Image 1

Marek Dlask (28 let)

ID: 24787

Praha

  • 165 zápasů

    od roku 2016
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Hamr Záběhlice
  • 297 /391
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 33
    Zápasů v lize ( 25 / 8 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

10 . Úroveň A

636 bodů
78. místo (74. místo v mužích)
M.D. P.A. A.S. M.S. P.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Marek Dlask
7:6
7:5 6:2 6:0 66 30 636
2 .
Image 1
Petr Adamec
6:7
6:4
2:6
6:2
43 24 607
3 .
Image 1
Ales Severa
5:7
4:6
S:S
7:6
17 0 557
4 .
Image 1
Martin Sláma
2:6
6:2
S:S
S:S
10 -24 526
5 .
Image 1
Petr Šedivý
0:6
2:6
6:7
S:S
4 -30 514

Letní sezóna 2019

13 . Úroveň B

583 bodů
125. místo (116. místo v mužích)
M.D. O.H. V.N. M.H. J.W. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Marek Dlask
6:3 6:0 6:4 5:7 58 30 583
2 .
Image 1
Ondřej Hošák
3:6 2:6
6:S
6:2 41 24 560
3 .
Image 1
Vojta Navratil
0:6 6:2 2:6 6:4 36 0 531
4 .
Image 1
Milan Holeček
4:6
S:6
6:2 S:S 17 -24 488
5 .
Image 1
Jiří Wolf
7:5 2:6 4:6 S:S 16 -30 481

12 . Úroveň B

500 bodů
138. místo (129. místo v mužích)
P.B. O.S. M.M. M.D. T.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Bladský
6:1 6:0 6:3 6:4 72 30 597
2 .
Image 1
Ondřej Semera
1:6 6:0 6:3 6:2 56 24 575
3 .
Image 1
Martin Mucha
0:6 0:6 6:4 6:1 35 0 530
4 .
Image 1
Marek Dlask
3:6 3:6 4:6 6:1 29 -24 500
5 .
Image 1
Tomáš Nadrchal
4:6 2:6 1:6 1:6 8 -30 473

11 . Úroveň C

536 bodů
126. místo (119. místo v mužích)
H.Ž. P.H. M.P. J.H. M.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Hana Žežulková
6:4 4:6 6:1 6:1 58 30 628
2 .
Image 1
Petr Herma
4:6
6:S
7:6 7:5 50 24 614
3 .
Image 1
Martin Plicka
6:4
S:6
S:6
6:2 34 0 574
4 .
Image 1
Jan Hummel
1:6 6:7
6:S
2:6 28 -24 544
5 .
Image 1
Marek Dlask
1:6 5:7 2:6 6:2 26 -30 536

Letní sezóna 2017

12 . Úroveň B

128 bodů
138. místo (130. místo v mužích)
M.B. M.D. J.J. T.K. D.M. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Bělovský
6:7 6:0 6:0 6:2
6:S
58 0 133
2 .
Image 1
Marek Dlask
7:6 6:7
6:2
6:2 6:3 53 0 128
3 .
Image 1
Jaroslav Jirků
0:6 7:6 6:2 6:3 6:2 48 0 123
4 .
Image 1
Tomáš Krásný
0:6
2:6
2:6 6:4
6:S
27 0 102
5 .
Image 1
David Matoušek
2:6 2:6 3:6 4:6 6:0 23 0 98
6 .
Image 1
Jaromir Kracík
S:6
3:6 2:6
S:6
0:6 4 0 79

13 . Úroveň D

121 bodů
150. místo (142. místo v mužích)
M.D. J.B. J.Š. J.F. E.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Marek Dlask
6:2
6:4
6:2
6:3 61 0 121
2 .
Image 1
Jan Balcar
2:6
6:4
7:5
6:0 47 0 107
3 .
Image 1
Jiří Štiller
4:6
4:6
6:3 6:0 41 0 101
4 .
Image 1
Jiří Fajer
2:6
5:7
3:6
6:1
27 0 87
5 .
Image 1
Eva Stodolová
3:6 0:6 0:6
1:6
4 0 64

14 . Úroveň B

112 bodů
158. místo (149. místo v mužích)
M.D. J.Z. A.K. P.V. D.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Marek Dlask
6:1 6:2 6:1 6:1 67 0 112
2 .
Image 1
Jaroslav Zdvihal
1:6 6:1 6:1 6:0 53 0 98
3 .
Image 1
Aneta Kotalíková
2:6 1:6 6:2 7:5 32 0 77
4 .
Image 1
Petr Velký
1:6 1:6 2:6
6:4
18 0 63
5 .
Image 1
Dana Sládková
1:6 0:6 5:7
4:6
10 0 55

15 . Úroveň B

96 bodů
176. místo (163. místo v mužích)
M.D. R.E. R.F. A.P. L.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Marek Dlask
6:3 6:2 6:0 6:1 66 0 96
2 .
Image 1
Robin Erde
3:6 6:S 6:1 6:1 52 0 82
3 .
Image 1
Robert Falbr
2:6 S:6 6:2 6:0 36 0 66
4 .
Image 1
Andrea Pavelcová
0:6 1:6 2:6
7:6
15 0 45
5 .
Image 1
Lucie Kučerová
1:6 1:6 0:6
6:7
8 0 38

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
07.07.2020 19:00 10. Petr Adamec LTC Podolí 7:6 Komentáře
07.07.2020 18:00 10. Martin Sláma LTC Podolí 6:2
03.07.2020 14:00 10. Petr Šedivý 6:0
29.06.2020 10:00 10. Ales Severa Tenis Admira 7:5
01.10.2019 00:10 13. Jiří Wolf 5:7
24.09.2019 18:00 13. Milan Holeček 6:4
21.09.2019 10:00 13. Vojta Navratil VŠE Třebešín 6:0
08.09.2019 18:00 13. Ondřej Hošák Hamr Záběhlice 6:3
27.08.2019 18:00 12. Tomáš Nadrchal Hamr Štěrboholy 6:1
25.08.2019 19:00 12. Martin Mucha Hamr Braník 4:6
12.08.2019 17:00 12. Ondřej Semera VŠE Třebešín 3:6
08.08.2019 18:00 12. Petr Bladský VŠE Třebešín 3:6
21.07.2019 17:30 11. Jan Hummel Hamr Záběhlice 6:2
15.07.2019 19:00 11. Hana Žežulková Sportcentrum Radlice 1:6
08.07.2019 18:00 11. Martin Plicka Hamr Braník 2:6
04.07.2019 18:00 11. Petr Herma VŠE Třebešín 5:7
19.09.2017 19:30 12. Jaromir Kracík Hamr Záběhlice 6:3
14.09.2017 20:30 12. Jaroslav Jirků Hamr Záběhlice 6:7
12.09.2017 19:30 12. Martin Bělovský Hamr Záběhlice 7:6
10.09.2017 18:00 12. David Matoušek LTC Modřany 2005 6:2
07.09.2017 19:00 12. Tomáš Krásný Hamr Záběhlice 6:2 Komentáře
25.08.2017 08:30 13. Jiří Fajer Hamr Záběhlice 6:2 Komentáře
21.08.2017 17:30 13. Jan Balcar VŠE Třebešín 6:2 Komentáře
12.08.2017 10:30 13. Eva Stodolová Hamr Záběhlice 6:3
03.08.2017 18:00 13. Jiří Štiller VŠE Třebešín 6:4
23.07.2017 14:00 14. Jaroslav Zdvihal Hamr Záběhlice 6:1
21.07.2017 09:30 14. Dana Sládková Hamr Braník 6:1
19.07.2017 17:30 14. Petr Velký VŠE Třebešín 6:1
13.07.2017 18:00 14. Aneta Kotalíková Hamr Záběhlice 6:2
25.06.2017 18:00 15. Andrea Pavelcová Tenis Ládví 6:0
21.06.2017 18:00 15. Robin Erde Tenis Ládví 6:3
15.06.2017 19:00 15. Robert Falbr 6:2
11.06.2017 16:00 15. Lucie Kučerová Tenis Ládví 6:1

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím