Image 1

Jakub Semela (29 let)

ID: 36920

Praha

  • 52 zápasů

    od roku 2019
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Squash Haštal
  • 111 /343
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 52
    Zápasů v lize ( 31 / 14 / 7) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

10 . Úroveň A

140 bodů
100. místo (98. místo v mužích)
M.H. J.B. J.S. M.M. L.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Holub
0 14 154
2 .
Image 1
Jiří Bodlák
0 11 151
3 .
Image 1
Jakub Semela
0 0 140
4 .
Image 1
Milan Muzikář
0 -11 129
5 .
Image 1
Libor Straka
0 -14 126

10 . Úroveň A

156 bodů
94. místo (91. místo v mužích)
P.Š. J.Š. J.S. P.B. D.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Patrik Švancer
3:0 1:3
3:S
3:2 19 14 173
2 .
Image 1
Jan Škoda
0:3 3:2 3:1 3:0 18 11 169
3 .
Image 1
Jakub Semela
3:1 2:3 3:1 2:3 16 0 156
4 .
Image 1
Pavel Balcar
S:3
1:3 1:3 3:1 8 -11 137
5 .
Image 1
Dan Taylor
2:3 0:3 3:2 1:3 8 -14 134

12 . Úroveň B

159 bodů
107. místo (104. místo v mužích)
J.S. O.L. T.K. J.K. R.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Semela
3:0
3:1
3:1
3:S
25 14 159
2 .
Image 1
Ondřej Lovíšek
0:3
3:1
3:0
3:S
19 11 150
3 .
Image 1
Tomáš Kuneš
1:3
1:3
3:S
3:S
14 0 134
4 .
Image 1
Josef Kopelent
1:3 0:3
S:3
3:S
7 -5 122
5 .
Image 1
Robin Hrdina
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 106

Jarní sezóna 2020

14 . Úroveň B

178 bodů
138. místo (135. místo v mužích)
J.S. M.H. T.S. K.H. M.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Semela
3:1 3:1 3:S 3:S 24 14 178
2 .
Image 1
Michael Horký
1:3 3:1 3:S 3:S 19 11 170
3 .
Image 1
Tomáš Soukup
1:3 1:3 3:S 3:S 14 0 154
4 .
Image 1
Karel Hostomský
S:3 S:3 S:3 S:S -2 -11 127
5 .
Image 1
Michal Hubáček
S:3 S:3 S:3 S:S -2 -14 124

15 . Úroveň A

152 bodů
153. místo (148. místo v mužích)
J.S. C.T. M.L. J.V. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Semela
S:S
3:0
3:S
3:0 18 14 152
2 .
Image 1
Ciprian Tarnita
S:S
3:1 3:2 3:0 16 11 147
3 .
Image 1
Martin Lenoch
0:3 1:3 3:1 3:0 14 0 134
4 .
Image 1
Jáchym Vohryzek
S:3
2:3 1:3 3:0 10 -11 119
5 .
Image 1
Miroslav Maťha
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 106

15 . Úroveň B

174 bodů
170. místo (163. místo v mužích)
J.S. A.V. J.S. L.H. M.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Svoboda
3:2 0:3
3:S
3:1 17 14 191
2 .
Image 1
Anna Volfová
2:3
3:S
2:3
3:2 15 11 186
3 .
Image 1
Jakub Semela
3:0
S:3
S:3
3:0 14 0 174
4 .
Image 1
Lucie Honzíková
S:3
3:2
3:S
S:3
11 -11 160
5 .
Image 1
Michal Rytíř
1:3 2:3 0:3
3:S
9 -14 155

Podzimní sezóna 2019

13 . Úroveň A

191 bodů
161. místo (155. místo v mužích)
L.B. I.T. M.S. J.D. J.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Bedecs
1:3
3:2
3:0
3:0
20 14 234
2 .
Image 1
Igor Třeslín
3:1
S:3
3:0 3:S 19 11 230
3 .
Image 1
Marián Siegfried
2:3
3:S
2:3
3:S
16 0 216
4 .
Image 1
Jakub Drobník
0:3
0:3 3:2 2:3 7 -11 196
5 .
Image 1
Jakub Semela
0:3
S:3
S:3
3:2 5 -14 191

12 . Úroveň B

201 bodů
136. místo (130. místo v mužích)
H.V. J.J. J.Š. J.S. J.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Honza Vlk
3:2 1:3 3:0
3:0
20 14 234
2 .
Image 1
Jakub Jarolím
2:3 3:2 2:3
3:0
16 11 227
3 .
Image 1
Jan Škoda
3:1 2:3 3:0
S:S
13 0 213
4 .
Image 1
Jakub Semela
0:3 3:2 0:3
3:0
12 -11 201
5 .
Image 1
Jáchym Vohryzek
0:3
0:3
S:S
0:3
-2 -14 184

11 . Úroveň C

218 bodů
123. místo (119. místo v mužích)
O.Ž. R.S. J.N. J.S. O.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Žitník
3:1
3:1
3:2 3:2 22 14 256
2 .
Image 1
Radek Sedláček
1:3
3:0
3:0 3:1 21 11 252
3 .
Image 1
Jan Neuman
1:3
0:3
3:1 3:0 14 0 234
4 .
Image 1
Jakub Semela
2:3 0:3 1:3 3:1 9 -11 218
5 .
Image 1
Ondřej Slabihoud
2:3 1:3 0:3 1:3 4 -14 210

11 . Úroveň C

212 bodů
115. místo (112. místo v mužích)
M.K. J.K. J.S. J.A. R.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Mery Kejklíček
3:0 3:1 3:1
3:S
25 14 239
2 .
Image 1
Jan Klesnil
0:3 3:0 3:1
3:S
19 11 230
3 .
Image 1
Jakub Semela
1:3 0:3 3:2 3:S 12 0 212
4 .
Image 1
Jan Ambrož
1:3 1:3 2:3 3:S 10 -11 199
5 .
Image 1
Radovan Suda
S:3
S:3
S:3 S:3 0 -14 186

Letní sezóna 2019

11 . Úroveň A

176 bodů
92. místo (87. místo v mužích)
J.S. L.F. D.S. L.I. C.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Semela
3:1 3:2 3:2 3:1 22 14 176
2 .
Image 1
Linda Fábry
1:3 3:2
3:2
3:0 18 11 169
3 .
Image 1
David Sufčák
2:3 2:3 3:1 3:1 16 0 156
4 .
Image 1
Lukáš Indra
2:3
2:3
1:3 3:2 10 -11 139
5 .
Image 1
Chris Greer
1:3 0:3 1:3 2:3 4 -14 130

12 . Úroveň A

127 bodů
115. místo (109. místo v mužích)
L.I. J.S. T.K. C.T. L.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Indra
3:2
3:1
3:0
3:S
24 14 138
2 .
Image 1
Jakub Semela
2:3
3:1
2:3
3:S
16 11 127
3 .
Image 1
Tomáš Kuneš
1:3
1:3
3:2
3:S
13 0 113
4 .
Image 1
Ciprian Tarnita
0:3
3:2
2:3
3:S
13 -5 108
5 .
Image 1
Lucie Honzíková
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86

12 . Úroveň B

123 bodů
120. místo (114. místo v mužích)
A.V. J.S. M.Z. J.K. M.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Adam Velemínský
3:1
2:3
3:0
S:S
13 14 127
2 .
Image 1
Jakub Semela
1:3
3:0
3:1
S:S
12 11 123
3 .
Image 1
Martin Zaplo
3:2
0:3
3:1
S:S
9 0 109
4 .
Image 1
Josef Karchňák
0:3
1:3
1:3
S:S
0 -5 95
5 .
Image 1
Milan Jäger
S:S
S:S
S:S
S:S
-8 -14 78

13 . Úroveň C

123 bodů
135. místo (126. místo v mužích)
A.V. J.S. S.B. L.P. J.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Adam Velemínský
3:2 S:S
3:S
3:S
15 14 129
2 .
Image 1
Jakub Semela
2:3 3:1 S:S
3:S
12 11 123
3 .
Image 1
Sandra Barnikova
S:S 1:3 S:S
3:S
3 0 103
4 .
Image 1
Ladislav Pecen
S:3
S:S S:S
3:S
2 -5 97
5 .
Image 1
Jiří Vosika
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
05.08.2020 19:30 10. Jan Škoda Hamr Záběhlice 2:3
30.07.2020 18:00 10. Pavel Balcar Squashcentrum Strahov 3:1
27.07.2020 08:00 10. Dan Taylor Squashcentrum Strahov 2:3
23.07.2020 18:00 10. Patrik Švancer 3:1
09.07.2020 17:00 12. Tomáš Kuneš 3:1 Komentáře
06.07.2020 13:22 12. Robin Hrdina 3:S Komentáře
02.07.2020 18:30 12. Ondřej Lovíšek Squash Ohradní 3:0
30.06.2020 19:00 12. Josef Kopelent Sportcentrum Step 3:1
16.06.2020 00:10 14. Karel Hostomský 3:S
16.06.2020 00:10 14. Michal Hubáček 3:S
09.06.2020 19:30 14. Michael Horký Hamr Záběhlice 3:1
04.06.2020 18:00 14. Tomáš Soukup Squash Haštal 3:1
20.05.2020 15:20 15. Ciprian Tarnita S:S Komentáře
20.05.2020 14:00 15. Miroslav Maťha Squash Haštal 3:0
20.05.2020 01:07 15. Jáchym Vohryzek 3:S Komentáře
13.05.2020 18:00 15. Martin Lenoch Squashcentrum Strahov 3:0
18.02.2020 14:26 15. Anna Volfová S:3 Komentáře
18.02.2020 14:23 15. Lucie Honzíková S:3 Komentáře
12.02.2020 18:00 15. Jan Svoboda Squash Haštal 3:0
06.02.2020 18:00 15. Michal Rytíř Squash Haštal 3:0
31.01.2020 10:08 13. Marián Siegfried S:3 Komentáře
30.01.2020 09:00 13. Igor Třeslín Squash Haštal S:3
20.01.2020 19:00 13. Jakub Drobník 3:2
07.01.2020 12:00 13. Lukáš Bedecs Squash Haštal 0:3 Komentáře
27.12.2019 18:00 12. Honza Vlk Squash Haštal 0:3
22.12.2019 11:00 12. Jáchym Vohryzek Squashcentrum Strahov 3:0 Komentáře
18.12.2019 18:00 12. Jakub Jarolím Squash Haštal 3:2
16.12.2019 18:00 12. Jan Škoda Squash Haštal 0:3
29.11.2019 19:00 11. Ondřej Slabihoud Squashcentrum Strahov 3:1
21.11.2019 18:00 11. Radek Sedláček Squash Haštal 0:3
14.11.2019 17:00 11. Ondřej Žitník Squash Haštal 2:3
07.11.2019 18:00 11. Jan Neuman Squash Haštal 1:3
01.11.2019 08:15 11. Radovan Suda 3:S
30.10.2019 18:00 11. Jan Ambrož Squash Haštal 3:2
23.10.2019 11:00 11. Mery Kejklíček Squash Haštal 1:3
16.10.2019 19:00 11. Jan Klesnil Squash Haštal 0:3
25.09.2019 18:00 11. Chris Greer Squash Haštal 3:1
23.09.2019 19:00 11. Linda Fábry Squashcentrum Strahov 3:1
19.09.2019 17:00 11. David Sufčák Squash Haštal 3:2
11.09.2019 20:00 11. Lukáš Indra Squash Arena 3:2
23.08.2019 16:34 12. Lucie Honzíková 3:S Komentáře
22.08.2019 20:00 12. Lukáš Indra FitClub Kozák 2:3
08.08.2019 18:00 12. Tomáš Kuneš Squash Haštal 3:1 Komentáře
07.08.2019 19:00 12. Ciprian Tarnita Squash Haštal 2:3 Komentáře
24.07.2019 20:00 12. Adam Velemínský Chrpa Sport 1:3
15.07.2019 07:59 12. Milan Jäger S:S Komentáře
09.07.2019 19:00 12. Josef Karchňák Squashcentrum Strahov 3:1 Komentáře
03.07.2019 18:00 12. Martin Zaplo Squash Haštal 3:0 Komentáře
01.07.2019 00:10 13. Ladislav Pecen S:S
27.06.2019 20:00 13. Adam Velemínský Chrpa Sport 2:3
24.06.2019 09:35 13. Jiří Vosika 3:S Komentáře
11.06.2019 19:00 13. Sandra Barnikova Squashcentrum Strahov 3:1

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím