Image 1

Aleš Pacner (31 let)

ID: 27341

Brno

  • 17 zápasů

    od roku 2017
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v BADMINTON ŽIDENICE
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 17
    Zápasů v lize ( 4 / 11 / 2) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2017

15 . Úroveň B

25 bodů
246. místo (191. místo v mužích)
J.L. R.K. I.A. A.P. O.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jana Laštůvková
3:1 3:1 3:0
3:S
45 0 75
2 .
Image 1
Rudolf Keller
1:3
3:1
3:0
3:S
36 0 66
3 .
Image 1
Ivo Andreáš
1:3
1:3
3:0
3:S
27 0 57
4 .
Image 1
Aleš Pacner
0:3
0:3
0:3
S:S -5 0 25
5 .
Image 1
Ondra Sekanina
S:3
S:3
S:3
S:S -5 0 25

15 . Úroveň D

35 bodů
243. místo (190. místo v mužích)
J.H. M.M. A.P. L.C. R.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jirka Hrazdil
3:2
3:0
3:2
3:S 41 0 71
2 .
Image 1
Markéta Macková
2:3
3:0 2:3 3:S 31 0 61
3 .
Image 1
Aleš Pacner
0:3
0:3 S:S 3:S 5 0 35
4 .
Image 1
Lubos Cabala
2:3
3:2 S:S S:S 3 0 33
5 .
Image 1
Roman Zouhar
S:3 S:3 S:3 S:S -5 0 25

16 . Úroveň C

42 bodů
242. místo (196. místo v mužích)
M.C. O.C. A.P. J.H. E.J. M.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Caletka
3:0 3:0 3:0 3:1
3:S
47 0 62
2 .
Image 1
Ondřej Chaloupka
0:3
3:0
3:1
3:0
3:S
37 0 52
3 .
Image 1
Aleš Pacner
0:3
0:3
3:0
3:1
3:S
27 0 42
4 .
Image 1
Jan Hochman
0:3
1:3
0:3
3:2
3:S
17 0 32
5 .
Image 1
Eliška Jobová
1:3
0:3
1:3
2:3
3:S
15 0 30
6 .
Image 1
Michal Sopúch
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 15

15 . Úroveň B

34 bodů
240. místo (192. místo v mužích)
J.H. L.C. T.G. M.N. A.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jirka Hrazdil
1:3
3:1
3:0
3:0
39 0 69
2 .
Image 1
Lubos Cabala
3:1
3:0
S:3
3:0 37 0 67
3 .
Image 1
Terezie Graubnerová
1:3
0:3
3:1
3:0
26 0 56
4 .
Image 1
Magdaléna Němcová
0:3
3:S
1:3
3:2 21 0 51
5 .
Image 1
Aleš Pacner
0:3
0:3
0:3
2:3 4 0 34

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
01.06.2017 13:42 15. Ondra Sekanina S:S
31.05.2017 17:00 15. Ivo Andreáš BADMINTON ŽIDENICE 0:3 Komentáře
22.05.2017 17:30 15. Rudolf Keller BADMINTON ŽIDENICE 0:3 Komentáře
15.05.2017 17:00 15. Jana Laštůvková Sprint 0:3
18.04.2017 06:00 15. Jirka Hrazdil Sprint 0:3 Komentáře
06.04.2017 17:30 15. Markéta Macková Club Classic 0:3
29.03.2017 07:00 16. Martin Caletka BADMINTON ŽIDENICE 0:3
28.03.2017 18:00 16. Eliška Jobová Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
22.03.2017 19:00 16. Jan Hochman BADMINTON ŽIDENICE 3:0 Komentáře
15.03.2017 07:00 16. Ondřej Chaloupka Sprint 0:3 Komentáře
22.02.2017 18:00 15. Lubos Cabala BADMINTON ŽIDENICE 0:3
22.02.2017 07:00 15. Magdaléna Němcová Sprint 2:3
16.02.2017 21:00 15. Terezie Graubnerová fit4all centrum 0:3 Komentáře
09.02.2017 18:00 15. Jirka Hrazdil BADMINTON ŽIDENICE 0:3 Komentáře
15. Roman Zouhar 3:S
15. Lubos Cabala S:S
16. Michal Sopúch 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím