Načítám…

Jan Krupička (27 let)

ID: 48224

Praha

Komunikuji těmito jazyky:

  • Language - czech-republic
  • Language - united-kingdom

Mám Multisportku: Ano

Hraje ligy: Praha - Squash (86/181)

  • 62 zápasů

    od roku 2022
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 82 /234
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 62
    Zápasů v lize ( 32 / 24 / 6) 2 turnaje
  • 57%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

9 . Úroveň C

214 bodů
86. místo (84. místo v mužích)
K.Š. M.V. J.K. T.V. J.F. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Kateřina Štromerová
3:2 3:0 3:0 6 30 236 9:2
2 .
Image 1
Matěj Vybíral
2:3 1:3 3:1 3:1 4 25 229 9:8
3 .
Image 1
Jan Krupička
0:3 3:1 2 12 214 3:4
4 .
Image 1
Tomáš Volák
1:3 0 4 204 1:3
5 .
Image 1
Jiří Fajt
0:3 1:3 0 0 200 1:6

Podzimní sezóna 2023

10 . Úroveň A

191 bodů
88. místo (86. místo v mužích)
T.N. J.K. M.D. O.M. J.N. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Tomáš Nováček
2:3 3:1 3:0
3:S
6 30 196 11:4
2 .
Image 1
Jan Krupička
3:2 2:3 3:1 3:S 6 25 191 11:6
3 .
Image 1
Marek Dlask
1:3 3:2 3:2 3:S 6 12 178 10:7
4 .
Image 1
Ondřej Martínek
0:3 1:3 2:3 3:S 2 4 166 6:9
5 .
Image 1
Jan Neuman
S:3
S:3 S:3 S:3 0 0 160 0:12

11 . Úroveň B

158 bodů
98. místo (97. místo v mužích)
J.K. E.W. R.H. P.M. J.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Krupička
3:2 3:2 3:0
3:S
8 30 158 12:4
2 .
Image 1
Erik Winkelmann
2:3 3:1 3:2
S:S
4 25 149 8:9
3 .
Image 1
Richard Hrúza
2:3 1:3 S:S 3:0 2 12 134 6:9
4 .
Image 1
Pavel Máčka
0:3 2:3 S:S 3:2 2 4 126 5:11
5 .
Image 1
Jiří Plaček
S:3
S:S
0:3 2:3 0 0 120 2:12

12 . Úroveň C

138 bodů
112. místo (111. místo v mužích)
J.K. T.H. F.N. M.C. J.V. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Krupička
3:1 3:1 3:0 3:0 8 30 138 12:2
2 .
Image 1
Tomáš Havlík
1:3 3:2 3:0 3:2 6 25 131 10:7
3 .
Image 1
Florian NEDELLEC
1:3 2:3 S:S 3:1 2 12 114 6:10
4 .
Image 1
Martin Císař
0:3 0:3 S:S 3:1 2 4 106 3:10
5 .
Image 1
Jan Veselý
0:3 2:3 1:3 1:3 0 0 100 4:12

12 . Úroveň B

156 bodů
113. místo (111. místo v mužích)
J.K. J.d. E.W. R.C. P.V. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Krupička
S:S 3:0 3:0 3:0 6 30 156 9:0
2 .
Image 1
Joost den Baas
S:S
3:2
3:0
3:0 6 25 151 9:2
3 .
Image 1
Erik Winkelmann
0:3
2:3
3:1 3:1 4 12 136 8:8
4 .
Image 1
Robert Cetl
0:3
0:3
1:3 3:1 2 4 126 4:10
5 .
Image 1
Petr Veselý
0:3 0:3 1:3 1:3 0 0 120 2:12

Letní sezóna 2023

12 . Úroveň A

101 bodů
107. místo (105. místo v mužích)
J.K. M.B. J.B. T.C. M.D. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Krupička
3:0 3:1 3:0 3:0 27 14 101 12:1
2 .
Image 1
Martin Bartoš
0:3 3:1 1:3 3:1 13 11 84 7:8
3 .
Image 1
Jan Brož
1:3 1:3 2:3 3:0 11 0 71 7:9
4 .
Image 1
Tomáš Caithaml
0:3 3:1 3:2 S:S 9 -11 58 6:6
5 .
Image 1
Matyas Deml
0:3 1:3 0:3 S:S -1 -14 45 1:9

11 . Úroveň B

74 bodů
104. místo (102. místo v mužích)
J.K. J.V. J.K. K.S. M.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jiří Kehar
3:S
0:3 3:0 3:0 20 14 94 9:3
2 .
Image 1
Jan Veselý
S:3
3:S 3:0 3:1 19 11 90 9:4
3 .
Image 1
Jan Krupička
3:0 S:3 S:3 3:0 14 0 74 6:6
4 .
Image 1
Kristina Součková
0:3 0:3 3:S 3:0 13 -11 62 6:6
5 .
Image 1
Magdalena Škodová
0:3 1:3 0:3 0:3 1 -14 47 1:12

10 . Úroveň B

94 bodů
100. místo (97. místo v mužích)
L.I. O.B. P.R. O.L. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lukáš Indra
3:1
2:3
3:1 3:1 20 14 134 11:6
2 .
Image 1
Ondřej Bureš
1:3
3:S
3:2 3:0 19 11 130 10:5
3 .
Image 1
Petr Rajchl
3:2
S:3
3:0
1:3 13 0 113 7:8
4 .
Image 1
Ondřej Lovíšek
1:3 2:3
0:3
3:1 9 -11 98 6:10
5 .
Image 1
Jan Krupička
1:3 0:3 3:1 1:3 8 -14 94 5:10

10 . Úroveň B

127 bodů
102. místo (100. místo v mužích)
T.K. V.M. O.M. J.K. V.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Tomáš Kuneš
3:2
3:0
3:2
3:1
23 14 157 12:5
2 .
Image 1
Václav Mezník
2:3
3:1 0:3 3:2 13 11 144 8:9
3 .
Image 1
Ondřej Mayer
0:3 1:3 3:1 3:2 12 0 132 7:9
4 .
Image 1
Jan Krupička
2:3
3:0 1:3
2:3
12 -5 127 8:9
5 .
Image 1
Vladimír Kováč
1:3
2:3 2:3
3:2
10 -14 116 8:11

Jarní sezóna 2023

11 . Úroveň B

135 bodů
111. místo (109. místo v mužích)
O.B. J.M. J.K. M.Š. M.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Ondřej Bureš
3:1
3:2
3:0 3:S 24 14 158 12:3
2 .
Image 1
Jan Miřátský
1:3
3:0 3:0 3:S 21 11 152 10:3
3 .
Image 1
Jan Krupička
2:3
0:3
3:0
3:S 15 0 135 8:6
4 .
Image 1
Magdalena Škodová
0:3 0:3
0:3
3:S 6 -11 115 3:9
5 .
Image 1
Miroslav Halaj
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 106 0:12

12 . Úroveň C

165 bodů
118. místo (116. místo v mužích)
P.R. J.K. L.P. T.B. K.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Rajchl
3:1
3:1
3:0
S:S 17 14 171 9:2
2 .
Image 1
Jan Krupička
1:3
0:3
3:1
3:0
14 11 165 7:7
3 .
Image 1
Ladislav Pecen
1:3
3:0 S:S 3:0 13 0 153 7:3
4 .
Image 1
Tomas Bohac
0:3
1:3
S:S 3:S 5 -5 140 4:6
5 .
Image 1
Klara Paulocakova
S:S
0:3
0:3 S:3 -2 -14 124 0:9

15 . Úroveň B

118 bodů
147. místo (141. místo v mužích)
J.K. V.M. J.V. J.K. T.J. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Krupička
3:1
3:2
3:1
3:0 24 14 118 12:4
2 .
Image 1
Václav Mezník
1:3
3:1
3:0
3:0 21 11 112 10:4
3 .
Image 1
Jan Veselý
2:3 1:3 3:1 3:0 16 0 96 9:7
4 .
Image 1
Jaroslav Klaus
1:3
0:3
1:3 3:0 9 -3 86 5:9
5 .
Image 1
Tadeáš Janoušek
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 66 0:12

14 . Úroveň B

66 bodů
168. místo (161. místo v mužích)
O.M. K.E. L.S. A.N. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Ondřej Mrosek
3:1 3:1 3:1 3:2 23 14 117 12:5
2 .
Image 1
Kirill Elizarov
1:3 1:3 3:2 3:S 13 11 104 8:8
3 .
Image 1
Libor Straka
1:3 3:1 3:0 S:S 12 0 92 7:4
4 .
Image 1
Adam Nemec
1:3 2:3 0:3 3:S 9 -11 78 6:9
5 .
Image 1
Jan Krupička
2:3 S:3 S:S S:3 0 -14 66 2:9

Podzimní sezóna 2022

12 . Úroveň B

108 bodů
139. místo (135. místo v mužích)
J.B. F.D. T.K. R.M. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jakub Brychta
3:1
3:0
0:3
3:1 19 14 153 9:5
2 .
Image 1
Filip D
1:3
2:3 3:0 3:0 17 11 148 9:6
3 .
Image 1
Tomáš Kuneš
0:3 3:2
3:2
3:1 16 0 136 9:8
4 .
Image 1
Rosťa Matrka
3:0
0:3
2:3
3:0 16 -11 125 8:6
5 .
Image 1
Jan Krupička
1:3 0:3 1:3 0:3 2 -14 108 2:12

11 . Úroveň A

127 bodů
117. místo (113. místo v mužích)
S.M. D.B. O.Š. J.K. K.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Standa Mikeš
3:2
3:1
3:2
3:S
22 14 156 12:5
2 .
Image 1
Dominik Bohuslav
2:3
3:1
3:2
3:S
19 11 150 11:6
3 .
Image 1
Ondřej Švarc
1:3 1:3 3:2
3:S
13 0 133 8:8
4 .
Image 1
Jan Krupička
2:3
2:3
2:3
3:S
12 -5 127 9:9
5 .
Image 1
Klára Školníková
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 106 0:12

9 . Úroveň B

146 bodů
105. místo (103. místo v mužích)
J.B. T.N. J.F. T.K. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jiří Bodlák
3:0 3:1
3:2
3:0 25 14 199 12:3
2 .
Image 1
Tomáš Nováček
0:3 3:0 3:1 3:0 20 11 191 9:4
3 .
Image 1
Jiří Fajt
1:3 0:3 3:0 3:0 15 0 175 7:6
4 .
Image 1
Tomáš Kuneš
2:3
1:3 0:3 3:0 10 -11 159 6:9
5 .
Image 1
Jan Krupička
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 146 0:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
18.02.2024 17:00 9. Kateřina Štromerová Sportovní klub Budějovická 0:3
18.02.2024 15:00 9. Matěj Vybíral Squashcentrum Strahov 3:1
01.02.2024 00:10 10. Jan Neuman 3:S
19.01.2024 19:00 10. Tomáš Nováček Sportcentrum Step 3:2
14.01.2024 19:00 10. Ondřej Martínek Sportcentrum Step 3:1
09.01.2024 19:30 10. Marek Dlask Sportcentrum Step 2:3
29.12.2023 12:44 11. Jiří Plaček 3:S Komentáře
21.12.2023 18:00 11. Pavel Máčka Sportcentrum Step 3:0
06.12.2023 20:00 11. Erik Winkelmann Squashcentrum Strahov 3:2
03.12.2023 10:00 11. Richard Hrúza Squashcentrum Strahov 3:2
29.11.2023 20:00 12. Martin Císař Squashcentrum Strahov 3:0
25.11.2023 10:00 12. Florian NEDELLEC Sportcentrum Step 3:1
22.11.2023 18:00 12. Jan Veselý Sportcentrum Step 3:0
08.11.2023 20:00 12. Tomáš Havlík Squash Holešovice 3:1
31.10.2023 10:47 12. Joost den Baas S:S
29.10.2023 10:00 12. Robert Cetl SB Centrum 3:0
23.10.2023 18:00 12. Petr Veselý Sportcentrum Step 3:0
11.10.2023 19:00 12. Erik Winkelmann Squashcentrum Strahov 3:0
27.09.2023 11:00 12. Jan Brož Sportovní klub Budějovická 3:1
23.09.2023 09:00 12. Martin Bartoš Sportcentrum Step 3:0
13.09.2023 21:00 12. Tomáš Caithaml Sportcentrum Step 3:0
10.09.2023 17:00 12. Matyas Deml Squashcentrum Strahov 3:0
01.09.2023 00:10 11. Jan Veselý S:3
01.09.2023 00:10 11. Kristina Součková S:3
30.08.2023 19:00 11. Magdalena Škodová HIT Fitness Flora 3:0
26.08.2023 10:00 11. Jiří Kehar Sportcentrum Step 3:0
31.07.2023 18:00 10. Petr Rajchl HIT Fitness Flora 3:1
26.07.2023 19:00 10. Lukáš Indra Squashcentrum Strahov 1:3
19.07.2023 19:00 10. Ondřej Bureš Squash sport Čimice 0:3
16.07.2023 12:00 10. Ondřej Lovíšek Hamr Záběhlice 1:3
02.07.2023 10:00 10. Václav Mezník Sportcentrum Step 3:0
28.06.2023 19:00 10. Ondřej Mayer Sportcentrum Step 1:3
21.06.2023 20:00 10. Tomáš Kuneš Sportcentrum Step 2:3 Komentáře
14.06.2023 19:30 10. Vladimír Kováč Sportcentrum Step 2:3 Komentáře
01.06.2023 00:10 11. Miroslav Halaj 3:S
14.05.2023 10:00 11. Jan Miřátský Squashcentrum Strahov 0:3
08.05.2023 14:00 11. Magdalena Škodová Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
05.05.2023 18:00 11. Ondřej Bureš Squash Holešovice 2:3 Komentáře
27.04.2023 20:00 12. Ladislav Pecen SB Centrum 0:3
26.04.2023 18:00 12. Petr Rajchl HIT Fitness Flora 1:3 Komentáře
19.04.2023 18:00 12. Klara Paulocakova Sportovní klub Budějovická 3:0 Komentáře
15.04.2023 10:00 12. Tomas Bohac HIT Fitness Flora 3:1 Komentáře
27.03.2023 20:00 15. Tadeáš Janoušek Sportcentrum Step 3:0
26.03.2023 18:00 15. Jaroslav Klaus Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
22.03.2023 18:00 15. Václav Mezník Squash Holešovice 3:1 Komentáře
13.03.2023 19:00 15. Jan Veselý Squash Holešovice 3:2
01.03.2023 00:10 14. Libor Straka S:S
01.03.2023 00:10 14. Kirill Elizarov S:3
01.03.2023 00:10 14. Adam Nemec S:3
27.02.2023 20:00 14. Ondřej Mrosek Sportcentrum Step 2:3
30.01.2023 20:00 12. Filip D Sportcentrum Step 0:3
20.01.2023 18:00 12. Rosťa Matrka Sportcentrum Step 0:3
06.01.2023 19:00 12. Jakub Brychta Sportcentrum Step 1:3
05.01.2023 21:00 12. Tomáš Kuneš Sportcentrum Step 1:3
31.12.2022 13:59 11. Klára Školníková 3:S Komentáře
11.12.2022 09:00 11. Ondřej Švarc Sportcentrum Step 2:3
07.12.2022 19:00 11. Standa Mikeš Squashcentrum Strahov 2:3 Komentáře
04.12.2022 10:00 11. Dominik Bohuslav Sportcentrum Step 2:3 Komentáře
22.11.2022 19:30 9. Jiří Fajt Squash Ohradní 0:3
21.11.2022 18:00 9. Tomáš Nováček Sportcentrum Step 0:3
14.11.2022 18:00 9. Tomáš Kuneš Sportcentrum Step 0:3
09.11.2022 19:30 9. Jiří Bodlák SB Centrum 0:3

Platební metody

Platební metody