Načítám…

Libor Bučinský (49 let)

ID: 46718

Praha

Facebook profil

Profil na X

Komunikuji těmito jazyky:

  • Language - czech-republic
  • Language - united-kingdom
  • Language - slovakia

Fandí:Red Dwarf

Hraje ligy: Praha - Squash (43/161)

  • 98 zápasů

    od roku 2022
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Skreč
    • Prohra
    • Prohra
  • 35 /255
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 98
    Zápasů v lize ( 53 / 41 / 4) 0 turnajů
  • 56%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

6 . Úroveň B

234 bodů
43. místo (43. místo v mužích)
T.K. L.M. L.B. R.S. M.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Tomáš Kučera
3:1 2 30 252 3:1
2 .
Image 1
Lukáš Melichar
1:3 3:1 2 25 247 4:4
3 .
Image 1
Libor Bučinský
1:3 3:2 2 12 234 4:5
4 .
Image 1
Radek Sedláček
0 4 224 0:0
5 .
Image 1
Martin Soušek
2:3 0 0 220 2:3

5 . Úroveň B

260 bodů
39. místo (39. místo v mužích)
M.T. P.K. J.A. Č.R. L.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Michael Tauzin
3:1 1:3 3:1 3:0 6 30 296 10:5
2 .
Image 1
Pavel Kamir
1:3 3:0 S:S 3:2 4 25 289 7:8
3 .
Image 1
Jakub Adam
3:1 0:3 3:1 S:S 4 12 276 6:8
4 .
Image 1
Čestmír Rybka
1:3 S:S 1:3 3:0 2 4 266 5:9
5 .
Image 1
Libor Bučinský
0:3 2:3 S:S 0:3 0 0 260 2:12

6 . Úroveň A

291 bodů
35. místo (35. místo v mužích)
R.S. L.B. L.S. J.B. M.R. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Radek Sedláček
3:0 3:2 3:0
3:S
8 30 298 12:2
2 .
Image 1
Libor Bučinský
0:3 3:1 3:1
3:S
6 25 291 9:5
3 .
Image 1
Lubomír Skoupil
2:3 1:3 3:0
3:S
4 12 276 9:6
4 .
Image 1
Jiří Bodlák
0:3 1:3 0:3
3:S
2 4 266 4:9
5 .
Image 1
Marek Ryneš
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 260 0:12

Podzimní sezóna 2023

7 . Úroveň B

258 bodů
41. místo (41. místo v mužích)
L.B. L.M. R.H. J.K. J.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Libor Bučinský
3:2 3:1
3:S
3:S
8 30 258 12:3
2 .
Image 1
Lukáš Melichar
2:3
3:S
3:S
3:S
6 25 251 11:3
3 .
Image 1
Rišo Hlásko
1:3
S:3
S:S
3:S
2 12 234 4:9
4 .
Image 1
Jan Kácl
S:3
S:3
S:S
3:S
2 4 226 3:9
5 .
Image 1
Jakub Brychta
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 220 0:12

8 . Úroveň C

211 bodů
58. místo (58. místo v mužích)
J.Č. L.B. J.S. J.S. T.V. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jakub Čaloun
3:2
3:1
3:1
3:1
8 30 218 12:5
2 .
Image 1
Libor Bučinský
2:3
3:S
3:0 3:1 6 25 211 11:4
3 .
Image 1
Jan Staněk
1:3
S:3
3:0
3:0
4 12 196 7:6
4 .
Image 1
Jakub Semela
1:3
0:3
0:3
3:2 2 4 186 4:11
5 .
Image 1
Tomáš Volák
1:3
1:3
0:3
2:3 0 0 180 4:12

7 . Úroveň A

208 bodů
61. místo (61. místo v mužích)
L.S. J.J. J.R. L.B. R.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lubomír Skoupil
3:1 3:2 0:3
3:S
6 30 236 9:6
2 .
Image 1
Jakub Juhanak
1:3 3:2 3:1
3:S
6 25 231 10:6
3 .
Image 1
Jiří Rozhon
2:3 2:3 3:1
3:S
4 12 216 10:7
4 .
Image 1
Libor Bučinský
3:0 1:3 1:3
3:S
4 4 208 8:6
5 .
Image 1
Rišo Hlásko
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 200 0:12

7 . Úroveň A

249 bodů
47. místo (47. místo v mužích)
M.M. L.B. J.K. M.S. P.V. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Michael Morrissey
3:1 3:0 3:1 3:2 8 30 258 12:4
2 .
Image 1
Libor Bučinský
1:3 3:1 3:S 2:3 4 25 249 9:7
3 .
Image 1
Jan Klesnil
0:3 1:3 3:0 3:2 4 12 236 7:8
4 .
Image 1
Marián Siegfried
1:3 S:3 0:3 3:0 2 4 226 4:9
5 .
Image 1
Petra Vansová
2:3 3:2 2:3 0:3 2 0 222 7:11

Letní sezóna 2023

7 . Úroveň A

180 bodů
47. místo (46. místo v mužích)
M.T. L.B. J.C. T.P. R.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Michael Tauzin
3:1 3:0 3:0 3:2 25 14 199 12:3
2 .
Image 1
Libor Bučinský
1:3 0:3 3:0
3:0
15 5 180 7:6
3 .
Image 1
Julien Castets
0:3 3:0 3:2
S:S
10 0 170 6:5
4 .
Image 1
Tomáš Pavlíček
0:3 0:3 2:3
3:S
8 -11 157 5:9
5 .
Image 1
Richard Štefánek
2:3
0:3
S:S
S:3
0 -14 146 2:9

6 . Úroveň A

186 bodů
35. místo (35. místo v mužích)
R.H. L.B. J.H. R.V. R.R. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Rišo Hlásko
3:2 3:1
3:S
3:0 24 14 198 12:3
2 .
Image 1
Libor Bučinský
2:3 1:3 3:1 3:S 15 11 186 9:7
3 .
Image 1
Jan Heřmánek
1:3 3:1 1:3 3:1 14 0 174 8:8
4 .
Image 1
Roberto Varela Pazos
S:3
1:3 3:1
3:S
13 -11 162 7:7
5 .
Image 1
Roman Ruzicka
0:3 S:3 1:3
S:3
1 -14 147 1:12

8 . Úroveň A

180 bodů
46. místo (44. místo v mužích)
L.B. M.N. P.H. S.M. O.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Libor Bučinský
3:0 3:1 3:1 3:0 26 14 180 12:2
2 .
Image 1
Michal Nerad
0:3 3:2 3:0 3:0 19 11 170 9:5
3 .
Image 1
Pavel Herein
1:3 2:3
3:0
3:2
15 0 155 9:8
4 .
Image 1
Standa Mikeš
1:3 0:3
0:3
3:2 6 -5 141 4:11
5 .
Image 1
Oldřich Široký
0:3 0:3
2:3
2:3 4 -14 130 4:12

7 . Úroveň C

175 bodů
66. místo (64. místo v mužích)
S.G. K.Š. R.V. L.B. M.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Sebastian Garcia
3:0
3:0
S:S
3:0 19 14 213 9:0
2 .
Image 1
Kateřina Štromerová
0:3 3:1 3:0
S:S
11 5 196 6:4
3 .
Image 1
Roberto Varela Pazos
0:3
1:3 1:3 3:1 8 0 188 5:10
4 .
Image 1
Libor Bučinský
S:S
0:3 3:1 2:3 6 -11 175 5:7
5 .
Image 1
Martin Holub
0:3
S:S
1:3 3:2 4 -14 170 4:8

Jarní sezóna 2023

6 . Úroveň B

207 bodů
58. místo (57. místo v mužích)
J.A. R.H. M.J. J.W. L.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jakub Adam
3:0 3:1 3:0 3:1 26 14 260 12:2
2 .
Image 1
Rišo Hlásko
0:3 3:0 3:0 3:S 20 11 251 9:3
3 .
Image 1
Michal Jarolím
1:3 0:3 3:2 3:S 12 0 232 7:8
4 .
Image 1
Jan Walter
0:3 0:3 2:3 3:0 9 -11 218 5:9
5 .
Image 1
Libor Bučinský
1:3 S:3 S:3 0:3 1 -14 207 1:12

7 . Úroveň A

258 bodů
47. místo (47. místo v mužích)
P.N. L.B. R.Ž. J.Š. M.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Němec
2:3 3:1 3:1 1:3 15 14 269 9:8
2 .
Image 1
Libor Bučinský
3:2 1:3 2:3 3:2 13 5 258 9:10
3 .
Image 1
Richard Žižka
1:3 3:1 3:0
S:S
12 0 252 7:4
4 .
Image 1
Jakub Šiška
1:3 3:2 0:3
3:1
12 -11 241 7:9
5 .
Image 1
Marián Siegfried
3:1 2:3
S:S
1:3
7 -14 233 6:7

6 . Úroveň B

255 bodů
52. místo (52. místo v mužích)
L.B. R.Z. J.K. L.B. P.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lukáš Bedecs
3:2 3:2 3:0
3:S
23 14 297 12:4
2 .
Image 1
Radek Zachariáš
2:3
2:3
3:0
3:S
17 11 288 10:6
3 .
Image 1
Jan Kricka
2:3
3:2
3:0 S:3 14 0 274 8:8
4 .
Image 1
Libor Bučinský
0:3 0:3 0:3
3:S
6 -11 255 3:9
5 .
Image 1
Pavel Prouza
S:3
S:3
3:S
S:3
6 -14 252 3:9

7 . Úroveň C

255 bodů
40. místo (40. místo v mužích)
L.B. P.N. J.H. J.L. D.T. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Libor Bučinský
3:2 3:2 3:2
3:S
21 14 255 12:6
2 .
Image 1
Petr Němec
2:3 3:1 3:0 3:1 21 5 246 11:5
3 .
Image 1
Jan Heřmánek
2:3 1:3 3:1 3:2 14 0 234 9:9
4 .
Image 1
Jan Lörinc
2:3 0:3 1:3 3:2 8 -11 217 6:11
5 .
Image 1
Daniel Turanský
S:3
1:3 2:3 2:3 5 -14 211 5:12

Podzimní sezóna 2022

7 . Úroveň A

242 bodů
48. místo (48. místo v mužích)
A.K. L.B. P.P. J.K. P.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Adam Kubný
3:0
2:3
3:1 3:S 21 14 255 11:4
2 .
Image 1
Libor Bučinský
0:3
3:S
3:2 3:S 17 5 242 9:5
3 .
Image 1
Pavel Prouza
3:2
S:3
3:2 3:S 16 0 236 9:7
4 .
Image 1
Jan Klesnil
1:3 2:3 2:3 3:S 11 -11 220 8:9
5 .
Image 1
Petr Bena
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 206 0:12

7 . Úroveň A

215 bodů
51. místo (51. místo v mužích)
R.S. J.W. L.B. M.Š. A.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Radek Sedláček
3:2 3:2 3:0
3:S
23 14 237 12:4
2 .
Image 1
Jan Walter
2:3 3:1 3:2
3:S
19 5 224 11:6
3 .
Image 1
Libor Bučinský
2:3 1:3 3:1
3:S
15 0 215 9:7
4 .
Image 1
Martin Šubrt
0:3 2:3 1:3
3:S
9 -11 198 6:9
5 .
Image 1
Adam Breznen
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 186 0:12

7 . Úroveň A

215 bodů
52. místo (51. místo v mužích)
P.N. J.R. L.B. P.V. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Němec
3:2 3:1 3:0
3:S
24 14 238 12:3
2 .
Image 1
Jaroslav Růžička
2:3 3:1 3:0 3:0 22 5 227 11:4
3 .
Image 1
Libor Bučinský
1:3 1:3 3:0
3:S
15 0 215 8:6
4 .
Image 1
Petra Vansová
0:3 0:3 0:3
3:S
6 -11 195 3:9
5 .
Image 1
Jan Kricka
S:3
0:3
S:3
S:3
0 -14 186 0:12

7 . Úroveň C

194 bodů
54. místo (53. místo v mužích)
M.M. J.Š. L.B. R.Š. O.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Michal Mikšovic
3:1 3:0
3:S
3:1 25 14 219 12:2
2 .
Image 1
Jakub Šiška
1:3 3:2
3:S
3:2 17 5 202 10:7
3 .
Image 1
Libor Bučinský
0:3 2:3
3:S
3:1 14 0 194 8:7
4 .
Image 1
Richard Štefánek
S:3
S:3
S:3
3:S 6 -11 175 3:9
5 .
Image 1
Ondřej Soroka
1:3 2:3 1:3 S:3 4 -14 170 4:12

Letní sezóna 2022

6 . Úroveň A

179 bodů
48. místo (48. místo v mužích)
M.F. J.E. R.L. L.B. Š.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Miloslav Felkl
3:2 3:0 3:1
3:S
24 14 218 12:3
2 .
Image 1
Jakob Engel
2:3 0:3 3:0 3:0 16 11 207 8:6
3 .
Image 1
Radek Lukes
0:3 3:0 0:3
3:S
13 0 193 6:6
4 .
Image 1
Libor Bučinský
1:3 0:3 3:0 2:3 10 -11 179 6:9
5 .
Image 1
Štěpán Postler
S:3
0:3
S:3
3:2 5 -14 171 3:11

5 . Úroveň A

174 bodů
30. místo (30. místo v mužích)
M.Š. M.S. L.B. O.S. L.D. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Martin Šubrt
0:3 3:1 3:1 3:S 18 14 192 9:5
2 .
Image 1
Marek Smrha
3:0 3:1 S:S 3:2 16 11 187 9:3
3 .
Image 1
Libor Bučinský
1:3 1:3 3:1 3:S 14 0 174 8:7
4 .
Image 1
Ondřej Soroka
1:3 S:S 1:3 3:S 6 -11 155 5:6
5 .
Image 1
Lumír Dul
S:3 2:3 S:3 S:3 2 -14 148 2:12

5 . Úroveň A

191 bodů
31. místo (31. místo v mužích)
D.S. R.S. L.B. R.R. J.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
David Skulina
3:2 3:0 3:1 3:0 25 14 219 12:3
2 .
Image 1
Radek Sedláček
2:3 3:0 3:1 3:1 21 11 212 11:5
3 .
Image 1
Libor Bučinský
0:3 0:3 3:1 3:2 11 0 191 6:9
4 .
Image 1
Roman Ruzicka
1:3 1:3 1:3
3:S
9 -11 178 6:9
5 .
Image 1
Jakub Šiška
0:3 1:3 2:3
S:3
3 -14 169 3:12

7 . Úroveň B

198 bodů
38. místo (38. místo v mužích)
L.B. P.N. M.K. R.H. A.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Libor Bučinský
3:2 3:2 3:0 3:0 24 14 198 12:4
2 .
Image 1
Petr Němec
2:3 3:0 3:0 3:0 23 5 188 11:3
3 .
Image 1
Miroslav Kopecký
2:3 0:3 0:3 3:0 9 0 169 5:9
4 .
Image 1
Rišo Hlásko
0:3 0:3 3:0
S:S
5 -11 154 3:6
5 .
Image 1
Adam Holý
0:3 0:3 0:3
S:S
-2 -14 144 0:9

Jarní sezóna 2022

6 . Úroveň A

172 bodů
52. místo (52. místo v mužích)
L.D. L.B. L.M. R.Ž. L.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lumír Dul
3:1
3:0 3:1 3:0 26 14 220 12:2
2 .
Image 1
Lukáš Bedecs
1:3
3:0 3:S 3:1 20 11 211 10:4
3 .
Image 1
Lukáš Melichar
0:3 0:3 3:S 2:3 8 0 188 5:9
4 .
Image 1
Richard Žižka
1:3 S:3 S:3 3:0 8 -11 177 4:9
5 .
Image 1
Libor Bučinský
0:3 1:3 3:2 0:3 6 -14 172 4:11

7 . Úroveň B

224 bodů
46. místo (46. místo v mužích)
J.J. L.B. J.Š. R.S. J.J. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jaroslav Janda
3:2
1:3 3:0 3:S 19 14 233 10:5
2 .
Image 1
Libor Bučinský
2:3
3:1 3:S
3:2
19 5 224 11:6
3 .
Image 1
Jakub Šiška
3:1 1:3 3:2
3:S
18 0 218 10:6
4 .
Image 1
Radovan Suda
0:3 S:3 2:3 S:S 0 -11 189 2:9
5 .
Image 1
Jakub 'Kaštan' Jírovec
S:3
2:3
S:3
S:S 0 -14 186 2:9

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
07.04.2024 19:00 6. Martin Soušek Squashcentrum Strahov 3:2
03.04.2024 19:00 6. Lukáš Melichar Hamr Záběhlice 1:3
02.04.2024 00:10 5. Jakub Adam S:S
01.04.2024 20:00 5. Čestmír Rybka Sportcentrum Step 0:3
22.03.2024 16:30 5. Pavel Kamir Hamr Záběhlice 2:3
10.03.2024 19:00 5. Michael Tauzin Squashcentrum Strahov 0:3
20.02.2024 20:00 6. Jiří Bodlák SB Centrum 3:1
09.02.2024 16:30 6. Radek Sedláček Hamr Záběhlice 0:3
07.02.2024 20:00 6. Lubomír Skoupil Hamr Záběhlice 3:1
07.02.2024 01:01 6. Marek Ryneš 3:S Komentáře
27.01.2024 21:27 7. Jan Kácl 3:S Komentáře
16.01.2024 19:30 7. Lukáš Melichar Hamr Záběhlice 3:2
07.01.2024 18:00 7. Rišo Hlásko Squashcentrum Strahov 3:1
05.01.2024 12:22 7. Jakub Brychta 3:S Komentáře
22.12.2023 14:54 8. Jan Staněk 3:S Komentáře
20.12.2023 19:00 8. Jakub Semela Squashcentrum Strahov 3:0
17.12.2023 20:00 8. Jakub Čaloun Squashcentrum Strahov 2:3 Komentáře
12.12.2023 19:00 8. Tomáš Volák Hamr Záběhlice 3:1
27.11.2023 12:50 7. Rišo Hlásko 3:S Komentáře
21.11.2023 19:00 7. Jiří Rozhon Squashcentrum Strahov 1:3
16.11.2023 07:00 7. Jakub Juhanak ARBES - squash a fitness centrum 1:3
12.11.2023 19:00 7. Lubomír Skoupil Squashcentrum Strahov 3:0
25.10.2023 19:30 7. Jan Klesnil Hamr Záběhlice 3:1
22.10.2023 19:00 7. Petra Vansová Squashcentrum Strahov 2:3
12.10.2023 19:00 7. Michael Morrissey Squashcentrum Strahov 1:3
08.10.2023 01:01 7. Marián Siegfried 3:S
19.09.2023 12:00 7. Richard Štefánek Sportovní klub Budějovická 3:0 Komentáře
17.09.2023 19:00 7. Tomáš Pavlíček SQUASHPARK Cibulka 3:0
14.09.2023 19:00 7. Julien Castets Squashcentrum Strahov 0:3
11.09.2023 19:00 7. Michael Tauzin Squashcentrum Strahov 1:3
01.09.2023 00:10 6. Roman Ruzicka 3:S
20.08.2023 10:00 6. Roberto Varela Pazos Hamr Záběhlice 3:1
06.08.2023 17:00 6. Rišo Hlásko Squashcentrum Strahov 2:3
02.08.2023 19:00 6. Jan Heřmánek Squash Arena 1:3
30.07.2023 18:00 8. Michal Nerad SQUASHPARK Cibulka 3:0
24.07.2023 19:00 8. Standa Mikeš Squashcentrum Strahov 3:1
23.07.2023 11:00 8. Pavel Herein SB Centrum 3:1
09.07.2023 10:00 8. Oldřich Široký Squashcentrum Strahov 3:0
28.06.2023 19:13 7. Sebastian Garcia S:S Komentáře
25.06.2023 19:00 7. Roberto Varela Pazos Hamr Záběhlice 3:1
18.06.2023 19:00 7. Martin Holub Sportcentrum Step 2:3
11.06.2023 19:00 7. Kateřina Štromerová Hamr Záběhlice 0:3
01.06.2023 00:10 6. Rišo Hlásko S:3
01.06.2023 00:10 6. Michal Jarolím S:3
26.05.2023 07:30 6. Jakub Adam Squash Haštal 1:3
21.05.2023 19:00 6. Jan Walter Squashcentrum Strahov 0:3
26.04.2023 17:00 7. Richard Žižka Hamr Záběhlice 1:3
18.04.2023 18:00 7. Marián Siegfried Squashcentrum Strahov 3:2
12.04.2023 19:00 7. Jakub Šiška Squashcentrum Strahov 2:3
10.04.2023 21:00 7. Petr Němec Hamr Záběhlice 3:2
30.03.2023 09:10 6. Pavel Prouza 3:S Komentáře
29.03.2023 18:00 6. Radek Zachariáš Squash Ohradní 0:3
26.03.2023 19:00 6. Jan Kricka Hamr Záběhlice 0:3
22.03.2023 19:30 6. Lukáš Bedecs Hamr Záběhlice 0:3
25.02.2023 10:06 7. Daniel Turanský 3:S Komentáře
12.02.2023 19:00 7. Jan Lörinc Hamr Záběhlice 3:2
08.02.2023 18:30 7. Jan Heřmánek Hamr Záběhlice 3:2
05.02.2023 19:30 7. Petr Němec Hamr Záběhlice 3:2
01.02.2023 00:10 7. Petr Bena 3:S
29.01.2023 12:24 7. Pavel Prouza 3:S Komentáře
24.01.2023 19:00 7. Jan Klesnil Hamr Záběhlice 3:2
13.01.2023 16:30 7. Adam Kubný Hamr Záběhlice 0:3
20.12.2022 19:00 7. Radek Sedláček Squashcentrum Strahov 2:3
18.12.2022 19:00 7. Jan Walter 1:3
07.12.2022 01:01 7. Adam Breznen 3:S Komentáře
04.12.2022 19:00 7. Martin Šubrt Squashcentrum Strahov 3:1
30.11.2022 19:00 7. Jaroslav Růžička Hamr Záběhlice 1:3
14.11.2022 17:00 7. Petra Vansová Hamr Záběhlice 3:0
13.11.2022 11:37 7. Jan Kricka 3:S Komentáře
06.11.2022 19:00 7. Petr Němec Hamr Záběhlice 1:3
29.10.2022 20:50 7. Richard Štefánek 3:S Komentáře
28.10.2022 08:00 7. Ondřej Soroka Sportcentrum Step 3:1
26.10.2022 18:00 7. Jakub Šiška Squash Haštal 2:3
23.10.2022 19:00 7. Michal Mikšovic Squashcentrum Strahov 0:3
30.09.2022 21:00 6. Radek Lukes Sportovní klub Budějovická 3:0
26.09.2022 07:00 6. Jakob Engel Sportovní klub Budějovická 0:3
20.09.2022 19:30 6. Miloslav Felkl Hamr Záběhlice 1:3
11.09.2022 19:00 6. Štěpán Postler Squashcentrum Strahov 2:3
01.09.2022 00:10 5. Lumír Dul 3:S
11.08.2022 19:00 5. Ondřej Soroka Squash Haštal 3:1
07.08.2022 20:00 5. Marek Smrha Sportcentrum Step 1:3
04.08.2022 18:00 5. Martin Šubrt Squashcentrum Strahov 1:3
31.07.2022 20:00 5. Roman Ruzicka Squashcentrum Strahov 3:1
27.07.2022 19:30 5. Radek Sedláček SB Centrum 0:3
19.07.2022 20:00 5. David Skulina Squashcentrum Strahov 0:3
12.07.2022 18:00 5. Jakub Šiška Squash Haštal 3:2
28.06.2022 19:00 7. Rišo Hlásko Squashcentrum Strahov 3:0
24.06.2022 17:30 7. Adam Holý Squash Haštal 3:0
22.06.2022 20:00 7. Miroslav Kopecký Squashcentrum Strahov 3:2
10.06.2022 17:00 7. Petr Němec Hamr Záběhlice 3:2
25.05.2022 20:00 6. Lukáš Melichar Hamr Záběhlice 3:2
22.05.2022 19:00 6. Lukáš Bedecs Squashcentrum Strahov 1:3
17.05.2022 19:30 6. Lumír Dul Hamr Záběhlice 0:3
16.05.2022 17:00 6. Richard Žižka Hamr Záběhlice 0:3
02.05.2022 00:10 7. Radovan Suda 3:S
30.04.2022 20:30 7. Jakub 'Kaštan' Jírovec Hamr Záběhlice 3:2 Komentáře
24.04.2022 19:00 7. Jakub Šiška Squashcentrum Strahov 3:1
13.04.2022 19:00 7. Jaroslav Janda 2:3 Komentáře