Shubham Gupta

Shubham Gupta (25 let)

ID: 29176

Praha

  • 27 zápasů

    od roku 2017
  • 5/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Badminton Arena Skalka
  • 81 /477
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 27
    Zápasů v lize ( 13 / 11 / 3) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2019

10 . Úroveň C

374 bodů
76. místo (73. místo v mužích)
S.G. P.L. P.H. L.T. F.S. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Shubham Gupta
3:1 3:0 3:0 20 14 374
2 .
Image 1
Petr Levit
1:3 2:3 3:1 9 11 360
3 .
Image 1
Pavlína Hiršová
0:3 3:2 5 0 345
4 .
Image 1
Lukáš Tauber
0:3 1:3 1 -11 330
5 .
Image 1
Filip Skřivánek
0 -14 326

11 . Úroveň A

400 bodů
92. místo (88. místo v mužích)
S.G. R.S. J.N. P.H. O.H. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Shubham Gupta
3:1 3:0 3:1 3:0 26 14 400
2 .
Image 1
Rostislav Supa
1:3 3:0 3:0 3:0 22 11 393
3 .
Image 1
Jakub Novák
0:3 0:3 3:2 3:0 12 0 372
4 .
Image 1
Pavel Hrbotický
1:3 0:3 2:3 3:1 9 -11 358
5 .
Image 1
Ondřej Hyneš
0:3 0:3 0:3 1:3 1 -14 347

Podzimní sezóna 2018

13 . Úroveň A

375 bodů
127. místo (123. místo v mužích)
J.Č. S.G. J.H. P.G. L.A. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Čambula
3:0 2:3 3:0
3:S
19 0 109
2 .
Image 1
Shubham Gupta
0:3 3:0
3:0
3:S
17 0 107
3 .
Image 1
Jakub Hlista
3:2 0:3
3:1
3:S
14 0 104
4 .
Image 1
Petr Gnan
0:3
0:3
1:3
3:S
6 0 96
5 .
Image 1
Lukáš Albert
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 90

10 . Úroveň A

319 bodů
133. místo (128. místo v mužích)
J.Š. T.L. P.M. A.W. S.G. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Šimandl
3:1 3:0
3:S
3:1 21 0 117
2 .
Image 1
Tomas Ludvik
1:3 3:2
3:S
S:S
8 0 104
3 .
Image 1
Pavel Mazura
0:3 2:3
3:S
S:S
5 0 101
4 .
Image 1
Adriana Wałoszková
S:3
S:3
S:3
S:S
-2 0 94
5 .
Image 1
Shubham Gupta
1:3
S:S
S:S
S:S
-5 0 91

9 . Úroveň A

392 bodů
101. místo (97. místo v mužích)
J.B. M.N. P.Š. M.K. S.G. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Beneš
3:1 3:0 3:1 3:1 21 0 129
2 .
Image 1
Marek Nečas
1:3
3:2
3:1
3:1
15 0 123
3 .
Image 1
Pavel Štětkář
0:3
2:3
3:0 3:1 13 0 121
4 .
Image 1
Martin Kučera
1:3 1:3 0:3
3:1
7 0 115
5 .
Image 1
Shubham Gupta
1:3
1:3
1:3
1:3
4 0 112

9 . Úroveň A

364 bodů
90. místo (87. místo v mužích)
M.H. M.D. L.P. S.G. K.F. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Matěj Heller
2:3 3:1 3:1
3:S
17 0 113
2 .
Image 1
Marek Dlask
3:2 0:3 3:0 3:2 14 0 110
3 .
Image 1
Lukáš Pěč
1:3 3:0 3:2
2:3
13 0 109
4 .
Image 1
Shubham Gupta
1:3 0:3 2:3 3:1 8 0 104
5 .
Image 1
Karel Franta
S:3
2:3
3:2
1:3 7 0 103

Letní sezóna 2018

9 . Úroveň A

104 bodů
75. místo (73. místo v mužích)
P.B. M.D. S.G. J.B. J.Č. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Bulawa
3:0 1:3 3:2 3:1 16 0 106
2 .
Image 1
Michal Drusan
0:3
3:1
3:1 3:1 15 0 105
3 .
Image 1
Shubham Gupta
3:1
1:3
2:3 3:0 14 0 104
4 .
Image 1
Jan Bejkovský
2:3 1:3 3:2 3:0 13 0 103
5 .
Image 1
Jiří Čumpelík
1:3 1:3 0:3 0:3 2 0 92

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
19.03.2019 18:30 10. Petr Levit Badminton Arena Skalka 3:1
14.03.2019 19:00 10. Pavlína Hiršová Hamr Braník 3:0
09.03.2019 16:00 10. Lukáš Tauber 3:0
26.02.2019 19:00 11. Jakub Novák 3:0
20.02.2019 19:30 11. Rostislav Supa Hamr Braník 3:1
18.02.2019 18:00 11. Ondřej Hyneš Badminton Arena Skalka 3:0
09.02.2019 13:00 11. Pavel Hrbotický Hamr Braník 3:1
02.02.2019 13:00 13. Jakub Hlista 3:0
31.01.2019 18:00 13. Petr Gnan Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
25.01.2019 17:00 13. Jiří Čambula Hamr Braník 0:3
11.12.2018 12:23 10. Adriana Wałoszková S:S Komentáře
11.12.2018 12:23 10. Pavel Mazura S:S Komentáře
11.12.2018 12:23 10. Tomas Ludvik S:S Komentáře
10.12.2018 17:00 10. Jiří Šimandl Badminton Arena Skalka 1:3
27.11.2018 19:00 9. Martin Kučera Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
23.11.2018 18:00 9. Jan Beneš Badminton Arena Skalka 1:3
15.11.2018 17:00 9. Pavel Štětkář 1:3
06.11.2018 19:30 9. Marek Nečas Hamr Braník 1:3 Komentáře
26.10.2018 18:00 9. Marek Dlask Sportcentrum Step 0:3
22.10.2018 19:00 9. Matěj Heller Badminton Arena Skalka 1:3
21.10.2018 20:00 9. Lukáš Pěč Hamr Štěrboholy 2:3
09.10.2018 18:00 9. Karel Franta Badminton Arena Skalka 3:1
24.09.2018 17:00 9. Jan Bejkovský Hamr Braník 2:3
13.09.2018 18:00 9. Jiří Čumpelík Badminton Arena Skalka 3:0
10.09.2018 18:00 9. Petr Bulawa SportCentrum JEREMI 3:1
06.09.2018 20:00 9. Michal Drusan Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
13. Lukáš Albert 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím