Načítám…
Iveta Kovalová

Iveta Kovalová (25 let)

ID: 39782

Praha

  • 31 zápasů

    od roku 2020
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v TJ Lokomotiva Plzeň
  • 75 /100
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 31
    Zápasů v lize ( 14 / 17 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

6 . Úroveň A

48 bodů
34. místo (5. místo v ženách)
M.P. L.S. I.K. M.C. J.J. M.E. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Pitoňák
3:1
3:0 3:0 3:0 22 14 76
2 .
Image 1
Lucie Saláková
1:3
3:0 3:0 3:0 18 11 69
3 .
Image 1
Iveta Kovalová
0:3 0:3 3:2 3:2 8 0 48
4 .
Image 1
Martin Chýlek
2:3 2 0 42
5 .
Image 1
Jakub Jára
0:3 0:3 2:3 2 -11 31
6 .
Image 1
Markéta Egermaierová
0:3 0:3 0 -14 26

7 . Úroveň A

51 bodů
29. místo (3. místo v ženách)
T.K. I.K. J.J. A.H. J.D. T.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tommy Kohout
3:0 2:3 3:1 3:0
3:S
24 14 58
2 .
Image 1
Iveta Kovalová
0:3 3:2 3:1 3:0
3:S
20 11 51
3 .
Image 1
Jakub Jára
3:2 2:3 2:3
3:S
3:S
18 0 38
4 .
Image 1
Adam Hadraba
1:3 1:3 3:2
S:3
3:S
11 0 31
5 .
Image 1
Jiří Dekastello
0:3 0:3
S:3
3:S
S:S
3 -11 12
6 .
Image 1
Tereza Ptáčníková
S:3
S:3
S:3
S:3
S:S
-2 -14 4

7 . Úroveň A

20 bodů
36. místo (6. místo v ženách)
L.S. J.B. M.E. A.H. I.K. J.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lucie Saláková
3:0 3:0 3:0 3:0 3:0 30 14 64
2 .
Image 1
Jakub Burlák
0:3 3:1 3:1
3:2
3:0 20 11 51
3 .
Image 1
Markéta Egermaierová
0:3 1:3 3:0 2:3 3:2 13 0 33
4 .
Image 1
Adam Hadraba
0:3 1:3 0:3 3:1 3:0 12 0 32
5 .
Image 1
Iveta Kovalová
0:3
2:3
3:2 1:3 3:2 11 -11 20
6 .
Image 1
Jiří Dekastello
0:3 0:3 2:3 0:3 2:3 4 -14 10

7 . Úroveň A

34 bodů
37. místo (5. místo v ženách)
T.P. J.D. I.K. A.H. I.M. S.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tereza Ptáčníková
3:0 3:0 3:0 3:S 3:S 28 14 62
2 .
Image 1
Jiří Dekastello
0:3 1:3 3:2 3:S 3:S 15 11 46
3 .
Image 1
Iveta Kovalová
0:3 3:1 3:2 0:3
3:S
14 0 34
4 .
Image 1
Adam Hadraba
0:3 2:3 2:3 3:S 3:S 14 0 34
5 .
Image 1
Ivana Makovcová
S:3 S:3 3:0 S:3 S:S 4 -11 13
6 .
Image 1
Salomão Moraes
S:3 S:3
S:3
S:3 S:S -2 -14 4

Jarní sezóna 2020

9 . Úroveň A

30 bodů
60. místo (7. místo v ženách)
M.E. M.C. J.Š. I.K. J.K. P.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Markéta Egermaierová
3:S
S:S 3:0 3:2 3:S 18 14 52
2 .
Image 1
Martin Chýlek
S:3
S:S
3:0
3:S 3:S 14 11 45
3 .
Image 1
Jindřich Špachman
S:S S:S
3:0
3:S 3:S 12 0 32
4 .
Image 1
Iveta Kovalová
0:3
0:3
0:3
3:S
3:S
10 0 30
5 .
Image 1
Jana Krýnerová
2:3 S:3 S:3
S:3
S:S 0 -11 9
6 .
Image 1
Petr Pazdiora
S:3 S:3 S:3
S:3
S:S -2 -14 4

10 . Úroveň A

10 bodů
69. místo (9. místo v ženách)
M.T. T.P. M.E. I.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martina Tomešová
S:3
3:0 3:0 18 14 52
2 .
Image 1
Tereza Ptáčníková
3:S
S:S 3:0 14 11 45
3 .
Image 1
Markéta Egermaierová
0:3 S:S 3:1 5 0 25
4 .
Image 1
Iveta Kovalová
0:3 0:3 1:3 1 -11 10

10 . Úroveň A

16 bodů
74. místo (9. místo v ženách)
M.P. M.C. M.E. I.K. P.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Pitoňák
3:0
3:0 3:0 3:0 28 14 62
2 .
Image 1
Martin Chýlek
0:3
3:1
3:0
3:0
20 11 51
3 .
Image 1
Markéta Egermaierová
0:3
1:3
3:1 3:0 14 0 34
4 .
Image 1
Iveta Kovalová
0:3 0:3 1:3 3:1 7 -11 16
5 .
Image 1
Petra Tvrzická
0:3
0:3
0:3 1:3 1 -14 7

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
24.09.2020 17:30 6. Martin Pitoňák TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
22.09.2020 18:00 6. Martin Chýlek Sportcentrum Koloseum 3:2
17.09.2020 17:30 6. Lucie Saláková TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
14.09.2020 17:00 6. Jakub Jára Sportcentrum Koloseum 3:2
30.08.2020 18:19 7. Tereza Ptáčníková 3:S Komentáře
24.08.2020 16:00 7. Jiří Dekastello TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
19.08.2020 18:00 7. Jakub Jára Sportcentrum Koloseum 3:2
18.08.2020 16:30 7. Adam Hadraba Fit Life Doubravka 3:1
17.08.2020 17:00 7. Tommy Kohout TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
30.07.2020 17:00 7. Lucie Saláková Sportcentrum Koloseum 0:3
27.07.2020 16:30 7. Jakub Burlák TJ Lokomotiva Plzeň 2:3 Komentáře
20.07.2020 16:00 7. Adam Hadraba TJ Lokomotiva Plzeň 1:3
16.07.2020 16:30 7. Jiří Dekastello TJ Lokomotiva Plzeň 3:2
15.07.2020 18:00 7. Markéta Egermaierová Sportcentrum Koloseum 3:2
03.07.2020 17:00 7. Ivana Makovcová TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
01.07.2020 19:14 7. Salomão Moraes 3:S Komentáře
01.07.2020 18:00 7. Adam Hadraba Sportcentrum Koloseum 3:2
30.06.2020 18:00 7. Jiří Dekastello Sportcentrum Koloseum 3:1
25.06.2020 17:00 7. Tereza Ptáčníková Fit Life Doubravka 0:3
03.06.2020 18:30 9. Markéta Egermaierová TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
30.05.2020 09:30 9. Jindřich Špachman TJ Lokomotiva Plzeň 0:3 Komentáře
28.05.2020 06:23 9. Petr Pazdiora 3:S Komentáře
28.05.2020 06:23 9. Jana Krýnerová 3:S Komentáře
25.05.2020 16:00 9. Martin Chýlek TJ Lokomotiva Plzeň 0:3 Komentáře
20.05.2020 18:00 10. Markéta Egermaierová Fit Life Doubravka 1:3
14.05.2020 17:00 10. Tereza Ptáčníková TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
11.03.2020 18:00 10. Martina Tomešová Sportcentrum Koloseum 0:3
24.02.2020 18:00 10. Petra Tvrzická Sportcentrum Koloseum 3:1
18.02.2020 18:00 10. Martin Pitoňák Fit Life Doubravka 0:3
15.02.2020 17:00 10. Markéta Egermaierová Sportcentrum Koloseum 1:3
10.02.2020 15:00 10. Martin Chýlek TJ Lokomotiva Plzeň 0:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím