Image 1

Václav Rous (30 let)

ID: 28223

Praha

  • 79 zápasů

    od roku 2017
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v TJ Lokomotiva Plzeň
  • 50 /102
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 62
    Zápasů v lize ( 28 / 29 / 5) 1 turnaj

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2019

6 . Úroveň A

64 bodů
30. místo (29. místo v mužích)
V.S. V.R. J.Š. J.S. V.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vojtěch Stříhavka
3:0
3:S
13 14 67
2 .
Image 1
Václav Rous
3:0
3:S
13 11 64
3 .
Image 1
Jindřich Špachman
0:3
3:S
6 0 46
4 .
Image 1
Jan Sladký
0:3
3:S
6 -11 35
5 .
Image 1
Vincent CARPENTIER
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26

7 . Úroveň A

51 bodů
34. místo (33. místo v mužích)
V.S. V.R. V.C. L.M. A.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vojtěch Stříhavka
3:2 3:0 3:1 3:0 25 14 59
2 .
Image 1
Václav Rous
2:3 3:1 3:2 3:0 20 11 51
3 .
Image 1
Vincent CARPENTIER
0:3 1:3 3:0 3:0 15 0 35
4 .
Image 1
Ladislav Mrázek
1:3 2:3 0:3 3:0 10 -11 19
5 .
Image 1
Alena Čubová
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 6

7 . Úroveň A

34 bodů
35. místo (34. místo v mužích)
I.C. J.Š. V.C. V.R. L.M. A.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ivan Chovanec
3:1 3:1
3:2
3:1 3:0 25 14 59
2 .
Image 1
Jindřich Špachman
1:3 3:2 3:2 3:0 3:1 20 11 51
3 .
Image 1
Vincent CARPENTIER
1:3 2:3 3:1 2:3 3:2 14 0 34
4 .
Image 1
Václav Rous
2:3
2:3 1:3 3:1 3:2 14 0 34
5 .
Image 1
Ladislav Mrázek
1:3 0:3 3:2 1:3 3:0 12 -11 21
6 .
Image 1
Alena Čubová
0:3 1:3 2:3 2:3 0:3 5 -14 11

6 . Úroveň A

27 bodů
40. místo (39. místo v mužích)
J.Š. V.S. M.P. J.H. I.C. V.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Štěpán
2:3 3:0
3:0
3:0
3:S
25 14 79
2 .
Image 1
Vojtěch Stříhavka
3:2 3:2 0:3
3:0
3:S
19 11 70
3 .
Image 1
Milan Primas
0:3 2:3 3:0
3:2
3:1 17 0 57
4 .
Image 1
Jan Hájek
0:3
3:0 0:3
3:0
3:S
17 0 57
5 .
Image 1
Ivan Chovanec
0:3
0:3
2:3
0:3
3:0 8 -11 37
6 .
Image 1
Václav Rous
S:3
S:3
1:3
S:3
0:3 1 -14 27

Jarní sezóna 2019

7 . Úroveň B

94 bodů
49. místo (47. místo v mužích)
J.S. O.Z. V.R. M.T. J.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Sladký
3:S
3:1 3:2
3:S
23 14 117
2 .
Image 1
Ondřej Zelenka
S:3
3:1 3:2
3:S
17 11 108
3 .
Image 1
Václav Rous
1:3 1:3 3:1
3:S
14 0 94
4 .
Image 1
Martin Tolar
2:3 2:3 1:3
3:S
11 -3 88
5 .
Image 1
Jaroslav Sühs
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66

8 . Úroveň B

89 bodů
54. místo (52. místo v mužích)
L.S. V.R. L.M. M.T. V.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Stuna
3:1 3:0 3:1
3:S
25 14 99
2 .
Image 1
Václav Rous
1:3 3:2
3:S
3:S
18 11 89
3 .
Image 1
Ladislav Mrázek
0:3 2:3
3:S
3:S
14 0 74
4 .
Image 1
Miroslav Turek
1:3
S:3
S:3
3:S
7 -3 64
5 .
Image 1
Vítek Sladký
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46

7 . Úroveň A

70 bodů
58. místo (56. místo v mužích)
L.D. P.S. O.E. I.C. V.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Dolák
3:0 2:3 3:1 3:1 21 14 115
2 .
Image 1
Pavel Staněk
0:3 3:2 3:0 3:0 19 11 110
3 .
Image 1
Ondřej Ešler
3:2 2:3 3:2 3:2 17 0 97
4 .
Image 1
Ivan Chovanec
1:3 0:3 2:3 3:1 9 -11 78
5 .
Image 1
Václav Rous
1:3 0:3 2:3 1:3 4 -14 70

8 . Úroveň B

90 bodů
53. místo (51. místo v mužích)
J.Š. V.R. J.B. L.K. V.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jindřich Špachman
3:2
3:2 3:0
3:0
24 14 98
2 .
Image 1
Václav Rous
2:3
3:2
3:2
3:0
19 11 90
3 .
Image 1
Jaroslava Berkova
2:3
2:3
3:1
3:0
17 0 77
4 .
Image 1
Lucie Kaslová
0:3
2:3
1:3
3:0
10 -11 59
5 .
Image 1
Václav Marian
0:3
0:3
0:3
0:3
0 -14 46

Podzimní sezóna 2018

7 . Úroveň B

88 bodů
59. místo (56. místo v mužích)
Z.Š. V.S. M.T. O.E. V.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zbyněk Špirit
3:2
3:0
3:0
3:0 22 0 46
2 .
Image 1
Vladi Sirotek
2:3
3:2
3:1
3:0
17 0 41
3 .
Image 1
Martin Tolar
0:3
2:3
3:1 3:1 12 0 36
4 .
Image 1
Ondřej Ešler
0:3
1:3
1:3 3:0 8 0 32
5 .
Image 1
Václav Rous
0:3
0:3
1:3 0:3 1 0 25

8 . Úroveň A

119 bodů
52. místo (50. místo v mužích)
P.M. V.R. M.B. V.S. J.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Muláček
3:0 3:1 3:0 3:0 23 0 41
2 .
Image 1
Václav Rous
0:3 3:1 3:0 3:1 16 0 34
3 .
Image 1
Miroslav Beránek
1:3 1:3
3:2
3:0 12 0 30
4 .
Image 1
Vítek Sladký
0:3 0:3
2:3
3:1 7 0 25
5 .
Image 1
Jindřich Špachman
0:3 1:3 0:3 1:3 2 0 20

10 . Úroveň A

91 bodů
59. místo (57. místo v mužích)
V.R. P.T. D.D. A.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Rous
3:1
3:2
3:0
20 0 26
2 .
Image 1
Pavel Turek
1:3
3:0
3:0
17 0 23
3 .
Image 1
David Draský
2:3
0:3
3:0
11 0 17
4 .
Image 1
Alena Čubová
0:3
0:3
0:3
0 0 6

9 . Úroveň A

49 bodů
68. místo (65. místo v mužích)
T.V. T.B. P.T. J.K. V.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Vrabec
3:0 3:2 2:3
S:3
12 0 24
2 .
Image 1
Tomáš Bedřich
0:3
0:3
2:3 3:1 7 0 19
3 .
Image 1
Pavel Turek
2:3
3:0
S:S S:S 4 0 16
4 .
Image 1
Jakub Kostka
3:2 3:2 S:S S:S 4 0 16
5 .
Image 1
Václav Rous
3:S
1:3 S:S S:S 2 0 14

Letní sezóna 2018

8 . Úroveň A

22 bodů
43. místo (42. místo v mužích)
J.H. V.R. A.Č. L.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Hájek
3:1
3:0
3:S
22 0 28
2 .
Image 1
Václav Rous
1:3
3:0
3:S
16 0 22
3 .
Image 1
Alena Čubová
0:3
0:3
3:S
7 0 13
4 .
Image 1
Lucie Kaslová
S:3
S:3
S:3
0 0 6

6 . Úroveň A

23 bodů
42. místo (41. místo v mužích)
L.S. J.Š. V.S. D.V. V.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Stuna
3:1
3:2
2:3
3:0 17 0 35
2 .
Image 1
Jakub Štěpán
1:3
3:2
3:S 3:2 14 0 32
3 .
Image 1
Vladi Sirotek
2:3
2:3
3:0
3:2 14 0 32
4 .
Image 1
Dalibor Vojta
3:2
S:3
0:3
3:1 9 0 27
5 .
Image 1
Václav Rous
0:3 2:3 2:3 1:3 5 0 23

6 . Úroveň A

44 bodů
39. místo (38. místo v mužích)
I.C. V.S. V.R. L.K. D.D. A.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ivan Chovanec
3:2
3:0 3:0 3:0 3:0 47 0 62
2 .
Image 1
Vladi Sirotek
2:3
3:2
3:0
3:0
3:0
40 0 55
3 .
Image 1
Václav Rous
0:3
2:3
3:2
3:1
3:0
29 0 44
4 .
Image 1
Lucie Kaslová
0:3
0:3
2:3
3:1 3:0 22 0 37
5 .
Image 1
David Draský
0:3
0:3
1:3
1:3 3:0 14 0 29
6 .
Image 1
Alena Čubová
0:3
0:3
0:3
0:3 0:3 0 0 15

6 . Úroveň A

32 bodů
42. místo (40. místo v mužích)
P.S. D.D. V.R. J.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Sunek
3:0
3:0
3:0 51 0 66
2 .
Image 1
David Draský
0:3 3:2 2:3 17 0 32
3 .
Image 1
Václav Rous
0:3
2:3 3:2 17 0 32
4 .
Image 1
Jiří Těthal
0:3 3:2 2:3 17 0 32

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
18.09.2019 20:00 6. Jan Sladký Sportovní centrum Hrádek 3:0
30.08.2019 12:00 7. Vojtěch Stříhavka Fit Life Doubravka 2:3
20.08.2019 18:00 7. Vincent CARPENTIER Fit Life Doubravka 3:1
19.08.2019 18:00 7. Alena Čubová TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
15.08.2019 18:00 7. Ladislav Mrázek Sportovní centrum Hrádek 3:2
29.07.2019 18:00 7. Alena Čubová TJ Lokomotiva Plzeň 3:2
29.07.2019 11:00 7. Jindřich Špachman Fit Life Doubravka 2:3
23.07.2019 18:00 7. Ladislav Mrázek Sportovní centrum Hrádek 3:1
17.07.2019 20:00 7. Ivan Chovanec Sportovní centrum Hrádek 2:3 Komentáře
17.07.2019 19:00 7. Vincent CARPENTIER Sportovní centrum Hrádek 1:3
27.06.2019 09:42 6. Vojtěch Stříhavka S:3 Komentáře
27.06.2019 09:42 6. Jakub Štěpán S:3 Komentáře
26.06.2019 21:21 6. Jan Hájek S:3 Komentáře
24.06.2019 19:00 6. Milan Primas TJ Lokomotiva Plzeň 1:3
18.06.2019 20:00 6. Ivan Chovanec Sportovní centrum Hrádek 0:3
27.05.2019 20:00 7. Ondřej Zelenka Sportovní centrum Hrádek 1:3
23.05.2019 19:00 7. Martin Tolar Sportovní centrum Hrádek 3:1
20.05.2019 19:00 7. Jan Sladký Sportovní centrum Hrádek 1:3
20.05.2019 12:58 7. Jaroslav Sühs 3:S Komentáře
28.04.2019 13:44 8. Miroslav Turek 3:S Komentáře
18.04.2019 20:00 8. Lukáš Stuna Fit Life Doubravka 1:3
08.04.2019 19:00 8. Ladislav Mrázek Sportovní centrum Hrádek 3:2
26.03.2019 17:00 7. Ondřej Ešler Fit Life Doubravka 2:3
22.03.2019 17:00 7. Lukáš Dolák Fit Life Doubravka 1:3
21.03.2019 11:00 7. Ivan Chovanec Fit Life Doubravka 1:3
12.03.2019 19:00 7. Pavel Staněk Sportovní centrum Hrádek 0:3
01.03.2019 17:00 8. Jindřich Špachman Fit Life Doubravka 2:3 Komentáře
19.02.2019 20:30 8. Václav Marian TJ Lokomotiva Plzeň 3:0 Komentáře
18.02.2019 17:00 8. Lucie Kaslová Sportovní centrum Hrádek 3:2 Komentáře
15.02.2019 17:00 8. Jaroslava Berkova Fit Life Doubravka 3:2 Komentáře
29.01.2019 20:00 7. Zbyněk Špirit Fit Life Doubravka 0:3
22.01.2019 20:30 7. Martin Tolar TJ Lokomotiva Plzeň 1:3
14.01.2019 17:00 7. Vladi Sirotek Sportcentrum Koloseum 0:3 Komentáře
11.01.2019 17:00 7. Ondřej Ešler Fit Life Doubravka 0:3
28.12.2018 17:00 8. Jindřich Špachman Fit Life Doubravka 3:1
20.12.2018 20:30 8. Miroslav Beránek TJ Lokomotiva Plzeň 3:1
18.12.2018 16:00 8. Petr Muláček TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
07.12.2018 14:30 8. Vítek Sladký TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
27.11.2018 18:00 10. Pavel Turek Sportovní centrum Hrádek 3:1 Komentáře
27.11.2018 18:00 10. Alena Čubová Sportovní centrum Hrádek 3:0 Komentáře
27.11.2018 17:00 10. David Draský Sportovní centrum Hrádek 3:2 Komentáře
01.11.2018 00:10 9. Jakub Kostka S:S
01.11.2018 00:10 9. Pavel Turek S:S
29.10.2018 11:39 9. Tomáš Vrabec 3:S Komentáře
16.10.2018 19:00 9. Tomáš Bedřich TJ Lokomotiva Plzeň 1:3
25.09.2018 19:00 8. Jan Hájek TJ Lokomotiva Plzeň 1:3
24.09.2018 10:52 8. Lucie Kaslová 3:S Komentáře
11.09.2018 17:00 8. Alena Čubová Sportcentrum Koloseum 3:0 Komentáře
03.09.2018 00:10 6. Dalibor Vojta 1:3
03.09.2018 00:10 6. Vladi Sirotek 2:3
21.08.2018 17:00 6. Jakub Štěpán TJ Lokomotiva Plzeň 2:3
13.08.2018 18:00 6. Lukáš Stuna TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
26.07.2018 17:00 6. David Draský TJ Lokomotiva Plzeň 3:1 Komentáře
24.07.2018 18:00 6. Alena Čubová TJ Lokomotiva Plzeň 3:0 Komentáře
23.07.2018 19:00 6. Ivan Chovanec TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
18.07.2018 07:00 6. Vladi Sirotek Sportcentrum Koloseum 2:3 Komentáře
16.07.2018 17:00 6. Lucie Kaslová TJ Lokomotiva Plzeň 3:2 Komentáře
27.06.2018 17:00 6. Petr Sunek TJ Lokomotiva Plzeň 0:3 Komentáře
18.06.2018 17:00 6. Jiří Těthal Fit Life Doubravka 3:2
14.06.2018 17:00 6. David Draský Fit Life Doubravka 2:3
8. Vítek Sladký 3:S Komentáře
6. Vincent CARPENTIER 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím