Načítám…

Adam Jilek (46 let)

ID: 51086

Praha

Komunikuji těmito jazyky:

  • Language - czech-republic
  • Language - united-kingdom

Mám Multisportku: Ano

Hraje ligy: Praha - Squash (67/161)

  • 28 zápasů

    od roku 2023
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
  • 66 /255
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 28
    Zápasů v lize ( 15 / 11 / 2) 1 turnaj
  • 58%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

9 . Úroveň B

198 bodů
67. místo (66. místo v mužích)
A.J. J.S. O.M. J.K. P.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Adam Jilek
3:1
3:1
3:0
3:1 8 30 198 12:3
2 .
Image 1
Jakub Semela
1:3
3:2
3:s 4 25 189 7:5
3 .
Image 1
Ondřej Martínek
1:3
2:3
3:0 3:s 4 12 176 9:6
4 .
Image 1
Jan Krupička
0:3
0:3 3:s 2 4 166 3:6
5 .
Image 1
Petr Silhanek
1:3 s:3 s:3 s:3 0 0 160 1:12

9 . Úroveň A

186 bodů
91. místo (89. místo v mužích)
M.H. M.V. T.B. A.J. P.D. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Martin Holub
3:2 3:1 3:2
3:S
8 30 218 12:5
2 .
Image 1
Matěj Vybíral
2:3 3:2 3:2 3:1 6 25 211 11:8
3 .
Image 1
Tomáš Bakule
1:3 2:3 3:2
3:S
4 12 196 9:8
4 .
Image 1
Adam Jilek
2:3 2:3 2:3
3:S
2 4 186 9:9
5 .
Image 1
Petr Dvořák
S:3
1:3
S:3
S:3
0 0 180 1:12

10 . Úroveň B

218 bodů
82. místo (80. místo v mužích)
A.J. J.S. P.B. J.S. S.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Adam Jilek
3:0 3:0
3:0
3:0 8 30 218 12:0
2 .
Image 1
Jakub Semela
0:3 3:2 3:0 3:1 6 25 211 9:6
3 .
Image 1
Pavel Balcar
0:3 2:3 3:0
2:3
2 12 194 7:9
4 .
Image 1
Jindřich Sláma
0:3
0:3 0:3
3:S
2 4 186 3:9
5 .
Image 1
Standa Mikeš
0:3 1:3
3:2
S:3
2 0 182 4:11

Podzimní sezóna 2023

9 . Úroveň B

186 bodů
92. místo (90. místo v mužích)
M.H. T.B. T.V. A.J. R.L. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Martin Havelka
3:2 3:2 3:2 2:3 6 30 216 11:9
2 .
Image 1
Tomáš Bakule
2:3 3:2 3:1 3:1 6 25 211 11:7
3 .
Image 1
Tomáš Volák
2:3 2:3
S:S
3:0 2 12 194 7:9
4 .
Image 1
Adam Jilek
2:3 1:3
S:S
3:2
2 4 186 6:11
5 .
Image 1
Radek Lukes
3:2 1:3 0:3
2:3
2 0 182 6:11

10 . Úroveň A

171 bodů
88. místo (87. místo v mužích)
S.G. A.J. R.F. J.D. V.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Sebastian Garcia
3:0
S:S
3:0
3:S
6 30 176 9:3
2 .
Image 1
Adam Jilek
0:3
3:0
3:1
3:S
6 25 171 9:4
3 .
Image 1
Rado Fiam
S:S
0:3
3:1
3:S
4 12 156 6:7
4 .
Image 1
Jaroslav Dastych
0:3
1:3 1:3
3:S
2 4 146 5:9
5 .
Image 1
Václav Mezník
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 140 0:12

9 . Úroveň B

166 bodů
93. místo (92. místo v mužích)
J.S. D.Š. M.N. A.J. O.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Staněk
3:0
3:0
3:2
3:1
8 30 198 12:3
2 .
Image 1
David Šlemr
0:3
3:0 3:0 3:0 6 25 191 9:3
3 .
Image 1
Michal Nerad
0:3
0:3 3:0 3:2 4 12 176 6:8
4 .
Image 1
Adam Jilek
2:3
0:3 0:3
3:2
2 4 166 5:11
5 .
Image 1
Ondřej Bureš
1:3
0:3 2:3
2:3
0 0 160 5:12

8 . Úroveň B

206 bodů
77. místo (75. místo v mužích)
J.C. K.Š. P.N. A.J. O.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Julien Castets
3:2 3:S
3:0
3:0 8 30 238 12:2
2 .
Image 1
Kateřina Štromerová
2:3 S:S
3:S
3:1 4 25 229 8:4
3 .
Image 1
Petr Novotný
S:3 S:S 3:2 3:2 4 12 216 6:7
4 .
Image 1
Adam Jilek
0:3
S:3
2:3
3:1
2 4 206 5:10
5 .
Image 1
Oldřich Široký
0:3 1:3 2:3
1:3
0 0 200 4:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
16.04.2024 17:00 9. Petr Silhanek SB Centrum 3:1
14.04.2024 19:00 9. Jan Krupička Hamr Záběhlice 3:0 Komentáře
11.04.2024 17:00 9. Jakub Semela Sportovní klub Budějovická 3:1 Komentáře
08.04.2024 19:00 9. Ondřej Martínek SB Centrum 3:1 Komentáře
24.03.2024 18:00 9. Tomáš Bakule Squash Arena 2:3
21.03.2024 16:00 9. Martin Holub Sportcentrum Step 2:3
21.03.2024 14:40 9. Petr Dvořák 3:S Komentáře
11.03.2024 17:00 9. Matěj Vybíral HIT Fitness Flora 2:3
26.02.2024 18:30 10. Pavel Balcar SB Centrum 3:0
22.02.2024 17:00 10. Standa Mikeš Squash Ohradní 3:0
19.02.2024 18:00 10. Jakub Semela Hamr Záběhlice 3:0
13.02.2024 18:00 10. Jindřich Sláma Sportovní klub Budějovická 3:0 Komentáře
30.01.2024 17:57 9. Tomáš Volák S:S Komentáře
27.01.2024 09:30 9. Martin Havelka Hamr Záběhlice 2:3
23.01.2024 18:30 9. Radek Lukes Hamr Záběhlice 3:2 Komentáře
15.01.2024 17:00 9. Tomáš Bakule Hamr Záběhlice 1:3
21.12.2023 09:00 10. Jaroslav Dastych Sportovní klub Budějovická 3:1
18.12.2023 08:40 10. Václav Mezník 3:S Komentáře
15.12.2023 18:00 10. Sebastian Garcia HIT Fitness Flora 0:3 Komentáře
07.12.2023 17:30 10. Rado Fiam Squash Ohradní 3:0 Komentáře
23.11.2023 20:00 9. Ondřej Bureš SB Centrum 3:2 Komentáře
19.11.2023 21:00 9. Michal Nerad Sportovní klub Budějovická 0:3
16.11.2023 19:00 9. Jan Staněk Hamr Záběhlice 2:3 Komentáře
06.11.2023 18:00 9. David Šlemr SB Centrum 0:3
30.10.2023 09:29 8. Kateřina Štromerová S:3 Komentáře
16.10.2023 20:00 8. Julien Castets Squashcentrum Strahov 0:3 Komentáře
12.10.2023 19:00 8. Oldřich Široký Squash Arena 3:1 Komentáře
11.10.2023 22:00 8. Petr Novotný Hamr Záběhlice 2:3

Platební metody

Platební metody