No photo

Vojtěch Stříhavka (25 let)

ID: 26404

Plzeň

  • 121 zápasů

    od roku 2016
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Fit Life Doubravka (Centrum)
  • 43 /99
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 121
    Zápasů v lize ( 56 / 61 / 4) 2 turnaje

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2019

7 . Úroveň B

85 bodů
53. místo (51. místo v mužích)
M.Z. V.H. V.S. M.T. J.H. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Zuziak
3:0 3:2 12 14 106
2 .
Image 1
Václav Hromíř
2:3 3:2 7 11 98
3 .
Image 1
Vojtěch Stříhavka
0:3 3:2 5 0 85
4 .
Image 1
Martin Tolar
2:3 2 -11 71
5 .
Image 1
Jan Hájek
2:3 2 -14 68

6 . Úroveň B

97 bodů
49. místo (48. místo v mužích)
L.H. V.S. M.B. V.S. M.M. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Luděk Holub
3:1
3:0 3:0 3:0 27 14 141
2 .
Image 1
Vladi Sirotek
1:3
3:1
3:0
1:3
15 11 126
3 .
Image 1
Miroslav Beránek
0:3
1:3
3:2 3:0 13 0 113
4 .
Image 1
Vojtěch Stříhavka
0:3
0:3
2:3 3:1 8 -11 97
5 .
Image 1
Martina Melková
0:3
3:1
0:3 1:3 7 -14 93

7 . Úroveň A

108 bodů
43. místo (41. místo v mužích)
J.K. V.S. J.H. M.T. J.S. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Křen
3:0 3:1 3:1 3:0 26 14 120
2 .
Image 1
Vojtěch Stříhavka
0:3 3:2 3:2 3:0 17 11 108
3 .
Image 1
Jan Hájek
1:3 2:3 3:1 3:0 16 0 96
4 .
Image 1
Martin Tolar
1:3 2:3 1:3 3:2 9 -11 78
5 .
Image 1
Jan Sladký
0:3 0:3 0:3 2:3 2 -14 68

Podzimní sezóna 2018

7 . Úroveň A

126 bodů
51. místo (49. místo v mužích)
F.B. M.T. V.S. M.B. D.V. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Filip Bastl
3:2 3:1 3:2
3:S
18 0 42
2 .
Image 1
Miroslav Turek
2:3 3:1 1:3
3:S
13 0 37
3 .
Image 1
Vojtěch Stříhavka
1:3 1:3 3:1
3:S
12 0 36
4 .
Image 1
Miroslav Beránek
2:3 3:1 1:3 3:2 12 0 36
5 .
Image 1
David Vítovec
S:3
S:3
S:3
2:3 2 0 26

6 . Úroveň B

123 bodů
51. místo (49. místo v mužích)
J.Č. M.M. M.V. V.S. V.S. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Čejka
3:0
3:0
3:0
3:1 23 0 53
2 .
Image 1
Martina Melková
0:3
3:2
3:1
3:1 14 0 44
3 .
Image 1
Michal Vávra
0:3 2:3
3:1
3:1 12 0 42
4 .
Image 1
Vladi Sirotek
0:3
1:3
1:3
3:2
6 0 36
5 .
Image 1
Vojtěch Stříhavka
1:3 1:3 1:3
2:3
5 0 35

7 . Úroveň A

140 bodů
40. místo (39. místo v mužích)
Z.Š. V.S. M.T. M.K. L.K. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zbyněk Špirit
3:0 3:0 3:1 3:0 23 0 47
2 .
Image 1
Vojtěch Stříhavka
0:3 3:1 3:1 3:0 16 0 40
3 .
Image 1
Martin Tolar
0:3 1:3 3:0 3:0 13 0 37
4 .
Image 1
Milan Kolář
1:3 1:3 0:3 3:1 7 0 31
5 .
Image 1
Lucie Kaslová
0:3 0:3 0:3 1:3 1 0 25

6 . Úroveň B

116 bodů
53. místo (51. místo v mužích)
M.K. M.Š. P.M. V.S. V.S. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Knaizl
3:1 3:0
3:0
3:0 23 0 53
2 .
Image 1
Miroslav Šimandl
1:3 3:0
3:0
3:2 17 0 47
3 .
Image 1
Petr Muláček
0:3 0:3
3:0
3:S
11 0 41
4 .
Image 1
Vladi Sirotek
0:3
0:3
0:3
3:1
5 0 35
5 .
Image 1
Vojtěch Stříhavka
0:3 2:3
S:3
1:3
3 0 33

Letní sezóna 2018

5 . Úroveň B

36 bodů
30. místo (29. místo v mužích)
M.V. S.K. V.S. O.Z. P.M. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Vávra
2:3 3:1
3:2
3:1 16 0 40
2 .
Image 1
Soňa Königsmarková
3:2 2:3 2:3 3:1 13 0 37
3 .
Image 1
Vojtěch Stříhavka
1:3 3:2 2:3 3:1 12 0 36
4 .
Image 1
Ondřej Zelenka
2:3
3:2 3:2 0:3 10 0 34
5 .
Image 1
Petr Muláček
1:3 1:3 1:3 3:0 9 0 33

5 . Úroveň B

32 bodů
33. místo (32. místo v mužích)
V.Š. L.H. M.V. V.S. J.Š. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Štengl
3:0 3:2 3:0 3:0 22 0 46
2 .
Image 1
Luděk Holub
0:3 3:2 3:0 3:0 16 0 40
3 .
Image 1
Michal Vávra
2:3 2:3 3:2 3:1 13 0 37
4 .
Image 1
Vojtěch Stříhavka
0:3 0:3 2:3 3:0 8 0 32
5 .
Image 1
Jakub Šavlík
0:3 0:3 1:3 0:3 1 0 25

4 . Úroveň A

58 bodů
33. místo (32. místo v mužích)
M.C. M.B. J.S. V.S. J.Š. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Campr
3:1
3:1
3:0 3:0 48 0 93
2 .
Image 1
Milan Bednařík
1:3
3:0
3:1
3:0
39 0 84
3 .
Image 1
Jaroslav Sühs
1:3
0:3 3:0 3:0 28 0 73
4 .
Image 1
Vojtěch Stříhavka
0:3
1:3
0:3 3:1 13 0 58
5 .
Image 1
Jakub Štěpán
0:3
0:3
0:3 1:3 2 0 47

5 . Úroveň B

60 bodů
33. místo (33. místo v mužích)
L.H. V.S. J.H. V.S. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Luděk Holub
2:3 3:2 3:0 34 0 64
2 .
Image 1
Vojtěch Stříhavka
3:2 1:3
3:1
30 0 60
3 .
Image 1
Jan Hájek
2:3 3:1
1:3
23 0 53
4 .
Image 1
Vladi Sirotek
0:3
1:3
3:1
18 0 48

Jarní sezóna 2018

7 . Úroveň B

63 bodů
49. místo (47. místo v mužích)
V.S. F.B. O.E. P.C. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vojtěch Stříhavka
3:1 2:3 3:S 33 0 63
2 .
Image 1
Filip Bastl
1:3 3:1 3:S 31 0 61
3 .
Image 1
Ondřej Ešler
3:2 1:3
3:S
28 0 58
4 .
Image 1
Petr Cafourek
S:3 S:3
S:3
0 0 30

8 . Úroveň B

58 bodů
59. místo (57. místo v mužích)
V.S. J.Š. V.S. J.Š. L.K. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vojtěch Stříhavka
3:1 3:2 3:0 3:S 43 0 58
2 .
Image 1
Jakub Šavlík
1:3 3:S 3:1 3:0 36 0 51
3 .
Image 1
Vanda Sovová
2:3 S:3 S:S 3:1 10 0 25
4 .
Image 1
Jindřich Špachman
0:3 1:3 S:S 3:0 10 0 25
5 .
Image 1
Lucie Kaslová
S:3 0:3 1:3 0:3 2 0 17

7 . Úroveň D

34 bodů
75. místo (72. místo v mužích)
P.S. F.B. M.M. H.N. V.S. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Staněk
3:1 3:0 3:0 3:0 50 0 80
2 .
Image 1
Filip Bastl
1:3 3:1 3:S 3:2 32 0 62
3 .
Image 1
Martin Maliňák
0:3 1:3 3:S 3:S 22 0 52
4 .
Image 1
Honza Novák
0:3 S:3 S:3 3:S 10 0 40
5 .
Image 1
Vojtěch Stříhavka
0:3 2:3 S:3 S:3 4 0 34

7 . Úroveň B

69 bodů
47. místo (46. místo v mužích)
J.F. V.S. J.Š. F.K. V.S. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Formánek
3:0 3:1 3:1 3:0 48 0 78
2 .
Image 1
Vojtěch Stříhavka
0:3 3:0 3:0 3:0 39 0 69
3 .
Image 1
Jakub Štěpán
1:3 0:3 3:0 3:2 24 0 54
4 .
Image 1
Filip Kraus
1:3 0:3 0:3 3:2 11 0 41
5 .
Image 1
Vanda Sovová
0:3 0:3 2:3 2:3 8 0 38

Podzimní sezóna 2017

7 . Úroveň C

64 bodů
52. místo (50. místo v mužích)
J.K. V.S. J.Š. F.B. J.T. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Kostka
3:2 3:0 3:2 3:2 40 0 70
2 .
Image 1
Vojtěch Stříhavka
2:3 2:3 3:0 3:0 34 0 64
3 .
Image 1
Jakub Štěpán
0:3 3:2 3:1 3:2 29 0 59
4 .
Image 1
Filip Bastl
2:3 0:3 1:3 3:2 15 0 45
5 .
Image 1
Jan Ticháček
2:3 0:3 2:3 2:3 12 0 42

6 . Úroveň B

58 bodů
59. místo (56. místo v mužích)
K.B. P.S. P.M. V.S. M.K. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Karel Březina
3:1 3:0 3:0 3:0 50 0 95
2 .
Image 1
Petr Sunek
1:3
3:2
3:1 3:2 31 0 76
3 .
Image 1
Petr Muláček
0:3
2:3
3:1
3:0
28 0 73
4 .
Image 1
Vojtěch Stříhavka
0:3 1:3 1:3 3:2 13 0 58
5 .
Image 1
Martin Kovářík
0:3 2:3
0:3
2:3 8 0 53

7 . Úroveň C

72 bodů
47. místo (44. místo v mužích)
V.S. J.K. F.K. M.T. O.E. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vojtěch Stříhavka
3:1 3:1 3:2 3:1 42 0 72
2 .
Image 1
Jakub Kostka
1:3 3:1 3:1 3:1 35 0 65
3 .
Image 1
Filip Kraus
1:3 1:3 3:2 3:2 22 0 52
4 .
Image 1
Miroslav Turek
2:3 1:3 2:3 3:2 19 0 49
5 .
Image 1
Ondřej Ešler
1:3 1:3 2:3 2:3 12 0 42

7 . Úroveň B

55 bodů
61. místo (58. místo v mužích)
V.Š. J.T. V.S. P.S. J.S. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Štengl
3:2 3:0 3:S
3:S
42 0 72
2 .
Image 1
Josef Tarantík
2:3 3:2 3:2
3:S
32 0 62
3 .
Image 1
Vojtěch Stříhavka
0:3 2:3 3:1
3:S
25 0 55
4 .
Image 1
Petr Strolený
S:3 2:3 1:3
3:S
16 0 46
5 .
Image 1
Jan Sladký
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 30

Letní sezóna 2017

6 . Úroveň B

45 bodů
51. místo (49. místo v mužích)
V.L. P.S. Z.S. V.S. J.Š. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Veronika Babinská
3:0 2:3 3:1 3:0 41 0 71
2 .
Image 1
Petr Sunek
0:3 3:0 3:2 3:0 35 0 65
3 .
Image 1
Zdenek Sváta
3:2 0:3 3:0 3:0 35 0 65
4 .
Image 1
Vojtěch Stříhavka
1:3 2:3 0:3 3:2 15 0 45
5 .
Image 1
Jindřich Špachman
0:3 0:3 0:3 2:3 4 0 34

6 . Úroveň A

46 bodů
48. místo (46. místo v mužích)
O.E. J.K. V.V. V.S. P.T. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Ešler
3:2 3:2 3:2 3:1 38 0 68
2 .
Image 1
Jakub Kostka
2:3 3:1 3:2 3:S 34 0 64
3 .
Image 1
Vladimír Výborný
2:3 1:3 0:3 3:S 16 0 46
4 .
Image 1
Vojtěch Stříhavka
2:3 2:3 3:0 S:S 16 0 46
5 .
Image 1
Pavel Turek
1:3 S:3 S:3 S:S -3 0 27

7 . Úroveň A

52 bodů
44. místo (42. místo v mužích)
L.H. V.S. P.T. J.Š. V.V. I.L. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Luděk Holub
1:3 3:0 3:0 3:0 3:S 40 0 55
2 .
Image 1
Vojtěch Stříhavka
3:1 1:3 3:1 3:1 3:S 37 0 52
3 .
Image 1
Pavel Turek
0:3 3:1 3:2 S:3
3:S
24 0 39
4 .
Image 1
Jakub Šavlík
0:3 1:3 2:3 3:0 3:S 23 0 38
5 .
Image 1
Veronika Vokurková
0:3 1:3 3:S 0:3 3:S 18 0 33
6 .
Image 1
Irena Lichnovská
S:3 S:3
S:3
S:3 S:3 0 0 15

6 . Úroveň B

38 bodů
53. místo (51. místo v mužích)
S.K. J.K. O.E. V.V. V.S. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Soňa Königsmarková
3:1 1:3 3:0 3:1 37 0 67
2 .
Image 1
Jakub Kostka
1:3 3:1 3:1 3:1 35 0 65
3 .
Image 1
Ondřej Ešler
3:1 1:3 3:2 3:2 31 0 61
4 .
Image 1
Vladimír Výborný
0:3 1:3 2:3 3:0 19 0 49
5 .
Image 1
Vojtěch Stříhavka
1:3 1:3 2:3 0:3 8 0 38

Jarní sezóna 2017

7 . Úroveň B

60 bodů
57. místo (55. místo v mužích)
E.B. M.K. V.S. P.T. H.N. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Etienne Blaha
3:2
3:1 3:1 3:0 44 0 74
2 .
Image 1
Martin Kovářík
2:3
3:1 3:0 3:0 41 0 71
3 .
Image 1
Vojtěch Stříhavka
1:3 1:3 3:0 3:0 30 0 60
4 .
Image 1
Pavel Turek
1:3 0:3 0:3 3:0 15 0 45
5 .
Image 1
Honza Novák
0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 30

7 . Úroveň B

52 bodů
68. místo (65. místo v mužích)
O.Z. P.M. V.S. J.L. J.P. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Zelenka
3:1 3:2 3:1 3:0 44 0 74
2 .
Image 1
Petr Muláček
1:3 3:0 3:0 3:0 41 0 71
3 .
Image 1
Vojtěch Stříhavka
2:3 0:3 3:2 3:2 22 0 52
4 .
Image 1
Jan Laksar
1:3 0:3 2:3
3:0
19 0 49
5 .
Image 1
Jan Pašek
0:3 0:3 2:3
0:3
4 0 34

8 . Úroveň A

48 bodů
68. místo (65. místo v mužích)
P.S. V.S. J.Š. P.T. D.V. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Strolený
3:2 3:0 3:2 3:0 44 0 59
2 .
Image 1
Vojtěch Stříhavka
2:3 3:2 3:2 3:1 33 0 48
3 .
Image 1
Jakub Štěpán
0:3 2:3
3:2
3:0 26 0 41
4 .
Image 1
Pavel Turek
2:3 2:3
2:3
3:0
25 0 40
5 .
Image 1
David Vávra
0:3 1:3 0:3
0:3
2 0 17

7 . Úroveň A

52 bodů
65. místo (62. místo v mužích)
O.E. P.S. L.V. J.T. V.S. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Ešler
2:3
3:2 3:0 2:3 30 0 60
2 .
Image 1
Pavel Staněk
3:2
2:3 2:3 3:0 30 0 60
3 .
Image 1
Libor Váša
2:3 3:2 3:1 0:3 24 0 54
4 .
Image 1
Jan Ticháček
0:3 3:2 1:3 3:0 24 0 54
5 .
Image 1
Vojtěch Stříhavka
3:2 0:3 3:0 0:3 22 0 52

Podzimní sezóna 2016

7 . Úroveň D

49 bodů
65. místo (61. místo v mužích)
O.Z. T.B. V.S. M.P. V.G. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Zelenka
3:0 3:2 3:1 3:2 42 0 72
2 .
Image 1
Tomáš Bořík
0:3 3:2 3:1 1:3 22 0 52
3 .
Image 1
Vojtěch Stříhavka
2:3 2:3 0:3 3:1 19 0 49
4 .
Image 1
Martin Plundrich
1:3 1:3 3:0 S:S 12 0 42
5 .
Image 1
Vladimír Gőrgel
2:3 3:1 1:3 S:S 12 0 42

7 . Úroveň C

56 bodů
58. místo (55. místo v mužích)
P.M. V.S. O.E. V.S. O.Z. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Mach LR
3:1 3:1 3:1 3:0 46 0 76
2 .
Image 1
Vojtěch Stříhavka
1:3
2:3
3:2 3:1 26 0 56
3 .
Image 1
Ondřej Ešler
1:3
3:2
1:3 3:2 22 0 52
4 .
Image 1
Vanda Sovová
1:3 2:3 3:1 S:3 17 0 47
5 .
Image 1
Ondřej Zelenka
0:3 1:3 2:3 3:S 16 0 46

7 . Úroveň C

60 bodů
71. místo (64. místo v mužích)
P.M. L.F. V.G. V.S. B.L. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Muláček
3:0 3:0 3:0 S:S 34 0 79
2 .
Image 1
Lenka Fialová
0:3 3:2 3:2
3:2
27 0 72
3 .
Image 1
Vladimír Gőrgel
0:3 2:3
3:0
1:3 19 0 64
4 .
Image 1
Vojtěch Stříhavka
0:3 2:3
0:3
3:1 15 0 60
5 .
Image 1
Boleslav Láska
S:S
2:3
3:1 1:3 12 0 57

8 . Úroveň B

67 bodů
63. místo (60. místo v mužích)
V.S. V.S. Z.S. M.P. F.B. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vojtěch Stříhavka
3:1 2:3 3:1 3:1 37 0 67
2 .
Image 1
Vanda Sovová
1:3 3:1
3:2
3:1 33 0 63
3 .
Image 1
Zdeněk Straka
3:2 1:3 1:3 3:0 26 0 56
4 .
Image 1
Martin Plundrich
1:3
2:3
3:1 3:2 26 0 56
5 .
Image 1
Filip Bastl
1:3 1:3 0:3 2:3 8 0 38

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
17.04.2019 16:00 7. Václav Hromíř Fit Life Doubravka (Centrum) 3:2
10.04.2019 14:00 7. Michal Zuziak Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3
28.03.2019 09:00 6. Martina Melková Fit Life Doubravka (Centrum) 3:1
20.03.2019 14:00 6. Vladi Sirotek Sportcentrum Koloseum 0:3 Komentáře
18.03.2019 09:00 6. Luděk Holub Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3
14.03.2019 20:00 6. Miroslav Beránek Fit Life Doubravka (Centrum) 2:3
27.02.2019 19:00 7. Jan Hájek Fit Life Doubravka (Centrum) 3:2
26.02.2019 21:00 7. Jan Sladký Fit Life Doubravka (Centrum) 3:0
24.02.2019 10:00 7. Jiří Křen Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3
19.02.2019 20:00 7. Martin Tolar Fit Life Doubravka (Centrum) 3:2
03.02.2019 22:46 7. David Vítovec 3:S Komentáře
24.01.2019 17:00 7. Miroslav Beránek Fit Life Doubravka (Centrum) 3:1
22.01.2019 18:00 7. Filip Bastl Fit Life Doubravka (Centrum) 1:3
11.01.2019 17:00 7. Miroslav Turek Fit Life Doubravka (Centrum) 1:3
20.12.2018 15:00 6. Martina Melková Fit Life Doubravka (Centrum) 1:3
14.12.2018 16:00 6. Jiří Čejka Fit Life Doubravka (Centrum) 1:3
12.12.2018 19:00 6. Michal Vávra Fit Life Doubravka (Centrum) 1:3
06.12.2018 17:00 6. Vladi Sirotek Sportcentrum Koloseum 2:3 Komentáře
26.11.2018 20:00 7. Martin Tolar Fit Life Doubravka (Centrum) 3:1
26.11.2018 19:00 7. Lucie Kaslová Fit Life Doubravka (Centrum) 3:0
22.11.2018 17:00 7. Milan Kolář Fit Life Doubravka (Centrum) 3:1
19.11.2018 20:00 7. Zbyněk Špirit Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3
24.10.2018 10:22 6. Petr Muláček S:3 Komentáře
15.10.2018 08:00 6. Miroslav Knaizl Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3
13.10.2018 11:00 6. Vladi Sirotek Sportcentrum Koloseum 1:3 Komentáře
11.10.2018 09:00 6. Miroslav Šimandl TJ Lokomotiva Plzeň 2:3
20.09.2018 10:00 5. Petr Muláček Fit Life Doubravka (Centrum) 3:1
17.09.2018 20:00 5. Ondřej Zelenka Fit Life Doubravka (Centrum) 2:3
17.09.2018 19:00 5. Soňa Königsmarková Fit Life Doubravka (Centrum) 3:2
14.09.2018 10:00 5. Michal Vávra Fit Life Doubravka (Centrum) 1:3
29.08.2018 07:00 5. Václav Štengl Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3
28.08.2018 20:30 5. Jakub Šavlík Fit Life Doubravka (Centrum) 3:0
28.08.2018 20:00 5. Luděk Holub Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3
28.08.2018 10:00 5. Michal Vávra Fit Life Doubravka (Centrum) 2:3
02.08.2018 09:00 4. Michal Campr Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3
31.07.2018 20:00 4. Jaroslav Sühs Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3
31.07.2018 19:00 4. Milan Bednařík Fit Life Doubravka (Centrum) 1:3 Komentáře
12.07.2018 17:00 4. Jakub Štěpán TJ Lokomotiva Plzeň 3:1
19.06.2018 20:00 5. Luděk Holub Fit Life Doubravka (Centrum) 3:2
15.06.2018 08:00 5. Vladi Sirotek TJ Lokomotiva Plzeň 3:1 Komentáře
08.06.2018 15:00 5. Jan Hájek Fit Life Doubravka (Centrum) 1:3
22.05.2018 20:00 7. Filip Bastl Fit Life Doubravka (Centrum) 3:1
09.05.2018 18:00 7. Ondřej Ešler Fit Life Doubravka (Centrum) 2:3
25.04.2018 19:00 8. Vanda Sovová TJ Lokomotiva Plzeň 3:2
16.04.2018 20:00 8. Jindřich Špachman Fit Life Doubravka (Centrum) 3:0
09.04.2018 20:00 8. Jakub Šavlík Fit Life Doubravka (Centrum) 3:1
29.03.2018 14:00 7. Honza Novák S:3
29.03.2018 14:00 7. Martin Maliňák S:3
15.03.2018 20:00 7. Filip Bastl Fit Life Doubravka (Centrum) 2:3
15.03.2018 19:00 7. Pavel Staněk Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3
21.02.2018 20:00 7. Filip Kraus Fit Life Doubravka (Centrum) 3:0
11.02.2018 10:00 7. Vanda Sovová TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
11.02.2018 10:00 7. Jakub Štěpán Fit Life Doubravka (Centrum) 3:0
07.02.2018 17:00 7. Jan Formánek Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3
21.01.2018 19:00 7. Jakub Kostka Fit Life Doubravka (Centrum) 2:3
21.01.2018 19:00 7. Jan Ticháček Fit Life Doubravka (Centrum) 3:0
15.01.2018 20:00 7. Filip Bastl Sportcentrum Koloseum 3:0
12.01.2018 16:00 7. Jakub Štěpán TJ Lokomotiva Plzeň 2:3
21.12.2017 18:00 6. Martin Kovářík Fit Life Doubravka (Centrum) 3:2
12.12.2017 09:00 6. Petr Muláček Fit Life Doubravka (Centrum) 1:3
07.12.2017 20:00 6. Karel Březina Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3
05.12.2017 16:00 6. Petr Sunek Fit Life Doubravka (Centrum) 1:3
30.11.2017 20:00 7. Filip Kraus Fit Life Doubravka (Centrum) 3:1
22.11.2017 19:00 7. Ondřej Ešler Fit Life Doubravka (Centrum) 3:1
13.11.2017 16:00 7. Jakub Kostka Fit Life Doubravka (Centrum) 3:1
07.11.2017 16:00 7. Miroslav Turek Fit Life Doubravka (Centrum) 3:2
29.10.2017 16:00 7. Václav Štengl Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3
24.10.2017 18:00 7. Josef Tarantík Fit Life Doubravka (Centrum) 2:3
19.10.2017 19:00 7. Petr Strolený Fit Life Doubravka (Centrum) 3:1
28.09.2017 18:00 6. Veronika Babinská Fit Life Doubravka (Centrum) 1:3
27.09.2017 18:00 6. Zdenek Sváta Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3
26.09.2017 10:00 6. Jindřich Špachman Fit Life Doubravka (Centrum) 3:2
26.09.2017 09:30 6. Petr Sunek Fit Life Doubravka (Centrum) 2:3
01.09.2017 09:12 6. Pavel Turek S:S
25.08.2017 09:00 6. Ondřej Ešler Fit Life Doubravka (Centrum) 2:3
16.08.2017 17:00 6. Vladimír Výborný Fit Life Doubravka (Centrum) 3:0
12.08.2017 16:00 6. Jakub Kostka TJ Lokomotiva Plzeň 2:3
25.07.2017 10:00 7. Pavel Turek Fit Life Doubravka (Centrum) 1:3
18.07.2017 18:00 7. Luděk Holub Fit Life Doubravka (Centrum) 3:1
13.07.2017 18:00 7. Jakub Šavlík Fit Life Doubravka (Centrum) 3:1
12.07.2017 18:00 7. Veronika Vokurková Fit Life Doubravka (Centrum) 3:1
29.06.2017 20:00 6. Soňa Königsmarková Fit Life Doubravka (Centrum) 1:3
28.06.2017 08:00 6. Ondřej Ešler TJ Lokomotiva Plzeň 2:3
27.06.2017 11:00 6. Jakub Kostka Fit Life Doubravka (Centrum) 1:3
22.06.2017 19:00 6. Vladimír Výborný TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
30.05.2017 18:00 7. Honza Novák Fit Life Doubravka (Centrum) 3:0
30.05.2017 17:00 7. Martin Kovářík Fit Life Doubravka (Centrum) 1:3
30.05.2017 13:00 7. Etienne Blaha Fit Life Doubravka (Centrum) 1:3
23.05.2017 18:30 7. Pavel Turek Sport centrum Kalikovský Mlýn 3:0
27.04.2017 06:30 7. Ondřej Zelenka Fit Life Doubravka (Centrum) 2:3
20.04.2017 16:00 7. Jan Laksar Fit Life Doubravka (Centrum) 3:2
20.04.2017 11:00 7. Jan Pašek Fit Life Doubravka (Centrum) 3:2
17.04.2017 18:00 7. Petr Muláček Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3
25.03.2017 19:00 8. Petr Strolený Fit Life Doubravka (Centrum) 2:3
23.03.2017 09:00 8. Pavel Turek Fit Life Doubravka (Centrum) 3:2
21.03.2017 20:00 8. Jakub Štěpán Fit Life Doubravka (Centrum) 3:2
14.03.2017 20:30 8. David Vávra TJ Lokomotiva Plzeň 3:1
21.02.2017 20:00 7. Libor Váša Fit Life Doubravka (Centrum) 3:0
21.02.2017 11:00 7. Pavel Staněk Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3
13.02.2017 20:00 7. Jan Ticháček Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3
08.02.2017 08:00 7. Ondřej Ešler TJ Lokomotiva Plzeň 3:2
27.01.2017 10:00 7. Vladimír Gőrgel Fit Life Doubravka (Centrum) 3:1
18.01.2017 20:00 7. Martin Plundrich Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3
12.01.2017 20:00 7. Tomáš Bořík Fit Life Doubravka (Centrum) 2:3
10.01.2017 10:00 7. Ondřej Zelenka Sport centrum Kalikovský Mlýn 2:3
02.01.2017 10:00 7. Vanda Sovová TJ Lokomotiva Plzeň 3:2
19.12.2016 20:00 7. Ondřej Ešler Fit Life Doubravka (Centrum) 2:3 Komentáře
19.12.2016 17:00 7. Ondřej Zelenka Fit Life Doubravka (Centrum) 3:1
14.12.2016 18:00 7. Pavel Mach LR Fit Life Doubravka (Centrum) 1:3
24.11.2016 17:00 7. Lenka Fialová Sportcentrum Koloseum 2:3
16.11.2016 21:00 7. Boleslav Láska Fit Life Doubravka (Centrum) 3:1
11.11.2016 18:00 7. Petr Muláček Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3
11.11.2016 08:00 7. Vladimír Gőrgel Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3 Komentáře
19.10.2016 20:00 8. Filip Bastl Fit Life Doubravka (Centrum) 3:1
18.10.2016 18:00 8. Martin Plundrich Fit Life Doubravka (Centrum) 3:1
12.10.2016 08:30 8. Zdeněk Straka Fit Life Doubravka (Centrum) 2:3
11.10.2016 19:00 8. Vanda Sovová Fit Life Doubravka (Centrum) 3:1
8. Lucie Kaslová 3:S
7. Petr Cafourek 3:S
7. Irena Lichnovská 3:S
7. Jan Sladký 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím