Načítám…

Václav Marian (33 let)

ID: 32594

Plzeň

Fandí:James Bond

  • 53 zápasů

    od roku 2019
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
  • 53
    Zápasů v lize ( 23 / 26 / 4) 0 turnajů
  • 47%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2021

6 . Úroveň A

42 bodů
27. místo (24. místo v mužích)
M.L. V.M. J.D. T.M. T.K. J.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Martin Lomický
3:1 3:1 3:1 3:0 3:0 26 14 60 15:3
2 .
Image 1
Václav Marian
1:3 3:0
2:3
3:S
S:S
11 11 42 9:6
3 .
Image 1
Jan Dubišár
1:3 0:3 0:3
3:S
3:S
10 0 30 7:9
4 .
Image 1
Tereza Marianová
1:3
3:2
3:0 S:S S:S 7 0 27 7:5
5 .
Image 1
Tommy Kohout
0:3
S:3
S:3
S:S S:S -3 -11 6 0:9
6 .
Image 1
Jindřich Špachman
0:3
S:S
S:3
S:S S:S -5 -14 1 0:6

Jarní sezóna 2020

7 . Úroveň A

58 bodů
52. místo (49. místo v mužích)
V.S. M.T. V.R. L.S. V.M. M.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Vojtěch Stříhavka
3:2 3:1 3:0
3:0
3:1 26 14 100 15:4
2 .
Image 1
Martin Tolar
2:3 3:0 3:1 3:0 3:0 25 11 96 14:4
3 .
Image 1
Václav Rous
1:3 0:3
3:0
3:2
2:3
13 0 73 9:11
4 .
Image 1
Lucie Saláková
0:3 1:3
0:3
3:2
3:0 11 0 71 7:11
5 .
Image 1
Václav Marian
0:3
0:3
2:3
2:3
3:1
9 -11 58 7:13
6 .
Image 1
Martin Pitoňák
1:3 0:3
3:2
0:3
1:3
6 -14 52 5:14

7 . Úroveň B

74 bodů
55. místo (53. místo v mužích)
L.M. M.T. M.T. V.M. M.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Ladislav Mrázek
3:1 0:3 3:S 3:0 19 14 113 9:4
2 .
Image 1
Miroslav Turek
1:3 S:S 3:1 S:S 3 11 94 4:4
3 .
Image 1
Martin Tolar
3:0 S:S S:S S:S 1 0 81 3:0
4 .
Image 1
Václav Marian
S:3 1:3 S:S S:S -3 -3 74 1:6
5 .
Image 1
Miroslav Beránek
0:3 S:S S:S S:S -6 -14 60 0:3

9 . Úroveň A

81 bodů
56. místo (54. místo v mužích)
V.M. E.Z. A.Č. M.T. T.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Václav Marian
3:1
3:0
3:0
3:0
27 14 81 12:1
2 .
Image 1
Eva Zámečníková
1:3
3:0 3:0 3:0 22 11 73 10:3
3 .
Image 1
Alena Čubová
0:3
0:3 3:1 3:0 13 0 53 6:7
4 .
Image 1
Martina Tomešová
0:3
0:3 1:3 3:0 8 -11 37 4:9
5 .
Image 1
Tereza Ptáčníková
0:3
0:3 0:3 0:3 0 -14 26 0:12

Podzimní sezóna 2019

9 . Úroveň A

60 bodů
56. místo (53. místo v mužích)
V.M. M.T. A.Č. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Václav Marian
3:0
3:0
3:S
26 14 60 9:0
2 .
Image 1
Martina Tomešová
0:3
3:2
3:S
15 11 46 6:5
3 .
Image 1
Alena Čubová
0:3
2:3
3:S
11 0 31 5:6
4 .
Image 1
Jarda Kadlec
S:3
S:3
S:3
0 -11 9 0:9

8 . Úroveň A

38 bodů
61. místo (55. místo v mužích)
J.Š. F.K. E.Z. V.M. A.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jindřich Špachman
3:2 3:0 3:0 3:0 26 14 80 12:2
2 .
Image 1
Filip Kraus
2:3 3:0 3:0 3:0 23 11 74 11:3
3 .
Image 1
Eva Zámečníková
0:3 0:3
3:2
3:1 11 0 51 6:9
4 .
Image 1
Václav Marian
0:3 0:3
2:3
3:0
9 -11 38 5:9
5 .
Image 1
Alena Čubová
0:3 0:3 1:3
0:3
1 -14 27 1:12

9 . Úroveň A

53 bodů
55. místo (52. místo v mužích)
V.C. V.M. E.Z. A.Č. M.T. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Vincent CARPENTIER
3:1
3:2
3:1
3:S
3:0 24 14 58 15:4
2 .
Image 1
Václav Marian
1:3
3:1
3:1
3:0
3:0
22 11 53 13:5
3 .
Image 1
Eva Zámečníková
2:3
1:3
3:1 3:0 3:0 18 0 38 12:7
4 .
Image 1
Alena Čubová
1:3
1:3
1:3 3:0
3:0
14 0 34 9:9
5 .
Image 1
Martina Tomešová
S:3
0:3
0:3 0:3
3:0
6 -11 15 3:12
6 .
Image 1
Jarda Kadlec
0:3
0:3
0:3
0:3
0:3
0 -14 6 0:15

8 . Úroveň A

34 bodů
59. místo (54. místo v mužích)
M.T. F.B. M.S. O.K. V.M. V.C. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Miroslav Turek
2:3 3:1 3:0
3:0
3:0
25 14 79 14:4
2 .
Image 1
Filip Bastl
3:2 3:2 3:1
3:0
3:1 24 11 75 15:6
3 .
Image 1
Michal Skovajsa
1:3 2:3 3:1
3:0
3:1 19 0 59 12:8
4 .
Image 1
Oldřich Kříž
0:3 1:3 1:3
3:0
3:S
13 0 53 8:9
5 .
Image 1
Václav Marian
0:3
0:3
0:3
0:3
3:S
5 -11 34 3:12
6 .
Image 1
Vincent CARPENTIER
0:3
1:3 1:3
S:3
S:3
2 -14 28 2:15

Jarní sezóna 2019

9 . Úroveň A

53 bodů
65. místo (62. místo v mužích)
P.F. F.B. J.Š. V.M. D.D. A.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Pavel Fejtek
3:1 3:1
3:0
3:S
3:1 26 14 80 15:3
2 .
Image 1
Filip Bastl
1:3 3:0
3:0
3:S
S:S
16 11 67 10:3
3 .
Image 1
Jindřich Špachman
1:3 0:3
3:2
3:S
3:0 16 0 56 10:8
4 .
Image 1
Václav Marian
0:3
0:3
2:3
3:S
3:0
13 0 53 8:9
5 .
Image 1
David Draský
S:3
S:3
S:3
S:3
3:1
5 -11 34 3:13
6 .
Image 1
Alena Čubová
1:3
S:S
0:3
0:3
1:3
0 -14 26 2:12

9 . Úroveň A

63 bodů
63. místo (60. místo v mužích)
J.B. V.M. D.D. F.K. M.T. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jaroslava Berkova
3:0
3:0
3:0
3:S
27 14 81 12:0
2 .
Image 1
Václav Marian
0:3
0:3
3:S
3:S
12 11 63 6:6
3 .
Image 1
David Draský
0:3
3:0
S:S
3:S
11 0 51 6:3
4 .
Image 1
Filip Kraus
0:3 S:3 S:S
3:S
4 -11 33 3:6
5 .
Image 1
Martina Tomešová
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26 0:12

10 . Úroveň A

48 bodů
65. místo (62. místo v mužích)
Š.H. V.M. M.T. A.Č. P.F. M.C. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Štěpán Hampl
3:0
3:2 3:0 1:3
3:S
22 14 56 13:5
2 .
Image 1
Václav Marian
0:3
3:1
2:3
3:S
3:S
17 11 48 11:7
3 .
Image 1
Martina Tomešová
2:3
1:3
3:2
3:S
3:S
17 0 37 12:8
4 .
Image 1
Alena Čubová
0:3
3:2
2:3
3:S
3:2
15 0 35 11:10
5 .
Image 1
Pavel Fejtek
3:1
S:3
S:3
S:3
3:0 11 -11 20 6:10
6 .
Image 1
Martin Chýlek
S:3
S:3
S:3
2:3
0:3 2 -14 8 2:15

8 . Úroveň B

46 bodů
68. místo (62. místo v mužích)
J.Š. V.R. J.B. L.K. V.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jindřich Špachman
3:2
3:2 3:0
3:0
24 14 98 12:4
2 .
Image 1
Václav Rous
2:3
3:2
3:2
3:0
19 11 90 11:7
3 .
Image 1
Jaroslava Berkova
2:3
2:3
3:1
3:0
17 0 77 10:7
4 .
Image 1
Lucie Kaslová
0:3
2:3
1:3
3:0
10 -11 59 6:9
5 .
Image 1
Václav Marian
0:3
0:3
0:3
0:3
0 -14 46 0:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
30.06.2021 22:24 6. Jindřich Špachman S:S Komentáře
30.06.2021 22:22 6. Tommy Kohout 3:S Komentáře
30.06.2021 18:00 6. Tereza Marianová Fit Life Doubravka 2:3 Komentáře
30.06.2021 17:00 6. Jan Dubišár Fit Life Doubravka 3:0
10.06.2021 17:00 6. Martin Lomický TJ Lokomotiva Plzeň 1:3
15.06.2020 19:00 7. Martin Tolar TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
10.06.2020 17:30 7. Vojtěch Stříhavka TJ Lokomotiva Plzeň 0:3 Komentáře
08.06.2020 17:00 7. Václav Rous TJ Lokomotiva Plzeň 2:3 Komentáře
04.06.2020 17:00 7. Lucie Saláková Fit Life Doubravka 2:3 Komentáře
01.06.2020 17:00 7. Martin Pitoňák Fit Life Doubravka 3:1 Komentáře
21.05.2020 00:10 7. Miroslav Beránek S:S
21.05.2020 00:10 7. Martin Tolar S:S
21.05.2020 00:10 7. Ladislav Mrázek S:3
09.03.2020 15:00 7. Miroslav Turek Fit Life Doubravka 1:3
19.02.2020 16:00 9. Tereza Ptáčníková TJ Lokomotiva Plzeň 3:0 Komentáře
17.02.2020 18:00 9. Eva Zámečníková Fit Life Doubravka 3:1 Komentáře
11.02.2020 17:00 9. Alena Čubová Sportovní centrum Hrádek 3:0 Komentáře
06.02.2020 19:00 9. Martina Tomešová TJ Lokomotiva Plzeň 3:0 Komentáře
09.01.2020 17:00 9. Martina Tomešová Fit Life Doubravka 3:0 Komentáře
07.01.2020 17:30 9. Alena Čubová TJ Lokomotiva Plzeň 3:0 Komentáře
18.12.2019 17:00 8. Filip Kraus Fit Life Doubravka 0:3
11.12.2019 18:00 8. Jindřich Špachman Fit Life Doubravka 0:3
10.12.2019 17:00 8. Alena Čubová Sportovní centrum Hrádek 3:0 Komentáře
03.12.2019 17:00 8. Eva Zámečníková Fit Life Doubravka 2:3 Komentáře
28.11.2019 18:00 9. Jarda Kadlec TJ Lokomotiva Plzeň 3:0 Komentáře
26.11.2019 17:00 9. Alena Čubová Sportovní centrum Hrádek 3:1 Komentáře
20.11.2019 17:00 9. Martina Tomešová TJ Lokomotiva Plzeň 3:0 Komentáře
19.11.2019 16:00 9. Eva Zámečníková Fit Life Doubravka 3:1 Komentáře
18.11.2019 16:00 9. Vincent CARPENTIER Fit Life Doubravka 1:3 Komentáře
31.10.2019 23:30 8. Vincent CARPENTIER 3:S Komentáře
24.10.2019 16:00 8. Oldřich Kříž Fit Life Doubravka 0:3 Komentáře
22.10.2019 18:00 8. Michal Skovajsa Fit Life Doubravka 0:3 Komentáře
08.10.2019 16:00 8. Miroslav Turek TJ Lokomotiva Plzeň 0:3 Komentáře
04.10.2019 17:00 8. Filip Bastl Fit Life Doubravka 0:3 Komentáře
31.05.2019 09:39 9. David Draský 3:S Komentáře
28.05.2019 12:00 9. Jindřich Špachman TJ Lokomotiva Plzeň 2:3 Komentáře
14.05.2019 18:00 9. Alena Čubová TJ Lokomotiva Plzeň 3:0 Komentáře
13.05.2019 19:00 9. Filip Bastl TJ Lokomotiva Plzeň 0:3 Komentáře
09.05.2019 17:00 9. Pavel Fejtek Fit Life Doubravka 0:3 Komentáře
02.05.2019 00:10 9. Filip Kraus 3:S
23.04.2019 17:00 9. Jaroslava Berkova Fit Life Doubravka 0:3
09.04.2019 17:00 9. David Draský Fit Life Doubravka 0:3 Komentáře
25.03.2019 17:00 10. Martina Tomešová Sportcentrum Koloseum 3:1 Komentáře
22.03.2019 16:35 10. Martin Chýlek 3:S Komentáře
20.03.2019 15:00 10. Štěpán Hampl TJ Lokomotiva Plzeň 0:3 Komentáře
18.03.2019 16:00 10. Alena Čubová Sportovní centrum Hrádek 2:3 Komentáře
13.03.2019 10:54 10. Pavel Fejtek 3:S Komentáře
27.02.2019 19:00 8. Jaroslava Berkova Sportovní centrum Hrádek 0:3 Komentáře
25.02.2019 16:00 8. Lucie Kaslová TJ Lokomotiva Plzeň 0:3 Komentáře
22.02.2019 17:00 8. Jindřich Špachman Fit Life Doubravka 0:3 Komentáře
19.02.2019 20:30 8. Václav Rous TJ Lokomotiva Plzeň 0:3 Komentáře
9. Martina Tomešová 3:S Komentáře
9. Jarda Kadlec 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody