Načítám…
Ladislav Mrázek

Ladislav Mrázek (56 let)

ID: 31610

Plzeň

  • 86 zápasů

    od roku 2018
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v Sportovní centrum Hrádek
  • 33 /100
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 85
    Zápasů v lize ( 37 / 46 / 2) 5 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

5 . Úroveň A

86 bodů
20. místo (19. místo v mužích)
M.V. L.M. E.Z. T.K. F.S. V.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Vávra
3:0 3:0 3:s 17 14 91
2 .
Image 1
Ladislav Mrázek
3:1 3:1 3:s 15 11 86
3 .
Image 1
Eva Zámečníková
0:3 1:3 1:3 3:1 3:s 12 0 72
4 .
Image 1
Tommy Kohout
0:3 1:3 3:1 3:s 11 0 71
5 .
Image 1
Filip Semerád
1:3 3:s 6 -11 55
6 .
Image 1
Václav Rous
s:3 s:3 s:3 s:3 s:3 0 -14 46

5 . Úroveň A

74 bodů
23. místo (22. místo v mužích)
V.S. J.S. L.M. M.P. L.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vojtěch Stříhavka
3:2 3:1 3:0 3:1 24 14 98
2 .
Image 1
Jan Sladký
2:3 3:0 3:0 3:0 23 11 94
3 .
Image 1
Ladislav Mrázek
1:3 0:3
3:1
3:0 14 0 74
4 .
Image 1
Martin Pitoňák
0:3 0:3
1:3
3:2 6 -11 55
5 .
Image 1
Lucie Saláková
1:3 0:3 0:3 2:3 3 -14 49

5 . Úroveň A

55 bodů
27. místo (25. místo v mužích)
M.P. V.R. J.S. L.M. I.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Milan Primas
3:1 3:1 3:1 3:0 25 14 99
2 .
Image 1
Václav Rous
1:3 3:2 3:2 3:2 16 11 87
3 .
Image 1
Jan Sladký
1:3 2:3 3:1
S:S
7 0 67
4 .
Image 1
Ladislav Mrázek
1:3 2:3 1:3 2:3 6 -11 55
5 .
Image 1
Ivan Chovanec
0:3 2:3
S:S
3:2 5 -14 51

5 . Úroveň A

89 bodů
21. místo (20. místo v mužích)
L.M. V.R. P.S. L.S. M.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ladislav Mrázek
2:3
1:3
3:1
3:1 15 14 89
2 .
Image 1
Václav Rous
3:2 3:2
3:1
S:S 14 11 85
3 .
Image 1
Pavel Sedláček
3:1
2:3
1:3
2:3 11 0 71
4 .
Image 1
Lucie Saláková
1:3
1:3
3:1
2:3
10 -11 59
5 .
Image 1
Martin Lomický
1:3 S:S 3:2
3:2
9 -14 55

Jarní sezóna 2020

6 . Úroveň A

66 bodů
50. místo (47. místo v mužích)
J.Š. M.Š. F.B. V.P. L.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Štěpán
3:0 3:0 3:2 3:0 26 14 120
2 .
Image 1
Michal Šprlák
0:3 3:0 3:S 3:0 20 11 111
3 .
Image 1
Filip Bastl
0:3 0:3 3:S
3:0
13 0 93
4 .
Image 1
Václav Polata
2:3 S:3 S:3 3:0 9 -3 86
5 .
Image 1
Ladislav Mrázek
0:3 0:3
0:3
0:3 0 -14 66

7 . Úroveň B

113 bodů
41. místo (39. místo v mužích)
L.M. M.T. M.T. V.M. M.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ladislav Mrázek
3:1 0:3 3:S 3:0 19 14 113
2 .
Image 1
Miroslav Turek
1:3 S:S 3:1 S:S 3 11 94
3 .
Image 1
Martin Tolar
3:0 S:S S:S S:S 1 0 81
4 .
Image 1
Václav Marian
S:3 1:3 S:S S:S -3 -3 74
5 .
Image 1
Miroslav Beránek
0:3 S:S S:S S:S -6 -14 60

8 . Úroveň B

92 bodů
51. místo (49. místo v mužích)
M.Š. L.M. F.S. L.S. P.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Šprlák
3:0
3:0 3:0 3:0 28 14 102
2 .
Image 1
Ladislav Mrázek
0:3
3:0 3:0 3:0 21 11 92
3 .
Image 1
Filip Semerád
0:3 0:3 3:2 3:0 12 0 72
4 .
Image 1
Lucie Saláková
0:3 0:3 2:3 3:0 9 -3 66
5 .
Image 1
Petr Pazdiora
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 46

Podzimní sezóna 2019

7 . Úroveň B

67 bodů
51. místo (49. místo v mužích)
V.S. V.R. M.B. L.M. F.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vojtěch Stříhavka
3:2 3:2 3:1 3:0 23 14 97
2 .
Image 1
Václav Rous
2:3 2:3 3:2 3:1 15 11 86
3 .
Image 1
Miroslav Beránek
2:3 3:2 3:1 1:3 14 0 74
4 .
Image 1
Ladislav Mrázek
1:3 2:3 1:3 3:1 10 -3 67
5 .
Image 1
Filip Kraus
0:3 1:3 3:1 1:3 8 -14 54

7 . Úroveň B

68 bodů
54. místo (51. místo v mužích)
L.S. M.T. I.C. L.M. J.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Stuna
3:0 3:1
3:1
3:S
25 14 99
2 .
Image 1
Miroslav Turek
0:3
3:2
3:2
3:S
16 11 87
3 .
Image 1
Ivan Chovanec
1:3
2:3
3:2
3:S
14 0 74
4 .
Image 1
Ladislav Mrázek
1:3
2:3 2:3
3:S
11 -3 68
5 .
Image 1
Josef Berka
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46

8 . Úroveň A

85 bodů
46. místo (44. místo v mužích)
L.M. M.S. O.K. J.Š. F.K. L.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ladislav Mrázek
3:2 3:2 3:0 3:0 3:0 31 14 85
2 .
Image 1
Michal Skovajsa
2:3 3:1 S:3 3:2
3:S
19 11 70
3 .
Image 1
Oldřich Kříž
2:3 1:3 3:0 3:0
S:3
17 0 57
4 .
Image 1
Jindřich Špachman
0:3 3:S 0:3 2:3 3:0 15 0 55
5 .
Image 1
Filip Kraus
0:3 2:3 0:3 3:2 3:0 14 -11 43
6 .
Image 1
Lucie Saláková
0:3
S:3
3:S
0:3 0:3 6 -14 32

7 . Úroveň A

50 bodů
57. místo (53. místo v mužích)
I.C. O.E. M.T. T.M. J.Š. L.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ivan Chovanec
1:3 3:1 3:0
3:2
3:0 22 14 96
2 .
Image 1
Ondřej Ešler
3:1 3:2 3:0 3:2 2:3 21 11 92
3 .
Image 1
Martin Tolar
1:3 2:3 3:0 3:0 3:0 21 0 81
4 .
Image 1
Tereza Marianová
0:3 0:3 0:3
3:S
3:0
11 0 71
5 .
Image 1
Jindřich Špachman
2:3
2:3 0:3
S:3
3:S
9 -11 58
6 .
Image 1
Ladislav Mrázek
0:3 3:2 0:3
0:3
S:3
4 -14 50

Letní sezóna 2019

7 . Úroveň A

32 bodů
37. místo (36. místo v mužích)
P.S. P.F. L.M. A.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Staněk
3:1 3:0 3:0 26 14 60
2 .
Image 1
Pavel Fejtek
1:3 3:2 3:1 16 11 47
3 .
Image 1
Ladislav Mrázek
0:3 2:3 3:0 12 0 32
4 .
Image 1
Alena Čubová
0:3 1:3 0:3 1 -11 10

7 . Úroveň A

19 bodů
39. místo (38. místo v mužích)
V.S. V.R. V.C. L.M. A.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vojtěch Stříhavka
3:2 3:0 3:1 3:0 25 14 59
2 .
Image 1
Václav Rous
2:3 3:1 3:2 3:0 20 11 51
3 .
Image 1
Vincent CARPENTIER
0:3 1:3 3:0 3:0 15 0 35
4 .
Image 1
Ladislav Mrázek
1:3 2:3 0:3 3:0 10 -11 19
5 .
Image 1
Alena Čubová
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 6

7 . Úroveň A

21 bodů
36. místo (35. místo v mužích)
I.C. J.Š. V.C. V.R. L.M. A.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ivan Chovanec
3:1 3:1
3:2
3:1 3:0 25 14 59
2 .
Image 1
Jindřich Špachman
1:3 3:2 3:2 3:0 3:1 20 11 51
3 .
Image 1
Vincent CARPENTIER
1:3 2:3 3:1 2:3 3:2 14 0 34
4 .
Image 1
Václav Rous
2:3
2:3 1:3 3:1 3:2 14 0 34
5 .
Image 1
Ladislav Mrázek
1:3 0:3 3:2 1:3 3:0 12 -11 21
6 .
Image 1
Alena Čubová
0:3 1:3 2:3 2:3 0:3 5 -14 11

7 . Úroveň A

53 bodů
35. místo (34. místo v mužích)
P.F. L.M. V.C. J.Š. A.Č. T.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Fejtek
3:1 2:3
3:S
3:1
3:S
22 14 56
2 .
Image 1
Ladislav Mrázek
1:3 3:1 3:1 3:0
3:S
22 11 53
3 .
Image 1
Vincent CARPENTIER
3:2 1:3
3:2
3:0
3:S
20 0 40
4 .
Image 1
Jindřich Špachman
S:3
1:3
2:3
3:0
3:S
14 0 34
5 .
Image 1
Alena Čubová
1:3
0:3 0:3 0:3
3:S
6 -11 15
6 .
Image 1
Tereza Šmídová
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 6

Jarní sezóna 2019

8 . Úroveň A

70 bodů
58. místo (56. místo v mužích)
J.H. M.P. T.S. L.M. J.B. V.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Hájek
3:2 1:3 3:0 3:1 3:0 22 14 96
2 .
Image 1
Milan Primas
2:3
3:2
3:1 3:0
3:S
22 11 93
3 .
Image 1
Tomáš Skuhravý
3:1
2:3
3:1 2:3 3:0 20 0 80
4 .
Image 1
Ladislav Mrázek
0:3 1:3 1:3 3:0 2:3 10 0 70
5 .
Image 1
Jaroslava Berkova
1:3 0:3 3:2 0:3
3:S
10 -11 59
6 .
Image 1
Václav Hromíř
0:3
S:3
0:3 3:2
S:3
4 -14 50

8 . Úroveň B

74 bodů
59. místo (56. místo v mužích)
L.S. V.R. L.M. M.T. V.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Stuna
3:1 3:0 3:1
3:S
25 14 99
2 .
Image 1
Václav Rous
1:3 3:2
3:S
3:S
18 11 89
3 .
Image 1
Ladislav Mrázek
0:3 2:3
3:S
3:S
14 0 74
4 .
Image 1
Miroslav Turek
1:3
S:3
S:3
3:S
7 -3 64
5 .
Image 1
Vítek Sladký
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46

9 . Úroveň A

69 bodů
59. místo (57. místo v mužích)
J.S. L.M. D.D. J.Š. L.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Sladký
3:0
3:S
3:1
3:S
25 14 79
2 .
Image 1
Ladislav Mrázek
0:3 3:2 3:0 3:1 18 11 69
3 .
Image 1
David Draský
S:3
2:3
3:0
3:1
15 0 55
4 .
Image 1
Jitka Šmídová
1:3 0:3
0:3
3:S
7 -11 36
5 .
Image 1
Lucie Kaslová
S:3
1:3
1:3
S:3
2 -14 28

7 . Úroveň B

70 bodů
61. místo (57. místo v mužích)
M.V. M.B. O.E. M.T. L.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Vávra
3:2
3:1 3:0 3:1 24 14 118
2 .
Image 1
Miroslav Beránek
2:3
3:0 3:1 3:0 22 11 113
3 .
Image 1
Ondřej Ešler
1:3 0:3 3:0 3:1 14 0 94
4 .
Image 1
Miroslav Turek
0:3 1:3 0:3 3:2 6 -11 75
5 .
Image 1
Ladislav Mrázek
1:3 0:3 1:3 2:3 4 -14 70

Podzimní sezóna 2018

9 . Úroveň A

88 bodů
61. místo (57. místo v mužích)
L.K. L.M. P.T. J.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lucie Kaslová
0:3 3:0
3:S
15 0 27
2 .
Image 1
Ladislav Mrázek
3:0 3:0 S:S 13 0 25
3 .
Image 1
Pavel Turek
0:3 0:3
S:S
-3 0 9
4 .
Image 1
Jiří Těthal
S:3
S:S
S:S
-6 0 6

8 . Úroveň A

84 bodů
62. místo (59. místo v mužích)
T.V. F.B. M.T. V.S. L.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Vrabec
2:3
3:0
3:2 3:0 18 0 36
2 .
Image 1
Filip Bastl
3:2 2:3 3:2 3:0 16 0 34
3 .
Image 1
Miroslav Turek
0:3
3:2 3:1 2:3 11 0 29
4 .
Image 1
Vítek Sladký
2:3 2:3 1:3 3:2 9 0 27
5 .
Image 1
Ladislav Mrázek
0:3 0:3 3:2 2:3 6 0 24

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
14.09.2020 16:00 5. Tommy Kohout Fit Life Doubravka 3:1
11.09.2020 15:00 5. Eva Zámečníková TJ Lokomotiva Plzeň 3:1
01.09.2020 19:00 5. Jan Sladký Sportovní centrum Hrádek 0:3
23.08.2020 19:00 5. Lucie Saláková Sportcentrum Koloseum 3:0
20.08.2020 17:00 5. Vojtěch Stříhavka Sportovní centrum Hrádek 1:3
11.08.2020 17:00 5. Martin Pitoňák Sportcentrum Koloseum 3:1 Komentáře
03.08.2020 10:00 5. Ivan Chovanec Sportovní centrum Hrádek 2:3
31.07.2020 18:00 5. Václav Rous Sportovní centrum Hrádek 2:3
27.07.2020 19:00 5. Jan Sladký Sportovní centrum Hrádek 1:3
23.07.2020 17:00 5. Milan Primas Fit Life Doubravka 1:3
11.07.2020 09:00 5. Pavel Sedláček Fit Life Doubravka 1:3 Komentáře
29.06.2020 18:00 5. Václav Rous Sportovní centrum Hrádek 2:3
25.06.2020 11:00 5. Martin Lomický TJ Lokomotiva Plzeň 3:1
23.06.2020 17:00 5. Lucie Saláková Fit Life Doubravka 3:1 Komentáře
09.06.2020 16:00 6. Jakub Štěpán TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
03.06.2020 09:00 6. Václav Polata Sportovní centrum Hrádek 0:3
01.06.2020 19:00 6. Michal Šprlák Sportcentrum Koloseum 0:3
28.05.2020 17:00 6. Filip Bastl Fit Life Doubravka 0:3 Komentáře
21.05.2020 00:10 7. Václav Marian 3:S
13.05.2020 12:00 7. Miroslav Beránek Sportovní centrum Hrádek 3:0
12.03.2020 19:00 7. Martin Tolar Sportovní centrum Hrádek 0:3
10.03.2020 17:00 7. Miroslav Turek Fit Life Doubravka 3:1
22.02.2020 10:00 8. Filip Semerád TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
19.02.2020 17:00 8. Petr Pazdiora Fit Life Doubravka 3:0
07.02.2020 15:00 8. Lucie Saláková Fit Life Doubravka 3:0
05.02.2020 17:00 8. Michal Šprlák Sportcentrum Koloseum 0:3 Komentáře
31.01.2020 20:00 7. Vojtěch Stříhavka Fit Life Doubravka 1:3
29.01.2020 17:00 7. Filip Kraus Fit Life Doubravka 3:1
09.01.2020 19:00 7. Václav Rous Sportovní centrum Hrádek 2:3
07.01.2020 14:00 7. Miroslav Beránek Sportovní centrum Hrádek 1:3
15.12.2019 08:41 7. Josef Berka 3:S Komentáře
12.12.2019 10:00 7. Ivan Chovanec Sportovní centrum Hrádek 2:3
10.12.2019 20:00 7. Lukáš Stuna Fit Life Doubravka 1:3 Komentáře
04.12.2019 17:00 7. Miroslav Turek Fit Life Doubravka 2:3
24.11.2019 10:00 8. Filip Kraus Fit Life Doubravka 3:0
17.11.2019 18:00 8. Michal Skovajsa Fit Life Doubravka 3:2
16.11.2019 15:00 8. Lucie Saláková Sportcentrum Koloseum 3:0
12.11.2019 08:00 8. Jindřich Špachman Sportovní centrum Hrádek 3:0
06.11.2019 17:00 8. Oldřich Kříž Fit Life Doubravka 3:2
30.10.2019 18:24 7. Jindřich Špachman S:3 Komentáře
22.10.2019 16:00 7. Ondřej Ešler Fit Life Doubravka 3:2
16.10.2019 19:00 7. Martin Tolar Sportovní centrum Hrádek 0:3
11.10.2019 10:00 7. Ivan Chovanec Sportovní centrum Hrádek 0:3
10.10.2019 16:00 7. Tereza Marianová Fit Life Doubravka 0:3 Komentáře
10.09.2019 16:00 7. Pavel Fejtek TJ Lokomotiva Plzeň 2:3
09.09.2019 17:00 7. Alena Čubová Fit Life Doubravka 3:0
05.09.2019 09:00 7. Pavel Staněk TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
18.08.2019 17:00 7. Vojtěch Stříhavka Sportovní centrum Hrádek 1:3
15.08.2019 18:00 7. Václav Rous Sportovní centrum Hrádek 2:3
07.08.2019 17:00 7. Vincent CARPENTIER Sportovní centrum Hrádek 0:3
05.08.2019 17:00 7. Alena Čubová TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
23.07.2019 18:00 7. Václav Rous Sportovní centrum Hrádek 1:3
16.07.2019 14:00 7. Ivan Chovanec Sportovní centrum Hrádek 1:3
11.07.2019 18:00 7. Alena Čubová Sportovní centrum Hrádek 3:0
10.07.2019 09:00 7. Jindřich Špachman Sportovní centrum Hrádek 0:3
05.07.2019 17:00 7. Vincent CARPENTIER Fit Life Doubravka 3:2
30.06.2019 17:00 7. Jindřich Špachman Fit Life Doubravka 3:1
28.06.2019 09:25 7. Tereza Šmídová 3:S Komentáře
27.06.2019 17:00 7. Vincent CARPENTIER Sportovní centrum Hrádek 3:1
20.06.2019 17:00 7. Alena Čubová Sportovní centrum Hrádek 3:0
18.06.2019 17:00 7. Pavel Fejtek TJ Lokomotiva Plzeň 1:3
28.05.2019 17:00 8. Václav Hromíř Sportovní centrum Hrádek 2:3
27.05.2019 18:00 8. Jaroslava Berkova Sportovní centrum Hrádek 3:0
22.05.2019 17:00 8. Milan Primas Sportovní centrum Hrádek 1:3
12.05.2019 16:00 8. Tomáš Skuhravý Fit Life Doubravka 1:3
07.05.2019 17:00 8. Jan Hájek Sportovní centrum Hrádek 0:3
28.04.2019 13:43 8. Miroslav Turek 3:S Komentáře
08.04.2019 19:00 8. Václav Rous Sportovní centrum Hrádek 2:3
04.04.2019 14:00 8. Lukáš Stuna TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
16.03.2019 17:00 9. Jitka Šmídová Fit Life Doubravka 3:0
13.03.2019 17:00 9. Lucie Kaslová Fit Life Doubravka 3:1
12.03.2019 17:00 9. David Draský Sportovní centrum Hrádek 3:2
06.03.2019 20:00 9. Jan Sladký Sportovní centrum Hrádek 0:3
26.02.2019 17:00 7. Miroslav Turek Fit Life Doubravka 2:3
20.02.2019 20:00 7. Michal Vávra Sportovní centrum Hrádek 1:3
15.02.2019 20:00 7. Miroslav Beránek Sportovní centrum Hrádek 0:3
07.02.2019 17:00 7. Ondřej Ešler Sportovní centrum Hrádek 1:3
02.01.2019 00:10 9. Jiří Těthal S:S
26.12.2018 16:00 9. Pavel Turek Fit Life Doubravka 3:0
12.12.2018 17:00 9. Lucie Kaslová Sportovní centrum Hrádek 3:0
21.11.2018 20:30 8. Filip Bastl TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
19.11.2018 16:00 8. Miroslav Turek TJ Lokomotiva Plzeň 3:2
15.11.2018 15:00 8. Tomáš Vrabec TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
07.11.2018 17:00 8. Vítek Sladký TJ Lokomotiva Plzeň 2:3
8. Vítek Sladký 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím