No photo

Lucie Kaslová (31 let)

ID: 29617

Plzeň

  • 51 zápasů

    od roku 2018
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v Fit Life Doubravka (Centrum)
  • 57 /94
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 51
    Zápasů v lize ( 18 / 27 / 6) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2019

9 . Úroveň A

28 bodů
69. místo (7. místo v ženách)
L.M. D.D. J.S. J.Š. L.K. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ladislav Mrázek
3:2 0:3 3:0 3:1 18 14 72
2 .
Image 1
David Draský
2:3
3:0
3:1
15 11 66
3 .
Image 1
Jan Sladký
3:0
3:S
13 0 53
4 .
Image 1
Jitka Šmídová
0:3
0:3
3:S
6 -11 35
5 .
Image 1
Lucie Kaslová
1:3
1:3
S:3
S:3
2 -14 28

8 . Úroveň B

59 bodů
64. místo (5. místo v ženách)
J.Š. V.R. J.B. L.K. V.M. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jindřich Špachman
3:2
3:2 3:0
3:0
24 14 98
2 .
Image 1
Václav Rous
2:3
3:2
3:2
3:0
19 11 90
3 .
Image 1
Jaroslava Berkova
2:3
2:3
3:1
3:0
17 0 77
4 .
Image 1
Lucie Kaslová
0:3
2:3
1:3
3:0
10 -11 59
5 .
Image 1
Václav Marian
0:3
0:3
0:3
0:3
0 -14 46

Podzimní sezóna 2018

9 . Úroveň A

81 bodů
60. místo (4. místo v ženách)
T.V. V.S. L.K. M.K. A.Č. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Vrabec
2:3 3:0
3:S
3:0 19 0 31
2 .
Image 1
Vítek Sladký
3:2 3:0 1:3 3:0 17 0 29
3 .
Image 1
Lucie Kaslová
0:3 0:3
3:S
3:0 11 0 23
4 .
Image 1
Milan Kolář
S:3
3:1
S:3
3:0 11 0 23
5 .
Image 1
Alena Čubová
0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 12

9 . Úroveň A

95 bodů
58. místo (4. místo v ženách)
L.K. L.M. P.T. J.T. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lucie Kaslová
0:3 3:0
3:S
15 0 27
2 .
Image 1
Ladislav Mrázek
3:0 3:0 S:S 13 0 25
3 .
Image 1
Pavel Turek
0:3 0:3
S:S
-3 0 9
4 .
Image 1
Jiří Těthal
S:3
S:S
S:S
-6 0 6

7 . Úroveň A

88 bodů
61. místo (3. místo v ženách)
Z.Š. V.S. M.T. M.K. L.K. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zbyněk Špirit
3:0 3:0 3:1 3:0 23 0 47
2 .
Image 1
Vojtěch Stříhavka
0:3 3:1 3:1 3:0 16 0 40
3 .
Image 1
Martin Tolar
0:3 1:3 3:0 3:0 13 0 37
4 .
Image 1
Milan Kolář
1:3 1:3 0:3 3:1 7 0 31
5 .
Image 1
Lucie Kaslová
0:3 0:3 0:3 1:3 1 0 25

10 . Úroveň A

105 bodů
55. místo (3. místo v ženách)
L.K. J.T. D.D. A.Č. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lucie Kaslová
3:0 3:0 3:0 24 0 30
2 .
Image 1
Jiří Těthal
0:3 3:1 3:0 15 0 21
3 .
Image 1
David Draský
0:3 1:3 3:0 9 0 15
4 .
Image 1
Alena Čubová
0:3 0:3 0:3 0 0 6

Letní sezóna 2018

8 . Úroveň A

6 bodů
49. místo (3. místo v ženách)
J.H. V.R. A.Č. L.K. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Hájek
3:1
3:0
3:S
22 0 28
2 .
Image 1
Václav Rous
1:3
3:0
3:S
16 0 22
3 .
Image 1
Alena Čubová
0:3
0:3
3:S
7 0 13
4 .
Image 1
Lucie Kaslová
S:3
S:3
S:3
0 0 6

7 . Úroveň A

17 bodů
46. místo (2. místo v ženách)
J.S. J.Š. J.H. L.K. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Sladký
3:0
S:S
3:0 13 0 25
2 .
Image 1
Jindřich Špachman
0:3 3:S 2:3 10 0 22
3 .
Image 1
Jan Hájek
S:S
S:3 3:0 5 0 17
4 .
Image 1
Lucie Kaslová
0:3 3:2 0:3 5 0 17

6 . Úroveň A

37 bodů
42. místo (2. místo v ženách)
I.C. V.S. V.R. L.K. D.D. A.Č. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ivan Chovanec
3:2
3:0 3:0 3:0 3:0 47 0 62
2 .
Image 1
Vladi Sirotek
2:3
3:2
3:0
3:0
3:0
40 0 55
3 .
Image 1
Václav Rous
0:3
2:3
3:2
3:1
3:0
29 0 44
4 .
Image 1
Lucie Kaslová
0:3
0:3
2:3
3:1 3:0 22 0 37
5 .
Image 1
David Draský
0:3
0:3
1:3
1:3 3:0 14 0 29
6 .
Image 1
Alena Čubová
0:3
0:3
0:3
0:3 0:3 0 0 15

6 . Úroveň B

35 bodů
40. místo (2. místo v ženách)
O.E. J.Š. L.K. A.Č. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Ešler
3:1 3:1 3:0 47 0 62
2 .
Image 1
Jindřich Špachman
1:3 3:0
3:0
37 0 52
3 .
Image 1
Lucie Kaslová
1:3 0:3 3:0 20 0 35
4 .
Image 1
Alena Čubová
0:3
0:3
0:3 0 0 15

Jarní sezóna 2018

8 . Úroveň A

41 bodů
68. místo (3. místo v ženách)
K.R. L.K. P.J. J.K. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Karel Rejšek
3:0 3:S 3:S 43 0 58
2 .
Image 1
Lucie Kaslová
0:3 3:S 3:S 26 0 41
3 .
Image 1
Patrik Jandl
S:3 S:3 3:S 13 0 28
4 .
Image 1
Jakub Kostka
S:3 S:3 S:3 0 0 15

8 . Úroveň B

17 bodů
74. místo (4. místo v ženách)
V.S. J.Š. V.S. J.Š. L.K. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vojtěch Stříhavka
3:1 3:2 3:0 3:S 43 0 58
2 .
Image 1
Jakub Šavlík
1:3 3:S 3:1 3:0 36 0 51
3 .
Image 1
Vanda Sovová
2:3 S:3 S:S 3:1 10 0 25
4 .
Image 1
Jindřich Špachman
0:3 1:3 S:S 3:0 10 0 25
5 .
Image 1
Lucie Kaslová
S:3 0:3 1:3 0:3 2 0 17

8 . Úroveň B

45 bodů
68. místo (3. místo v ženách)
M.B. L.K. P.J. L.N. V.V. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Bulka
3:0 3:S 3:0 3:S 46 0 61
2 .
Image 1
Lucie Kaslová
0:3 3:S 3:S 3:S 30 0 45
3 .
Image 1
Patrik Jandl
S:3 S:3 S:S S:S -10 0 5
4 .
Image 1
Ladislav Nováček
0:3 S:3 S:S S:S -10 0 5
5 .
Image 1
Vladimír Vrzal
S:3 S:3 S:S S:S -10 0 5

8 . Úroveň A

29 bodů
79. místo (4. místo v ženách)
J.T. H.N. K.R. L.K. P.J. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Ticháček
3:1 3:2 3:1 3:S 41 0 56
2 .
Image 1
Honza Novák
1:3 3:0 3:0 3:S 38 0 53
3 .
Image 1
Karel Rejšek
2:3 0:3 3:1 3:S 25 0 40
4 .
Image 1
Lucie Kaslová
1:3 0:3 1:3 3:S 14 0 29
5 .
Image 1
Patrik Jandl
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 15

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
22.03.2019 09:41 9. Jan Sladký S:3 Komentáře
20.03.2019 10:54 9. Jitka Šmídová S:3 Komentáře
19.03.2019 17:00 9. David Draský Červený Hrádek 1:3 Komentáře
13.03.2019 17:00 9. Ladislav Mrázek Fit Life Doubravka (Centrum) 1:3
25.02.2019 16:00 8. Václav Marian TJ Lokomotiva Plzeň 3:0 Komentáře
20.02.2019 17:00 8. Jaroslava Berkova Fit Life Doubravka (Centrum) 1:3 Komentáře
18.02.2019 17:00 8. Václav Rous Červený Hrádek 2:3 Komentáře
14.02.2019 08:00 8. Jindřich Špachman Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3
29.01.2019 17:00 9. Tomáš Vrabec Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3
28.01.2019 15:45 9. Milan Kolář 3:S Komentáře
23.01.2019 07:00 9. Vítek Sladký Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3
22.01.2019 18:00 9. Alena Čubová Sportcentrum Koloseum 3:0
29.12.2018 10:58 9. Jiří Těthal 3:S Komentáře
26.12.2018 17:00 9. Pavel Turek Fit Life Doubravka (Centrum) 3:0
12.12.2018 17:00 9. Ladislav Mrázek Červený Hrádek 0:3
26.11.2018 19:00 7. Vojtěch Stříhavka Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3
20.11.2018 17:00 7. Milan Kolář Fit Life Doubravka (Centrum) 1:3
08.11.2018 17:00 7. Zbyněk Špirit Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3
06.11.2018 19:00 7. Martin Tolar U Rytíře Lochoty 0:3
30.10.2018 17:00 10. Jiří Těthal Červený Hrádek 3:0
25.10.2018 17:00 10. David Draský TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
09.10.2018 18:00 10. Alena Čubová Sportcentrum Koloseum 3:0
26.09.2018 07:44 8. Jan Hájek S:3 Komentáře
25.09.2018 20:05 8. Alena Čubová S:3 Komentáře
24.09.2018 10:52 8. Václav Rous S:3 Komentáře
26.08.2018 17:00 7. Jan Hájek Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3
22.08.2018 17:00 7. Jan Sladký Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3
16.08.2018 20:00 7. Jindřich Špachman Fit Life Doubravka (Centrum) 3:2
19.07.2018 18:00 6. Alena Čubová TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
18.07.2018 17:00 6. Ivan Chovanec Sportcentrum Koloseum 0:3
16.07.2018 17:00 6. Václav Rous TJ Lokomotiva Plzeň 2:3 Komentáře
11.07.2018 07:00 6. Vladi Sirotek Sportcentrum Koloseum 0:3 Komentáře
09.07.2018 17:00 6. David Draský TJ Lokomotiva Plzeň 3:1
26.06.2018 18:00 6. Alena Čubová Fit Life Doubravka (Centrum) 3:0
13.06.2018 20:00 6. Jindřich Špachman Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3
07.06.2018 17:00 6. Ondřej Ešler Fit Life Doubravka (Centrum) 1:3
26.05.2018 13:00 8. Jakub Kostka 3:S
09.05.2018 18:00 8. Karel Rejšek Sportcentrum Koloseum 0:3
26.04.2018 20:00 8. Jakub Šavlík Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3
18.04.2018 20:00 8. Jindřich Špachman Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3
05.04.2018 19:00 8. Vanda Sovová Fit Life Doubravka (Centrum) 1:3
21.03.2018 20:00 8. Miroslav Bulka Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3
01.03.2018 10:15 8. Patrik Jandl 3:S
27.02.2018 16:00 8. Jan Ticháček TJ Lokomotiva Plzeň 1:3
21.02.2018 17:00 8. Honza Novák Sportcentrum Koloseum 0:3
15.02.2018 18:00 8. Karel Rejšek Sportcentrum Koloseum 1:3
8. Vojtěch Stříhavka S:3
8. Patrik Jandl 3:S
8. Ladislav Nováček 3:S
8. Vladimír Vrzal 3:S
8. Patrik Jandl 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím