David Petr

David Petr (36 let)

ID: 14782

Brno

  • 50 zápasů

    od roku 2012
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Sprint
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 50
    Zápasů v lize ( 18 / 27 / 5) 6 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2017

7 . Úroveň D

157 bodů
79. místo (74. místo v mužích)
D.W. D.L. D.P. P.L. O.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Daniel Walczysko
3:0
3:0
3:S 3:S 46 0 196
2 .
Image 1
Dalibor Lang
0:3
3:1
3:S 3:S 31 0 181
3 .
Image 1
David Petr
0:3
1:3
S:S 3:S 7 0 157
4 .
Image 1
Petr Liška
S:3 S:3 S:S 3:S 5 0 155
5 .
Image 1
Ondřej Zůna
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 150

8 . Úroveň A

169 bodů
71. místo (68. místo v mužích)
M.M. D.P. J.O. A.M. J.C. J.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Možný
3:1
3:2
3:1
2:3
3:S 36 0 171
2 .
Image 1
David Petr
1:3
3:2 3:S
3:1
3:S 34 0 169
3 .
Image 1
Jan Orel
2:3 2:3 2:3
3:0
3:0 29 0 164
4 .
Image 1
Aleš Müller
1:3
S:3 3:2
3:1
3:S 26 0 161
5 .
Image 1
Jindřich Chodúr
3:2
1:3
0:3
1:3
3:1 20 0 155
6 .
Image 1
Jiří Jetelina
S:3 S:3 0:3 S:3 1:3 2 0 137

9 . Úroveň C

144 bodů
106. místo (96. místo v mužích)
V.M. D.P. D.K. P.S. Z.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vladimír Meier
2:3
3:0 2:3 3:0 34 0 154
2 .
Image 1
David Petr
3:2
2:3
3:2 1:3 24 0 144
3 .
Image 1
David Koloušek
0:3
3:2
1:3 3:1 22 0 142
4 .
Image 1
Pawel Slawatycki
3:2 2:3 3:1 S:S 19 0 139
5 .
Image 1
Zuzana Kopáčková
0:3 3:1 1:3 S:S 8 0 128

8 . Úroveň C

137 bodů
110. místo (102. místo v mužích)
A.A. J.K. K.Š. P.Š. D.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Alexander Ac
2:3 3:1 3:0 3:0 41 0 176
2 .
Image 1
Jiří Kaláb
3:2 3:0 S:S 3:1 28 0 163
3 .
Image 1
Kateřina Škvařilová
1:3 0:3 3:2 3:0 24 0 159
4 .
Image 1
Petr Švrček
0:3 S:S 2:3
3:0
12 0 147
5 .
Image 1
David Petr
0:3 1:3 0:3
0:3
2 0 137

Podzimní sezóna 2016

9 . Úroveň C

170 bodů
84. místo (81. místo v mužích)
T.H. D.P. L.P. K.M. L.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Hradečný
3:1 3:2 3:0 3:S 43 0 178
2 .
Image 1
David Petr
1:3
3:1
3:1
3:1
35 0 170
3 .
Image 1
Lucie Pitelová
2:3
1:3
2:3 3:S 20 0 155
4 .
Image 1
Karel Maňas
0:3
1:3
3:2 S:S 6 0 141
5 .
Image 1
Libor Kulkus
S:3
1:3
S:3 S:S -3 0 132

9 . Úroveň C

146 bodů
101. místo (96. místo v mužích)
M.J. M.M. D.P. J.B. P.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Jízdný
3:1
3:0
3:0
3:1 48 0 168
2 .
Image 1
Michal Možný
1:3
2:3
3:1
3:1
28 0 148
3 .
Image 1
David Petr
0:3
3:2
2:3
3:0
26 0 146
4 .
Image 1
Jan Bureš
0:3
1:3
3:2
3:1
22 0 142
5 .
Image 1
Peter Bartek
1:3
1:3
0:3
1:3
6 0 126

8 . Úroveň B

135 bodů
120. místo (112. místo v mužích)
P.T. Z.V. J.C. E.U. D.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Tihlařík
3:1 3:0 3:0 3:S 47 0 182
2 .
Image 1
Zdeněk Vahala
1:3 3:2 3:1 3:S 32 0 167
3 .
Image 1
Jindřich Chodúr
0:3 2:3
3:0
3:S 27 0 162
4 .
Image 1
Eva Urbánková
0:3 1:3
0:3
3:S 12 0 147
5 .
Image 1
David Petr
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 135

7 . Úroveň D

156 bodů
87. místo (84. místo v mužích)
P.K. J.V. T.F. R.S. D.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Kupčík
3:2
3:0
3:1
3:0
46 0 196
2 .
Image 1
Jakub Vacula
2:3
3:2 3:0 3:1 37 0 187
3 .
Image 1
Tomáš Fendrich
0:3
2:3
3:1
3:2
24 0 174
4 .
Image 1
Roman Studený
1:3
0:3
1:3
3:0 17 0 167
5 .
Image 1
David Petr
0:3
1:3
2:3
0:3 6 0 156

Letní sezóna 2016

7 . Úroveň D

105 bodů
60. místo (56. místo v mužích)
F.F. D.P. P.T. G.N. J.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Filip Fousek
3:2 3:2 3:0
3:S
41 0 116
2 .
Image 1
David Petr
2:3 3:2 2:3 3:0 30 0 105
3 .
Image 1
Pavel Tihlařík
2:3 2:3 3:2
3:S
27 0 102
4 .
Image 1
Gustav Novotny
0:3 3:2 2:3 3:S 23 0 98
5 .
Image 1
Jiří Jetelina
S:3
0:3
S:3
S:3 0 0 75

8 . Úroveň A

83 bodů
63. místo (59. místo v mužích)
D.P. N.K. L.K. A.S. K.P. L.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Petr
3:1
3:2
1:3 3:0 3:0 38 0 83
2 .
Image 1
Nikola Kubová
1:3
0:3 3:0 3:0 3:0 32 0 77
3 .
Image 1
Lukáš Kostka
2:3
3:0 S:3 3:0 S:S 19 0 64
4 .
Image 1
Antonín Slovák
3:1 0:3 3:S S:S S:S 9 0 54
5 .
Image 1
Karel Pavelek
0:3 0:3 0:3 S:S 3:0 6 0 51
6 .
Image 1
Lubos Cabala
0:3 0:3 S:S S:S 0:3 -8 0 37

7 . Úroveň C

68 bodů
83. místo (74. místo v mužích)
M.D. M.P. E.Š. J.C. D.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Diatka
S:3
3:1
3:0
3:0
37 0 97
2 .
Image 1
Martin Pospíšil
3:S
3:2
2:3 3:1 34 0 94
3 .
Image 1
Eliška Šímová
1:3
2:3
3:1
3:2
26 0 86
4 .
Image 1
Jindřich Chodúr
0:3
3:2
1:3
3:1
22 0 82
5 .
Image 1
David Petr
0:3
1:3
2:3
1:3
8 0 68

6 . Úroveň A

83 bodů
66. místo (63. místo v mužích)
P.Z. R.U. P.G. M.N. D.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Zycháček
1:3
3:1
3:2
3:1
33 0 108
2 .
Image 1
Radim Uhřík
3:1
3:2
0:3
3:0
33 0 108
3 .
Image 1
Petr Gál
1:3
2:3
3:0
3:1
30 0 105
4 .
Image 1
Marek Nešpor
2:3
3:0
0:3
3:2
26 0 101
5 .
Image 1
David Petr
1:3
0:3
1:3
2:3
8 0 83

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
26.05.2017 18:30 7. Daniel Walczysko Sprint 0:3 Komentáře
21.05.2017 16:00 7. Dalibor Lang fit4all centrum 1:3 Komentáře
21.04.2017 16:00 8. Jindřich Chodúr Sport Centrum IVANOVICE 3:1 Komentáře
19.04.2017 15:00 8. Michal Možný Sprint 1:3 Komentáře
13.04.2017 19:00 8. Jan Orel Sprint 3:2
31.03.2017 15:00 9. Pawel Slawatycki fit4all centrum 3:2
24.03.2017 15:00 9. Vladimír Meier Xarena Slatina Badminton Club 3:2 Komentáře
17.03.2017 16:00 9. David Koloušek Sprint 2:3 Komentáře
13.03.2017 16:00 9. Zuzana Kopáčková Sprint 1:3
27.02.2017 22:00 8. Petr Švrček Sprint 0:3 Komentáře
27.02.2017 15:00 8. Kateřina Škvařilová Club Classic 0:3
12.02.2017 14:00 8. Jiří Kaláb Sprint 1:3
04.02.2017 15:00 8. Alexander Ac Club Classic 0:3
26.01.2017 18:00 9. Karel Maňas Centrum Viktoria 3:1 Komentáře
25.01.2017 17:30 9. Tomáš Hradečný Sprint 1:3
24.01.2017 18:00 9. Lucie Pitelová Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
16.01.2017 20:00 9. Libor Kulkus Sport Centrum IVANOVICE 3:1 Komentáře
20.12.2016 19:00 9. Michal Možný Sport Centrum IVANOVICE 3:2 Komentáře
14.12.2016 19:00 9. Jan Bureš Sprint 2:3 Komentáře
11.12.2016 11:00 9. Martin Jízdný Sprint 0:3 Komentáře
07.12.2016 21:00 9. Peter Bartek Centrum Viktoria 3:0 Komentáře
31.10.2016 18:00 7. Roman Studený Badminton Líšeň 0:3
24.10.2016 19:00 7. Petr Kupčík Sprint 0:3 Komentáře
16.10.2016 19:00 7. Jakub Vacula Sport Centrum Kuklenská 1:3
13.10.2016 20:30 7. Tomáš Fendrich Sprint 2:3 Komentáře
25.09.2016 20:00 7. Gustav Novotny Sprint 2:3
21.09.2016 17:00 7. Jiří Jetelina Sprint 3:0
20.09.2016 18:00 7. Pavel Tihlařík Badminton Líšeň 3:2
16.09.2016 16:00 7. Filip Fousek Sport Centrum Kuklenská 2:3
25.08.2016 15:30 8. Karel Pavelek Sprint 3:0
23.08.2016 18:00 8. Lubos Cabala Badminton Líšeň 3:0
18.08.2016 15:00 8. Lukáš Kostka Sprint 3:2 Komentáře
06.08.2016 10:00 8. Nikola Kubová Sprint 3:1 Komentáře
05.08.2016 17:00 8. Antonín Slovák fit4all centrum 1:3
27.07.2016 18:00 7. Michal Diatka Sprint 0:3 Komentáře
19.07.2016 20:00 7. Jindřich Chodúr Sprint 1:3 Komentáře
14.07.2016 18:00 7. Martin Pospíšil fit4all centrum 1:3
11.07.2016 17:30 7. Eliška Šímová Centrum Viktoria 2:3 Komentáře
28.06.2016 21:00 6. Petr Zycháček Sprint 1:3 Komentáře
28.06.2016 20:00 6. Marek Nešpor Badminton Líšeň 2:3 Komentáře
20.06.2016 20:30 6. Radim Uhřík Sprint 0:3 Komentáře
06.06.2016 16:00 6. Petr Gál Sprint 1:3 Komentáře
8. Pavel Tihlařík S:3
8. Eva Urbánková S:3
7. Petr Liška S:S
7. Ondřej Zůna 3:S
8. Jindřich Chodúr S:3
8. Jiří Jetelina 3:S
8. Zdeněk Vahala S:3
8. Aleš Müller 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím