Načítám…

Jan Herma (41 let)

ID: 38923

Plzeň

  • 76 zápasů

    od roku 2019
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 27 /53
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 76
    Zápasů v lize ( 43 / 33 / 0) 4 turnaje
  • 57%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2022

3 . Úroveň A

99 bodů
19. místo (19. místo v mužích)
J.Č. O.Z. O.V. J.H. P.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Čejka
3:1
3:2
3:0 3:0 25 14 139
2 .
Image 1
Ondřej Zelenka
1:3
3:1
3:2
3:S
18 11 129
3 .
Image 1
Ondřej Valenta
2:3
1:3
3:2
3:S
14 0 114
4 .
Image 1
Jan Herma
0:3 2:3 2:3
3:S
10 -11 99
5 .
Image 1
Petr Vávra
0:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86

4 . Úroveň A

120 bodů
11. místo (11. místo v mužích)
J.H. O.D. S.K. P.M. L.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Herma
3:2 3:0 3:0 3:0 26 14 120
2 .
Image 1
Ondřej Davídek
2:3 3:1 3:1 3:0 21 3 104
3 .
Image 1
Soňa Königsmarková
0:3 1:3 3:0 3:1 14 0 94
4 .
Image 1
Pavel Mach LR
0:3 1:3 0:3 3:2 6 -11 75
5 .
Image 1
Ladislav Mrázek
0:3 0:3 1:3 2:3 3 -14 69

Letní sezóna 2022

3 . Úroveň A

100 bodů
18. místo (17. místo v mužích)
O.Z. M.K. V.Ú. J.H. J.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Zelenka
3:1
3:0
0:3 3:1 19 14 133
2 .
Image 1
Miroslav Knaizl
1:3
3:0
3:2
3:1 19 11 130
3 .
Image 1
Vašek Úbl
0:3
0:3
3:2 3:1 11 0 111
4 .
Image 1
Jan Herma
3:0
2:3
2:3
0:3
11 -11 100
5 .
Image 1
Jakub Štěpán
1:3 1:3 1:3
3:0
10 -14 96

2 . Úroveň A

136 bodů
7. místo (7. místo v mužích)
M.K. M.K. J.H. O.Z. O.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Knaizl
3:2
3:1
3:0
3:0
25 14 159
2 .
Image 1
Miloš Kačer
2:3 3:2 3:0 3:0 21 11 152
3 .
Image 1
Jan Herma
1:3
2:3 3:1 3:0 16 0 136
4 .
Image 1
Ondřej Zelenka
0:3
0:3 1:3 3:0 8 -11 117
5 .
Image 1
Ondřej Davídek
0:3
0:3 0:3 0:3 0 -14 106

Jarní sezóna 2022

3 . Úroveň A

116 bodů
12. místo (12. místo v mužích)
O.Z. M.K. J.H. M.R. M.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Zelenka
2:3 3:1 3:2 3:1 19 14 133
2 .
Image 1
Miroslav Knaizl
3:2 1:3 3:2
3:0
18 11 129
3 .
Image 1
Jan Herma
1:3 3:1 2:3 3:0 16 0 116
4 .
Image 1
Matěj Rajtr
2:3 2:3 3:2 3:1 15 -11 104
5 .
Image 1
Michal Šprlák
1:3
0:3
0:3 1:3 2 -14 88

3 . Úroveň A

134 bodů
14. místo (14. místo v mužích)
M.K. O.V. J.H. T.H. O.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miloš Kačer
3:2 3:1
3:0
3:0 25 14 159
2 .
Image 1
Ondřej Valenta
2:3 3:0 3:0 3:0 23 11 154
3 .
Image 1
Jan Herma
1:3 0:3 3:0 3:1 14 0 134
4 .
Image 1
Tomáš Holub
0:3
0:3 0:3
3:2
5 -11 114
5 .
Image 1
Ondřej Davídek
0:3 0:3 1:3
2:3
3 -14 109

4 . Úroveň A

140 bodů
12. místo (12. místo v mužích)
J.H. J.Č. S.K. M.R. L.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Herma
3:2 3:0 3:0 3:0 26 14 140
2 .
Image 1
Jiří Čejka
2:3
3:S
3:0
3:0
22 3 125
3 .
Image 1
Soňa Königsmarková
0:3
S:3
3:S
3:0 13 0 113
4 .
Image 1
Matěj Rajtr
0:3 0:3
S:3
3:1
6 -11 95
5 .
Image 1
Lucie Saláková
0:3
0:3
0:3
1:3
1 -14 87

Podzimní sezóna 2021

3 . Úroveň A

117 bodů
13. místo (12. místo v mužích)
O.Z. V.Ú. J.H. M.Š. O.E. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Zelenka
3:1 3:2
S:3
3:0 18 14 132
2 .
Image 1
Vašek Úbl
1:3 3:1 3:2 3:1 18 11 129
3 .
Image 1
Jan Herma
2:3 1:3 3:0 3:0 17 0 117
4 .
Image 1
Michal Šprlák
3:S
2:3 0:3
3:0
15 -11 104
5 .
Image 1
Ondřej Ešler
0:3 1:3 0:3
0:3
1 -14 87

3 . Úroveň A

117 bodů
14. místo (14. místo v mužích)
V.Ú. O.V. J.H. M.K. O.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vašek Úbl
0:3 3:1 3:0 3:0 20 14 134
2 .
Image 1
Ondřej Valenta
3:0 3:2 1:3 3:2 18 11 129
3 .
Image 1
Jan Herma
1:3 2:3 3:0 3:0 17 0 117
4 .
Image 1
Miroslav Knaizl
0:3 3:1 0:3
3:1
12 -11 101
5 .
Image 1
Ondřej Davídek
0:3 2:3 0:3
1:3
3 -14 89

4 . Úroveň A

138 bodů
12. místo (12. místo v mužích)
J.H. S.K. M.L. P.V. O.E. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Herma
3:0 3:0 3:2 3:2 24 14 138
2 .
Image 1
Soňa Königsmarková
0:3 3:1 3:2 3:1 17 3 120
3 .
Image 1
Martin Lomický
0:3 1:3
3:1
3:0 14 0 114
4 .
Image 1
Petr Vávra
2:3 2:3
1:3
3:1
11 -11 100
5 .
Image 1
Ondřej Ešler
2:3 1:3 0:3
1:3
4 -14 90

Letní sezóna 2020

2 . Úroveň A

108 bodů
15. místo (14. místo v mužích)
L.V. L.K. K.K. L.H. J.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Vodička
3:0 3:2 3:0 3:0 26 14 160
2 .
Image 1
Lukáš Kaprál
0:3 3:2 3:0 3:0 19 11 150
3 .
Image 1
Karel Kolář
2:3 2:3 3:0 3:0 18 0 138
4 .
Image 1
Luděk Holub
0:3 0:3 0:3 3:2 5 -11 114
5 .
Image 1
Jan Herma
0:3 0:3 0:3 2:3 2 -14 108

3 . Úroveň A

141 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
J.H. L.H. M.P. S.K. L.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Herma
3:0 3:0 3:0
3:S
27 14 141
2 .
Image 1
Luděk Holub
0:3 0:3 3:1
3:S
12 11 123
3 .
Image 1
Milan Primas
0:3 3:0 S:S
3:S
11 0 111
4 .
Image 1
Soňa Königsmarková
0:3 1:3 S:S
3:S
5 -11 94
5 .
Image 1
Lukáš Pivoňka
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86

3 . Úroveň A

98 bodů
17. místo (17. místo v mužích)
L.L. V.Ú. L.P. J.H. P.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Loukota
3:0 1:3 3:0
3:S
21 14 135
2 .
Image 1
Vašek Úbl
0:3 3:S 3:1
3:S
18 11 129
3 .
Image 1
Lukáš Pivoňka
3:1 S:3 3:2 3:0 18 0 118
4 .
Image 1
Jan Herma
0:3 1:3 2:3
3:S
9 -11 98
5 .
Image 1
Pavel Mach LR
S:3
S:3
0:3
S:3
0 -14 86

4 . Úroveň B

120 bodů
12. místo (12. místo v mužích)
J.H. S.K. M.Š. J.S. E.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Herma
3:1 3:1 3:0 3:0 26 14 120
2 .
Image 1
Soňa Königsmarková
1:3 3:1 3:0 3:0 21 3 104
3 .
Image 1
Michal Šprlák
1:3 1:3 3:1 3:0 15 0 95
4 .
Image 1
Jan Sladký
0:3 0:3 1:3 3:0 8 -3 85
5 .
Image 1
Eva Zámečníková
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 66

Jarní sezóna 2020

4 . Úroveň B

107 bodů
34. místo (33. místo v mužích)
V.J. F.N. Z.Ž. J.Č. J.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav John
3:1
3:S
3:0 3:0 26 14 160
2 .
Image 1
František Nový
1:3
3:S
3:1 3:0 20 3 143
3 .
Image 1
Zdeněk Ženíšek
S:3
S:3
3:0 3:1 13 0 133
4 .
Image 1
Jiří Čejka
0:3 1:3 0:3 3:0 8 -11 117
5 .
Image 1
Jan Herma
0:3 0:3 1:3 0:3 1 -14 107

5 . Úroveň A

144 bodů
25. místo (25. místo v mužích)
V.Š. J.H. V.S. P.M. M.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Šístek
3:0
3:0
3:0 3:0 28 14 162
2 .
Image 1
Jan Herma
0:3
3:2
3:1 2:3 13 11 144
3 .
Image 1
Vladi Sirotek
0:3
2:3
3:2
3:2
12 0 132
4 .
Image 1
Pavel Mach LR
0:3 1:3
2:3
3:1 9 -11 118
5 .
Image 1
Martin Černý
0:3 3:2
2:3
1:3 8 -14 114

4 . Úroveň A

136 bodů
29. místo (29. místo v mužích)
T.H. O.V. L.C. J.H. O.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Holub
2:3
3:0
3:0 3:1 22 14 176
2 .
Image 1
Ondřej Valenta
3:2
1:3
3:0 3:0 20 3 163
3 .
Image 1
Luděk Calta
0:3
3:1
3:1
3:1 18 0 158
4 .
Image 1
Jan Herma
0:3 0:3
1:3
3:1 7 -11 136
5 .
Image 1
Ondřej Davídek
1:3 0:3 1:3 1:3 3 -14 129

Podzimní sezóna 2019

5 . Úroveň A

134 bodů
19. místo (19. místo v mužích)
J.H. P.M. M.P. L.D. P.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Herma
3:1 3:0 2:3 3:2 20 14 134
2 .
Image 1
Pavel Mach LR
1:3 3:1 3:0 1:3 15 11 126
3 .
Image 1
Milan Primas
0:3 1:3 3:1 3:2 12 0 112
4 .
Image 1
Lukáš Dolák
3:2 0:3 1:3 3:1 12 -11 101
5 .
Image 1
Petr Vávra
2:3 3:1 2:3 1:3 11 -14 97

6 . Úroveň A

120 bodů
27. místo (26. místo v mužích)
J.H. P.V. V.S. M.B. M.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Herma
3:1
3:1
3:0 3:0 26 14 120
2 .
Image 1
Petr Vávra
1:3
3:1
3:0 3:2 19 11 110
3 .
Image 1
Vladi Sirotek
1:3
1:3
2:3
3:0
11 0 91
4 .
Image 1
Miroslav Beránek
0:3 0:3
3:2
3:2 10 -11 79
5 .
Image 1
Martin Tolar
0:3 2:3
0:3
2:3 4 -14 70

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
25.11.2022 10:45 3. Petr Vávra 3:S Komentáře
18.11.2022 18:00 3. Ondřej Zelenka Fit Life Doubravka 2:3
06.11.2022 17:00 3. Jiří Čejka TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
04.11.2022 17:00 3. Ondřej Valenta Sportcentrum Koloseum 2:3
31.10.2022 18:00 4. Ladislav Mrázek Sportcentrum Koloseum 3:0
26.10.2022 18:00 4. Soňa Königsmarková Sportcentrum Koloseum 3:0
19.10.2022 08:00 4. Pavel Mach LR Fit Life Doubravka 3:0
11.10.2022 11:00 4. Ondřej Davídek TJ Lokomotiva Plzeň 3:2
24.09.2022 10:00 3. Ondřej Zelenka Fit Life Doubravka 3:0
19.09.2022 18:00 3. Miroslav Knaizl Fit Life Doubravka 2:3 Komentáře
15.09.2022 15:00 3. Jakub Štěpán Sportcentrum Koloseum 0:3 Komentáře
08.09.2022 18:00 3. Vašek Úbl Fit Life Doubravka 2:3
24.06.2022 08:00 2. Miroslav Knaizl Fit Life Doubravka 1:3 Komentáře
23.06.2022 17:00 2. Ondřej Zelenka Sportcentrum Koloseum 3:1
05.06.2022 09:00 2. Miloš Kačer Fit Life Doubravka 2:3
03.06.2022 11:00 2. Ondřej Davídek TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
11.05.2022 17:00 3. Matěj Rajtr Sportcentrum Koloseum 2:3
07.05.2022 08:00 3. Miroslav Knaizl Fit Life Doubravka 3:1
06.05.2022 16:00 3. Michal Šprlák Sportcentrum Koloseum 3:0
03.05.2022 17:00 3. Ondřej Zelenka Sportcentrum Koloseum 1:3
24.04.2022 09:00 3. Miloš Kačer Fit Life Doubravka 1:3
22.04.2022 11:00 3. Ondřej Davídek TJ Lokomotiva Plzeň 3:1
11.04.2022 16:00 3. Tomáš Holub TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
08.04.2022 17:00 3. Ondřej Valenta TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
22.03.2022 17:00 4. Jiří Čejka TJ Lokomotiva Plzeň 3:2
21.03.2022 18:00 4. Soňa Königsmarková Fit Life Doubravka 3:0
17.03.2022 16:00 4. Matěj Rajtr Sportovní centrum Hrádek 3:0
08.03.2022 17:00 4. Lucie Saláková Sportcentrum Koloseum 3:0
20.01.2022 20:00 3. Ondřej Ešler Sportovní centrum Hrádek 3:0
19.01.2022 20:00 3. Vašek Úbl Fit Life Doubravka 1:3
14.01.2022 16:00 3. Michal Šprlák Sportcentrum Koloseum 3:0
06.01.2022 18:00 3. Ondřej Zelenka Fit Life Doubravka 2:3
29.11.2021 18:00 3. Ondřej Valenta TJ Lokomotiva Plzeň 2:3
25.11.2021 18:00 3. Vašek Úbl Fit Life Doubravka 1:3
16.11.2021 08:00 3. Ondřej Davídek TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
11.11.2021 09:00 3. Miroslav Knaizl Sportcentrum Koloseum 3:0
26.10.2021 17:00 4. Martin Lomický Sportcentrum Koloseum 3:0
24.10.2021 19:00 4. Soňa Königsmarková Fit Life Doubravka 3:0
19.10.2021 20:00 4. Ondřej Ešler Fit Life Doubravka 3:2
07.10.2021 16:00 4. Petr Vávra TJ Lokomotiva Plzeň 3:2
24.09.2020 19:00 2. Lukáš Vodička Fit Life Doubravka 0:3
22.09.2020 18:00 2. Lukáš Kaprál Fit Life Doubravka 0:3
16.09.2020 11:00 2. Karel Kolář Sportcentrum Koloseum 0:3
15.09.2020 08:00 2. Luděk Holub Sportcentrum Koloseum 2:3
28.08.2020 18:00 3. Luděk Holub U Rytíře Lochoty 3:0
24.08.2020 18:00 3. Soňa Königsmarková Sportcentrum Koloseum 3:0
17.08.2020 10:00 3. Milan Primas Sportcentrum Koloseum 3:0
16.08.2020 01:01 3. Lukáš Pivoňka 3:S Komentáře
04.08.2020 14:55 3. Pavel Mach LR 3:S Komentáře
30.07.2020 17:00 3. Lukáš Pivoňka Fit Life Doubravka 2:3
21.07.2020 18:00 3. Vašek Úbl U Rytíře Lochoty 1:3
20.07.2020 18:00 3. Lukáš Loukota Sportcentrum Koloseum 0:3
09.07.2020 18:00 4. Eva Zámečníková TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
07.07.2020 19:00 4. Jan Sladký Sportovní centrum Hrádek 3:0
01.07.2020 17:00 4. Soňa Königsmarková Fit Life Doubravka 3:1
25.06.2020 18:00 4. Michal Šprlák Sportcentrum Koloseum 3:1
08.06.2020 17:00 4. Václav John Fit Life Doubravka 0:3
02.06.2020 18:00 4. Jiří Čejka Fit Life Doubravka 0:3
29.05.2020 19:00 4. František Nový U Rytíře Lochoty 0:3
26.05.2020 18:00 4. Zdeněk Ženíšek Sportcentrum Koloseum 1:3
06.05.2020 18:00 5. Václav Šístek Sportcentrum Koloseum 0:3
05.05.2020 07:00 5. Vladi Sirotek Sportcentrum Koloseum 3:2 Komentáře
30.04.2020 17:00 5. Pavel Mach LR Fit Life Doubravka 3:1
09.03.2020 19:00 5. Martin Černý Sportcentrum Koloseum 2:3
24.02.2020 17:00 4. Ondřej Davídek Fit Life Doubravka 3:1
17.02.2020 20:00 4. Tomáš Holub Sportcentrum Koloseum 0:3
10.02.2020 16:00 4. Ondřej Valenta TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
07.02.2020 16:00 4. Luděk Calta Fit Life Doubravka 1:3 Komentáře
23.01.2020 17:00 5. Pavel Mach LR Fit Life Doubravka 3:1
14.01.2020 20:00 5. Petr Vávra Fit Life Doubravka 3:2
08.01.2020 17:00 5. Milan Primas U Rytíře Lochoty 3:0
07.01.2020 18:00 5. Lukáš Dolák Fit Life Doubravka 2:3
17.12.2019 18:00 6. Vladi Sirotek Sportcentrum Koloseum 3:1 Komentáře
10.12.2019 21:00 6. Miroslav Beránek Sportcentrum Koloseum 3:0
06.12.2019 20:00 6. Martin Tolar U Rytíře Lochoty 3:0
04.12.2019 20:00 6. Petr Vávra Fit Life Doubravka 3:1 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím