Jan Svoboda

Jan Svoboda (31 let)

ID: 37055

Praha

  • 26 zápasů

    od roku 2019
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Squash Haštal
  • 155 /252
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 26
    Zápasů v lize ( 11 / 15 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2019

14 . Úroveň B

148 bodů
169. místo (160. místo v mužích)
L.B. S.P. P.B. R.H. J.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Bedecs
3:0
3:2
12 14 186
2 .
Image 1
Stuart Prestedge
0:3
3:2
3:2
10 11 181
3 .
Image 1
Pavel Balcar
2:3
3:0
9 0 169
4 .
Image 1
Robin Hrdina
2:3
2 -11 151
5 .
Image 1
Jan Svoboda
2:3
0:3
2 -14 148

15 . Úroveň A

174 bodů
157. místo (150. místo v mužích)
J.S. J.S. M.D. V.R. M.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Svoboda
3:0 1:3
3:2
3:0 20 14 174
2 .
Image 1
Jakub Soóky
0:3 3:0 3:1 3:0 20 11 171
3 .
Image 1
Marek Dlask
3:1 0:3 3:0 3:0 20 0 160
4 .
Image 1
Vladislav Rylich
2:3
1:3 0:3 3:0 10 -5 145
5 .
Image 1
Martin Hanuš
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 126

14 . Úroveň B

140 bodů
169. místo (161. místo v mužích)
V.S. T.K. T.M. J.S. C.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav 3. STEJSKAL
3:0
0:3 3:0 3:2 19 14 173
2 .
Image 1
Tomáš Kuneš
0:3
3:S
3:0
2:3
15 11 166
3 .
Image 1
Tomáš Mokrejš
3:0
S:3
S:3
3:S
13 0 153
4 .
Image 1
Jan Svoboda
0:3 0:3
3:S
3:2 11 -11 140
5 .
Image 1
Ciprian Tarnita
2:3
3:2
S:3
2:3 9 -14 135

Letní sezóna 2019

12 . Úroveň C

134 bodů
128. místo (120. místo v mužích)
R.H. A.F. J.S. M.Š. A.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Robin Hrdina
3:1 3:1
3:S
3:S
24 14 158
2 .
Image 1
Andy Fierla
1:3 3:1
3:S
3:S
19 11 150
3 .
Image 1
Jan Svoboda
1:3 1:3
3:S
3:S
14 0 134
4 .
Image 1
Milan Šťastný
S:3
S:3
S:3
S:S -2 -5 113
5 .
Image 1
Adam Šťastný
S:3
S:3
S:3
S:S -2 -14 104

11 . Úroveň B

117 bodů
121. místo (114. místo v mužích)
R.R. M.Z. J.N. J.S. L.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Robert Rosenberg
3:0
2:3 3:0
3:S
22 14 156
2 .
Image 1
Martin Zmrhal
0:3
3:2
3:0
3:S
18 11 149
3 .
Image 1
Jan Neuman
3:2
2:3
3:2
3:S
18 0 138
4 .
Image 1
Jan Svoboda
0:3 0:3
2:3
3:S
8 -11 117
5 .
Image 1
Ladislav Pivec
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 106

12 . Úroveň A

129 bodů
116. místo (110. místo v mužích)
R.M. J.S. C.T. T.S. A.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Rosťa Matrka
3:1
3:1
3:2
3:S
23 14 137
2 .
Image 1
Jan Svoboda
1:3
3:2 3:1 3:1 18 11 129
3 .
Image 1
Ciprian Tarnita
1:3
2:3
3:S
3:1 15 0 115
4 .
Image 1
Tomáš Soukup
2:3
1:3
S:3
S:S 1 -5 96
5 .
Image 1
Adam Šťastný
S:3
1:3 1:3 S:S 0 -14 86

11 . Úroveň A

127 bodů
130. místo (122. místo v mužích)
M.V. J.N. R.C. L.F. J.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Vacek
1:3 3:1 3:0 3:0 21 14 175
2 .
Image 1
Jan Neuman
3:1 3:2 2:3 3:0 20 11 171
3 .
Image 1
Robin Capek
1:3 2:3 3:2 3:1 14 0 154
4 .
Image 1
Linda Fábry
0:3 3:2 2:3 3:0 14 -11 143
5 .
Image 1
Jan Svoboda
0:3 0:3 1:3 0:3 1 -14 127

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
09.12.2019 17:00 14. Pavel Balcar Squash Haštal 0:3 Komentáře
05.12.2019 18:00 14. Lukáš Bedecs Squash Haštal 2:3 Komentáře
26.11.2019 18:00 15. Marek Dlask Sportcentrum Step 1:3
21.11.2019 18:00 15. Vladislav Rylich Squashcentrum Strahov 3:2 Komentáře
11.11.2019 19:00 15. Jakub Soóky Squash Haštal 3:0
06.11.2019 19:00 15. Martin Hanuš Squash Haštal 3:0
30.10.2019 19:04 14. Tomáš Mokrejš 3:S Komentáře
28.10.2019 18:30 14. Václav 3. STEJSKAL Squash Ohradní 0:3
22.10.2019 18:00 14. Ciprian Tarnita Squash Haštal 3:2
14.10.2019 19:30 14. Tomáš Kuneš Hamr Záběhlice 0:3
20.09.2019 20:22 12. Adam Šťastný 3:S Komentáře
20.09.2019 20:21 12. Milan Šťastný 3:S Komentáře
16.09.2019 18:00 12. Andy Fierla Hotel a Sportcentrum Čechie 1:3
09.09.2019 17:30 12. Robin Hrdina Squash Arena 1:3
15.08.2019 19:00 11. Martin Zmrhal Sportcentrum Step 0:3
15.08.2019 11:40 11. Ladislav Pivec 3:S Komentáře
08.08.2019 19:00 11. Robert Rosenberg Squashcentrum Strahov 0:3
05.08.2019 19:00 11. Jan Neuman Squash Haštal 2:3 Komentáře
27.07.2019 17:00 12. Adam Šťastný HIT Fitness Flora 3:1
18.07.2019 20:00 12. Rosťa Matrka Squash Haštal 1:3 Komentáře
09.07.2019 19:30 12. Tomáš Soukup Hamr Záběhlice 3:1
08.07.2019 19:00 12. Ciprian Tarnita Squash Haštal 3:2
23.06.2019 20:00 11. Robin Capek Hamr Záběhlice 1:3
19.06.2019 18:00 11. Jan Neuman Squash Haštal 0:3
11.06.2019 19:00 11. Linda Fábry Squash Haštal 0:3
10.06.2019 19:00 11. Miroslav Vacek Squash Haštal 0:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím