Načítám…
Tomáš Kondr

Tomáš Kondr (26 let)

ID: 39860

Brno

Asistent auditora

Facebook profil

Fandí:Real Madrid CF

Hraje ligy: Brno - Squash (79/110)

  • 25 zápasů

    od roku 2020
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v ZONE4YOU fitness club
  • 79 /110
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 25
    Zápasů v lize ( 12 / 13 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2020

8 . Úroveň C

86 bodů
79. místo (77. místo v mužích)
A.T. M.T. J.M. M.K. T.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Adam Tkáč
3:0 7 14 121
2 .
Image 1
Michal Tahal
0 11 111
3 .
Image 1
Jan Matulik
0 0 100
4 .
Image 1
Michal Koláček
0 -5 95
5 .
Image 1
Tomáš Kondr
0:3 0 -14 86

Letní sezóna 2020

7 . Úroveň C

106 bodů
58. místo (55. místo v mužích)
P.N. T.K. H.H. T.K. M.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Novotný
3:1 3:1 3:0 3:1 25 14 139
2 .
Image 1
Tomáš Kaňovský
1:3 3:2 3:2 3:0 18 5 123
3 .
Image 1
Helena Hrudová
1:3 2:3 3:2 3:0 15 0 115
4 .
Image 1
Tomáš Kondr
0:3 2:3 2:3 3:0 11 -5 106
5 .
Image 1
Marek Ševčík
1:3 0:3 0:3 0:3 1 -14 87

7 . Úroveň C

121 bodů
48. místo (46. místo v mužích)
J.F. T.K. P.P. J.P. M.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Frajt
3:1 S:S 3:0 3:0 18 14 132
2 .
Image 1
Tomáš Kondr
1:3 2:3 3:1 3:0 16 5 121
3 .
Image 1
Patrik Prát
S:S 3:2 2:3 3:0 12 0 112
4 .
Image 1
Josef Pivnička
0:3 1:3 3:2 3:2 11 -5 106
5 .
Image 1
Miroslav Jagelka
0:3 0:3 0:3 2:3 2 -14 88

8 . Úroveň A

119 bodů
48. místo (46. místo v mužích)
T.K. M.K. R.J. O.K. A.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Kondr
3:2 3:1 3:0
3:0
25 14 119
2 .
Image 1
Michal Koláček
2:3
0:3
3:0
3:0 16 11 107
3 .
Image 1
Russell Jones
1:3
3:0
3:1
S:3
14 0 94
4 .
Image 1
Oldřich Kundera
0:3
0:3
1:3
3:S
7 -11 76
5 .
Image 1
Alexandra Maloňová
0:3
0:3
3:S
S:3
6 -14 72

Jarní sezóna 2020

8 . Úroveň B

138 bodů
76. místo (71. místo v mužích)
M.T. Š.Č. J.M. T.K. P.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Tahal
3:2 3:0 3:2 3:S 23 14 177
2 .
Image 1
Štěpán Černý
2:3
2:3
3:0 3:0 18 11 169
3 .
Image 1
Jan Matulik
0:3
3:2
3:1 3:S 17 0 157
4 .
Image 1
Tomáš Kondr
2:3 0:3 1:3 3:S 9 -11 138
5 .
Image 1
Patrik Prát
S:3 0:3 S:3 S:3 0 -14 126

10 . Úroveň A

135 bodů
77. místo (72. místo v mužích)
T.K. J.K. O.J. O.K. M.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Kondr
3:0
3:S
2:3
3:S
21 14 135
2 .
Image 1
Jan Kořistka
0:3
3:S
3:0
3:S
19 11 130
3 .
Image 1
Ondřej Janošík
S:3
S:3
3:S
3:S
12 0 112
4 .
Image 1
Otakar Kuchař
3:2 0:3 S:3
3:S
11 -5 106
5 .
Image 1
Milan Šarík
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86

9 . Úroveň A

136 bodů
93. místo (88. místo v mužích)
D.B. R.Š. M.Š. O.J. T.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Dominik Baroš
1:3 3:1
3:2
3:2 17 14 171
2 .
Image 1
Richard Šnajdr
3:1 0:3
3:2
3:2 16 11 167
3 .
Image 1
Matěj Šafránek
1:3 3:0 3:1 1:3 15 0 155
4 .
Image 1
Ondřej Janošík
2:3
2:3
1:3 3:0 12 -5 147
5 .
Image 1
Tomáš Kondr
2:3 2:3 3:1 0:3 10 -14 136

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
08.10.2020 17:00 8. Adam Tkáč ZONE4YOU fitness club 0:3
01.09.2020 20:00 7. Petr Novotný ZONE4YOU fitness club 0:3
31.08.2020 18:00 7. Tomáš Kaňovský Sport Centrum IVANOVICE 2:3
24.08.2020 19:00 7. Helena Hrudová EKS 2:3
12.08.2020 20:00 7. Marek Ševčík EKS 3:0
05.08.2020 20:00 7. Josef Pivnička ZONE4YOU fitness club 3:1
22.07.2020 20:00 7. Jakub Frajt ZONE4YOU fitness club 1:3
21.07.2020 20:00 7. Miroslav Jagelka Best Gym Horova 3:0
20.07.2020 17:00 7. Patrik Prát EKS 2:3
03.07.2020 16:00 8. Russell Jones EKS 3:1
29.06.2020 18:00 8. Michal Koláček Best Gym Horova 3:2
23.06.2020 16:00 8. Oldřich Kundera EKS 3:0
18.06.2020 20:00 8. Alexandra Maloňová ZONE4YOU fitness club 3:0 Komentáře
16.06.2020 00:10 8. Patrik Prát 3:S
10.06.2020 19:00 8. Michal Tahal ZONE4YOU fitness club 2:3
02.06.2020 17:00 8. Štěpán Černý ZONE4YOU fitness club 0:3
27.05.2020 17:30 8. Jan Matulik Best Gym Horova 1:3
07.05.2020 19:00 10. Otakar Kuchař Fitness Boby a squash 2:3
07.05.2020 10:22 10. Ondřej Janošík 3:S Komentáře
29.04.2020 18:00 10. Jan Kořistka 3:0
19.02.2020 19:00 9. Matěj Šafránek ZONE4YOU fitness club 3:1
17.02.2020 19:00 9. Ondřej Janošík Fitness Boby a squash 0:3
11.02.2020 19:00 9. Richard Šnajdr ZONE4YOU fitness club 2:3
10.02.2020 20:00 9. Dominik Baroš ZONE4YOU fitness club 2:3
10. Milan Šarík 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím