Image 1

Roberto Varela Pazos (46 let)

ID: 33479

Praha

Fandí:Celta

Hraje ligy: Praha - Squash (71/173)

  • 64 zápasů

    od roku 2019
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Sport Centrum Evropská
  • 71 /341
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 64
    Zápasů v lize ( 35 / 24 / 5) 1 turnaj

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

8 . Úroveň C

166 bodů
71. místo (68. místo v mužích)
A.F. J.H. L.M. R.B. R.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Anton Fábry
0 14 194
2 .
Image 1
Jan Heřmánek
0 11 191
3 .
Image 1
Lukáš Melichar
0 0 180
4 .
Image 1
Radek Brix
0 -11 169
5 .
Image 1
Roberto Varela Pazos
0 -14 166

8 . Úroveň B

197 bodů
79. místo (76. místo v mužích)
J.M. J.V. J.A. R.V. R.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Július Matisko
3:1 3:1 3:2
3:S
23 14 237
2 .
Image 1
Jonáš Václavek
1:3 3:0 3:0
3:S
21 11 232
3 .
Image 1
Jan Ambrož
1:3 0:3 3:0
3:S
14 0 214
4 .
Image 1
Roberto Varela Pazos
2:3 0:3 0:3
3:S
8 -11 197
5 .
Image 1
Rišo Hlásko
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 186

Jarní sezóna 2020

9 . Úroveň C

265 bodů
73. místo (70. místo v mužích)
Z.Š. R.V. J.L. J.P. Š.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zdeněk Štefan
3:0 1:3 3:2 3:0 20 14 274
2 .
Image 1
Roberto Varela Pazos
0:3 3:1 3:1 2:3 14 11 265
3 .
Image 1
Jan Lörinc
3:1 1:3 3:2 2:3 14 0 254
4 .
Image 1
Jakub Průcha
2:3 1:3 2:3 3:S 11 -11 240
5 .
Image 1
Štěpán Postler
0:3 3:2 3:2 S:3 10 -14 236

10 . Úroveň B

244 bodů
88. místo (85. místo v mužích)
R.H. R.V. K.Č. J.S. E.W. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Rišo Hlásko
3:1 3:0 3:2
3:S
24 14 258
2 .
Image 1
Roberto Varela Pazos
1:3
S:3
3:S
3:1 13 11 244
3 .
Image 1
Karel Čech
0:3
3:S
2:3
S:S
6 0 226
4 .
Image 1
Jan Staněk
2:3
S:3
3:2
S:S 5 -11 214
5 .
Image 1
Erik Winkelmann
S:3
1:3
S:S
S:S -3 -14 203

11 . Úroveň A

278 bodů
93. místo (91. místo v mužích)
R.V. M.K. J.A. J.J. N.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Roberto Varela Pazos
3:0 3:1 3:2
3:S
24 14 278
2 .
Image 1
Miroslav Kopecký
0:3 2:3 3:0 3:0 16 11 267
3 .
Image 1
Jan Ambrož
1:3 3:2 3:1 S:3 12 0 252
4 .
Image 1
Jakub Jarolím
2:3 0:3 1:3 3:1 9 -11 238
5 .
Image 1
Nicolas Damoiseau
S:3
0:3 3:S 1:3 7 -14 233

Podzimní sezóna 2019

10 . Úroveň C

252 bodů
115. místo (111. místo v mužích)
J.V. Z.Š. T.V. D.T. R.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jonáš Václavek
3:1 3:2
3:0
3:2 23 14 297
2 .
Image 1
Zdeněk Štefan
1:3 3:0
3:2
3:1 19 11 290
3 .
Image 1
Tomáš Volák
2:3 0:3 3:0 3:2 14 0 274
4 .
Image 1
Daniel Turanský
0:3
2:3
0:3 3:1 8 -11 257
5 .
Image 1
Roberto Varela Pazos
2:3 1:3 2:3 1:3 6 -14 252

10 . Úroveň B

255 bodů
95. místo (93. místo v mužích)
J.F. J.L. R.V. M.T. P.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Fajt
3:2 3:2 3:0 3:0 24 14 278
2 .
Image 1
Jan Lörinc
2:3 3:2 2:3 3:1 15 11 266
3 .
Image 1
Roberto Varela Pazos
2:3 2:3 3:2
3:S
15 0 255
4 .
Image 1
Martin Tomka
0:3 3:2 2:3
S:S
5 -11 234
5 .
Image 1
Petr Novotný
0:3 1:3
S:3
S:S
-1 -14 225

11 . Úroveň A

261 bodů
91. místo (89. místo v mužích)
R.V. L.F. M.M. O.Š. P.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Roberto Varela Pazos
3:0 3:0 3:0 3:1 27 14 261
2 .
Image 1
Linda Fábry
0:3 3:1 3:1 3:0 19 11 250
3 .
Image 1
Milan Muzikář
0:3 1:3 3:0 3:1 14 0 234
4 .
Image 1
Ondřej Štika
0:3 1:3 0:3 3:0 8 -11 217
5 .
Image 1
Petr Titera
1:3 0:3 1:3 0:3 2 -14 208

12 . Úroveň B

215 bodů
111. místo (108. místo v mužích)
R.V. D.P. V.V. J.J. J.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Roberto Varela Pazos
3:2 3:2 3:2
3:S
21 14 215
2 .
Image 1
David Petrbok
2:3 3:2 3:2
3:S
18 11 209
3 .
Image 1
Vladimír Voda
2:3 2:3 3:2
3:S
15 0 195
4 .
Image 1
Jakub Jarolím
2:3 2:3 2:3
3:S
12 -11 181
5 .
Image 1
Jáchym Vohryzek
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 166

Letní sezóna 2019

11 . Úroveň B

171 bodů
98. místo (93. místo v mužích)
J.N. R.V. P.S. M.Z. F.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Neuman
3:S
3:S
1:3
3:0 20 14 174
2 .
Image 1
Roberto Varela Pazos
S:3
3:0
3:1
3:0 20 11 171
3 .
Image 1
Petr Silhanek
S:3
0:3
3:0
3:2 12 0 152
4 .
Image 1
Martin Zaplo
3:1
1:3
0:3
3:2
12 -11 141
5 .
Image 1
Filip Bialas
0:3 0:3 2:3
2:3
4 -14 130

9 . Úroveň B

148 bodů
104. místo (99. místo v mužích)
O.Ž. L.J. J.J. O.S. R.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Žitník
3:2 3:0 3:0 3:2 24 14 198
2 .
Image 1
Lucie Jarolímová
2:3 3:1 3:0 3:0 22 11 193
3 .
Image 1
Jakub Jarolím
0:3 1:3 3:0
3:S
14 0 174
4 .
Image 1
Ondřej Slabihoud
0:3 0:3 0:3
3:S
6 -11 155
5 .
Image 1
Roberto Varela Pazos
2:3 0:3
S:3
S:3
2 -14 148

9 . Úroveň A

174 bodů
81. místo (77. místo v mužích)
J.M. L.D. R.V. G.A. D.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Július Matisko
3:0 3:1
3:S
3:1 25 14 199
2 .
Image 1
Lukáš Dittrich
0:3
3:S
3:0 3:0 20 11 191
3 .
Image 1
Roberto Varela Pazos
1:3
S:3
3:S
3:0 14 0 174
4 .
Image 1
Gauthier Amaury
S:3
0:3
S:3
3:2 5 -11 154
5 .
Image 1
David Petrbok
1:3 0:3 0:3 2:3 3 -14 149

9 . Úroveň A

194 bodů
81. místo (78. místo v mužích)
M.J. Z.Š. R.V. L.J. M.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Jarolím
3:S
2:3 3:0 3:0 22 14 216
2 .
Image 1
Zdeněk Štefan
S:3
3:1 3:0 3:0 20 11 211
3 .
Image 1
Roberto Varela Pazos
3:2 1:3 1:3
3:0
14 0 194
4 .
Image 1
Lucie Jarolímová
0:3 0:3 3:1 3:1 12 -11 181
5 .
Image 1
Michael Horký
0:3 0:3
0:3
1:3 1 -14 167

Jarní sezóna 2019

11 . Úroveň B

232 bodů
113. místo (109. místo v mužích)
J.Š. N.L. R.V. L.O. D.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Škoda
3:2 3:2 3:2 3:1 21 14 255
2 .
Image 1
Nazariy Labunets
2:3 3:2 3:0
3:S
20 11 251
3 .
Image 1
Roberto Varela Pazos
2:3 2:3 1:3 3:0 12 0 232
4 .
Image 1
Lubomir Orolin
2:3 0:3 3:1 1:3 9 -11 218
5 .
Image 1
Daniel Turanský
1:3
S:3
0:3 3:1 7 -14 213

12 . Úroveň A

268 bodů
115. místo (112. místo v mužích)
J.Š. R.V. T.P. J.K. D.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Šavel
3:1 3:1
3:S
3:0 25 14 279
2 .
Image 1
Roberto Varela Pazos
1:3 3:2
3:S
3:2 17 11 268
3 .
Image 1
Tomáš Pešek
1:3 2:3
3:2
3:2
13 0 253
4 .
Image 1
Jiří Krpelík
S:3
S:3
2:3
3:0 9 -11 238
5 .
Image 1
David Broďák
0:3 2:3
2:3
0:3 4 -14 230

12 . Úroveň A

226 bodů
118. místo (113. místo v mužích)
M.F. R.V. M.M. V.J. J.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miloslav Felkl
3:1
3:1 3:0 3:0 26 14 240
2 .
Image 1
Roberto Varela Pazos
1:3
3:1
3:1
2:3 15 11 226
3 .
Image 1
Milan Muzikář
1:3
1:3
S:S
3:0 7 0 207
4 .
Image 1
Vladimír John
0:3
1:3
S:S
3:0 6 -11 195
5 .
Image 1
Jakub Jarolím
0:3 3:2 0:3 0:3 5 -14 191

13 . Úroveň C

230 bodů
131. místo (126. místo v mužích)
O.L. R.V. J.Š. D.T. M.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Lovíšek
3:2
3:2
3:0 3:0 24 14 238
2 .
Image 1
Roberto Varela Pazos
2:3 3:2 3:1
3:S
19 11 230
3 .
Image 1
Jan Šavel
2:3
2:3 3:0 3:0 18 0 218
4 .
Image 1
Dan Taylor
0:3 1:3 0:3 3:0 8 -11 197
5 .
Image 1
Martin Lenoch
0:3
S:3
0:3 0:3 0 -14 186

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
07.07.2020 07:45 8. Rišo Hlásko 3:S Komentáře
01.07.2020 19:00 8. Jonáš Václavek Squash Haštal 0:3
29.06.2020 18:00 8. Jan Ambrož Squash Haštal 0:3
22.06.2020 19:00 8. Július Matisko Squash Haštal 2:3
15.06.2020 18:00 9. Štěpán Postler Sport Centrum Evropská 2:3
08.06.2020 19:30 9. Jakub Průcha Squash Ohradní 3:1
01.06.2020 18:00 9. Jan Lörinc Hamr Záběhlice 3:1
28.05.2020 18:00 9. Zdeněk Štefan Squash Haštal 0:3
19.05.2020 20:18 10. Jan Staněk 3:S Komentáře
19.05.2020 15:35 10. Karel Čech S:3 Komentáře
16.05.2020 09:00 10. Rišo Hlásko Sport Centrum Evropská 1:3
11.03.2020 19:00 10. Erik Winkelmann Squashcentrum Strahov 3:1
01.03.2020 17:54 11. Nicolas Damoiseau 3:S Komentáře
19.02.2020 18:00 11. Jakub Jarolím Squash Haštal 3:2
17.02.2020 18:00 11. Jan Ambrož Squash Haštal 3:1
16.02.2020 10:00 11. Miroslav Kopecký Squash Ohradní 3:0
30.01.2020 18:00 10. Jonáš Václavek FitClub Kozák 2:3
28.01.2020 17:30 10. Tomáš Volák Hamr Záběhlice 2:3
22.01.2020 18:00 10. Zdeněk Štefan Squash Haštal 1:3
09.01.2020 19:00 10. Daniel Turanský Sport Centrum Evropská 1:3
21.12.2019 08:39 10. Petr Novotný 3:S Komentáře
17.12.2019 17:00 10. Jiří Fajt Hamr Záběhlice 2:3
16.12.2019 18:00 10. Martin Tomka Hamr Záběhlice 3:2
15.12.2019 18:00 10. Jan Lörinc Squash Haštal 2:3
01.12.2019 10:00 11. Milan Muzikář Squash Haštal 3:0
29.11.2019 16:00 11. Ondřej Štika Sport Centrum Evropská 3:0
07.11.2019 18:00 11. Linda Fábry Squash Ohradní 3:0
03.11.2019 18:00 11. Petr Titera Squash Haštal 3:1
25.10.2019 19:00 12. Jáchym Vohryzek 3:S Komentáře
25.10.2019 17:00 12. Jakub Jarolím 3:2
15.10.2019 18:00 12. Vladimír Voda Squash Haštal 3:2
08.10.2019 18:00 12. David Petrbok Sport Centrum Evropská 3:2
29.09.2019 22:47 11. Jan Neuman S:3 Komentáře
28.09.2019 09:00 11. Petr Silhanek Sport Centrum Evropská 3:0
25.09.2019 19:00 11. Filip Bialas Squash Haštal 3:0
22.09.2019 20:00 11. Martin Zaplo Sport Centrum Evropská 3:1 Komentáře
29.08.2019 20:00 9. Ondřej Žitník Sport Centrum Evropská 2:3
29.08.2019 19:47 9. Ondřej Slabihoud S:3 Komentáře
27.08.2019 16:17 9. Jakub Jarolím S:3 Komentáře
06.08.2019 17:00 9. Lucie Jarolímová Squash Haštal 0:3
31.07.2019 14:39 9. Lukáš Dittrich S:3 Komentáře
31.07.2019 14:38 9. Gauthier Amaury 3:S Komentáře
30.07.2019 19:00 9. Július Matisko Squash Haštal 1:3
24.07.2019 19:00 9. David Petrbok Sport Centrum Evropská 3:0
24.06.2019 18:00 9. Zdeněk Štefan Squash Ohradní 1:3
23.06.2019 11:00 9. Michal Jarolím Sport Centrum Evropská 3:2
18.06.2019 19:00 9. Lucie Jarolímová Sport Centrum Evropská 1:3
07.06.2019 18:00 9. Michael Horký Sport Centrum Evropská 3:0 Komentáře
02.06.2019 15:00 11. Nazariy Labunets FitClub Kozák 2:3
12.05.2019 17:00 11. Jan Škoda Squashcentrum Strahov 2:3
11.05.2019 10:00 11. Daniel Turanský Sport Centrum Evropská 3:0
04.05.2019 11:00 11. Lubomir Orolin Sport Centrum Evropská 1:3
30.04.2019 19:35 12. Jiří Krpelík 3:S Komentáře
30.04.2019 17:00 12. Tomáš Pešek Squash Haštal 3:2
27.04.2019 17:00 12. Jan Šavel Sport Centrum Evropská 1:3
15.04.2019 19:00 12. David Broďák Squash Haštal 3:2
27.03.2019 19:00 12. Jakub Jarolím Squash Haštal 2:3
17.03.2019 11:00 12. Milan Muzikář Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
10.03.2019 08:00 12. Vladimír John Sport Centrum Evropská 3:1 Komentáře
07.03.2019 18:00 12. Miloslav Felkl Squash Haštal 1:3 Komentáře
24.02.2019 10:00 13. Ondřej Lovíšek Sport Centrum Evropská 2:3
24.02.2019 10:00 13. Dan Taylor FitClub Kozák 3:1
23.02.2019 10:03 13. Martin Lenoch 3:S Komentáře
22.02.2019 17:00 13. Jan Šavel Sport Centrum Evropská 3:2

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím