
0:3 2:3 0:3 3:S 14 44
5 .
Image 1
Jakub Kostka
0:3 S:3 S:3 S:3 0 30

7 . Úroveň D

62 bodů
53. místo (51. místo v mužích)
P.S. F.B. M.M. H.N. V.S. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Pavel Staněk
3:1 3:0 3:0 3:0 50 80
2 .
Image 1
Filip Bastl
1:3 3:1 3:S 3:2 32 62
3 .
Image 1
Martin Maliňák
0:3 1:3 3:S 3:S 22 52
4 .
Image 1
Honza Novák
0:3 S:3 S:3 3:S 10 40
5 .
Image 1
Vojtěch Stříhavka
0:3 2:3 S:3 S:3 4 34

7 . Úroveň D

57 bodů
59. místo (57. místo v mužích)
M.T. F.B. J.Š. P.K. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Turek
3:0 3:1 2:3 37 67
2 .
Image 1
Filip Bastl
0:3 3:2 3:1 27 57
3 .
Image 1
Jakub Šavlík
1:3 2:3 3:0 25 55
4 .
Image 1
Petr Kučera
3:2 1:3 0:3 15 45

Podzimní sezóna 2017

7 . Úroveň C

45 bodů
66. místo (61. místo v mužích)
J.K. V.S. J.Š. F.B. J.T. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Jakub Kostka
3:2 3:0 3:2 3:2 40 70
2 .
Image 1
Vojtěch Stříhavka
2:3 2:3 3:0 3:0 34 64
3 .
Image 1
Jakub Štěpán
0:3 3:2 3:1 3:2 29 59
4 .
Image 1
Filip Bastl
2:3 0:3 1:3 3:2 15 45
5 .
Image 1
Jan Ticháček
2:3 0:3 2:3 2:3 12 42

8 . Úroveň B

43 bodů
73. místo (70. místo v mužích)
O.E. F.B. P.C. K.R. J.Š. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Ešler
3:1 3:0 3:0 3:1 48 63
2 .
Image 1
Filip Bastl
1:3 2:3 3:1 3:1 28 43
3 .
Image 1
Petr Cafourek
0:3 3:2
3:2
3:2
27 42
4 .
Image 1
Karel Rejšek
0:3 1:3
2:3
3:2 15 30
5 .
Image 1
Jindřich Špachman
1:3 1:3
2:3
2:3 12 27

7 . Úroveň D

36 bodů
75. místo (70. místo v mužích)
P.M. M.B. J.T. F.B. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Petr Muláček
3:1
3:0 3:0 49 79
2 .
Image 1
Miroslav Beránek
1:3
3:1 3:1 33 63
3 .
Image 1
Jan Ticháček
0:3 1:3 3:1 18 48
4 .
Image 1
Filip Bastl
0:3 1:3 1:3 6 36

8 . Úroveň C

58 bodů
58. místo (55. místo v mužích)
F.B. I.M. M.K. L.T. K.M. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Filip Bastl
3:2
3:1 3:0 3:S 43 58
2 .
Image 1
Ivana Milotová
2:3
3:2 3:0 3:S 36 51
3 .
Image 1
Milan Kolář
1:3 2:3 3:0 3:S 29 44
4 .
Image 1
Lucie Tomanová
0:3 0:3 0:3 3:S 10 25
5 .
Image 1
Kateřina Mezerová
S:3 S:3 S:3 S:3 0 15

Letní sezóna 2017

6 . Úroveň A

38 bodů
52. místo (50. místo v mužích)
J.S. M.V. V.S. P.T. F.B. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Jan Sladký
1:3
3:0
3:S 3:0 38 68
2 .
Image 1
Michal Vávra
3:1
1:3
3:0
3:1
37 67
3 .
Image 1
Vladi Sirotek
0:3
3:1
1:3
3:1
24 54
4 .
Image 1
Pavel Turek
S:3
0:3
3:1
3:2
20 50
5 .
Image 1
Filip Bastl
0:3
1:3
1:3
2:3
8 38

Jarní sezóna 2017

8 . Úroveň B

55 bodů
63. místo (60. místo v mužích)
F.B. J.Š. M.M. D.J. J.P. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Filip Bastl
3:2
3:1 3:S 3:S 40 55
2 .
Image 1
Jakub Štěpán
2:3
3:0 3:S 3:S 37 52
3 .
Image 1
Martin Maliňák
1:3 0:3 3:S 3:S 22 37
4 .
Image 1
Daniel Jonáš
S:3 S:3 S:3 S:S -5 10
5 .
Image 1
Jan Pašek
S:3 S:3 S:3 S:S -5 10

8 . Úroveň B

38 bodů
79. místo (76. místo v mužích)
J.P. H.N. J.Š. F.B. T.L. P.Š. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Josef Polesný
3:0 3:0 3:0 3:0 3:S 48 63
2 .
Image 1
Honza Novák
0:3 3:1 3:2 3:1 3:S 33 48
3 .
Image 1
Jakub Štěpán
0:3 1:3 3:2 3:0 3:S 27 42
4 .
Image 1
Filip Bastl
0:3 2:3 2:3 3:1 3:S 23 38
5 .
Image 1
Tomáš Libotovský
0:3 1:3 0:3 1:3 3:S 12 27
6 .
Image 1
Petr Šmondrk
S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 15

8 . Úroveň C

32 bodů
79. místo (76. místo v mužích)
M.B. F.K. F.B. J.Š. J.Š. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Beránek
3:0 3:0
3:0
3:0 52 67
2 .
Image 1
Filip Kraus
0:3 3:2
3:1
3:1
31 46
3 .
Image 1
Filip Bastl
0:3 2:3 0:3 3:0 17 32
4 .
Image 1
Jakub Šavlík
0:3
1:3
3:0 S:3 15 30
5 .
Image 1
Jindřich Špachman
0:3
1:3
0:3 3:S 12 27

8 . Úroveň C

38 bodů
74. místo (71. místo v mužích)
P.Š. M.K. F.B. T.D. D.V. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Petr Šmondrk
3:1 3:2
3:S
3:0
43 58
2 .
Image 1
Milan Kolář
1:3 3:0 3:0 3:0 41 56
3 .
Image 1
Filip Bastl
2:3 0:3
3:S
3:2 23 38
4 .
Image 1
Tomáš Doksanský
S:3
0:3
S:3
3:0 13 28
5 .
Image 1
David Vávra
0:3
0:3 2:3 0:3 4 19

Podzimní sezóna 2016

7 . Úroveň C

32 bodů
76. místo (70. místo v mužích)
M.B. E.B. L.V. P.S. F.B. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Beránek
3:2
3:1 3:1 3:0 44 74
2 .
Image 1
Etienne Blaha
2:3
3:0 3:1 3:0 41 71
3 .
Image 1
Libor Váša
1:3 0:3 3:1 3:0 26 56
4 .
Image 1
Petr Strolený
1:3 1:3 1:3 3:1 17 47
5 .
Image 1
Filip Bastl
0:3 0:3 0:3 1:3 2 32

8 . Úroveň B

48 bodů
67. místo (64. místo v mužích)
M.P. F.B. P.S. J.V. Z.R. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Martin Plundrich
2:3 3:1 3:S 3:S 35 50
2 .
Image 1
Filip Bastl
3:2 2:3 3:S 3:S 33 48
3 .
Image 1
Petr Suda
1:3 3:2 3:S 3:S 31 46
4 .
Image 1
Jiří Viták
S:3 S:3 S:3 S:S -5 10
5 .
Image 1
Zdeněk Růžička
S:3 S:3 S:3 S:S -5 10

8 . Úroveň D

55 bodů
75. místo (68. místo v mužích)
O.E. M.B. F.B. P.P. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Ešler
3:1 3:1 3:0 47 77
2 .
Image 1
Magdaléna Bláhová
1:3 3:2 3:1 30 60
3 .
Image 1
Filip Bastl
1:3 2:3 3:0 25 55
4 .
Image 1
Pavel Pánek
0:3 1:3 0:3 3 33

8 . Úroveň B

38 bodů
85. místo (75. místo v mužích)
V.S. V.S. Z.S. M.P. F.B. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Vojtěch Stříhavka
3:1 2:3 3:1 3:1 37 67
2 .
Image 1
Vanda Sovová
1:3 3:1
3:2
3:1 33 63
3 .
Image 1
Zdeněk Straka
3:2 1:3 1:3 3:0 26 56
4 .
Image 1
Martin Plundrich
1:3
2:3
3:1 3:2 26 56
5 .
Image 1
Filip Bastl
1:3 1:3 0:3 2:3 8 38

Letní sezóna 2016

7 . Úroveň A

34 bodů
56. místo (52. místo v mužích)
V.V. B.L. P.P. F.B. M.N. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Vladimír Výborný
3:0 3:0 3:0 3:0 52 67
2 .
Image 1
Boleslav Láska
0:3 3:2 3:1 3:1 31 46
3 .
Image 1
Pavel Pánek
0:3 2:3 3:2 3:1 24 39
4 .
Image 1
Filip Bastl
0:3 1:3 2:3 3:0 19 34
5 .
Image 1
Michal Neyman
0:3 1:3 1:3 0:3 4 19

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
22.01.2019 18:00 7. Vojtěch Stříhavka Fit Life Doubravka (Centrum) 3:1
14.01.2019 17:00 7. Miroslav Turek Fit Life Doubravka (Centrum) 3:2
10.01.2019 20:00 7. Miroslav Beránek Fit Life Doubravka (Centrum) 3:2
17.12.2018 16:00 7. Jakub Štěpán Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3
13.12.2018 17:00 7. Milan Kolář Fit Life Doubravka (Centrum) 3:0
12.12.2018 20:00 7. Ivan Chovanec Fit Life Doubravka (Centrum) 1:3
09.12.2018 20:00 7. Filip Kraus Fit Life Doubravka (Centrum) 3:1
28.11.2018 17:30 8. Vítek Sladký TJ Lokomotiva Plzeň 3:2
28.11.2018 17:00 8. Miroslav Turek Fit Life Doubravka (Centrum) 2:3
21.11.2018 20:30 8. Ladislav Mrázek TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
17.11.2018 15:00 8. Tomáš Vrabec TJ Lokomotiva Plzeň 3:2
25.10.2018 20:00 7. Pavel Staněk TJ Lokomotiva Plzeň 1:3
24.10.2018 20:00 7. Ivan Chovanec Fit Life Doubravka (Centrum) 1:3 Komentáře
21.10.2018 20:00 7. Martin Tolar U Rytíře Lochoty 0:3
08.10.2018 20:00 7. Jan Sladký Fit Life Doubravka (Centrum) 1:3
22.05.2018 20:00 7. Vojtěch Stříhavka Fit Life Doubravka (Centrum) 1:3
17.05.2018 20:00 7. Ondřej Ešler Fit Life Doubravka (Centrum) 3:1
28.04.2018 09:00 7. Jakub Kostka 3:S
26.04.2018 20:00 7. Filip Kraus Fit Life Doubravka (Centrum) 3:0
16.04.2018 08:00 7. Luděk Holub Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3
11.04.2018 20:00 7. Tomáš Vrabec Fit Life Doubravka (Centrum) 2:3
15.03.2018 20:00 7. Vojtěch Stříhavka Fit Life Doubravka (Centrum) 3:2
12.03.2018 21:00 7. Martin Maliňák Fit Life Doubravka (Centrum) 3:1
05.03.2018 20:00 7. Pavel Staněk Fit Life Doubravka (Centrum) 1:3
21.02.2018 16:00 7. Miroslav Turek Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3
18.02.2018 20:00 7. Jakub Šavlík Fit Life Doubravka (Centrum) 3:2
05.02.2018 20:00 7. Petr Kučera Fit Life Doubravka (Centrum) 3:1
29.01.2018 18:00 7. Jakub Kostka Fit Life Doubravka (Centrum) 2:3
23.01.2018 21:00 7. Jan Ticháček Fit Life Doubravka (Centrum) 3:2
15.01.2018 20:00 7. Vojtěch Stříhavka Sportcentrum Koloseum 0:3
05.01.2018 17:00 7. Jakub Štěpán TJ Lokomotiva Plzeň 1:3
20.12.2017 20:00 8. Ondřej Ešler Fit Life Doubravka (Centrum) 1:3
15.12.2017 20:00 8. Jindřich Špachman Fit Life Doubravka (Centrum) 3:1
15.12.2017 11:00 8. Karel Rejšek Fit Life Doubravka (Centrum) 3:1
08.12.2017 07:00 8. Petr Cafourek Fit Life Doubravka (Centrum) 2:3
17.11.2017 17:00 7. Jan Ticháček Fit Life Doubravka (Centrum) 1:3
16.11.2017 14:00 7. Miroslav Beránek Fit Life Doubravka (Centrum) 1:3
06.11.2017 19:00 7. Petr Muláček TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
19.10.2017 18:00 8. Ivana Milotová TJ Lokomotiva Plzeň 3:2 Komentáře
12.10.2017 19:00 8. Lucie Tomanová Fit Life Doubravka (Centrum) 3:0
11.10.2017 20:00 8. Milan Kolář Fit Life Doubravka (Centrum) 3:1
21.06.2017 15:00 6. Pavel Turek Sport centrum Kalikovský Mlýn 2:3 Komentáře
12.06.2017 20:00 6. Jan Sladký Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3
11.06.2017 09:00 6. Michal Vávra TJ Lokomotiva Plzeň 1:3 Komentáře
06.06.2017 07:00 6. Vladi Sirotek TJ Lokomotiva Plzeň 1:3 Komentáře
23.05.2017 17:00 8. Daniel Jonáš 3:S
16.05.2017 21:00 8. Martin Maliňák Fit Life Doubravka (Centrum) 3:1
04.05.2017 20:00 8. Jakub Štěpán Fit Life Doubravka (Centrum) 3:2 Komentáře
20.04.2017 10:00 8. Josef Polesný Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3
18.04.2017 20:00 8. Honza Novák Fit Life Doubravka (Centrum) 2:3
17.04.2017 20:00 8. Tomáš Libotovský Fit Life Doubravka (Centrum) 3:1
05.04.2017 20:00 8. Jakub Štěpán TJ Lokomotiva Plzeň 2:3
28.03.2017 17:00 8. Jindřich Špachman Fit Life Doubravka (Centrum) 3:0
15.03.2017 20:00 8. Miroslav Beránek Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3
14.03.2017 20:00 8. Filip Kraus Fit Life Doubravka (Centrum) 2:3
04.03.2017 11:00 8. Jakub Šavlík TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
21.02.2017 20:00 8. Petr Šmondrk Fit Life Doubravka (Centrum) 2:3
19.02.2017 13:00 8. David Vávra TJ Lokomotiva Plzeň 3:2
12.02.2017 10:00 8. Milan Kolář TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
17.01.2017 19:00 7. Petr Strolený Fit Life Doubravka (Centrum) 1:3
16.01.2017 20:00 7. Libor Váša Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3
11.01.2017 20:00 7. Miroslav Beránek Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3
10.01.2017 13:00 7. Etienne Blaha Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3
20.12.2016 18:00 8. Martin Plundrich Fit Life Doubravka (Centrum) 3:2
12.12.2016 20:00 8. Petr Suda Fit Life Doubravka (Centrum) 2:3
24.11.2016 17:00 8. Ondřej Ešler TJ Lokomotiva Plzeň 1:3
17.11.2016 18:00 8. Magdaléna Bláhová TJ Lokomotiva Plzeň 2:3
12.11.2016 13:00 8. Pavel Pánek TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
20.10.2016 15:00 8. Vanda Sovová TJ Lokomotiva Plzeň 1:3
19.10.2016 20:00 8. Vojtěch Stříhavka Fit Life Doubravka (Centrum) 1:3
13.10.2016 19:00 8. Martin Plundrich Fit Life Doubravka (Centrum) 2:3
11.10.2016 20:00 8. Zdeněk Straka TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
24.09.2016 10:00 7. Pavel Pánek TJ Lokomotiva Plzeň 2:3
22.09.2016 19:00 7. Vladimír Výborný Červený Hrádek 0:3
18.09.2016 15:00 7. Boleslav Láska Fit Life Doubravka (Centrum) 1:3
06.09.2016 18:00 7. Michal Neyman Sport centrum Kalikovský Mlýn 3:0
8. Tomáš Doksanský 3:S Komentáře
8. Jiří Viták 3:S
7. Honza Novák 3:S
7. Petr Cafourek 3:S
8. Jan Pašek 3:S
8. Kateřina Mezerová 3:S
8. Petr Šmondrk 3:S
8. Zdeněk Růžička 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím