Načítám…

Standa Mikeš (31 let)

ID: 47261

Praha

Software Developer

Komunikuji těmito jazyky:

  • Language - czech-republic
  • Language - united-kingdom

Mám Multisportku: Ano

Hraje ligy: Praha - Squash (90/181)

  • 74 zápasů

    od roku 2022
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
  • 85 /234
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 74
    Zápasů v lize ( 35 / 38 / 1) 9 turnajů
  • 48%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

10 . Úroveň B

207 bodů
90. místo (88. místo v mužích)
A.J. S.M. J.S. P.B. J.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Adam Jilek
3:0 3:0
3:0
6 30 216 9:0
2 .
Image 1
Standa Mikeš
0:3
3:2
2 25 207 3:5
3 .
Image 1
Jakub Semela
0:3 3:0 2 12 194 3:3
4 .
Image 1
Pavel Balcar
2:3
3:0 2 4 186 5:3
5 .
Image 1
Jindřich Sláma
0:3
0:3 0:3 0 0 180 0:9

Podzimní sezóna 2023

10 . Úroveň B

189 bodů
90. místo (88. místo v mužích)
J.F. S.M. J.K. M.N. O.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jiří Fajt
3:0 3:0 3:0
3:0
8 30 198 12:0
2 .
Image 1
Standa Mikeš
0:3 3:1 3:1 1:3 4 25 189 7:8
3 .
Image 1
Jiří Koutný
0:3 1:3 3:1 3:2 4 12 176 7:9
4 .
Image 1
Michal Nerad
0:3 1:3 1:3 3:2 2 4 166 5:11
5 .
Image 1
Oldřich Široký
0:3
3:1 2:3 2:3 2 0 162 7:10

11 . Úroveň C

158 bodů
99. místo (98. místo v mužích)
S.M. T.H. T.K. J.d. H.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Standa Mikeš
3:1
3:1
3:2 3:0 8 30 158 12:4
2 .
Image 1
Tomáš Havlík
1:3 3:2
S:S
3:2 4 25 149 7:10
3 .
Image 1
Tomáš Kuneš
1:3
2:3
3:2
3:1 4 12 136 9:9
4 .
Image 1
Joost den Baas
2:3
S:S
2:3
3:0
2 4 126 7:9
5 .
Image 1
Honza Bárta
0:3 2:3 1:3
0:3
0 0 120 3:12

11 . Úroveň C

126 bodů
121. místo (120. místo v mužích)
M.F. J.K. P.M. S.M. L.I. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Michael Friedmann
3:0
0:3 3:0 3:1 6 30 156 9:4
2 .
Image 1
Jiří Koutný
0:3
3:0
3:1
3:1
6 25 151 9:5
3 .
Image 1
Pavel Máčka
3:0
0:3
3:2 3:0 6 12 138 9:5
4 .
Image 1
Standa Mikeš
0:3
1:3
2:3 3:1 2 4 126 6:10
5 .
Image 1
Lukáš Indra
1:3
1:3
0:3 1:3 0 0 120 3:12

10 . Úroveň B

166 bodů
107. místo (105. místo v mužích)
O.B. M.J. V.M. S.M. T.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Ondřej Bureš
3:2
3:0
3:2
3:0 8 30 198 12:4
2 .
Image 1
Martin Jedlička
2:3
3:0 3:0 3:1 6 25 191 11:4
3 .
Image 1
Václav Mezník
0:3 0:3 3:1 3:2 4 12 176 6:9
4 .
Image 1
Standa Mikeš
2:3
0:3 1:3 3:1 2 4 166 6:10
5 .
Image 1
Tomáš Kuneš
0:3 1:3 2:3 1:3 0 0 160 4:12

Letní sezóna 2023

8 . Úroveň B

130 bodů
86. místo (84. místo v mužích)
M.K. D.W. P.H. M.M. S.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Miroslav Kopecký
3:1 3:1 3:1 3:0 25 14 179 12:3
2 .
Image 1
Douglas Wong
1:3
3:1
3:0 3:0 21 11 172 10:4
3 .
Image 1
Pavel Herein
1:3
1:3
S:S
3:2 5 0 145 5:8
4 .
Image 1
Michal Michalovský
1:3 0:3
S:S
3:2 4 -11 133 4:8
5 .
Image 1
Standa Mikeš
0:3 0:3 2:3 2:3 4 -14 130 4:12

9 . Úroveň A

133 bodů
67. místo (65. místo v mužích)
S.M. L.P. O.B. E.W. E.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Standa Mikeš
3:2 3:1 3:0 1:3 19 14 133 10:6
2 .
Image 1
Ladislav Pecen
2:3 3:2 3:1 3:1 19 11 130 11:7
3 .
Image 1
Ondřej Bureš
1:3 2:3
3:0
3:1 16 0 116 9:7
4 .
Image 1
Erik Winkelmann
0:3 1:3
0:3
3:0 8 -5 103 4:9
5 .
Image 1
Evgenij Bogdanovič
3:1 1:3 1:3 0:3 8 -14 94 5:10

8 . Úroveň A

141 bodů
75. místo (73. místo v mužích)
L.B. M.N. P.H. S.M. O.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Libor Bučinský
3:0 3:1 3:1 3:0 26 14 180 12:2
2 .
Image 1
Michal Nerad
0:3 3:2 3:0 3:0 19 11 170 9:5
3 .
Image 1
Pavel Herein
1:3 2:3
3:0
3:2
15 0 155 9:8
4 .
Image 1
Standa Mikeš
1:3 0:3
0:3
3:2 6 -5 141 4:11
5 .
Image 1
Oldřich Široký
0:3 0:3
2:3
2:3 4 -14 130 4:12

8 . Úroveň B

156 bodů
77. místo (75. místo v mužích)
J.R. R.L. M.K. S.M. P.N. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jiří Rozhon
3:0 1:3 3:1 3:1 20 14 194 10:5
2 .
Image 1
Radek Lukes
0:3 0:3 3:2 3:S 11 11 182 6:8
3 .
Image 1
Miroslav Kopecký
3:1 3:0
S:S
S:S
9 0 169 6:1
4 .
Image 1
Standa Mikeš
1:3 2:3
S:S
3:S
7 -11 156 6:6
5 .
Image 1
Petr Novotný
1:3 S:3
S:S
S:3
-1 -14 145 1:9

Jarní sezóna 2023

9 . Úroveň C

174 bodů
84. místo (82. místo v mužích)
J.B. P.S. S.M. R.F. L.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jakub Brychta
3:2
3:1
2:3 3:0 20 14 194 11:6
2 .
Image 1
Petr Silhanek
2:3 3:2 3:1 3:1 19 11 190 11:7
3 .
Image 1
Standa Mikeš
1:3
2:3 3:1 3:2 14 0 174 9:9
4 .
Image 1
Rado Fiam
3:2 1:3 1:3 3:1 13 -11 162 8:9
5 .
Image 1
Ladislav Pivec
0:3 1:3 2:3 1:3 4 -14 150 4:12

11 . Úroveň C

199 bodů
92. místo (90. místo v mužích)
S.M. O.Š. J.S. M.Š. V.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Standa Mikeš
3:0 3:2
3:0
3:S 25 14 199 12:2
2 .
Image 1
Oldřich Široký
0:3
3:0
3:0
3:S 20 11 191 9:3
3 .
Image 1
Jan Svoboda
2:3
0:3
3:0 3:S 15 0 175 8:6
4 .
Image 1
Marek Šunda
0:3
0:3
0:3 3:S 6 -11 155 3:9
5 .
Image 1
Václav Kinský
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 146 0:12

12 . Úroveň A

180 bodů
106. místo (104. místo v mužích)
S.M. N.B. J.K. L.V. E.W. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Standa Mikeš
3:0 3:S 3:0
3:S
26 14 180 12:0
2 .
Image 1
Nikola Bašinová
0:3 0:3
3:0
3:S
13 11 164 6:6
3 .
Image 1
Jiří Krpelík
S:3 3:0 S:S 3:2 10 0 150 6:5
4 .
Image 1
Luis Vega
0:3
0:3
S:S
3:S
4 -5 139 3:6
5 .
Image 1
Erik Winkelmann
S:3
S:3
2:3
S:3
2 -14 128 2:12

11 . Úroveň B

131 bodů
130. místo (126. místo v mužích)
J.N. M.F. P.M. J.S. S.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Neuman
3:2 3:2 3:1 3:1 22 14 176 12:6
2 .
Image 1
Michael Friedmann
2:3 3:0 3:0 3:2 21 11 172 11:5
3 .
Image 1
Pavel Málek
2:3 0:3 3:1 3:0 15 0 155 8:7
4 .
Image 1
Jan Svoboda
1:3 0:3 1:3 3:2 7 -11 136 5:11
5 .
Image 1
Standa Mikeš
1:3 2:3 0:3 2:3 5 -14 131 5:12

Podzimní sezóna 2022

10 . Úroveň A

150 bodů
114. místo (111. místo v mužích)
J.V. M.D. J.F. J.F. S.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jura Vobr
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 202 12:0
2 .
Image 1
Marek Dlask
0:3 3:1 3:2 3:1 17 11 188 9:7
3 .
Image 1
Jiří Fajt
0:3 1:3 3:1 3:1 13 0 173 7:8
4 .
Image 1
Jiří Fusek
0:3 2:3 1:3 3:2 8 -11 157 6:11
5 .
Image 1
Standa Mikeš
0:3 1:3 1:3 2:3 4 -14 150 4:12

11 . Úroveň A

156 bodů
93. místo (90. místo v mužích)
S.M. D.B. O.Š. J.K. K.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Standa Mikeš
3:2
3:1
3:2
3:S
22 14 156 12:5
2 .
Image 1
Dominik Bohuslav
2:3
3:1
3:2
3:S
19 11 150 11:6
3 .
Image 1
Ondřej Švarc
1:3 1:3 3:2
3:S
13 0 133 8:8
4 .
Image 1
Jan Krupička
2:3
2:3
2:3
3:S
12 -5 127 9:9
5 .
Image 1
Klára Školníková
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 106 0:12

11 . Úroveň C

149 bodů
103. místo (101. místo v mužích)
O.Š. S.M. F.D. L.S. R.D. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Ondřej Štika
3:1 3:0 2:3 3:0 22 14 156 11:4
2 .
Image 1
Standa Mikeš
1:3 3:2
3:1
3:1
18 11 149 10:7
3 .
Image 1
Filip D
0:3 2:3 3:S 3:2 13 0 133 8:8
4 .
Image 1
Libor Straka
3:2
1:3
S:3 3:2 11 -5 126 7:10
5 .
Image 1
Radek Dohnal
0:3
1:3
2:3 2:3 5 -14 111 5:12

11 . Úroveň C

132 bodů
98. místo (97. místo v mužích)
R.V. S.M. D.Š. J.B. M.R. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Roberto Varela Pazos
3:1 3:0 3:0
3:0
27 14 141 12:1
2 .
Image 1
Standa Mikeš
1:3
3:0
3:1
3:0
21 11 132 10:4
3 .
Image 1
David Šlemr
0:3
0:3
3:0 3:0 14 0 114 6:6
4 .
Image 1
Jan Benda
0:3
1:3
0:3
3:0
8 -5 103 4:9
5 .
Image 1
Martin Růžička
0:3
0:3
0:3
0:3
0 -14 86 0:12

Letní sezóna 2022

9 . Úroveň C

124 bodů
88. místo (88. místo v mužích)
J.S. J.F. P.S. S.M. E.J. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jakub Semela
3:0 3:1
3:0
3:0 27 14 161 12:1
2 .
Image 1
Jiří Fusek
0:3 3:2
3:2
3:2 15 11 146 9:9
3 .
Image 1
Petr Silhanek
1:3 2:3
S:3
3:0 10 0 130 6:9
4 .
Image 1
Standa Mikeš
0:3
2:3
3:S
1:3
9 -5 124 6:9
5 .
Image 1
Eva Janečková
0:3 2:3 0:3
3:1
8 -14 114 5:10

7 . Úroveň A

109 bodů
71. místo (71. místo v mužích)
T.V. J.B. T.B. R.H. S.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Tomáš Volák
3:2
3:S
3:S
3:1
23 14 157 12:3
2 .
Image 1
Jiří Bodlák
2:3
3:2
3:0
3:0
21 5 146 11:5
3 .
Image 1
Tomáš Bakule
S:3
2:3
3:S
3:2
13 0 133 8:8
4 .
Image 1
Rišo Hlásko
S:3
0:3
S:3
3:0
7 -11 116 3:9
5 .
Image 1
Standa Mikeš
1:3
0:3
2:3
0:3
3 -14 109 3:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
22.02.2024 17:00 10. Adam Jilek Squash Ohradní 0:3
07.02.2024 17:00 10. Pavel Balcar Squashcentrum Strahov 3:2 Komentáře
23.01.2024 18:00 10. Michal Nerad Squashcentrum Strahov 3:1
17.01.2024 19:00 10. Jiří Koutný Squashcentrum Strahov 3:1
15.01.2024 19:00 10. Oldřich Široký Squash Arena 1:3
08.01.2024 19:00 10. Jiří Fajt Squashcentrum Strahov 0:3
28.12.2023 12:00 11. Tomáš Havlík Squash Ohradní 3:1
22.12.2023 11:00 11. Honza Bárta Squash Ohradní 3:0
20.12.2023 20:00 11. Joost den Baas Squashcentrum Strahov 3:2
13.12.2023 19:30 11. Tomáš Kuneš Squash Ohradní 3:1 Komentáře
29.11.2023 18:00 11. Pavel Máčka Squash Haštal 2:3
28.11.2023 20:00 11. Lukáš Indra Squash Ohradní 3:1
22.11.2023 19:00 11. Michael Friedmann Squash Haštal 0:3
15.11.2023 19:00 11. Jiří Koutný Squashcentrum Strahov 1:3 Komentáře
31.10.2023 19:00 10. Tomáš Kuneš Squash Ohradní 3:1
25.10.2023 19:30 10. Martin Jedlička Squash Ohradní 0:3
24.10.2023 18:30 10. Václav Mezník Squash Ohradní 1:3
11.10.2023 18:00 10. Ondřej Bureš Squashcentrum Strahov 2:3 Komentáře
18.09.2023 19:00 8. Miroslav Kopecký Squashcentrum Strahov 0:3
12.09.2023 19:30 8. Douglas Wong Squash Arena 0:3
08.09.2023 17:00 8. Michal Michalovský ARBES - squash a fitness centrum 2:3
05.09.2023 18:00 8. Pavel Herein Squashcentrum Strahov 2:3
28.08.2023 18:00 9. Ondřej Bureš Squashcentrum Strahov 3:1
23.08.2023 18:00 9. Evgenij Bogdanovič Squashcentrum Strahov 1:3
22.08.2023 19:00 9. Ladislav Pecen Squashcentrum Strahov 3:2
15.08.2023 18:00 9. Erik Winkelmann Squashcentrum Strahov 3:0
26.07.2023 18:00 8. Michal Nerad Squashcentrum Strahov 0:3
24.07.2023 19:00 8. Libor Bučinský Squashcentrum Strahov 1:3
10.07.2023 18:00 8. Oldřich Široký Squashcentrum Strahov 3:2
06.07.2023 18:00 8. Pavel Herein Squash Haštal 0:3 Komentáře
02.07.2023 12:51 8. Petr Novotný 3:S Komentáře
29.06.2023 19:00 8. Radek Lukes Squashcentrum Strahov 2:3
26.06.2023 22:03 8. Miroslav Kopecký S:S Komentáře
19.06.2023 18:00 8. Jiří Rozhon Squashcentrum Strahov 1:3
23.05.2023 19:00 9. Rado Fiam Squash Ohradní 3:1
18.05.2023 18:00 9. Petr Silhanek Squashcentrum Strahov 2:3
13.05.2023 11:00 9. Ladislav Pivec Squashcentrum Strahov 3:2
05.05.2023 20:00 9. Jakub Brychta ARBES - squash a fitness centrum 1:3 Komentáře
02.05.2023 00:10 11. Václav Kinský 3:S
27.04.2023 19:00 11. Marek Šunda Squash Ohradní 3:0 Komentáře
25.04.2023 20:00 11. Jan Svoboda Squashcentrum Strahov 3:2
22.04.2023 19:00 11. Oldřich Široký Squash Arena 3:0
03.04.2023 00:10 12. Jiří Krpelík 3:S
26.03.2023 03:07 12. Erik Winkelmann 3:S Komentáře
21.03.2023 19:00 12. Nikola Bašinová ARBES - squash a fitness centrum 3:0
10.03.2023 17:00 12. Luis Vega Squashcentrum Strahov 3:0
28.02.2023 18:00 11. Pavel Málek Squashcentrum Strahov 0:3
27.02.2023 08:00 11. Jan Neuman Sportovní klub Budějovická 1:3
21.02.2023 20:30 11. Michael Friedmann Squash Ohradní 2:3
09.02.2023 18:00 11. Jan Svoboda Squashcentrum Strahov 2:3
19.01.2023 19:00 10. Jiří Fajt Squashcentrum Strahov 1:3
12.01.2023 07:00 10. Jura Vobr ARBES - squash a fitness centrum 0:3
05.01.2023 18:00 10. Jiří Fusek Squashcentrum Strahov 2:3
04.01.2023 20:00 10. Marek Dlask ARBES - squash a fitness centrum 1:3
31.12.2022 08:18 11. Klára Školníková 3:S Komentáře
15.12.2022 18:00 11. Ondřej Švarc Squashcentrum Strahov 3:1
07.12.2022 19:00 11. Jan Krupička Squashcentrum Strahov 3:2 Komentáře
05.12.2022 18:00 11. Dominik Bohuslav Squashcentrum Strahov 3:2 Komentáře
29.11.2022 07:00 11. Radek Dohnal Squash Holešovice 3:1 Komentáře
27.11.2022 17:00 11. Ondřej Štika Squash Ohradní 1:3
21.11.2022 18:00 11. Libor Straka Squashcentrum Strahov 3:1 Komentáře
17.11.2022 18:00 11. Filip D Squashcentrum Strahov 3:2
20.10.2022 18:00 11. Roberto Varela Pazos Squashcentrum Strahov 1:3
14.10.2022 18:00 11. Martin Růžička Squashcentrum Strahov 3:0 Komentáře
10.10.2022 19:00 11. David Šlemr HIT Fitness Flora 3:0 Komentáře
06.10.2022 19:00 11. Jan Benda Squashcentrum Strahov 3:1 Komentáře
02.10.2022 23:23 9. Petr Silhanek 3:S Komentáře
22.09.2022 19:00 9. Eva Janečková HIT Fitness Flora 1:3 Komentáře
12.09.2022 18:00 9. Jakub Semela Squashcentrum Strahov 0:3 Komentáře
05.09.2022 18:00 9. Jiří Fusek ARBES - squash a fitness centrum 2:3 Komentáře
30.08.2022 18:00 7. Tomáš Bakule Squashcentrum Strahov 2:3 Komentáře
28.08.2022 17:00 7. Tomáš Volák HIT Fitness Flora 1:3 Komentáře
17.08.2022 18:00 7. Jiří Bodlák Squashcentrum Strahov 0:3 Komentáře
14.08.2022 18:00 7. Rišo Hlásko Squashcentrum Strahov 0:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody