Načítám…

Marek Mikulka (28 let)

ID: 46237

Plzeň

Mám Multisportku: Ne

Hraje ligy: Plzeň - Squash (42/56)

  • 40 zápasů

    od roku 2022
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 40 /86
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 40
    Zápasů v lize ( 20 / 17 / 3) 1 turnaj
  • 54%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

6 . Úroveň A

74 bodů
42. místo (40. místo v mužích)
D.V. D.S. M.M. M.K. I.C. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Daniel Veselý
3:0
3:1 0:3 4 30 94 6:4
2 .
Image 1
David Slavík
0:3
3:1 2 25 87 3:4
3 .
Image 1
Marek Mikulka
1:3 1:3 3:2 2 12 74 5:8
4 .
Image 1
Martin Kasl
3:0 2:3 2 4 66 5:3
5 .
Image 1
Ivan Chovanec
0 0 60 0:0

8 . Úroveň A

78 bodů
48. místo (45. místo v mužích)
M.M. J.P. P.K. P.S. T.D. P.T. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Marek Mikulka
3:2 3:1 3:0
3:S
3:2 8 30 78 15:5
2 .
Image 1
Ján Polomčák
2:3 3:2 3:1
3:S
3:S
6 25 71 14:6
3 .
Image 1
Pavel Kaufman
1:3 2:3 3:1
3:S
3:1 5 12 57 12:8
4 .
Image 1
Petr Suda
0:3 1:3 1:3 S:S
3:S
2 12 54 5:12
5 .
Image 1
Tomáš Doksanský
S:3
S:3
S:3
S:S
3:S
2 4 46 3:12
6 .
Image 1
Pavel Thoma
2:3
S:3
1:3
S:3
S:3
0 0 40 3:15

7 . Úroveň B

60 bodů
57. místo (53. místo v mužích)
S.K. V.N. J.I. J.Š. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Stanislav Kastner
3:S
3:0
3:S
3:0 8 30 98 12:0
2 .
Image 1
Veronika Nováková
S:3
3:0
3:S
3:S
6 25 91 9:3
3 .
Image 1
Jakub Illetško
0:3 0:3 S:S
3:S
2 12 74 3:9
4 .
Image 1
Jindřich Špachman
S:3
S:3
S:S
3:S
2 4 66 3:9
5 .
Image 1
Marek Mikulka
0:3
S:3
S:3
S:3
0 0 60 0:12

Podzimní sezóna 2023

6 . Úroveň A

86 bodů
45. místo (42. místo v mužích)
J.V. I.H. D.V. M.M. I.C. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Vavřička
3:2 3:0 3:0 3:1 8 30 118 12:3
2 .
Image 1
Irča Helusová
2:3 3:2 3:1 3:1 6 25 111 11:7
3 .
Image 1
Daniel Veselý
0:3 2:3 1:3
3:S
2 12 94 6:9
4 .
Image 1
Marek Mikulka
0:3 1:3 3:1 1:3 2 4 86 5:10
5 .
Image 1
Ivan Chovanec
1:3 1:3
S:3
3:1 2 0 82 5:10

6 . Úroveň B

76 bodů
41. místo (40. místo v mužích)
T.L. M.M. M.M. M.P. J.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Tomáš Libotovský
3:2 0:3 3:0 3:2 6 30 96 9:7
2 .
Image 1
Martina Melková
2:3 3:0 3:0 3:0 6 25 91 11:3
3 .
Image 1
Marek Mikulka
3:0 0:3 3:0 2:3 4 12 76 8:6
4 .
Image 1
Martin Plundrich
0:3 0:3 0:3 3:0 2 4 66 3:9
5 .
Image 1
Jana Bednaříková
2:3 0:3 3:2 0:3 2 0 62 5:11

7 . Úroveň A

76 bodů
40. místo (38. místo v mužích)
M.M. V.N. T.D. F.S. T.W. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Marek Mikulka
3:1 2:3
3:S
3:2 6 30 76 11:6
2 .
Image 1
Veronika Nováková
1:3 3:0
3:S
3:2 6 25 71 10:5
3 .
Image 1
Tomáš Doksanský
3:2 0:3
3:S
1:3
4 12 56 7:8
4 .
Image 1
Františka Sobotová
S:3
S:3
S:3
3:S 2 4 46 3:9
5 .
Image 1
Tomáš Wagner
2:3 2:3
3:1
S:3 2 0 42 7:10

6 . Úroveň A

62 bodů
46. místo (41. místo v mužích)
J.Š. L.S. M.B. V.N. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jakub Šavlík
3:0 3:0
S:3
3:0 6 30 96 9:3
2 .
Image 1
Luděk Sliva
0:3 3:0 3:1 0:3 4 25 89 6:7
3 .
Image 1
Miroslav Beránek
0:3 0:3 3:2 3:1 4 12 76 6:9
4 .
Image 1
Veronika Nováková
3:S
1:3 2:3 3:0 4 4 68 9:6
5 .
Image 1
Marek Mikulka
0:3 3:0 1:3 0:3 2 0 62 4:9

Jarní sezóna 2023

6 . Úroveň A

77 bodů
26. místo (23. místo v mužích)
M.M. V.N. O.H. T.R. J.T. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Marek Mikulka
2:3 3:0 3:0 3:0 23 14 77 11:3
2 .
Image 1
Veronika Nováková
3:2 2:3 3:0 3:0 21 11 72 11:5
3 .
Image 1
Ondřej Holeček
0:3 3:2 3:0 3:0 19 0 59 9:5
4 .
Image 1
Tomáš Reiniger
0:3 0:3 0:3 3:1 6 -11 35 3:10
5 .
Image 1
Jakub Tobiáš
0:3 0:3 0:3 1:3 1 -14 27 1:12

6 . Úroveň A

59 bodů
41. místo (37. místo v mužích)
P.B. L.S. J.K. M.M. J.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Brož
3:0 3:2 3:1
3:S
24 14 98 12:3
2 .
Image 1
Luděk Sliva
0:3 1:3 3:1 3:0 14 11 85 7:7
3 .
Image 1
Jakub Kostka
2:3 3:1 3:1
S:S
12 0 72 8:5
4 .
Image 1
Marek Mikulka
1:3 1:3 1:3 3:0 10 -11 59 6:9
5 .
Image 1
Josef Berka
S:3
0:3
S:S
0:3 -2 -14 44 0:9

7 . Úroveň A

70 bodů
38. místo (34. místo v mužích)
P.B. M.M. J.Š. T.W. T.R. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Brož
3:0 3:1 2:3 3:0 22 14 76 11:4
2 .
Image 1
Marek Mikulka
0:3 3:S 3:1 3:0 19 11 70 9:4
3 .
Image 1
Jindřich Špachman
1:3 S:3 3:0 3:0 15 0 55 7:6
4 .
Image 1
Tomáš Wagner
3:2 1:3 0:3 3:0 13 -11 42 7:8
5 .
Image 1
Tomáš Reiniger
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 26 0:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
18.04.2024 17:00 6. Martin Kasl Sportovní centrum Hrádek 3:2
15.04.2024 20:00 6. David Slavík TJ Lokomotiva Plzeň 1:3
04.04.2024 18:00 6. Daniel Veselý TJ Lokomotiva Plzeň 1:3
28.03.2024 09:34 8. Tomáš Doksanský 3:S Komentáře
21.03.2024 18:00 8. Pavel Kaufman Fit Life Doubravka 3:1
14.03.2024 19:00 8. Ján Polomčák U Rytíře Lochoty 3:2
08.03.2024 18:00 8. Pavel Thoma Sportcentrum Koloseum 3:2
04.03.2024 19:00 8. Petr Suda Sportovní centrum Hrádek 3:0
25.02.2024 08:34 7. Jakub Illetško S:3 Komentáře
25.02.2024 08:33 7. Jindřich Špachman S:3 Komentáře
16.02.2024 11:47 7. Veronika Nováková S:3 Komentáře
06.02.2024 17:00 7. Stanislav Kastner Sportovní centrum Hrádek 0:3
26.01.2024 19:00 6. Irča Helusová Fit Life Doubravka 1:3
24.01.2024 18:00 6. Ivan Chovanec Sportcentrum Koloseum 1:3
18.01.2024 18:00 6. Daniel Veselý Fit Life Doubravka 3:1
03.01.2024 17:00 6. Jan Vavřička TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
19.12.2023 19:00 6. Jana Bednaříková TJ Lokomotiva Plzeň 2:3
11.12.2023 17:00 6. Martin Plundrich TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
10.12.2023 09:00 6. Tomáš Libotovský Fit Life Doubravka 3:0
07.12.2023 18:00 6. Martina Melková TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
30.11.2023 08:38 7. Františka Sobotová 3:S Komentáře
28.11.2023 10:00 7. Tomáš Doksanský TJ Lokomotiva Plzeň 2:3
26.11.2023 10:00 7. Veronika Nováková TJ Lokomotiva Plzeň 3:1
22.11.2023 18:00 7. Tomáš Wagner Fit Life Doubravka 3:2
22.10.2023 18:00 6. Jakub Šavlík TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
13.10.2023 18:00 6. Veronika Nováková TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
09.10.2023 18:00 6. Miroslav Beránek Fit Life Doubravka 1:3
05.10.2023 18:00 6. Luděk Sliva Fit Life Doubravka 3:0
18.04.2023 19:00 6. Ondřej Holeček Fit Life Doubravka 3:0
17.04.2023 20:00 6. Tomáš Reiniger TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
12.04.2023 19:00 6. Jakub Tobiáš Sportcentrum Koloseum 3:0
11.04.2023 18:00 6. Veronika Nováková Fit Life Doubravka 2:3
21.03.2023 09:00 6. Jakub Kostka TJ Lokomotiva Plzeň 1:3
11.03.2023 17:00 6. Petr Brož TJ Lokomotiva Plzeň 1:3
11.03.2023 11:00 6. Josef Berka Sportcentrum Koloseum 3:0
05.03.2023 19:00 6. Luděk Sliva TJ Lokomotiva Plzeň 1:3
01.03.2023 00:10 7. Jindřich Špachman 3:S
28.02.2023 18:00 7. Petr Brož U Rytíře Lochoty 0:3
27.02.2023 18:00 7. Tomáš Wagner Fit Life Doubravka 3:1
03.02.2023 17:00 7. Tomáš Reiniger TJ Lokomotiva Plzeň 3:0

Platební metody

Platební metody