Načítám…

Martin Lenoch (35 let)

ID: 30661

Praha

Komunikuji těmito jazyky:

  • Language - czech-republic
  • Language - united-kingdom

Mám Multisportku: Ano

  • 144 zápasů

    od roku 2018
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
  • 280 /424
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 51
    Zápasů v lize ( 22 / 14 / 15) 0 turnajů
  • 61%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2023

20 . Úroveň A

118 bodů
243. místo (217. místo v mužích)
J.K. M.L. A.L. M.T. J.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Konáš
S:S 3:0 S:S 3:S 9 14 123
2 .
Image 1
Martin Lenoch
S:S 3:2 S:S 3:S 7 11 118
3 .
Image 1
Andrea Lukešová
0:3 2:3 S:S 3:S 6 0 106
4 .
Image 1
Miroslav Těšínský
S:S S:S S:S 3:S 0 -5 95
5 .
Image 1
Jan Slezák
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 86

19 . Úroveň A

122 bodů
236. místo (208. místo v mužích)
V.N. J.M. F.L. M.L. E.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vladimír Nejedlý
3:0 3:0
S:3
3:0 21 14 155
2 .
Image 1
Jakub Machat
0:3 3:0 3:0 3:0 21 11 152
3 .
Image 1
Filip Lazár
0:3 0:3
3:1
3:0 13 0 133
4 .
Image 1
Martin Lenoch
3:S
0:3
1:3
3:1 13 -11 122
5 .
Image 1
Ema Varvažovská
0:3 0:3 0:3 1:3 1 -14 107

Podzimní sezóna 2022

20 . Úroveň A

97 bodů
222. místo (197. místo v mužích)
M.L. J.B. M.F. M.K. J.B. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Lenoch
3:2 3:2 3:0 3:S 3:S 23 14 97
2 .
Image 1
Jan Bína
2:3
3:0
3:0
3:S 3:S 22 11 93
3 .
Image 1
Michala Forinová
2:3
0:3
3:0
0:3 3:S 12 0 72
4 .
Image 1
Martina Kubinová
0:3
0:3
0:3
3:S 3:S 10 0 70
5 .
Image 1
Jana Baďurová
S:3 S:3 3:0 S:3 S:S 4 -3 61
6 .
Image 1
Michal Kubina
S:3 S:3 S:3 S:3 S:S -2 -14 44

18 . Úroveň A

65 bodů
214. místo (185. místo v mužích)
D.Z. R.H. M.L. M.B. L.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Zhang
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 102
2 .
Image 1
Radek Hykrda
0:3 3:2
3:S
3:0 18 11 89
3 .
Image 1
Martin Lenoch
0:3 2:3 3:2 S:S 5 0 65
4 .
Image 1
Martin Bureš
0:3
S:3
2:3 S:S 0 -11 49
5 .
Image 1
Lubomír Pešek
0:3 0:3 S:S S:S -4 -14 42

20 . Úroveň B

74 bodů
232. místo (205. místo v mužích)
R.H. E.W. M.L. M.F. M.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radek Hykrda
3:0 3:2 3:1 3:S 24 14 98
2 .
Image 1
Erik Winkelmann
0:3 3:0 3:0 3:S 20 11 91
3 .
Image 1
Martin Lenoch
2:3 0:3 3:1 3:S 14 0 74
4 .
Image 1
Michala Forinová
1:3 0:3 1:3 3:S 8 -3 65
5 .
Image 1
Michal Heger
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 46

22 . Úroveň A

52 bodů
234. místo (200. místo v mužích)
D.Z. M.L. M.T. P.H. F.S. Z.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Zhang
3:0 3:0
3:0
3:0
3:S
27 14 61
2 .
Image 1
Martin Lenoch
0:3 3:1 3:0 3:0
3:S
21 11 52
3 .
Image 1
Martina Tremlova
0:3 1:3
3:1
3:2
3:S
14 0 34
4 .
Image 1
Pavel Hušek
0:3
0:3
1:3
3:0
3:S
11 0 31
5 .
Image 1
Frederika Sekelova
0:3 0:3 2:3
0:3
3:S
6 -11 15
6 .
Image 1
Zdenek Tomandl
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 6

Jarní sezóna 2022

22 . Úroveň A

54 bodů
264. místo (221. místo v mužích)
D.S. A.L. J.B. Z.B. M.L. T.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Daniel Smrčka
3:0 2:3
3:S
3:2 3:S 21 14 95
2 .
Image 1
Andrii Lykhodid
0:3 3:1
3:S
3:S 3:S 19 11 90
3 .
Image 1
Jana Baďurová
3:2 1:3
3:S
1:3 3:S 15 0 75
4 .
Image 1
Zuzana Bednarova
S:3
S:3
S:3
3:S 3:S 10 0 70
5 .
Image 1
Martin Lenoch
2:3 S:3 3:1 S:3 S:S 5 -11 54
6 .
Image 1
Tomáš Vávra
S:3 S:3 S:3 S:3 S:S -2 -14 44

23 . Úroveň A

75 bodů
262. místo (227. místo v mužích)
M.L. D.S. L.P. P.L. T.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Lenoch
2:3 3:0 3:1 3:S 21 14 75
2 .
Image 1
Daniel Smrčka
3:2
2:3
3:0 3:S 20 11 71
3 .
Image 1
Lubomír Pešek
0:3
3:2
3:S
3:S
17 0 57
4 .
Image 1
Petra Lancuchová
1:3 0:3
S:3
3:S 7 -11 36
5 .
Image 1
Tomáš Dlouhý
S:3 S:3
S:3
S:3 0 -14 26

23 . Úroveň A

38 bodů
283. místo (238. místo v mužích)
Z.T. P.C. L.M. M.L. K.O. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zdenek Tomandl
2:3 3:1
S:S
3:2 11 14 65
2 .
Image 1
Petr Chotěbor
3:2 3:0 S:S
S:S
8 11 59
3 .
Image 1
Lenka Moravcova
1:3 0:3 0:3 3:0 8 0 48
4 .
Image 1
Martin Lenoch
S:S
S:S 3:0
S:S
1 -3 38
5 .
Image 1
Kateřina Olmrová
2:3
S:S
0:3
S:S
-2 -14 24

22 . Úroveň B

41 bodů
271. místo (230. místo v mužích)
B.S. Z.B. J.L. M.L. T.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Barbora Semová
3:0 3:0 3:0 3:1 27 14 81
2 .
Image 1
Zuzana Bednarova
0:3 2:3
3:0
3:S
15 11 66
3 .
Image 1
Jiří Lacina
0:3 3:2
S:3
3:1 11 0 51
4 .
Image 1
Martin Lenoch
0:3
0:3
3:S
S:S 4 -3 41
5 .
Image 1
Tereza Smolková
1:3
S:3
1:3 S:S 0 -14 26

Podzimní sezóna 2021

21 . Úroveň A

48 bodů
250. místo (212. místo v mužích)
F.D. I.M. J.B. M.B. M.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
František Danihel
3:0 3:0 3:0
3:S
27 14 101
2 .
Image 1
Ivan Moravec
0:3 3:0 3:0 3:0 21 11 92
3 .
Image 1
Jana Baďurová
0:3 0:3 3:0 3:0 14 0 74
4 .
Image 1
Martin Balcárek
0:3 0:3 0:3 3:2 5 -11 54
5 .
Image 1
Martin Lenoch
S:3
0:3 0:3 2:3 2 -14 48

17 . Úroveň B

62 bodů
215. místo (187. místo v mužích)
M.T. D.B. M.L. P.P. M.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Toman
3:2
3:1
3:0
3:S
24 14 118
2 .
Image 1
David Branžovský
2:3
3:0
3:S
3:S
21 11 112
3 .
Image 1
Michal Louda
1:3 0:3 S:S S:S -3 0 77
4 .
Image 1
Pavel Poláček
0:3
S:3
S:S S:S -4 -11 65
5 .
Image 1
Martin Lenoch
S:3
S:3
S:S S:S -4 -14 62

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
03.04.2023 00:10 20. Miroslav Těšínský S:S
03.04.2023 00:10 20. Jan Konáš S:S
03.04.2023 00:10 20. Jan Slezák 3:S
14.03.2023 18:00 20. Andrea Lukešová BB Arena Štěrboholy 3:2
28.02.2023 18:00 19. Jakub Machat BB Arena Štěrboholy 0:3
27.02.2023 12:13 19. Vladimír Nejedlý 3:S Komentáře
22.02.2023 17:00 19. Ema Varvažovská Sportcentrum Uhříněves 3:1
16.02.2023 19:00 19. Filip Lazár TK Neridé 1:3 Komentáře
01.02.2023 00:10 20. Michal Kubina 3:S
01.02.2023 00:10 20. Jana Baďurová 3:S
17.01.2023 20:00 20. Michala Forinová Sportcentrum Step 3:2
12.01.2023 20:30 20. Martina Kubinová SportCentrum JEREMI 3:0
04.01.2023 17:00 20. Jan Bína SportCentrum JEREMI 3:2
02.01.2023 00:10 18. Lubomír Pešek S:S
20.12.2022 19:30 18. David Zhang Hamr Braník 0:3
14.12.2022 17:00 18. Martin Bureš Hamr Braník 3:2
11.12.2022 19:30 18. Radek Hykrda Hamr Braník 2:3
01.12.2022 00:10 20. Michal Heger 3:S
16.11.2022 20:00 20. Erik Winkelmann Badminton Arena Skalka 0:3
09.11.2022 18:00 20. Michala Forinová BB Arena Letňany 3:1
08.11.2022 21:30 20. Radek Hykrda Hamr Braník 2:3
26.10.2022 07:00 22. David Zhang SportCentrum JEREMI 0:3
25.10.2022 20:00 22. Pavel Hušek Badminton Arena Skalka 3:0
18.10.2022 18:00 22. Martina Tremlova Sportcentrum Step 3:1
11.10.2022 20:30 22. Frederika Sekelova Badminton Arena Skalka 3:0
09.10.2022 01:01 22. Zdenek Tomandl 3:S Komentáře
01.06.2022 00:10 22. Zuzana Bednarova S:3
01.06.2022 00:10 22. Andrii Lykhodid S:3
01.06.2022 00:10 22. Tomáš Vávra S:S
25.05.2022 19:30 22. Daniel Smrčka BB Arena Štěrboholy 2:3
20.05.2022 19:00 22. Jana Baďurová Badminton Arena Skalka 3:1
02.05.2022 00:10 23. Tomáš Dlouhý 3:S
11.04.2022 18:00 23. Lubomír Pešek Tenis Cibulka 3:0
10.04.2022 14:00 23. Petra Lancuchová Tenis Centrum Lužiny 3:1
03.04.2022 13:00 23. Daniel Smrčka Hamr Braník 2:3
01.04.2022 00:10 23. Petr Chotěbor S:S
28.03.2022 22:45 23. Kateřina Olmrová S:S Komentáře
25.03.2022 11:13 23. Zdenek Tomandl S:S Komentáře
15.03.2022 19:30 23. Lenka Moravcova Badminton Arena Skalka 3:0
01.03.2022 00:10 22. Tereza Smolková S:S
27.02.2022 18:18 22. Jiří Lacina 3:S Komentáře
27.02.2022 10:00 22. Barbora Semová Sportcentrum Step 0:3
07.02.2022 20:00 22. Zuzana Bednarova 0:3 Komentáře
24.01.2022 20:00 21. Martin Balcárek BB Arena Štěrboholy 2:3
22.01.2022 08:32 21. František Danihel S:3 Komentáře
19.01.2022 18:00 21. Jana Baďurová Badminton Arena Skalka 0:3
12.01.2022 18:00 21. Ivan Moravec BB Arena Štěrboholy 0:3
03.01.2022 00:10 17. Michal Louda S:S
03.01.2022 00:10 17. Pavel Poláček S:S
29.12.2021 15:19 17. Miroslav Toman S:3 Komentáře
27.12.2021 16:53 17. David Branžovský S:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody