No photo

Lenka Přibylová (47 let)

ID: 26116

Praha

  • 48 zápasů

    od roku 2016
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Hamr Štěrboholy
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 48
    Zápasů v lize ( 32 / 15 / 1) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2017

2 . Úroveň A

138 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
Mar… Bad… Non… LeM… Fir… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
MarLenka (M. Sotona + L. Přibylová)
3:1
3:1
3:0 3:0 48 0 138
2 .
Badass (M. Finer + M. Pokorný)
1:3 3:1
3:0
3:1 37 0 127
3 .
Nonstop (M. Solar + K. Kašparová)
1:3
1:3
3:0
3:0
30 0 120
4 . 0:3
0:3
0:3
3:2 9 0 99
5 .
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann + A. Nagy)
0:3 1:3
0:3
2:3 6 0 96

1 . Úroveň A

131 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
MiPa Lev… Pat… Mar… Non… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
3:1
3:2
3:1
3:0
44 0 149
2 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
1:3
3:1
1:3
3:0 28 0 133
3 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
2:3
1:3
3:1
3:1
28 0 133
4 .
MarLenka (M. Sotona + L. Přibylová)
1:3
3:1
1:3
3:1
26 0 131
5 .
Nonstop (M. Solar + K. Kašparová)
0:3
0:3
1:3
1:3
4 0 109

2 . Úroveň A

140 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
Mar… Pat… Fal… LeM… Fau… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
MarLenka (M. Sotona + L. Přibylová)
3:1
3:0
3:0
3:0 50 0 140
2 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
1:3
3:1 3:0 3:0 39 0 129
3 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
0:3 1:3
2:3
3:0 19 0 109
4 .
0:3
0:3
3:2
3:2 18 0 108
5 .
FauVé (P. Černý + R. Moravec)
0:3 0:3 0:3 2:3 4 0 94

1 . Úroveň A

126 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
Bad… MiPa Lev… Mar… Fal… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Badass (M. Finer + M. Pokorný)
3:2 3:2
3:1
3:0 42 0 147
2 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
2:3
3:1
3:1
3:1
37 0 142
3 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
2:3
1:3
3:2
3:0 28 0 133
4 .
MarLenka (M. Sotona + L. Přibylová)
1:3
1:3
2:3
3:0 21 0 126
5 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
0:3
1:3
0:3 0:3 2 0 107

Jarní sezóna 2017

2 . Úroveň A

140 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
Mar… Fal… LeM… Tuc Admi B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
MarLenka (M. Sotona + L. Přibylová)
3:0 3:1 3:0 3:0 50 0 140
2 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
0:3 3:0 0:3 3:1 24 0 114
3 . 1:3 0:3 3:1 3:1 24 0 114
4 . 0:3 3:0 1:3 1:3 17 0 107
5 . 0:3 1:3 1:3 3:1 15 0 105

1 . Úroveň A

128 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
MiPa Lev… Bad… Mar… Tuc B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
3:0
3:1 3:2 3:0 46 0 151
2 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
0:3
3:0
3:1
3:1 35 0 140
3 .
Badass (M. Finer + M. Pokorný)
1:3 0:3 3:2 3:0 24 0 129
4 .
MarLenka (M. Sotona + L. Přibylová)
2:3
1:3
2:3 3:0 23 0 128
5 . 0:3 1:3 0:3 0:3 2 0 107

1 . Úroveň A

137 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
Bad… Lev… Mar… Bul… Non… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Badass (M. Finer + M. Pokorný)
3:1 3:1 3:0
3:2
44 0 149
2 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
1:3
3:2
3:0
3:0
37 0 142
3 .
MarLenka (M. Sotona + L. Přibylová)
1:3
2:3
3:0
3:0
32 0 137
4 .
Bulu Monkeys (V. Zeman + M. Boháček)
0:3 0:3 0:3
3:1
11 0 116
5 .
Nonstop (M. Solar + K. Kašparová)
2:3
0:3
0:3
1:3
6 0 111

1 . Úroveň A

139 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
Lev… Mar… Bul… MiPa Fal… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
3:1 3:1 1:3 3:0 37 0 142
2 .
MarLenka (M. Sotona + L. Přibylová)
1:3 3:2 3:S 3:0 34 0 139
3 .
Bulu Monkeys (V. Zeman + M. Boháček)
1:3 2:3 3:1
3:2
26 0 131
4 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
3:1 S:3 1:3 3:1 24 0 129
5 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
0:3 0:3
2:3
1:3 6 0 111

Podzimní sezóna 2016

1 . Úroveň A

141 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Mar… Lev… MiPa Bad… Non… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
MarLenka (M. Sotona + L. Přibylová)
2:3
3:2
3:S
3:0
36 0 141
2 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
3:2
3:1 2:3
3:1
35 0 140
3 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
2:3 1:3 3:0
3:0
32 0 137
4 .
Badass (M. Finer + M. Pokorný)
S:3
3:2 0:3
2:3
13 0 118
5 .
Nonstop (M. Solar + K. Kašparová)
0:3
1:3
0:3
3:2
11 0 116

2 . Úroveň A

142 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
Mar… Non… LeM… Luk… VEL… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
MarLenka (M. Sotona + L. Přibylová)
3:0
3:0 3:0 3:0 52 0 142
2 .
Nonstop (M. Solar + K. Kašparová)
0:3
3:1
3:1
3:0
35 0 125
3 . 0:3
1:3
3:0 3:S 25 0 115
4 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
0:3
1:3
0:3 3:S 12 0 102
5 .
VELKÁ MORAVA (P. Halátek + V. Špaňhel)
0:3
0:3
S:3 S:3 0 0 90

1 . Úroveň A

124 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
Bad… MiPa Pat… Mar… Luk… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Badass (M. Finer + M. Pokorný)
3:0 3:2 3:1 3:0 46 0 151
2 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
0:3 3:0
S:S
3:0 21 0 126
3 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
2:3 0:3 2:3
3:0
21 0 126
4 .
MarLenka (M. Sotona + L. Přibylová)
1:3
S:S
3:2 3:0 19 0 124
5 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
0:3 0:3
0:3
0:3 0 0 105

1 . Úroveň A

131 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
Bad… MiPa Mar… Bul… Non… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Badass (M. Finer + M. Pokorný)
3:2 3:0 3:0
3:2
44 0 149
2 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
2:3
3:1
3:1
3:0
39 0 144
3 .
MarLenka (M. Sotona + L. Přibylová)
0:3
1:3
3:0
3:1
26 0 131
4 .
Bulu Monkeys (V. Zeman + M. Boháček)
0:3 1:3 0:3
3:1
13 0 118
5 .
Nonstop (M. Solar + K. Kašparová)
2:3
0:3
1:3
1:3
8 0 113

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
21.09.2017 18:00 2. Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann, A. Nagy) Hamr Štěrboholy 3:0
20.09.2017 18:00 2. Badass (M. Finer, M. Pokorný) Hamr Štěrboholy 3:1
19.09.2017 18:00 2. Nonstop (M. Solar, K. Kašparová) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
19.09.2017 18:00 2. LeMoN (M. Lederer, R. Modlinger) Hamr Štěrboholy 3:0
30.08.2017 20:30 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Štěrboholy 1:3
15.08.2017 19:00 1. Levej a pomalej (D. Nedbal, J. Miskos) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
15.08.2017 18:00 1. Pat&Mat (O. Bernáth, P. Vrchota) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
05.08.2017 19:00 1. Nonstop (M. Solar, K. Kašparová) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
31.07.2017 19:00 2. LeMoN (M. Lederer, R. Modlinger) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
31.07.2017 18:00 2. FauVé (P. Černý, R. Moravec) Sportcentrum Step 3:0
12.07.2017 19:30 2. Pat&Mat (O. Bernáth, P. Vrchota) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
12.07.2017 19:00 2. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Badminton Arena Skalka 3:0
23.06.2017 20:00 1. Badass (M. Finer, M. Pokorný) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
22.06.2017 18:00 1. Levej a pomalej (D. Nedbal, J. Miskos) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
20.06.2017 20:00 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 1:3
08.06.2017 18:00 1. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Hamr Štěrboholy 3:0
23.05.2017 19:30 2. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Hamr Štěrboholy 3:0
22.05.2017 20:30 2. Tuc (I. Efimov, A. Polishchuk) Sportcentrum Step 3:0
21.05.2017 20:00 2. LeMoN (M. Lederer, R. Modlinger) Hamr Štěrboholy 3:1
15.05.2017 19:00 2. Admi (A. Dvořák, M. Horak) Hamr Štěrboholy 3:0
30.04.2017 20:00 1. Badass (M. Finer, M. Pokorný) Hamr Štěrboholy 2:3
18.04.2017 20:00 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Štěrboholy 2:3
18.04.2017 19:00 1. Tuc (I. Efimov, A. Polishchuk) Hamr Štěrboholy 3:0
03.04.2017 20:00 1. Levej a pomalej (D. Nedbal, J. Miskos) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
02.04.2017 19:00 1. Levej a pomalej (D. Nedbal, J. Miskos) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
12.03.2017 18:30 1. Nonstop (M. Solar, K. Kašparová) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
10.03.2017 19:00 1. Bulu Monkeys (V. Zeman, M. Boháček) Hamr Štěrboholy 3:0
10.03.2017 18:00 1. Badass (M. Finer, M. Pokorný) Hamr Štěrboholy 1:3
24.02.2017 19:00 1. Levej a pomalej (D. Nedbal, J. Miskos) Hamr Štěrboholy 1:3
24.02.2017 18:00 1. Bulu Monkeys (V. Zeman, M. Boháček) Hamr Štěrboholy 3:2
17.02.2017 16:30 1. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Hamr Štěrboholy 3:0
19.01.2017 18:00 1. Levej a pomalej (D. Nedbal, J. Miskos) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
18.01.2017 18:00 1. Nonstop (M. Solar, K. Kašparová) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
12.01.2017 18:00 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Štěrboholy 3:2
22.12.2016 21:00 2. LeMoN (M. Lederer, R. Modlinger) Hamr Štěrboholy 3:0
22.12.2016 20:00 2. Luka+Jilové (F. Soukup, J. Viktora) Hamr Štěrboholy 3:0
12.12.2016 18:00 2. Nonstop (M. Solar, K. Kašparová) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
05.12.2016 20:30 2. VELKÁ MORAVA (P. Halátek, V. Špaňhel) Hamr Štěrboholy 3:0
02.12.2016 17:33 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) S:S Komentáře
28.11.2016 19:00 1. Pat&Mat (O. Bernáth, P. Vrchota) Hamr Štěrboholy 3:2
24.11.2016 21:00 1. Luka+Jilové (F. Soukup, J. Viktora) Hamr Štěrboholy 3:0
13.11.2016 19:00 1. Badass (M. Finer, M. Pokorný) Hamr Štěrboholy 1:3
30.10.2016 17:00 1. Badass (M. Finer, M. Pokorný) Hamr Štěrboholy 0:3
24.10.2016 20:00 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
14.10.2016 17:30 1. Bulu Monkeys (V. Zeman, M. Boháček) Hamr Štěrboholy 3:0
09.10.2016 18:00 1. Nonstop (M. Solar, K. Kašparová) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) 3:S
1. Badass (M. Finer, M. Pokorný) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím