Načítám…
Image 1

Stanislav Kastner (43 let)

ID: 52105

Plzeň

  • 15 zápasů

    od roku 2023
  • 5/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 44 /86
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 15
    Zápasů v lize ( 14 / 1 / 0) 1 turnaj
  • 93%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

5 . Úroveň B

116 bodů
21. místo (21. místo v mužích)
S.K. P.M. I.H. L.S. M.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Stanislav Kastner
3:0 3:1 3:0 6 30 116 9:1
2 .
Image 1
Pavel Mach LR
0:3 3:0 2 25 107 3:3
3 .
Image 1
Irča Helusová
0:3 3:1 2 12 94 3:4
4 .
Image 1
Luděk Sliva
1:3 1:3 3:2 2 4 86 5:8
5 .
Image 1
Miroslav Beránek
0:3 2:3 0 0 80 2:6

6 . Úroveň B

118 bodů
30. místo (30. místo v mužích)
S.K. V.R. M.M. L.S. J.T. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Stanislav Kastner
3:1 3:1 3:0
3:S
8 30 118 12:2
2 .
Image 1
Václav Rous
1:3 3:0 3:1
3:S
6 25 111 10:4
3 .
Image 1
Martina Melková
1:3 0:3 3:0
3:S
4 12 96 7:6
4 .
Image 1
Lucie Saláková
0:3 1:3 0:3 3:0 2 4 86 4:9
5 .
Image 1
Jirka Thoma
S:3
S:3
S:3
0:3 0 0 80 0:12

7 . Úroveň B

98 bodů
41. místo (40. místo v mužích)
S.K. V.N. J.I. J.Š. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Stanislav Kastner
3:S
3:0
3:S
3:0 8 30 98 12:0
2 .
Image 1
Veronika Nováková
S:3
3:0
3:S
3:S
6 25 91 9:3
3 .
Image 1
Jakub Illetško
0:3 0:3 S:S
3:S
2 12 74 3:9
4 .
Image 1
Jindřich Špachman
S:3
S:3
S:S
3:S
2 4 66 3:9
5 .
Image 1
Marek Mikulka
0:3
S:3
S:3
S:3
0 0 60 0:12

Podzimní sezóna 2023

7 . Úroveň A

91 bodů
43. místo (40. místo v mužích)
L.M. S.K. J.P. V.N. J.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lukáš Matýs
3:0 3:1 3:0
3:S
8 30 98 12:1
2 .
Image 1
Stanislav Kastner
0:3 3:0 3:0
3:S
6 25 91 9:3
3 .
Image 1
Ján Polomčák
1:3 0:3 3:2 3:2 4 12 76 7:10
4 .
Image 1
Veronika Nováková
0:3 0:3 2:3 3:1 2 4 66 5:10
5 .
Image 1
Josef Berka
S:3
S:3
2:3 1:3 0 0 60 3:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
15.04.2024 16:00 5. Pavel Mach LR Fit Life Doubravka 3:0
09.04.2024 20:00 5. Miroslav Beránek U Rytíře Lochoty 3:0
05.04.2024 16:00 5. Luděk Sliva TJ Lokomotiva Plzeň 3:1
29.03.2024 09:33 6. Jirka Thoma 3:S Komentáře
26.03.2024 16:00 6. Lucie Saláková Sportcentrum Koloseum 3:0
14.03.2024 16:00 6. Martina Melková TJ Lokomotiva Plzeň 3:1
07.03.2024 17:00 6. Václav Rous Sportovní centrum Hrádek 3:1
28.02.2024 20:21 7. Veronika Nováková 3:S Komentáře
22.02.2024 21:39 7. Jindřich Špachman 3:S Komentáře
13.02.2024 19:00 7. Jakub Illetško U Rytíře Lochoty 3:0
06.02.2024 17:00 7. Marek Mikulka Sportovní centrum Hrádek 3:0
31.01.2024 09:55 7. Josef Berka 3:S Komentáře
12.01.2024 17:00 7. Ján Polomčák Sportcentrum Koloseum 3:0
10.01.2024 16:00 7. Lukáš Matýs Fit Life Doubravka 0:3
04.01.2024 18:00 7. Veronika Nováková Fit Life Doubravka 3:0

Platební metody

Platební metody