Načítám…
Image 1

Jakub ŠIK (33 let)

ID: 45235

Plzeň

  • 60 zápasů

    od roku 2021
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
  • 60
    Zápasů v lize ( 22 / 20 / 18) 0 turnajů
  • 52%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2022

7 . Úroveň A

4 bodů
47. místo (39. místo v mužích)
I.H. M.T. O.H. J.T. J.V. J.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Irča Helusová
0:3
3:0
3:S
3:S 3:S 20 14 54 12:3
2 .
Image 1
Miroslav Turek
3:0
S:S 3:0 3:S 3:S 19 11 50 12:0
3 .
Image 1
Ondřej Holeček
0:3 S:S
3:0
3:S 3:S 14 0 34 9:3
4 .
Image 1
Jakub Tobiáš
S:3
0:3
0:3
3:S 3:S 10 0 30 6:9
5 .
Image 1
Jan Volek
S:3 S:3 S:3 S:3 S:S -2 -11 7 0:12
6 .
Image 1
Jakub ŠIK
S:3 S:3 S:3 S:3 S:S -2 -14 4 0:12

Letní sezóna 2022

7 . Úroveň A

6 bodů
40. místo (36. místo v mužích)
P.F. J.Š. J.T. J.V. J.Š. O.Y. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Pavel Fejtek
S:S 3:0 3:S 3:S 3:S 18 14 52 12:0
2 .
Image 1
Jindřich Špachman
S:S
3:0
3:S 3:S 3:S 18 11 49 12:0
3 .
Image 1
Jakub Tobiáš
0:3
0:3
3:S 3:S 3:S 14 0 34 9:6
4 .
Image 1
Jan Volek
S:3 S:3 S:3 S:S S:S -3 0 17 0:9
5 .
Image 1
Jakub ŠIK
S:3 S:3 S:3 S:S S:S -3 -11 6 0:9
6 .
Image 1
Onuralp Yildiz
S:3 S:3 S:3 S:S S:S -3 -14 3 0:9

6 . Úroveň A

12 bodů
32. místo (26. místo v mužích)
M.P. J.Š. F.S. J.V. J.Š. D.D. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Martin Pitoňák
3:0 3:0 3:1 3:S
3:S
26 14 60 15:1
2 .
Image 1
Jakub Šavlík
0:3 3:0 3:S 3:S 3:1 20 11 51 12:4
3 .
Image 1
Františka Sobotová
0:3 0:3 1:3 3:S
3:S
10 0 30 7:9
4 .
Image 1
Jan Volek
1:3 S:3 3:1 S:S
3:S
9 0 29 7:7
5 .
Image 1
Jakub ŠIK
S:3 S:3 S:3 S:S
3:S
3 -11 12 3:9
6 .
Image 1
David Draský
S:3
1:3
S:3
S:3
S:3
1 -14 7 1:15

6 . Úroveň A

37 bodů
33. místo (28. místo v mužích)
J.S. O.H. I.C. J.V. J.Š. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Sladký
3:0 2:3
3:S
3:0 3:0 23 14 77 14:3
2 .
Image 1
Ondřej Holeček
0:3
3:S
3:1 3:2 3:1 18 11 69 12:7
3 .
Image 1
Ivan Chovanec
3:2
S:3
S:3
3:2 3:0 14 0 54 9:10
4 .
Image 1
Jan Volek
S:3
1:3
3:S
3:1
S:S
9 0 49 7:7
5 .
Image 1
Jakub ŠIK
0:3 2:3 2:3 1:3 3:2 8 -11 37 8:14
6 .
Image 1
Jaroslav Kastl
0:3 1:3 0:3
S:S
2:3 1 -14 27 3:12

7 . Úroveň A

48 bodů
32. místo (28. místo v mužích)
J.Š. J.V. G.K. F.S. D.D. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jakub ŠIK
2:3 3:0 3:0 S:S 14 14 48 8:3
2 .
Image 1
Jan Volek
3:2 S:3 3:0 S:3 12 11 43 6:8
3 .
Image 1
Gabriela Kubešová
0:3 3:S
S:S
3:S
10 0 30 6:3
4 .
Image 1
Františka Sobotová
0:3 0:3
S:S
3:S
4 -11 13 3:6
5 .
Image 1
David Draský
S:S 3:S
S:3
S:3
4 -14 10 3:6

Jarní sezóna 2022

6 . Úroveň A

35 bodů
41. místo (36. místo v mužích)
P.F. N.D. J.P. J.Š. D.V. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Pavel Fejtek
3:2 S:S
3:1
3:1 15 14 69 9:4
2 .
Image 1
Nicole Dejmková
2:3 2:3
3:1
3:2 15 11 66 10:9
3 .
Image 1
Ján Polomčák
S:S 3:2 S:S 3:S 7 0 47 6:2
4 .
Image 1
Jakub ŠIK
1:3
1:3
S:S
3:1
6 -11 35 5:7
5 .
Image 1
Dalibor Vojta
1:3 2:3 S:3
1:3
4 -14 30 4:12

5 . Úroveň A

67 bodů
40. místo (37. místo v mužích)
M.R. P.V. J.T. M.K. J.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Matěj Rajtr
1:3
3:S
3:0 3:0 21 14 115 10:3
2 .
Image 1
Petr Vávra
3:1
1:3 3:0 3:1 20 11 111 10:5
3 .
Image 1
Josef Tarantík
S:3
3:1 3:0
3:S
19 0 99 9:4
4 .
Image 1
Martin Kiráľ
0:3 0:3 0:3 3:0 7 -3 84 3:9
5 .
Image 1
Jakub ŠIK
0:3 1:3
S:3
0:3 1 -14 67 1:12

5 . Úroveň B

83 bodů
35. místo (33. místo v mužích)
M.P. L.S. M.B. J.Š. E.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Milan Primas
3:1 3:1 3:0 3:1 25 14 119 12:3
2 .
Image 1
Lukáš Stuna
1:3 3:0 3:0 3:0 22 11 113 10:3
3 .
Image 1
Miroslav Beránek
1:3 0:3 3:1 3:1 13 0 93 7:8
4 .
Image 1
Jakub ŠIK
0:3 0:3 1:3 3:2 6 -3 83 4:11
5 .
Image 1
Eva Zámečníková
1:3 0:3 1:3 2:3 4 -14 70 4:12

5 . Úroveň A

71 bodů
30. místo (27. místo v mužích)
L.S. J.S. J.Š. F.B. M.P. J.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lucie Saláková
3:S
3:1
3:2
2:3
3:S
20 14 94 14:6
2 .
Image 1
Jan Sladký
S:3
S:3
3:S 3:S
3:S
14 11 85 9:6
3 .
Image 1
Jakub ŠIK
1:3
3:S
1:3 3:S
0:3
11 0 71 8:9
4 .
Image 1
Filip Bastl
2:3
S:3 3:1 S:S
3:S
10 0 70 8:7
5 .
Image 1
Milan Primas
3:2 S:3 S:3 S:S
3:S
7 -3 64 6:8
6 .
Image 1
Ján Polomčák
S:3
S:3
3:0
S:3
S:3
6 -14 52 3:12

Podzimní sezóna 2021

7 . Úroveň A

60 bodů
31. místo (27. místo v mužích)
J.Š. M.K. O.H. Z.Š. V.H. F.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jakub ŠIK
3:2 3:1 3:0 3:0 3:0 26 14 60 15:3
2 .
Image 1
Martin Kiráľ
2:3 0:3 3:0 3:0 3:0 18 11 49 11:6
3 .
Image 1
Ondřej Holeček
1:3 3:0
S:3
S:3
3:0 12 0 32 7:9
4 .
Image 1
Zuzana Šimicová
0:3 0:3
3:S
3:S
1:3 10 0 30 7:9
5 .
Image 1
V H
0:3 0:3
3:S
S:3
3:2
9 -11 18 6:11
6 .
Image 1
Františka Sobotová
0:3 0:3 0:3 3:1
2:3
6 -14 12 5:13

6 . Úroveň A

33 bodů
34. místo (28. místo v mužích)
L.M. V.R. J.B. K.H. V.N. J.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Ladislav Mrázek
3:1 3:0 3:0 3:1 3:1 26 14 80 15:3
2 .
Image 1
Václav Rous
1:3 3:1 3:0 3:1 3:0 22 11 73 13:5
3 .
Image 1
Josef Berka
0:3 1:3
S:3
3:0 3:1 11 0 51 7:10
4 .
Image 1
Karel Hájek
0:3 0:3
3:S
0:3 3:1 10 0 50 6:10
5 .
Image 1
Veronika Nováková
1:3 1:3 0:3 3:0 1:3 8 -11 37 6:12
6 .
Image 1
Jakub ŠIK
1:3 0:3 1:3 1:3 3:1 7 -14 33 6:13

7 . Úroveň A

58 bodů
36. místo (33. místo v mužích)
J.Š. V.N. I.K. Z.Š. J.D. M.F. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jakub ŠIK
3:2 3:2 3:0 3:0
3:S
24 14 58 15:4
2 .
Image 1
Veronika Nováková
2:3 3:0 3:0 3:0 3:0 24 11 55 14:3
3 .
Image 1
Iveta Kovalová
2:3 0:3 3:0
3:S
3:S
17 0 37 11:6
4 .
Image 1
Zuzana Šimicová
0:3 0:3 0:3 3:0 S:S 4 0 24 3:9
5 .
Image 1
Jan Dubišár
0:3 0:3
S:3
0:3 S:S -2 -11 7 0:12
6 .
Image 1
Marie Francova
S:3
0:3
S:3
S:S S:S -3 -14 3 0:9

8 . Úroveň A

49 bodů
44. místo (38. místo v mužích)
J.B. J.Š. M.F. Z.Š. J.D. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Josef Berka
S:S
3:0 3:0 3:S 18 14 52 9:0
2 .
Image 1
Jakub ŠIK
S:S
3:0 3:0
3:S
18 11 49 9:0
3 .
Image 1
Marie Francova
0:3 0:3 3:2 3:S 11 0 31 6:8
4 .
Image 1
Zuzana Šimicová
0:3 0:3 2:3 3:S 8 -11 17 5:9
5 .
Image 1
Jan Dubišár
S:3
S:3
S:3 S:3 0 -14 6 0:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
01.11.2022 00:10 7. Irča Helusová S:3
01.11.2022 00:10 7. Miroslav Turek S:3
01.11.2022 00:10 7. Ondřej Holeček S:3
01.11.2022 00:10 7. Jan Volek S:S
01.11.2022 00:10 7. Jakub Tobiáš S:3
03.10.2022 00:10 7. Jindřich Špachman S:3
03.10.2022 00:10 7. Jan Volek S:S
03.10.2022 00:10 7. Pavel Fejtek S:3
03.10.2022 00:10 7. Onuralp Yildiz S:S
03.10.2022 00:10 7. Jakub Tobiáš S:3
01.09.2022 00:10 6. Jakub Šavlík S:3
01.09.2022 00:10 6. Martin Pitoňák S:3
01.09.2022 00:10 6. Františka Sobotová S:3
01.09.2022 00:10 6. Jan Volek S:S
09.08.2022 23:26 6. David Draský 3:S Komentáře
26.07.2022 19:00 6. Jan Sladký Sportovní centrum Hrádek 0:3
22.07.2022 19:00 6. Ondřej Holeček TJ Lokomotiva Plzeň 2:3
20.07.2022 18:00 6. Ivan Chovanec Sportovní centrum Hrádek 2:3
19.07.2022 17:00 6. Jan Volek Sportovní centrum Hrádek 1:3
12.07.2022 18:00 6. Jaroslav Kastl Sportcentrum Koloseum 3:2
01.07.2022 00:10 7. David Draský S:S
27.06.2022 18:00 7. Jan Volek Sportovní centrum Hrádek 2:3
17.06.2022 18:00 7. Gabriela Kubešová U Rytíře Lochoty 3:0
14.06.2022 18:00 7. Františka Sobotová Fit Life Doubravka 3:0
01.06.2022 00:10 6. Ján Polomčák S:S
23.05.2022 18:00 6. Pavel Fejtek TJ Lokomotiva Plzeň 1:3 Komentáře
22.05.2022 22:00 6. Dalibor Vojta 3:1 Komentáře
11.05.2022 19:00 6. Nicole Dejmková TJ Lokomotiva Plzeň 1:3 Komentáře
27.04.2022 18:00 5. Petr Vávra TJ Lokomotiva Plzeň 1:3
18.04.2022 16:00 5. Matěj Rajtr Sportovní centrum Hrádek 0:3
12.04.2022 17:00 5. Martin Kiráľ Fit Life Doubravka 0:3
11.04.2022 21:40 5. Josef Tarantík S:3 Komentáře
31.03.2022 08:00 5. Milan Primas TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
14.03.2022 20:00 5. Eva Zámečníková Sportcentrum Koloseum 3:2
11.03.2022 18:00 5. Lukáš Stuna TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
08.03.2022 20:00 5. Miroslav Beránek Fit Life Doubravka 1:3
01.03.2022 00:10 5. Milan Primas 3:S
22.02.2022 17:15 5. Jan Sladký 3:S Komentáře
14.02.2022 18:00 5. Filip Bastl Fit Life Doubravka 1:3
08.02.2022 19:00 5. Lucie Saláková Fit Life Doubravka 1:3
05.02.2022 13:00 5. Ján Polomčák Sportcentrum Koloseum 0:3 Komentáře
27.01.2022 18:00 7. Františka Sobotová Fit Life Doubravka 3:0
17.01.2022 19:00 7. Ondřej Holeček TJ Lokomotiva Plzeň 3:1
10.01.2022 19:00 7. V H Fit Life Doubravka 3:0
09.01.2022 17:00 7. Zuzana Šimicová Fit Life Doubravka 3:0
06.01.2022 17:00 7. Martin Kiráľ Fit Life Doubravka 3:2
13.12.2021 19:00 6. Veronika Nováková Fit Life Doubravka 3:1
11.12.2021 19:00 6. Josef Berka Sportcentrum Koloseum 1:3
08.12.2021 19:00 6. Václav Rous TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
07.12.2021 19:00 6. Ladislav Mrázek TJ Lokomotiva Plzeň 1:3
05.12.2021 19:00 6. Karel Hájek TJ Lokomotiva Plzeň 1:3
27.11.2021 14:00 7. Jan Dubišár Fit Life Doubravka 3:0
27.11.2021 10:19 7. Marie Francova 3:S Komentáře
25.11.2021 18:00 7. Iveta Kovalová Sportovní centrum Hrádek 3:2
09.11.2021 19:00 7. Veronika Nováková Fit Life Doubravka 3:2
07.11.2021 18:00 7. Zuzana Šimicová Fit Life Doubravka 3:0
31.10.2021 20:49 8. Jan Dubišár 3:S Komentáře
28.10.2021 18:00 8. Zuzana Šimicová Fit Life Doubravka 3:0
26.10.2021 21:33 8. Josef Berka S:S Komentáře
26.10.2021 19:00 8. Marie Francova Sportcentrum Koloseum 3:0

Platební metody

Platební metody