Načítám…
Markéta Egermaierová

Markéta Egermaierová (30 let)

ID: 39702

Plzeň

  • 31 zápasů

    od roku 2020
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v TJ Lokomotiva Plzeň
  • 49 /61
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 31
    Zápasů v lize ( 11 / 17 / 3) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2020

8 . Úroveň A

54 bodů
49. místo (7. místo v ženách)
M.E. M.B. P.F. V.M. P.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Markéta Egermaierová
0 14 54
2 .
Image 1
Miroslav Beránek
0 11 51
3 .
Image 1
Pavel Fejtek
0 0 40
4 .
Image 1
Václav Marian
0 -11 29
5 .
Image 1
Petr Demjan
0 -14 26

Letní sezóna 2020

6 . Úroveň A

34 bodů
38. místo (6. místo v ženách)
M.P. L.S. I.K. M.C. M.E. J.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Pitoňák
3:1
3:0 3:1 3:0 3:0 26 14 80
2 .
Image 1
Lucie Saláková
1:3
3:0 3:0 3:0 3:0 23 11 74
3 .
Image 1
Iveta Kovalová
0:3 0:3 3:2 3:1 3:2 13 0 53
4 .
Image 1
Martin Chýlek
1:3 0:3 2:3
3:S
3:1
12 0 52
5 .
Image 1
Markéta Egermaierová
0:3 0:3 1:3
S:3
3:2 5 -11 34
6 .
Image 1
Jakub Jára
0:3 0:3 2:3
1:3
2:3 4 -14 30

6 . Úroveň A

36 bodů
32. místo (5. místo v ženách)
D.K. F.S. E.Z. M.E. J.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Kowalik
3:0 3:1 3:1
3:S
25 14 79
2 .
Image 1
Filip Semerád
0:3 3:1 3:0 3:0 20 11 71
3 .
Image 1
Eva Zámečníková
1:3 1:3 3:0
3:0
16 0 56
4 .
Image 1
Markéta Egermaierová
1:3 0:3 0:3 3:1 7 -11 36
5 .
Image 1
Jakub Burlák
S:3
0:3
0:3
1:3 1 -14 27

7 . Úroveň A

33 bodů
33. místo (4. místo v ženách)
L.S. J.B. M.E. A.H. I.K. J.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lucie Saláková
3:0 3:0 3:0 3:0 3:0 30 14 64
2 .
Image 1
Jakub Burlák
0:3 3:1 3:1
3:2
3:0 20 11 51
3 .
Image 1
Markéta Egermaierová
0:3 1:3 3:0 2:3 3:2 13 0 33
4 .
Image 1
Adam Hadraba
0:3 1:3 0:3 3:1 3:0 12 0 32
5 .
Image 1
Iveta Kovalová
0:3
2:3
3:2 1:3 3:2 11 -11 20
6 .
Image 1
Jiří Dekastello
0:3 0:3 2:3 0:3 2:3 4 -14 10

6 . Úroveň A

29 bodů
40. místo (6. místo v ženách)
M.T. D.K. M.P. F.S. J.B. M.E. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Turek
3:2
3:0 3:0 3:0 3:1 27 14 81
2 .
Image 1
David Kowalik
2:3
2:3 3:0 3:0 3:0 22 11 73
3 .
Image 1
Martin Pitoňák
0:3 3:2 3:1
3:0
3:0 21 0 61
4 .
Image 1
Filip Semerád
0:3 0:3 1:3 3:0 3:0 13 0 53
5 .
Image 1
Jakub Burlák
0:3 0:3
0:3
0:3 3:2 4 -11 33
6 .
Image 1
Markéta Egermaierová
1:3 0:3 0:3 0:3 2:3 3 -14 29

Jarní sezóna 2020

9 . Úroveň A

52 bodů
54. místo (4. místo v ženách)
M.E. M.C. J.Š. I.K. J.K. P.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Markéta Egermaierová
3:S
S:S 3:0 3:2 3:S 18 14 52
2 .
Image 1
Martin Chýlek
S:3
S:S
3:0
3:S 3:S 14 11 45
3 .
Image 1
Jindřich Špachman
S:S S:S
3:0
3:S 3:S 12 0 32
4 .
Image 1
Iveta Kovalová
0:3
0:3
0:3
3:S
3:S
10 0 30
5 .
Image 1
Jana Krýnerová
2:3 S:3 S:3
S:3
S:S 0 -11 9
6 .
Image 1
Petr Pazdiora
S:3 S:3 S:3
S:3
S:S -2 -14 4

10 . Úroveň A

25 bodů
68. místo (8. místo v ženách)
M.T. T.P. M.E. I.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martina Tomešová
S:3
3:0 3:0 18 14 52
2 .
Image 1
Tereza Ptáčníková
3:S
S:S 3:0 14 11 45
3 .
Image 1
Markéta Egermaierová
0:3 S:S 3:1 5 0 25
4 .
Image 1
Iveta Kovalová
0:3 0:3 1:3 1 -11 10

10 . Úroveň A

34 bodů
72. místo (7. místo v ženách)
M.P. M.C. M.E. I.K. P.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Pitoňák
3:0
3:0 3:0 3:0 28 14 62
2 .
Image 1
Martin Chýlek
0:3
3:1
3:0
3:0
20 11 51
3 .
Image 1
Markéta Egermaierová
0:3
1:3
3:1 3:0 14 0 34
4 .
Image 1
Iveta Kovalová
0:3 0:3 1:3 3:1 7 -11 16
5 .
Image 1
Petra Tvrzická
0:3
0:3
0:3 1:3 1 -14 7

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
04.10.2020 08:48 6. Martin Chýlek S:3 Komentáře
02.10.2020 17:00 6. Iveta Kovalová Sportcentrum Koloseum 1:3
30.09.2020 17:00 6. Jakub Jára Sportcentrum Koloseum 3:2
23.09.2020 17:30 6. Lucie Saláková TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
21.09.2020 17:30 6. Martin Pitoňák TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
03.09.2020 18:00 6. Filip Semerád TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
02.09.2020 11:00 6. Jakub Burlák TJ Lokomotiva Plzeň 3:1
24.08.2020 18:00 6. Eva Zámečníková TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
20.08.2020 18:30 6. David Kowalik TJ Lokomotiva Plzeň 1:3
06.08.2020 18:00 7. Jakub Burlák TJ Lokomotiva Plzeň 1:3
03.08.2020 18:00 7. Adam Hadraba TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
28.07.2020 19:00 7. Jiří Dekastello TJ Lokomotiva Plzeň 3:2
16.07.2020 18:00 7. Lucie Saláková Fit Life Doubravka 0:3
15.07.2020 18:00 7. Iveta Kovalová Sportcentrum Koloseum 2:3
12.07.2020 18:00 6. Filip Semerád TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
08.07.2020 18:00 6. David Kowalik TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
07.07.2020 19:00 6. Jakub Burlák TJ Lokomotiva Plzeň 2:3
24.06.2020 17:30 6. Martin Pitoňák TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
22.06.2020 15:00 6. Miroslav Turek TJ Lokomotiva Plzeň 1:3
16.06.2020 00:10 9. Petr Pazdiora 3:S
16.06.2020 00:10 9. Jindřich Špachman S:S
15.06.2020 19:15 9. Martin Chýlek 3:S Komentáře
15.06.2020 17:00 9. Jana Krýnerová Fit Life Doubravka 3:2
03.06.2020 18:30 9. Iveta Kovalová TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
21.05.2020 00:10 10. Tereza Ptáčníková S:S
20.05.2020 18:00 10. Iveta Kovalová Fit Life Doubravka 3:1
13.03.2020 17:00 10. Martina Tomešová TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
27.02.2020 17:00 10. Martin Pitoňák Sportcentrum Koloseum 0:3
24.02.2020 17:00 10. Martin Chýlek Sportcentrum Koloseum 1:3 Komentáře
18.02.2020 18:00 10. Petra Tvrzická Sportcentrum Koloseum 3:0
15.02.2020 17:00 10. Iveta Kovalová Sportcentrum Koloseum 3:1

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím