Načítám…
Image 1

Václav Rous (31 let)

ID: 28223

Praha

  • 127 zápasů

    od roku 2017
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v TJ Lokomotiva Plzeň
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 110
    Zápasů v lize ( 47 / 43 / 20) 1 turnaj

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

5 . Úroveň A

93 bodů
21. místo (20. místo v mužích)
M.V. V.R. L.M. E.Z. F.S. T.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Vávra
3:2 3:0 3:0 3:1 3:0 26 14 100
2 .
Image 1
Václav Rous
2:3 3:2 3:1 3:0 3:0 22 11 93
3 .
Image 1
Ladislav Mrázek
0:3 2:3 3:1 3:0 3:1 17 0 77
4 .
Image 1
Eva Zámečníková
0:3 1:3 1:3 3:1 1:3 7 0 67
5 .
Image 1
Filip Semerád
1:3 0:3 0:3 1:3 3:0 7 -11 56
6 .
Image 1
Tommy Kohout
0:3 0:3 1:3 3:1 0:3 6 -14 52

4 . Úroveň A

77 bodů
22. místo (21. místo v mužích)
P.S. M.Š. M.T. V.R. I.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Sedláček
3:1 3:2 3:1
3:S
23 14 117
2 .
Image 1
Michal Šprlák
1:3 3:1 3:0
3:S
20 11 111
3 .
Image 1
Miroslav Turek
2:3 1:3 3:1
3:S
15 0 95
4 .
Image 1
Václav Rous
1:3 0:3 1:3
3:S
8 -11 77
5 .
Image 1
Ivan Chovanec
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66

5 . Úroveň A

87 bodů
19. místo (18. místo v mužích)
M.P. V.R. J.S. L.M. I.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Milan Primas
3:1 3:1 3:1 3:0 25 14 99
2 .
Image 1
Václav Rous
1:3 3:2 3:2 3:2 16 11 87
3 .
Image 1
Jan Sladký
1:3 2:3 3:1
S:S
7 0 67
4 .
Image 1
Ladislav Mrázek
1:3 2:3 1:3 2:3 6 -11 55
5 .
Image 1
Ivan Chovanec
0:3 2:3
S:S
3:2 5 -14 51

5 . Úroveň A

85 bodů
23. místo (22. místo v mužích)
L.M. V.R. P.S. L.S. M.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ladislav Mrázek
2:3
1:3
3:1
3:1 15 14 89
2 .
Image 1
Václav Rous
3:2 3:2
3:1
S:S 14 11 85
3 .
Image 1
Pavel Sedláček
3:1
2:3
1:3
2:3 11 0 71
4 .
Image 1
Lucie Saláková
1:3
1:3
3:1
2:3
10 -11 59
5 .
Image 1
Martin Lomický
1:3 S:S 3:2
3:2
9 -14 55

Jarní sezóna 2020

7 . Úroveň A

73 bodů
48. místo (46. místo v mužích)
V.S. M.T. V.R. L.S. V.M. M.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vojtěch Stříhavka
3:2 3:1 3:0
3:0
3:1 26 14 100
2 .
Image 1
Martin Tolar
2:3 3:0 3:1 3:0 3:0 25 11 96
3 .
Image 1
Václav Rous
1:3 0:3
3:0
3:2
2:3
13 0 73
4 .
Image 1
Lucie Saláková
0:3 1:3
0:3
3:2
3:0 11 0 71
5 .
Image 1
Václav Marian
0:3
0:3
2:3
2:3
3:1
9 -11 58
6 .
Image 1
Martin Pitoňák
1:3 0:3
3:2
0:3
1:3
6 -14 52

7 . Úroveň A

62 bodů
58. místo (55. místo v mužích)
I.C. V.P. O.E. V.S. V.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ivan Chovanec
3:S
2:3 3:2
3:S
19 14 113
2 .
Image 1
Václav Polata
S:3
S:3
3:0
3:0
14 11 105
3 .
Image 1
Ondřej Ešler
3:2
3:S
S:S S:S 7 0 87
4 .
Image 1
Vojtěch Stříhavka
2:3 0:3 S:S S:S -2 -3 75
5 .
Image 1
Václav Rous
S:3
0:3
S:S S:S -4 -14 62

7 . Úroveň A

100 bodů
48. místo (46. místo v mužích)
L.S. V.R. J.J. P.J. F.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Stuna
3:2
1:3
1:3 3:0 14 14 108
2 .
Image 1
Václav Rous
2:3
3:0 S:S 2:3 9 11 100
3 .
Image 1
Jan Jindra
3:1
0:3
1:3
2:3 9 0 89
4 .
Image 1
Petr Jindra
3:1 S:S
3:1
S:S 8 -11 77
5 .
Image 1
Filip Bastl
0:3 3:2 3:2 S:S 8 -14 74

Podzimní sezóna 2019

7 . Úroveň B

86 bodů
45. místo (43. místo v mužích)
V.S. V.R. M.B. L.M. F.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vojtěch Stříhavka
3:2 3:2 3:1 3:0 23 14 97
2 .
Image 1
Václav Rous
2:3 2:3 3:2 3:1 15 11 86
3 .
Image 1
Miroslav Beránek
2:3 3:2 3:1 1:3 14 0 74
4 .
Image 1
Ladislav Mrázek
1:3 2:3 1:3 3:1 10 -3 67
5 .
Image 1
Filip Kraus
0:3 1:3 3:1 1:3 8 -14 54

7 . Úroveň A

63 bodů
55. místo (52. místo v mužích)
M.S. O.K. T.M. V.R. F.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Skovajsa
3:0
3:S
3:S 3:0 26 14 100
2 .
Image 1
Oldřich Kříž
0:3 3:1 3:S 3:0 19 11 90
3 .
Image 1
Tereza Marianová
S:3
1:3 3:S 3:0 14 0 74
4 .
Image 1
Václav Rous
S:3 S:3 S:3 3:1 6 -3 63
5 .
Image 1
Filip Semerád
0:3 0:3 0:3 1:3 1 -14 47

6 . Úroveň B

66 bodů
51. místo (48. místo v mužích)
J.S. O.E. M.B. V.S. V.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Sladký
3:1 3:2 2:3 3:S 19 14 113
2 .
Image 1
Ondřej Ešler
1:3 3:2
3:2
3:S 17 11 108
3 .
Image 1
Miroslav Beránek
2:3 2:3
3:1
3:S 16 0 96
4 .
Image 1
Vojtěch Stříhavka
3:2
2:3
1:3
3:S 14 -3 91
5 .
Image 1
Václav Rous
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 66

5 . Úroveň A

86 bodů
44. místo (42. místo v mužích)
P.M. M.C. Z.Š. M.P. V.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Mach LR
3:0 2:3 3:0 3:S 22 14 136
2 .
Image 1
Michal Campr
0:3 3:0 3:0 3:0 21 11 132
3 .
Image 1
Zbyněk Špirit
3:2 0:3
3:S
3:S 17 0 117
4 .
Image 1
Milan Primas
0:3 0:3
S:3
3:S 6 -11 95
5 .
Image 1
Václav Rous
S:3 0:3 S:3 S:3 0 -14 86

Letní sezóna 2019

6 . Úroveň A

78 bodů
26. místo (25. místo v mužích)
V.R. J.S. V.S. J.Š. V.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Rous
3:0 3:1 3:2
3:S
24 14 78
2 .
Image 1
Jan Sladký
0:3 3:1
3:S
3:S
18 11 69
3 .
Image 1
Vojtěch Stříhavka
1:3 1:3 3:0
3:S
15 0 55
4 .
Image 1
Jindřich Špachman
2:3
S:3
0:3
3:S
8 -11 37
5 .
Image 1
Vincent CARPENTIER
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26

7 . Úroveň A

51 bodů
34. místo (33. místo v mužích)
V.S. V.R. V.C. L.M. A.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vojtěch Stříhavka
3:2 3:0 3:1 3:0 25 14 59
2 .
Image 1
Václav Rous
2:3 3:1 3:2 3:0 20 11 51
3 .
Image 1
Vincent CARPENTIER
0:3 1:3 3:0 3:0 15 0 35
4 .
Image 1
Ladislav Mrázek
1:3 2:3 0:3 3:0 10 -11 19
5 .
Image 1
Alena Čubová
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 6

7 . Úroveň A

34 bodů
35. místo (34. místo v mužích)
I.C. J.Š. V.C. V.R. L.M. A.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ivan Chovanec
3:1 3:1
3:2
3:1 3:0 25 14 59
2 .
Image 1
Jindřich Špachman
1:3 3:2 3:2 3:0 3:1 20 11 51
3 .
Image 1
Vincent CARPENTIER
1:3 2:3 3:1 2:3 3:2 14 0 34
4 .
Image 1
Václav Rous
2:3
2:3 1:3 3:1 3:2 14 0 34
5 .
Image 1
Ladislav Mrázek
1:3 0:3 3:2 1:3 3:0 12 -11 21
6 .
Image 1
Alena Čubová
0:3 1:3 2:3 2:3 0:3 5 -14 11

6 . Úroveň A

27 bodů
40. místo (39. místo v mužích)
J.Š. V.S. M.P. J.H. I.C. V.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Štěpán
2:3 3:0
3:0
3:0
3:S
25 14 79
2 .
Image 1
Vojtěch Stříhavka
3:2 3:2 0:3
3:0
3:S
19 11 70
3 .
Image 1
Milan Primas
0:3 2:3 3:0
3:2
3:1 17 0 57
4 .
Image 1
Jan Hájek
0:3
3:0 0:3
3:0
3:S
17 0 57
5 .
Image 1
Ivan Chovanec
0:3
0:3
2:3
0:3
3:0 8 -11 37
6 .
Image 1
Václav Rous
S:3
S:3
1:3
S:3
0:3 1 -14 27

Jarní sezóna 2019

7 . Úroveň B

94 bodů
49. místo (47. místo v mužích)
J.S. O.Z. V.R. M.T. J.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Sladký
3:S
3:1 3:2
3:S
23 14 117
2 .
Image 1
Ondřej Zelenka
S:3
3:1 3:2
3:S
17 11 108
3 .
Image 1
Václav Rous
1:3 1:3 3:1
3:S
14 0 94
4 .
Image 1
Martin Tolar
2:3 2:3 1:3
3:S
11 -3 88
5 .
Image 1
Jaroslav Sühs
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66

8 . Úroveň B

89 bodů
54. místo (52. místo v mužích)
L.S. V.R. L.M. M.T. V.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Stuna
3:1 3:0 3:1
3:S
25 14 99
2 .
Image 1
Václav Rous
1:3 3:2
3:S
3:S
18 11 89
3 .
Image 1
Ladislav Mrázek
0:3 2:3
3:S
3:S
14 0 74
4 .
Image 1
Miroslav Turek
1:3
S:3
S:3
3:S
7 -3 64
5 .
Image 1
Vítek Sladký
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46

7 . Úroveň A

70 bodů
58. místo (56. místo v mužích)
L.D. P.S. O.E. I.C. V.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Dolák
3:0 2:3 3:1 3:1 21 14 115
2 .
Image 1
Pavel Staněk
0:3 3:2 3:0 3:0 19 11 110
3 .
Image 1
Ondřej Ešler
3:2 2:3 3:2 3:2 17 0 97
4 .
Image 1
Ivan Chovanec
1:3 0:3 2:3 3:1 9 -11 78
5 .
Image 1
Václav Rous
1:3 0:3 2:3 1:3 4 -14 70

8 . Úroveň B

90 bodů
53. místo (51. místo v mužích)
J.Š. V.R. J.B. L.K. V.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jindřich Špachman
3:2
3:2 3:0
3:0
24 14 98
2 .
Image 1
Václav Rous
2:3
3:2
3:2
3:0
19 11 90
3 .
Image 1
Jaroslava Berkova
2:3
2:3
3:1
3:0
17 0 77
4 .
Image 1
Lucie Kaslová
0:3
2:3
1:3
3:0
10 -11 59
5 .
Image 1
Václav Marian
0:3
0:3
0:3
0:3
0 -14 46

Podzimní sezóna 2018

7 . Úroveň B

88 bodů
59. místo (56. místo v mužích)
Z.Š. V.S. M.T. O.E. V.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zbyněk Špirit
3:2
3:0
3:0
3:0 22 0 46
2 .
Image 1
Vladi Sirotek
2:3
3:2
3:1
3:0
17 0 41
3 .
Image 1
Martin Tolar
0:3
2:3
3:1 3:1 12 0 36
4 .
Image 1
Ondřej Ešler
0:3
1:3
1:3 3:0 8 0 32
5 .
Image 1
Václav Rous
0:3
0:3
1:3 0:3 1 0 25

8 . Úroveň A

119 bodů
52. místo (50. místo v mužích)
P.M. V.R. M.B. V.S. J.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Muláček
3:0 3:1 3:0 3:0 23 0 41
2 .
Image 1
Václav Rous
0:3 3:1 3:0 3:1 16 0 34
3 .
Image 1
Miroslav Beránek
1:3 1:3
3:2
3:0 12 0 30
4 .
Image 1
Vítek Sladký
0:3 0:3
2:3
3:1 7 0 25
5 .
Image 1
Jindřich Špachman
0:3 1:3 0:3 1:3 2 0 20

10 . Úroveň A

91 bodů
59. místo (57. místo v mužích)
V.R. P.T. D.D. A.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Rous
3:1
3:2
3:0
20 0 26
2 .
Image 1
Pavel Turek
1:3
3:0
3:0
17 0 23
3 .
Image 1
David Draský
2:3
0:3
3:0
11 0 17
4 .
Image 1
Alena Čubová
0:3
0:3
0:3
0 0 6

9 . Úroveň A

49 bodů
68. místo (65. místo v mužích)
T.V. T.B. P.T. J.K. V.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Vrabec
3:0 3:2 2:3
S:3
12 0 24
2 .
Image 1
Tomáš Bedřich
0:3
0:3
2:3 3:1 7 0 19
3 .
Image 1
Pavel Turek
2:3
3:0
S:S S:S 4 0 16
4 .
Image 1
Jakub Kostka
3:2 3:2 S:S S:S 4 0 16
5 .
Image 1
Václav Rous
3:S
1:3 S:S S:S 2 0 14

Letní sezóna 2018

8 . Úroveň A

22 bodů
43. místo (42. místo v mužích)
J.H. V.R. A.Č. L.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Hájek
3:1
3:0
3:S
22 0 28
2 .
Image 1
Václav Rous
1:3
3:0
3:S
16 0 22
3 .
Image 1
Alena Čubová
0:3
0:3
3:S
7 0 13
4 .
Image 1
Lucie Kaslová
S:3
S:3
S:3
0 0 6

6 . Úroveň A

23 bodů
42. místo (41. místo v mužích)
L.S. J.Š. V.S. D.V. V.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Stuna
3:1
3:2
2:3
3:0 17 0 35
2 .
Image 1
Jakub Štěpán
1:3
3:2
3:S 3:2 14 0 32
3 .
Image 1
Vladi Sirotek
2:3
2:3
3:0
3:2 14 0 32
4 .
Image 1
Dalibor Vojta
3:2
S:3
0:3
3:1 9 0 27
5 .
Image 1
Václav Rous
0:3 2:3 2:3 1:3 5 0 23

6 . Úroveň A

44 bodů
39. místo (38. místo v mužích)
I.C. V.S. V.R. L.K. D.D. A.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ivan Chovanec
3:2
3:0 3:0 3:0 3:0 47 0 62
2 .
Image 1
Vladi Sirotek
2:3
3:2
3:0
3:0
3:0
40 0 55
3 .
Image 1
Václav Rous
0:3
2:3
3:2
3:1
3:0
29 0 44
4 .
Image 1
Lucie Kaslová
0:3
0:3
2:3
3:1 3:0 22 0 37
5 .
Image 1
David Draský
0:3
0:3
1:3
1:3 3:0 14 0 29
6 .
Image 1
Alena Čubová
0:3
0:3
0:3
0:3 0:3 0 0 15

6 . Úroveň A

32 bodů
42. místo (40. místo v mužích)
P.S. D.D. V.R. J.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Sunek
3:0
3:0
3:0 51 0 66
2 .
Image 1
David Draský
0:3 3:2 2:3 17 0 32
3 .
Image 1
Václav Rous
0:3
2:3 3:2 17 0 32
4 .
Image 1
Jiří Těthal
0:3 3:2 2:3 17 0 32

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
01.10.2020 19:00 5. Tommy Kohout TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
30.09.2020 19:30 5. Eva Zámečníková TJ Lokomotiva Plzeň 3:1
23.09.2020 17:00 5. Ladislav Mrázek Sportovní centrum Hrádek 3:2
20.09.2020 19:00 5. Filip Semerád TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
20.09.2020 19:00 5. Michal Vávra TJ Lokomotiva Plzeň 2:3
07.09.2020 00:10 4. Miroslav Turek 1:3
30.08.2020 19:43 4. Ivan Chovanec 3:S Komentáře
26.08.2020 17:30 4. Michal Šprlák TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
23.08.2020 10:00 4. Pavel Sedláček TJ Lokomotiva Plzeň 1:3
07.08.2020 10:00 5. Milan Primas TJ Lokomotiva Plzeň 1:3
31.07.2020 18:00 5. Ladislav Mrázek Sportovní centrum Hrádek 3:2
23.07.2020 19:00 5. Ivan Chovanec Sportovní centrum Hrádek 3:2
20.07.2020 19:00 5. Jan Sladký Sportovní centrum Hrádek 3:2
13.07.2020 00:10 5. Martin Lomický S:S
09.07.2020 17:00 5. Pavel Sedláček TJ Lokomotiva Plzeň 3:2
08.07.2020 17:00 5. Lucie Saláková Fit Life Doubravka 3:1 Komentáře
29.06.2020 18:00 5. Ladislav Mrázek Sportovní centrum Hrádek 3:2
15.06.2020 18:00 7. Lucie Saláková Fit Life Doubravka 3:0 Komentáře
12.06.2020 18:00 7. Vojtěch Stříhavka Fit Life Doubravka 1:3
08.06.2020 17:00 7. Václav Marian TJ Lokomotiva Plzeň 3:2 Komentáře
05.06.2020 19:00 7. Martin Tolar Sportovní centrum Hrádek 0:3
04.06.2020 19:00 7. Martin Pitoňák TJ Lokomotiva Plzeň 2:3 Komentáře
21.05.2020 00:10 7. Ondřej Ešler S:S
21.05.2020 00:10 7. Vojtěch Stříhavka S:S
18.05.2020 14:21 7. Ivan Chovanec S:3 Komentáře
09.03.2020 17:00 7. Václav Polata Sportovní centrum Hrádek 0:3 Komentáře
04.03.2020 00:10 7. Petr Jindra S:S
29.02.2020 18:00 7. Jan Jindra U Rytíře Lochoty 3:0
26.02.2020 17:00 7. Lukáš Stuna Fit Life Doubravka 2:3 Komentáře
16.02.2020 18:00 7. Filip Bastl Fit Life Doubravka 2:3
31.01.2020 19:00 7. Filip Kraus Sportovní centrum Hrádek 3:1
14.01.2020 21:00 7. Miroslav Beránek Fit Life Doubravka 2:3
09.01.2020 19:00 7. Ladislav Mrázek Sportovní centrum Hrádek 3:2
06.01.2020 18:00 7. Vojtěch Stříhavka Sportovní centrum Hrádek 2:3
02.01.2020 00:10 7. Michal Skovajsa S:3
02.01.2020 00:10 7. Tereza Marianová S:3
02.01.2020 00:10 7. Oldřich Kříž S:3
28.12.2019 10:00 7. Filip Semerád Sportovní centrum Hrádek 3:1
02.12.2019 00:10 6. Miroslav Beránek S:3
02.12.2019 00:10 6. Ondřej Ešler S:3
02.12.2019 00:10 6. Jan Sladký S:3
02.12.2019 00:10 6. Vojtěch Stříhavka S:3
01.11.2019 08:15 5. Zbyněk Špirit S:3
01.11.2019 08:15 5. Pavel Mach LR S:3
01.11.2019 08:15 5. Milan Primas S:3
24.10.2019 18:00 5. Michal Campr Fit Life Doubravka 0:3
25.09.2019 19:00 6. Jindřich Špachman Fit Life Doubravka 3:2
20.09.2019 10:00 6. Vojtěch Stříhavka Sportovní centrum Hrádek 3:1
18.09.2019 20:00 6. Jan Sladký Sportovní centrum Hrádek 3:0
30.08.2019 12:00 7. Vojtěch Stříhavka Fit Life Doubravka 2:3
20.08.2019 18:00 7. Vincent CARPENTIER Fit Life Doubravka 3:1
19.08.2019 18:00 7. Alena Čubová TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
15.08.2019 18:00 7. Ladislav Mrázek Sportovní centrum Hrádek 3:2
29.07.2019 18:00 7.