Načítám…
Jakub Tamchyna

Jakub Tamchyna (33 let)

ID: 39049

Praha

NAKIT s.p. - IT

Facebook profil

  • 32 zápasů

    od roku 2019
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v Hamr Záběhlice
  • 143 /346
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 32
    Zápasů v lize ( 23 / 9 / 0) 6 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

10 . Úroveň C

210 bodů
79. místo (78. místo v mužích)
J.T. R.S. P.B. D.B. O.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Tamchyna
3:2 3:1 3:2 0:3 16 14 210
2 .
Image 1
Radovan Suda
2:3 3:0 3:s 15 11 206
3 .
Image 1
Pavel Balcar
1:3 3:2 3:s 12 0 192
4 .
Image 1
David Broďák
2:3 0:3 2:3 3:s 10 -11 179
5 .
Image 1
Ondřej Soroka
3:0 s:3 s:3 s:3 7 -14 173

9 . Úroveň C

161 bodů
91. místo (90. místo v mužích)
V.P. Š.P. P.K. J.T. R.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vladislav Pejchal
3:2 3:1 3:0 3:0 25 14 199
2 .
Image 1
Štěpán Postler
2:3 1:3
3:1
3:0 16 11 187
3 .
Image 1
Petr Krejčí
1:3 3:1
2:3
3:1
15 0 175
4 .
Image 1
Jakub Tamchyna
0:3
1:3
3:2
3:1 12 -11 161
5 .
Image 1
Roberto Varela Pazos
0:3 0:3
1:3
1:3 2 -14 148

10 . Úroveň B

168 bodů
89. místo (86. místo v mužích)
J.K. J.T. T.B. O.Š. P.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Klesnil
3:0 3:1 3:1
3:S
25 14 179
2 .
Image 1
Jakub Tamchyna
0:3 3:2 3:0 3:2 17 11 168
3 .
Image 1
Tomáš Bakule
1:3 2:3 2:3 3:0 12 0 152
4 .
Image 1
Ondřej Štika
1:3 0:3 3:2 3:2 11 -11 140
5 .
Image 1
Petr Stepan
S:3
2:3 0:3 2:3 4 -14 130

10 . Úroveň A

156 bodů
110. místo (107. místo v mužích)
R.B. J.W. J.Š. J.T. M.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radek Brix
3:2 3:1
3:0
3:S
24 14 198
2 .
Image 1
Jan Walter
2:3 3:2 3:1
3:S
19 11 190
3 .
Image 1
Jan Škoda
1:3 2:3 3:0 3:2 15 0 175
4 .
Image 1
Jakub Tamchyna
0:3
1:3 0:3
3:S
7 -11 156
5 .
Image 1
Milan Varga
S:3
S:3
2:3
S:3
2 -14 148

Jarní sezóna 2020

11 . Úroveň A

226 bodů
104. místo (101. místo v mužích)
J.S. J.T. D.H. R.S. J.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Staněk
2:3
3:1
3:S 3:0 21 14 235
2 .
Image 1
Jakub Tamchyna
3:2
3:1 2:3 2:3 15 11 226
3 .
Image 1
Dymo Holubyev
1:3
1:3 3:1 3:1 14 0 214
4 .
Image 1
Radovan Suda
S:3 3:2 1:3 3:2 11 -11 200
5 .
Image 1
Jakub Jarolím
0:3 3:2 1:3 2:3 8 -14 194

13 . Úroveň A

201 bodů
118. místo (115. místo v mužích)
J.T. J.B. M.S. T.Š. M.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Tamchyna
3:0
3:0
3:S
3:0 27 14 201
2 .
Image 1
Jiří Bodlák
0:3
3:S
3:S
3:0 19 11 190
3 .
Image 1
Marián Siegfried
0:3
S:3
S:S S:S -4 0 156
4 .
Image 1
Tereza Šeligová
S:3
S:3
S:S S:S -4 -11 145
5 .
Image 1
Michal Hubáček
0:3 0:3 S:S S:S -4 -14 142

14 . Úroveň C

220 bodů
137. místo (133. místo v mužích)
J.T. D.B. J.D. J.V. S.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Tamchyna
3:0 3:2 3:0
3:0
26 14 220
2 .
Image 1
David Broďák
0:3 3:0 3:1 3:1 19 11 210
3 .
Image 1
Jakub Drobník
2:3 0:3 3:0 S:S 7 0 187
4 .
Image 1
Jáchym Vohryzek
0:3 1:3 0:3
3:2
6 -11 175
5 .
Image 1
Stuart Prestedge
0:3
1:3 S:S
2:3
1 -14 167

Podzimní sezóna 2019

19 . Úroveň A

122 bodů
207. místo (191. místo v mužích)
J.T. D.P. D.O. F.K. N.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Tamchyna
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 122
2 .
Image 1
Denisa Petružálková
0:3 3:1
3:S
3:0
19 11 110
3 .
Image 1
Dina Odarčenková
0:3 1:3
3:0
3:0
15 0 95
4 .
Image 1
Filip Kratochvíl
0:3
S:3
0:3
3:1
6 -3 83
5 .
Image 1
Natalia Kobylkina
0:3
0:3
0:3
1:3
1 -14 67

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
23.09.2020 07:00 10. David Broďák HIT Fitness Flora 3:2
20.09.2020 14:00 10. Ondřej Soroka Hamr Záběhlice 0:3
15.09.2020 07:00 10. Radovan Suda Squash Ohradní 3:2
11.09.2020 16:30 10. Pavel Balcar Hamr Záběhlice 3:1
04.09.2020 18:00 9. Vladislav Pejchal Hamr Záběhlice 0:3
29.08.2020 09:00 9. Roberto Varela Pazos Hamr Záběhlice 3:1
19.08.2020 18:00 9. Petr Krejčí 3:2 Komentáře
13.08.2020 19:00 9. Štěpán Postler Squash Haštal 1:3 Komentáře
28.07.2020 17:00 10. Tomáš Bakule Hamr Záběhlice 3:2
22.07.2020 18:00 10. Jan Klesnil HIT Fitness Flora 0:3
21.07.2020 17:00 10. Ondřej Štika Hamr Záběhlice 3:0
19.07.2020 09:00 10. Petr Stepan Hamr Záběhlice 3:2
12.07.2020 19:43 10. Milan Varga 3:S Komentáře
06.07.2020 19:00 10. Jan Škoda Hamr Záběhlice 0:3
01.07.2020 18:00 10. Radek Brix Hamr Záběhlice 0:3 Komentáře
28.06.2020 18:00 10. Jan Walter HIT Fitness Flora 1:3
09.06.2020 16:00 11. Dymo Holubyev Squash Ohradní 3:1
04.06.2020 17:00 11. Jakub Jarolím Hamr Záběhlice 2:3
27.05.2020 17:00 11. Radovan Suda Hamr Záběhlice 2:3
23.05.2020 14:00 11. Jan Staněk Squash Ohradní 3:2 Komentáře
18.05.2020 09:16 13. Tereza Šeligová 3:S Komentáře
09.03.2020 08:00 13. Marián Siegfried HIT Fitness Flora 3:0
08.03.2020 09:00 13. Jiří Bodlák SB Centrum 3:0 Komentáře
05.03.2020 15:00 13. Michal Hubáček 3:0
27.02.2020 19:00 14. Jakub Drobník Squash Haštal 3:2
22.02.2020 09:00 14. Jáchym Vohryzek Hamr Záběhlice 3:0
17.02.2020 18:00 14. David Broďák HIT Fitness Flora 3:0
13.02.2020 17:00 14. Stuart Prestedge HIT Fitness Flora 3:0 Komentáře
26.01.2020 10:00 19. Denisa Petružálková Hamr Záběhlice 3:0
11.01.2020 10:00 19. Natalia Kobylkina Squash Haštal 3:0
07.01.2020 17:00 19. Dina Odarčenková HIT Fitness Flora 3:0
05.01.2020 14:00 19. Filip Kratochvíl Hamr Záběhlice 3:0

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím