Načítám…
Stuart Prestedge

Stuart Prestedge (51 let)

ID: 37677

Praha

Fandí:Badminton, Squash, technology

Hraje ligy: Praha - Squash (140/149)

  • 68 zápasů

    od roku 2019
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Výhra
    • Skreč
  • 140 /149
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 67
    Zápasů v lize ( 28 / 28 / 11) 2 turnaje
  • 50%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2021

13 . Úroveň A

66 bodů
140. místo (133. místo v mužích)
M.M. M.M. T.K. L.Z. S.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michael Mikulič
s:3 3:1 3:0
3:S
19 14 113
2 .
Image 1
Miroslav Maťha
3:s
3:1
3:s 18 11 109
3 .
Image 1
Tomáš Kleskeň
1:3
3:0
3:S
14 0 94
4 .
Image 1
Lenka Zmeškalová
0:3
1:3
0:3
3:S
7 -3 84
5 .
Image 1
Stuart Prestedge
S:3
s:3
S:3
S:3
0 -14 66

Letní sezóna 2021

11 . Úroveň B

75 bodů
112. místo (105. místo v mužích)
J.P. J.J. K.M. S.P. O.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Provazník
3:1 3:0
3:S
3:0 26 14 120
2 .
Image 1
Jaroslav Janda
1:3 3:0
3:S
3:2 19 11 110
3 .
Image 1
Kristýna Míková
0:3 0:3
3:S
3:S 12 0 92
4 .
Image 1
Stuart Prestedge
S:3
S:3
S:3
3:S 6 -11 75
5 .
Image 1
Ondřej Lovíšek
0:3 2:3 S:3 S:3 2 -14 68

10 . Úroveň B

93 bodů
85. místo (83. místo v mužích)
E.W. M.L. S.P. M.M. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Erik Winkelmann
3:2 3:1 3:0 3:1 24 14 118
2 .
Image 1
Martin Lédl
2:3 3:0 3:0 3:0 23 11 114
3 .
Image 1
Stuart Prestedge
1:3 0:3 3:1 3:1 13 0 93
4 .
Image 1
Michael Mikulič
0:3 0:3 1:3 3:0 8 -3 85
5 .
Image 1
Miroslav Maťha
1:3 0:3 1:3 0:3 2 -14 68

9 . Úroveň A

95 bodů
74. místo (72. místo v mužích)
R.H. M.H. S.P. D.V. P.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Rišo Hlásko
3:0 3:0
S:S
3:S 18 14 112
2 .
Image 1
Martin Havelka
0:3 3:1 3:2 3:0 18 11 109
3 .
Image 1
Stuart Prestedge
0:3 1:3 3:0 3:0 15 0 95
4 .
Image 1
Dominik Voda
S:S
2:3 0:3 3:0 7 -11 76
5 .
Image 1
Petr Veselý
S:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 66

9 . Úroveň B

95 bodů
73. místo (71. místo v mužích)
M.H. O.L. S.P. A.V. J.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Holub
3:1
3:S
3:1
3:0
25 14 119
2 .
Image 1
Ondřej Lovíšek
1:3
3:1
3:0 3:2 19 11 110
3 .
Image 1
Stuart Prestedge
S:3
1:3
3:0 3:0 15 0 95
4 .
Image 1
Anna Volfová
1:3
0:3 0:3
3:2
6 -11 75
5 .
Image 1
Jaroslav Makovička
0:3
2:3 0:3
2:3
4 -14 70

Letní sezóna 2020

12 . Úroveň C

168 bodů
117. místo (115. místo v mužích)
L.M. S.P. J.G. O.S. M.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukas Majer
2:3 3:0 3:1 3:0 22 14 176
2 .
Image 1
Stuart Prestedge
3:2 3:1
3:S
0:3 17 11 168
3 .
Image 1
Jakub Galó
0:3 1:3 3:1 3:1 13 0 153
4 .
Image 1
Oldřich Smola
1:3
S:3
1:3
3:S
8 -5 143
5 .
Image 1
Marian Filina
0:3 3:0 1:3
S:3
8 -14 134

11 . Úroveň B

118 bodů
124. místo (121. místo v mužích)
R.S. T.Z. N.D. S.P. M.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radovan Suda
S:S 3:0 3:1
3:2
16 14 150
2 .
Image 1
Tomas Zahradnik
S:S 3:2 3:1 3:1 15 11 146
3 .
Image 1
Nicolas Damoiseau
0:3 2:3 3:1 3:1 14 0 134
4 .
Image 1
Stuart Prestedge
1:3 1:3 1:3
3:1
9 -11 118
5 .
Image 1
Martin Zaplo
2:3
1:3 1:3
1:3
5 -14 111

11 . Úroveň C

133 bodů
113. místo (110. místo v mužích)
P.S. L.S. S.P. J.K. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Silhanek
3:2
3:1
0:3 3:0 18 14 152
2 .
Image 1
Libor Straka
2:3 2:3 3:0 3:0 18 11 149
3 .
Image 1
Stuart Prestedge
1:3
3:2 0:3 3:0 13 0 133
4 .
Image 1
Jiří Krpelík
3:0 0:3 3:0 S:S 12 -11 121
5 .
Image 1
Josef Karchňák
0:3 0:3 0:3 S:S -2 -14 104

13 . Úroveň A

140 bodů
121. místo (118. místo v mužích)
S.P. M.F. O.S. J.V. R.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Stuart Prestedge
3:1 3:1 3:0 3:0 26 14 140
2 .
Image 1
Marian Filina
1:3 3:2 3:1 3:0 19 11 130
3 .
Image 1
Oldřich Smola
1:3 2:3
S:S
3:1 7 0 107
4 .
Image 1
Jiri Vejmelka
0:3 1:3
S:S
3:0 6 -11 95
5 .
Image 1
Romana Janečková
0:3 0:3 1:3 0:3 1 -14 87

Jarní sezóna 2020

14 . Úroveň C

142 bodů
165. místo (159. místo v mužích)
P.B. J.K. S.P. C.T. M.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Balcar
3:0 3:0 3:0
3:S
27 14 181
2 .
Image 1
Josef Kopelent
0:3 1:3
3:2
3:2 11 11 162
3 .
Image 1
Stuart Prestedge
0:3 3:1 S:S S:S 2 0 142
4 .
Image 1
Ciprian Tarnita
0:3
2:3
S:S S:S -2 -11 127
5 .
Image 1
Martin Handl
S:3
2:3 S:S S:S -2 -14 124

15 . Úroveň B

147 bodů
159. místo (154. místo v mužích)
M.H. S.P. M.Z. M.F. L.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michael Horký
2:3
1:3
3:0 3:0 17 14 151
2 .
Image 1
Stuart Prestedge
3:2
3:1
S:S 3:0 16 11 147
3 .
Image 1
Martin Zmrhal
3:1
1:3
S:S
3:0
12 0 132
4 .
Image 1
Marian Filina
0:3 S:S S:S 3:1 2 -11 111
5 .
Image 1
Luboš Maťha
0:3 0:3
0:3
1:3 1 -14 107

14 . Úroveň C

167 bodů
179. místo (170. místo v mužích)
J.T. D.B. J.D. J.V. S.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Tamchyna
3:0 3:2 3:0
3:0
26 14 220
2 .
Image 1
David Broďák
0:3 3:0 3:1 3:1 19 11 210
3 .
Image 1
Jakub Drobník
2:3 0:3 3:0 S:S 7 0 187
4 .
Image 1
Jáchym Vohryzek
0:3 1:3 0:3
3:2
6 -11 175
5 .
Image 1
Stuart Prestedge
0:3
1:3 S:S
2:3
1 -14 167

Podzimní sezóna 2019

14 . Úroveň A

195 bodů
157. místo (151. místo v mužích)
J.B. M.H. S.P. M.B. L.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Bodlák
3:2
3:1
3:1
3:S
23 14 217
2 .
Image 1
Martin Handl
2:3
1:3
3:0
3:S
16 11 207
3 .
Image 1
Stuart Prestedge
1:3
3:1
2:3
3:S
15 0 195
4 .
Image 1
Martin Bartoš
1:3
0:3
3:2
3:S
12 -11 181
5 .
Image 1
Lukas Mach
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 166

14 . Úroveň B

186 bodů
148. místo (141. místo v mužích)
L.B. S.P. P.B. R.H. J.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Bedecs
3:0
3:0
3:1
3:2
25 14 199
2 .
Image 1
Stuart Prestedge
0:3
3:2
3:2
3:2
15 11 186
3 .
Image 1
Pavel Balcar
0:3
2:3
3:1
3:0
15 0 175
4 .
Image 1
Robin Hrdina
1:3
2:3
1:3
3:1 10 -11 159
5 .
Image 1
Jan Svoboda
2:3
2:3
0:3
1:3 5 -14 151

13 . Úroveň C

178 bodů
153. místo (146. místo v mužích)
J.J. L.I. V.S. S.P. M.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Jarolím
3:0 1:3 3:1
3:S
20 14 214
2 .
Image 1
Lukáš Indra
0:3 3:2 3:1 3:0 18 11 209
3 .
Image 1
Václav 3. STEJSKAL
3:1 2:3 2:3
3:1
16 0 196
4 .
Image 1
Stuart Prestedge
1:3 1:3 3:2
2:3
9 -11 178
5 .
Image 1
Martin Handl
S:3
0:3
1:3
3:2
6 -14 172

12 . Úroveň A

189 bodů
130. místo (125. místo v mužích)
J.L. J.N. S.P. J.G. A.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Lörinc
3:2 3:1 3:0 3:0 25 14 219
2 .
Image 1
Jan Neuman
2:3 3:1 3:0 3:1 21 11 212
3 .
Image 1
Stuart Prestedge
1:3 1:3
1:3
3:1 9 0 189
4 .
Image 1
Jakub Galó
0:3 0:3
3:1
S:S 4 -11 173
5 .
Image 1
Anna Volfová
0:3 1:3 1:3 S:S 0 -14 166

Letní sezóna 2019

9 . Úroveň A

169 bodů
103. místo (96. místo v mužích)
N.L. M.J. G.A. M.J. S.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Nazariy Labunets
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 222
2 .
Image 1
Michal Jarolím
0:3 S:S 3:0 3:0 12 11 203
3 .
Image 1
Gauthier Amaury
0:3 S:S 3:1 3:1 10 0 190
4 .
Image 1
Martin Jedlička
0:3 0:3 1:3 3:2 6 -11 175
5 .
Image 1
Stuart Prestedge
0:3 0:3 1:3 2:3 3 -14 169

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
21.10.2021 12:06 13. Lenka Zmeškalová S:3 Komentáře
21.10.2021 09:25 13. Tomáš Kleskeň S:3 Komentáře
20.10.2021 13:24 13. Michael Mikulič S:3 Komentáře
04.10.2021 00:10 11. Ondřej Lovíšek 3:S
26.09.2021 19:55 11. Jaroslav Janda S:3 Komentáře
21.09.2021 16:49 11. Kristýna Míková S:3 Komentáře
21.09.2021 16:49 11. Jan Provazník S:3 Komentáře
01.09.2021 00:10 10. Miroslav Maťha 3:1
30.08.2021 15:00 10. Martin Lédl Sportcentrum Step 0:3
23.08.2021 18:00 10. Michael Mikulič Squash Ohradní 3:1
14.08.2021 15:00 10. Erik Winkelmann Sport Centrum Evropská 1:3
22.07.2021 18:00 9. Martin Havelka 1:3
21.07.2021 20:00 9. Dominik Voda Squash Haštal 3:0
19.07.2021 20:00 9. Rišo Hlásko Squashcentrum Strahov 0:3
14.07.2021 18:00 9. Petr Veselý Squash Haštal 3:0
30.06.2021 09:09 9. Martin Holub S:3 Komentáře
23.06.2021 08:00 9. Jaroslav Makovička Sportcentrum Step 3:0
21.06.2021 18:00 9. Ondřej Lovíšek Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
07.06.2021 19:30 9. Anna Volfová Squash Ohradní 3:0
22.09.2020 00:56 12. Oldřich Smola 3:S Komentáře
21.09.2020 18:00 12. Marian Filina Hotel a Sportcentrum Čechie 0:3
17.09.2020 17:00 12. Lukas Majer Squash Ohradní 3:2
16.09.2020 10:00 12. Jakub Galó 3:1
01.09.2020 17:00 11. Nicolas Damoiseau Squash Haštal 1:3
01.09.2020 17:00 11. Martin Zaplo FitClub Kozák 3:1 Komentáře
27.08.2020 20:00 11. Tomas Zahradnik Hamr Záběhlice 1:3
18.08.2020 17:00 11. Radovan Suda Squash Haštal 1:3
05.08.2020 18:00 11. Josef Karchňák Sportcentrum Step 3:0
28.07.2020 18:00 11. Petr Silhanek Hamr Záběhlice 1:3 Komentáře
24.07.2020 18:00 11. Libor Straka Sportcentrum Step 3:2
16.07.2020 16:00 11. Jiří Krpelík Hamr Záběhlice 0:3
13.07.2020 00:10 13. Jiri Vejmelka 3:0
08.07.2020 20:00 13. Romana Janečková Squash Haštal 3:0
02.07.2020 18:00 13. Marian Filina Sportcentrum Step 3:1
01.07.2020 09:00 13. Oldřich Smola Squash Haštal 3:1
16.06.2020 00:10 14. Ciprian Tarnita S:S
16.06.2020 00:10 14. Martin Handl S:S
11.06.2020 07:00 14. Pavel Balcar Squashcentrum Strahov 0:3
27.05.2020 17:00 14. Josef Kopelent Sportcentrum Step 3:1
21.05.2020 00:10 15. Marian Filina S:S
18.05.2020 17:30 15. Martin Zmrhal Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
16.05.2020 09:00 15. Michael Horký Squash Ohradní 3:2
29.03.2020 19:00 15. Luboš Maťha Squash Haštal 3:0
04.03.2020 00:10 14. Jakub Drobník S:S
13.02.2020 17:00 14. Jakub Tamchyna HIT Fitness Flora 0:3 Komentáře
11.02.2020 08:00 14. Jáchym Vohryzek SB Centrum 2:3 Komentáře
05.02.2020 18:00 14. David Broďák Hamr Záběhlice 1:3
22.01.2020 10:00 14. Jiří Bodlák SB Centrum 1:3 Komentáře
17.01.2020 17:49 14. Lukas Mach 3:S Komentáře
09.01.2020 20:00 14. Martin Bartoš Sportcentrum Step 2:3
08.01.2020 12:00 14. Martin Handl Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
11.12.2019 19:00 14. Jan Svoboda Squash Haštal 3:2 Komentáře
10.12.2019 13:00 14. Lukáš Bedecs 0:3 Komentáře
09.12.2019 16:00 14. Robin Hrdina Squash Ohradní 3:2 Komentáře
04.12.2019 18:00 14. Pavel Balcar 3:2 Komentáře
21.11.2019 12:00 13. Martin Handl Squash Haštal 2:3 Komentáře
19.11.2019 18:00 13. Lukáš Indra FitClub Kozák 1:3
18.11.2019 17:00 13. Václav 3. STEJSKAL SportCentrum JEREMI 3:2
12.11.2019 17:00 13. Jakub Jarolím Sportcentrum Step 1:3
24.10.2019 10:00 12. Jan Lörinc FitClub Kozák 1:3
23.10.2019 18:00 12. Jan Neuman Squash Haštal 1:3
09.10.2019 18:00 12. Anna Volfová HIT Fitness Flora 3:1
09.10.2019 17:00 12. Jakub Galó 1:3 Komentáře
30.09.2019 10:00 9. Michal Jarolím Squash Haštal 0:3
12.09.2019 17:00 9. Martin Jedlička Hotel a Sportcentrum Čechie 2:3
11.09.2019 19:00 9. Gauthier Amaury 1:3
08.09.2019 13:00 9. Nazariy Labunets SportCentrum JEREMI 0:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím