Načítám…
Ondřej Seidelmann

Ondřej Seidelmann (30 let)

ID: 38424

Brno

Resideo - planning

  • 47 zápasů

    od roku 2019
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Skreč
  • 00:10
    Často hraje od 00:10 v fit4all centrum
  • 152 /171
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 42
    Zápasů v lize ( 7 / 5 / 30) 2 turnaje

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2020

15 . Úroveň B

54 bodů
153. místo (136. místo v mužích)
O.S. M.H. T.M. Z.G. P.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Seidelmann
0 14 54
2 .
Image 1
Marcela Hrbatová
0 11 51
3 .
Image 1
Tomaš Malina
0 0 40
4 .
Image 1
Zita Goliášová
0 -3 37
5 .
Image 1
Pavel Prát
0 -14 26

Letní sezóna 2020

14 . Úroveň A

93 bodů
128. místo (112. místo v mužích)
O.S. J.G. Z.G. S.K. P.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Seidelmann
3:0 3:0 3:0 S:S 19 14 93
2 .
Image 1
Jakub Gabriel
0:3
3:1
3:0
3:2
18 11 89
3 .
Image 1
Zita Goliášová
0:3
1:3
3:1 3:S 13 0 73
4 .
Image 1
Sona Krollova
0:3
0:3
1:3 3:S 7 -11 56
5 .
Image 1
Petra Vaníčková
S:S
2:3
S:3 S:3 0 -14 46

13 . Úroveň A

29 bodů
136. místo (116. místo v mužích)
H.Ž. T.S. S.K. J.G. O.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Hana Životská
3:0
3:0
3:2
0:3 19 14 73
2 .
Image 1
Tomáš Strouhal
0:3
3:0 3:0 S:S 12 11 63
3 .
Image 1
Sona Krollova
0:3
0:3
1:3
3:S
7 0 47
4 .
Image 1
Jakub Gabriel
2:3
0:3
3:1
S:S 6 -3 43
5 .
Image 1
Ondřej Seidelmann
3:0 S:S
S:3
S:S 3 -14 29

13 . Úroveň B

35 bodů
136. místo (118. místo v mužích)
J.N. M.K. Z.G. O.S. T.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Novák
3:1
3:0
3:S
3:0 26 14 80
2 .
Image 1
Milan Kachlík
1:3
3:1
3:S
3:0
20 11 71
3 .
Image 1
Zita Goliášová
0:3
1:3
3:S
3:0
14 0 54
4 .
Image 1
Ondřej Seidelmann
S:3
S:3
S:3
S:S -2 -3 35
5 .
Image 1
Tomaš Malina
0:3
0:3
0:3
S:S -2 -14 24

14 . Úroveň A

50 bodů
130. místo (112. místo v mužích)
T.S. J.N. H.B. O.S. K.H. J.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Světnický
3:2 3:0 3:S S:S 3:0 19 14 73
2 .
Image 1
Jiří Novák
2:3 3:2 0:3 3:0 3:0 18 11 69
3 .
Image 1
Hana Brablecová
0:3 2:3 0:3 3:1 3:0 13 0 53
4 .
Image 1
Ondřej Seidelmann
S:3 3:0 3:0 S:3 S:S 10 0 50
5 .
Image 1
Kamila Hasalová
S:S 0:3 1:3 3:S 3:S 9 -11 38
6 .
Image 1
Jiří Hadrava
0:3 0:3 0:3 S:S S:3 -2 -14 24

Jarní sezóna 2020

17 . Úroveň B

26 bodů
200. místo (174. místo v mužích)
K.P. P.M. J.H. J.V. P.G. O.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Kateřina Pavlíčková
3:S
3:0
3:1
3:0 3:S 27 14 81
2 .
Image 1
Petr Menšík
S:3
3:0
3:S
3:0
3:S 22 11 73
3 .
Image 1
Jiří Hovorka
0:3
0:3
3:2
3:0 3:S 15 0 55
4 .
Image 1
Jan Vitula
1:3
S:3
2:3
3:0
3:S 14 0 54
5 .
Image 1
Patrícia Geratová
0:3
0:3
0:3
0:3
3:S 5 -3 42
6 .
Image 1
Ondřej Seidelmann
S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 26

17 . Úroveň A

52 bodů
200. místo (177. místo v mužích)
R.Z. N.F. M.Š. O.S. I.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Renáta Zrůstová
1:3 3:0
3:S
3:S
20 14 94
2 .
Image 1
Natálie Faruzelová
3:1
3:2
2:3
3:S 19 11 90
3 .
Image 1
Monika Šťastná
0:3
2:3
3:S 3:S 14 0 74
4 .
Image 1
Ondřej Seidelmann
S:3
3:2
S:3 S:S 3 -11 52
5 .
Image 1
Iveta Ferová
S:3
S:3 S:3 S:S -2 -14 44

16 . Úroveň A

86 bodů
200. místo (178. místo v mužích)
M.Č. H.P. T.S. J.P. O.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Čechmánek
3:0
3:2
3:0 3:S 25 14 139
2 .
Image 1
Hana Palbuchtová
0:3 3:2 3:0 3:S 18 11 129
3 .
Image 1
Tomáš Světnický
2:3
2:3 3:2 3:S 15 0 115
4 .
Image 1
Josef Pospíšil
0:3 0:3 2:3 3:S 8 -11 97
5 .
Image 1
Ondřej Seidelmann
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 86

Podzimní sezóna 2019

15 . Úroveň B

86 bodů
187. místo (170. místo v mužích)
M.C. J.S. P.K. O.C. O.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Chromeček
1:3
3:0
3:0
3:S
21 14 135
2 .
Image 1
Jiří Sedláček
3:1
2:3
3:2
3:S
19 11 130
3 .
Image 1
Patrik Křemeček
0:3
3:2
3:0
3:S
18 0 118
4 .
Image 1
Ondřej Chaloupka
0:3
2:3
0:3
3:S
8 -5 103
5 .
Image 1
Ondřej Seidelmann
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86

14 . Úroveň C

104 bodů
176. místo (163. místo v mužích)
D.S. N.P. N.F. I.S. O.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Smejkal
3:0 3:0 3:0 S:S 19 14 153
2 .
Image 1
Nikola Pajkovský
0:3 3:0 3:2 3:2 17 11 148
3 .
Image 1
Natálie Faruzelová
0:3 0:3
3:2
3:S
11 0 131
4 .
Image 1
Ivan Syka
0:3 2:3
2:3
S:S 2 -5 117
5 .
Image 1
Ondřej Seidelmann
S:S 2:3
S:3
S:S -2 -14 104

13 . Úroveň C

129 bodů
161. místo (150. místo v mužích)
L.D. M.P. D.K. I.S. O.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Libor Diviš
3:S
S:S
3:1
3:0
17 14 171
2 .
Image 1
Martin Pospíšil
S:3 3:0 S:S 3:1 11 11 162
3 .
Image 1
David Kovář
S:S
0:3 3:1
3:0
11 0 151
4 .
Image 1
Ivan Syka
1:3 S:S 1:3 3:2 5 -11 134
5 .
Image 1
Ondřej Seidelmann
0:3
1:3
0:3
2:3 3 -14 129

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
05.10.2020 00:10 14. Petra Vaníčková S:S
30.09.2020 20:00 14. Zita Goliášová Xarena Slatina Badminton Club 3:0
24.09.2020 17:30 14. Sona Krollova Sprint 3:0
18.09.2020 23:10 14. Jakub Gabriel 3:0
07.09.2020 00:10 13. Tomáš Strouhal S:S
07.09.2020 00:10 13. Jakub Gabriel S:S
07.09.2020 00:10 13. Hana Životská 3:0
03.09.2020 08:48 13. Sona Krollova S:3 Komentáře
10.08.2020 00:10 13. Tomaš Malina S:S
08.08.2020 20:14 13. Milan Kachlík S:3 Komentáře
07.08.2020 20:04 13. Jiří Novák S:3 Komentáře
07.08.2020 15:13 13. Zita Goliášová S:3 Komentáře
13.07.2020 00:10 14. Jiří Hadrava S:S
13.07.2020 00:10 14. Tomáš Světnický S:3
13.07.2020 00:10 14. Kamila Hasalová S:3
09.07.2020 15:00 14. Jiří Novák Centrum Viktoria 3:0
06.07.2020 14:00 14. Hana Brablecová Centrum Viktoria 3:0
16.06.2020 00:10 17. Petr Menšík S:3
16.06.2020 00:10 17. Jiří Hovorka S:3
16.06.2020 00:10 17. Kateřina Pavlíčková S:3
16.06.2020 00:10 17. Jan Vitula S:3
16.06.2020 00:10 17. Patrícia Geratová S:3
21.05.2020 00:10 17. Monika Šťastná S:3
21.05.2020 00:10 17. Iveta Ferová S:S
19.05.2020 18:00 17. Natálie Faruzelová Xarena Slatina Badminton Club 3:2 Komentáře
06.05.2020 22:47 17. Renáta Zrůstová S:3 Komentáře
04.03.2020 00:10 16. Miroslav Čechmánek S:3
04.03.2020 00:10 16. Hana Palbuchtová S:3
04.03.2020 00:10 16. Tomáš Světnický S:3
04.03.2020 00:10 16. Josef Pospíšil S:3
28.01.2020 22:12 15. Patrik Křemeček S:3 Komentáře
28.01.2020 12:01 15. Jiří Sedláček S:3 Komentáře
22.01.2020 20:19 15. Martin Chromeček S:3 Komentáře
22.01.2020 09:47 15. Ondřej Chaloupka S:3 Komentáře
02.01.2020 00:10 14. Ivan Syka S:S
02.01.2020 00:10 14. David Smejkal S:S
01.01.2020 10:27 14. Natálie Faruzelová S:3 Komentáře
16.12.2019 18:00 14. Nikola Pajkovský Sport Centrum IVANOVICE 2:3
25.11.2019 21:00 13. Ivan Syka fit4all centrum 2:3
18.11.2019 17:00 13. Martin Pospíšil fit4all centrum 1:3
10.11.2019 20:00 13. Libor Diviš Sprint 0:3 Komentáře
06.11.2019 20:00 13. David Kovář Badminton Líšeň 0:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím